• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
čaute holky trak dneska jsem byla v OV ve fakultce a nakonec má borelioza určitě nebraní otěhotnět tak jsem se uklidnila pobavila jsem doktorku zasmala jse a řekla že by chtěla mít takové pacienty každy den pobavili jsme se o mimisku a o stavbě domečku a řekla že mimisek se podaří at se nebojím tak ji věřím pokecali jsme a valila jsem bo ta čekačka a chudák doktorka se setrou ta si někdy musí vyslechnout pacoše jak hučí jen to svoje,jak jsem taková řeknu co mě trápí odpovím na otazku popřípadě at mi vezmou krev nebo vyšetří počkam na zprávu nebo receprt a jdu a zbytečně nezdržuji ostatní a hlavně duchodce ty tak hodnš spěchají :grinning: :rolling_eyes:
26. lis 2008 v 16:32  • Odpověz
Ach, jo, holky, mě tak štve, že mi je na pytel a že jsem za váma nemohla dojít :frowning2: No tak snad aspoň pořádně fotíte, ať pak můžu kouknout:wink: Já už to prdím a jdu si vzít Paralen, páč tohle léčení čajíkama nějak nezabírá, tak ať se to nezvrhne v nějakou chřipajznu s horečkama :frowning2:
26. lis 2008 v 19:08  • Odpověz
dobré ránko,
tak holky srazík se teda parádně vydařil. V naší komorní sestavě - Hafi, Beranek a já -jsme se sešlyo půl páté,daly jsme si skvělou pizzu (hafi pizza rohlíčky), pořešily jsme snad všechno kolem porodu - Hafi snad jsme tě moc nevystrašily :wink: - a kolem dětí a těhotenství a bylo to mooooooc fajné!!! Foteček moc nemáme, ono v té pizzerce bylo dost blbé se fotit, ale jak to půjde,tak to hodím na snazilkyostrava :wink: máme jednu se samospouští, ta se myslím pěkně povedla :wink:
Andu je to škoda....
Peti: no tak vidíš,tak třeba to vyjde dřív, než si myslíš.
A co s tou zabkou? Já teda doufám, že je v pořádku, že se prostě jen nedostane na net...
27. lis 2008 v 07:33  •  2 děti  • Odpověz
dobré ranko.
tak zuzi tu všechno krásně popsala jinak HOnzovi pizza moc chutnala a co tvému manžílkovi zuzi dobře jsi vybrala?? :grinning: :grinning: A co ty Beránku sehnala si banánky pro Beatku?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No prostě včerejší podvečer byl krásně strávený a nemějte holky obavu nevystrašili jste mě. Když už jsem se jednou do toho dala tak si to odkroutím se vším všudy a velice ráda.
27. lis 2008 v 07:41  • Odpověz
brý ránko holky tak co srazík? máte fotečky??
27. lis 2008 v 07:43  • Odpověz
no hafi ono ani není návratu, tak jiná cesta nevede :wink: ale neboj, není to tak zlé
Pizza chutnala výborně, dobře jsem vybrala, akorát prý radši jsem měla vybrat se salámem, no tak třeba příště :wink:
27. lis 2008 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz
no chlapi a maso :grinning: :grinning:
jj jiná cesta není, ale to neva už se na mrňouska moc těším.

dobré ranko strouži. :wink:
27. lis 2008 v 08:08  • Odpověz
ahoj strouzi...
už se na tom pomalu pracuje...
27. lis 2008 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj :wink: Tak se i já hlásím. Včerejší sraz byl moc fajn, moc příjemné hollky jste :slight_smile:
Jinak banány normálně v obchodě neměli, vůbec jsem nechápala, chyběla tam půlka ovoce a zeleniny, tak jsem se aspoň prošla na vzduchu a trochu strávila tu pizzu :sweat_smile:
27. lis 2008 v 09:36  • Odpověz
Jojo, jiná cesta než porod už není, ale zase po porodu jsou okamžiky, kdy bys to své milované miminko nejraději do toho břicha vrátila zpátky, ale to už bohužel taky nejde :grinning: :grinning:
27. lis 2008 v 09:37  • Odpověz
ahoj beránku :wink:
tak to je teda pech asi je syslí na sobotní nájezd důchodců. :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2008 v 09:37  • Odpověz
tak holkyfotečky jsou v albíčku snazilkyostrava...
Kvalita nic moc, ale lépe to tam vyfotit nešlo... :wink:
27. lis 2008 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz
zuzi v poho já myslím že to je v rámci možností ještě moooc dobré :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2008 v 09:43  • Odpověz
no já tam naštěstí nejsem moc vidět,tak to je super :wink:
tady banány taky v Kauflandu nemají, zvlášť celou sobotu, možná někdy večer...
27. lis 2008 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz
Banány mají asi hodně dobře schované :grinning:
Fotky pěkné, jen kdybych na každé neměla ty skoro zavřené oči, moje klasika :grinning: :grinning:
27. lis 2008 v 09:51  • Odpověz
holky kéž by se to podařilo hned ted :grinning: ten mimisek

