• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
jé vy máte sraz jo :frowning2: no ne že mě budete drbat na srazu :grinning:
26. lis 2008 v 09:09  • Odpověz
strouzi díky...taky nechápu. Pan doktor mě uklidnil a vysvětlil mi, že to by to hCG nebylo tak vysoké a to jsem si v podstatě i myslela já, našla jsem to na netu a na koníkovi, ještě že to mám, co? :slight_smile:
beranku: no já nevím, jestli budu bloudit, ale mě poznáte určitě...:wink: už se těším na pizzu mňam...
26. lis 2008 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz
strouzku no já nevím jestli tě budeme drbat... to víš že jo :grinning:
26. lis 2008 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz
si piš stroužku o kom jiném bychom mluvily. Šmantkote to tu dnes umřel pes. :astonished: :astonished: Si šetříte slova na odpoledne??? :slight_smile: :slight_smile:
26. lis 2008 ve 12:23  • Odpověz
holky tak já bohužel nesu blbou zprávu: moc se omlouvám všem,ale na sraz nedorazím. Nemám hlídání a k tomu musím jet hlídat manželovu babičku. Dozvěděla jsem se to až teď, tak strašně mě to mrzí, ale stihnu tak tak sem napsat, abyste mě nečekaly... :frowning2:
snad se nezlobíte ai tak si to pěkně užijte, já teď až do pondělí kvůli tomu nebudu na netu :frowning2: doufám, že i tak se vám srazík vydaří!
26. lis 2008 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz
jéjku tak to mě zuzi moc mrzí. No tak doufám, že teda přijdou aspoň andu a beránek a možná teda i ta žabka chjo :wink:
26. lis 2008 ve 13:27  • Odpověz
hafi ne musím makat, :grinning: ještě 4 dny v práci, vůbec nevím kdo tu bude dělat za mě jak tu nebudu nikdo to neřeší no mě je to šumák pak se z toho poserou, vypnu telefon a nezájem rozhodně nehodlám dělat práci z domu jak vždycky. sere mě šéf mi na jednu stranu řekne že mám být doma co nejdýl že mě nepotřebuje a na druhou nikdo se nestará že třeba pošta se musí dělat každý den. :rolling_eyes:
26. lis 2008 ve 14:22  • Odpověz
No strouži přesně tak je to jejich věc a šéfova starost, jak nevidí co všechno děláš tak to teda uvidí až budeš doma a telefonek klidně vypni.
Tak to já zase jako teď si musím s manžou vyřešit na jak dlouho půjdu na mateřskou za prvé se stejně musíš rozhodnout před odchodem, aby věděli jak vysoký ten rodičovský příspěvěk či jak se to jmenuje ti budou vyplácet a zadruhé chtějí na tu dobu co tu nebudu vzít někoho místo mě. Tak jsem teda tak trochu v šoku na jak dlouho si mám vzít tu rodičovskou. :pensive: :pensive:
26. lis 2008 ve 14:45  • Odpověz
No, Hafi, je mi líto, ale ani já vás nepo těším :frowning2: Moc se omlouvám, ale musela jsem k té zubařce, teď jsem doma a je mi fakt na nic:frowning2: Asi bych zvládla dojít, to jo, ale abych nakazila i vás, to nechci!:frowning2:
26. lis 2008 ve 14:46  • Odpověz
tak super už tam budu jenom já a beránek
:frowning2:
26. lis 2008 ve 14:49  • Odpověz
Čtu tady samé špatné zprávy :frowning2:
Tak co uděláme, necháme to na jindy nebo se sejdeme?
26. lis 2008 v 15:04  • Odpověz
beránku kdyby tu aspoň žabka napsala, že teda nepříjde. Tak se obávám, že jen se v práci nedostala na net a půjde tam a my tam nebudem. To by mi bylo líto kdyby se tak hnala a zbytečně takže jestli ti to neva že tam když tak budem jen my dvě tak bych prosila kdyby si aspoň ty přišla :wink: :wink:
26. lis 2008 v 15:07  • Odpověz
Jasně, taky mě s tou žabkou napadlo :wink: Tak jo, v 16.30 jsem tam.
26. lis 2008 v 15:08  • Odpověz
když tak tě pak odvezu autikem domů :slight_smile:
super díky moc :wink: tak jestli chceš tak tě počkám venku ať nemusíš bloudit po pizzerii jak si psala
:grinning: :grinning:
to nemusíš, já to mám domů kousek :slight_smile:
26. lis 2008 v 15:09  • Odpověz
určitě se můžeme počkat venku, to bude lepší, když naše poznávací znamení nebudou :grinning:
26. lis 2008 v 15:09  • Odpověz
jj mám černou delší bundu a černé kalhoty úplně odlišná od ostatních :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo a špinavé blond vlasy s melírem :sunglasses:
26. lis 2008 v 15:10  • Odpověz
myslím, že už budu podezřelá tím že tam budu zevlovat před pizzerkou :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2008 v 15:11  • Odpověz
tak já teď kontroluji šatník a pořád nevím co na sebe :grinning: Ale mám taky černošedý kabát s páskem a tmavé rifle, oranžovou šálu :wink:
26. lis 2008 v 15:13  • Odpověz
ok tak podle oranžové šály tě určo poznám :wink: :wink: super tak poznávací znamení máme tak se určo najdem :grinning:
26. lis 2008 v 15:15  • Odpověz
jo a andu ty se pořádně vykurýruj ať nedáváš zabrat tomu svému mimísku. :wink:
26. lis 2008 v 15:16  • Odpověz
Holky tak nakonec to dopadlo tak, že přijedu! Dovezla jsem tam Terezku i s věcma a babička už byla doma i se sádrou a přijel ještě strejda, že jí pomůže, tak jsem je tam nechala a přijedu!
Takže se sejdeme venku??? Jestli mě teda ještě vezmete mezi sebe? :wink: budu tam tak okolo té půl páté, budu mít na sobě černé kalhoty, černý kabát, a na dálku mě poznáte (do šířky :grinning:)
26. lis 2008 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz
supééééééééééééérrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr se fakt poznáme si budou myslet že tam je smuteční hostina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2008 v 15:35  • Odpověz
hafi: no jo černá je barva moje :grinning:
26. lis 2008 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz
jojo moje taky :grinning:
26. lis 2008 v 15:39  • Odpověz
já jsem tak ráda, že to vyšlo...:wink:
26. lis 2008 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz
jojo akorát chudák babi že má sádru :wink:
26. lis 2008 v 15:42  • Odpověz
holky tak já pomalu vyrážím na přípravu... tak snad se poznáme, kdyžtak mobil na mě je 724907934
26. lis 2008 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz
ok zuzi mám napsáno můj je 608256854
26. lis 2008 v 15:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.