jinak srazík tak to je super ja bych stejnak nemohla ale dejte pak těch pár foteček do alba :grinning: at víme jak jte si papali :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2008 v 10:11  • Odpověz
kde jsou ty fotky???
27. lis 2008 v 11:17  • Odpověz
strouži v albu pod nickem snazilkyostrava momentálně to je na druhé stránce když si dáš všechny alba :wink: :wink:
27. lis 2008 v 11:41  • Odpověz
kdepak máme dneska andu? kurýruje se?
27. lis 2008 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz
jé už vás vidím a jenom 2 fotky jo? přidejte ještě něco :wink:
27. lis 2008 ve 13:18  • Odpověz
strouzi nic víc nemáme. Tam fakt nebylo prostředí na focení... :wink:
27. lis 2008 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz
aha no škoda tak příště :dizzy_face:
27. lis 2008 ve 13:29  • Odpověz
Jojo, Zuzi, Andu se kurýruje... A taky opět křísí kočku :confounded: No začínám mít podezření, že to má bobina moje nějakou epilepsii, nebo tak něco, tak se budu muset asi domluvit s veterinářem a uvidím, jestli s ní ještě něco pořeší, když už je to taková babča. Holky, a co ta Žabka, nevíte?
27. lis 2008 v 17:30  • Odpověz
DObré ránko,
andu nevíme... :confounded: Už je ti lépe?
28. lis 2008 v 07:13  •  2 děti  • Odpověz
ahoj :wink:
Jdeme na plavání, tak jen nahlížím...
Andu, s tou kočkou jsi mě rozesmála, ikdyž vím, že to k smíchu asi moc není :unamused: :sweat_smile:
28. lis 2008 v 08:37  • Odpověz
Ale, Beránku, já už to taky beru s humorem, nic jiného se nedá no. I když je mi jí líto :wink: No hhe, nikdy mě nenapadlo, že budu kočce pravidelně poskytovat umělé dýchání :sweat_smile: Sice jestli to je epilepsie, tak to ani nepotřebuje, ale vím já... Jako moc se mi to testovat nechce - abych pak zjistila, že ho teda potřebovala... :sweat_smile:

Zuzi, no je mi lépe - dneska jsem si poležela do půl jedné a je to lepší - konečně! :angry:

Hm a nechodí Žabka ještě do jiného tematka, že bychom se tam na ni poptaly??
28. lis 2008 ve 13:17  • Odpověz
ahojte holky,
tak jsem vás dneska totálně zanedbala ani jsem tu nekoukala číst a jak tak teď vidím tak jste moc ani nepovídaly. Mně přišly v práci nějaké změny tak jsem je všechny musela shrnout a zapracovat no hrůza a stejně ještě na tom budu muset pokračovat i v pondělí.
Andu to je dobře, že ti už je lépe. Jen pokračuj v kurýrování ono neměly bychom si zahrávat už nejde jen o naše zdraví, že? :wink:.
S tou žabkou to je podezřelé. No snad se brzy ozve. Jsem před chvílí volala Honzovi tak musí zůstat dlouho v práci budou s klukama chystat na tu akreditaci co mají příští týden tak se chudina moje ani nezastaví, o víkendu jde taky do práce. Tchán je taky někde na výletě tak se pustím do vánočního úklidu umyju okna vyperu záclony a přehozy na gauči vysmejčím a večer se už pustím do pečení. Jen si musím ještě koupit nějaké ty krabice do čeho to cukroví uložím. No jak si to tak po sobě čtu tak jsem si toho naplánovala jak by víkend měl nejméně 5 dní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bude frmol úklid vesměs to mám po oknech uděláno jen to dovylepším kvůli vůně doma. :wink: Tak nic holky za chvíli v práci končím tak vám přeji krásný a ničím nerušený první adventní víkend. Mějte se moc krásně a v pondělí papa :slight_smile: :slight_smile:
28. lis 2008 v 15:07  • Odpověz
krásný víkend, hafi ať se ti podaří všechny plány splnit :wink:
já mám heslo přežít ve zdraví...:wink:
ahoj v pondělí:wink:
29. lis 2008 v 07:46  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, jak jste se měly o víkendu?
1. pro 2008 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky

ahoj zuzu o víkendu? no uklídově jsem se snažila hodně poklidit než pujdu do nemocnice
jiank jsme dávali nový koberec do kuchyně, byl to porod, museli jsme nadzvednou lednici i špajz, utahaná jsem byla až hrůza, do toho jak se šibovalo s ledničkou tak přestala fungovat a ještě jsem si na ten nový koberec rozlila fazolový guláš!!! :angry:
to už jsem psychicky neudýchala a začla jsem bulet, naštěstí lednice se pak vzpamatovala asi po půl hodině sama zapla
1. pro 2008 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.