• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
strouzi už se ti to blíží, co? No jo,ale hlavně, že to dobře dopadlo a lednice funguje...:wink:
1. pro 2008 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky:slight_smile: Jé, Strouži, tak se ti "dařilo", jo?:wink: Jinak my si vymalovali kuchyň na docela zběsile hráškově zelenou, tak nevím, jestli se z toho za chvíli nezblázním:grinning: A jinak jsme vymysleli další jméno pro holčičku, tak jsem zvědavá, kolikrát to ještě změníme :grinning:
1. pro 2008 v 09:13  • Odpověz
jj když se daří tak se daří :grinning:

ahoj andu

my měli dřív meruňkové stěny a šedý koberec ale ten už byl strašný tak jsme vymalovali na žluto a koupili červený koberec a nechala jsem přečalounit v práci židle taky na červeno a vůbec i doplňky jsem přeměnila na červené, mám asi červený období protože i obyvák se začíná ladit do červena :grinning:
1. pro 2008 v 09:21  • Odpověz
:grinning: Strouži, no my měli stěny furt bílé, akorát ložnici okrouvou, tak už nás to přestalo bavit. Ale čekali jsme, až bude hotová přestavba :wink: No ona ta hrášková byla přáním přítele, ale tak snad si za chvíli zvyknu :wink: Máme to takové zběsilé - oranžový obývák a zelená kuchyň:grinning: Akorát teda průser, páč jsem si nakoupila modro bílé baňky, že si nazdobím stromeček v "novém" bytečku a teď se mi to tam nějak barevně nehodí, muhehe. Takže mám v plánu udělat takový modrý koutek (samože jen na ty Vánoce) a z toho drahý roste. Nicméně, když já mu dovolila hráškovou muchyň...že ano...?!:grinning:

Jé, holky, tak jsem v sobotu pekla - hehe, no upekla jsem akorát 2 plechy lineckého a 2 čehosi ořechového a tak strašně mě bolely záda... Nechápu, jak můžete péct tolik druhů:grinning:
1. pro 2008 v 09:33  • Odpověz
tak my teď změny v bytě neděláme žádné, vybíráme Terezce velkou postel, aby prcek mohl do postýlky, ale zatím je čas....
andu: copak jste vybrali? my už taky máme konečně! vybráno.
1. pro 2008 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
No tak my vybrali další jméno, z kterého za budoucí prarodiče nejsou nadšeni, ale tak my si normální jméno asi nevybereme. Včera mě napadla Jasmína a příteli se líbí, tak uvidíme... Aspoň, že u kluka jsme se shodli hned :wink: A co jste vybrali vy??
1. pro 2008 v 09:49  • Odpověz
Jasmína to je originální...:wink: my máme úplně obyčejnou Sabinku pro holku a pro kluka asi Šimon, jestli mi neprojde tak budu muset ještě popřemýšlet.
1. pro 2008 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
No tak Sabina taky není tak obvyklá, mám pocit, ne?:wink: Akorát nemůžu najít, kdy má Jasmina svátek... :astonished: :grinning:
1. pro 2008 v 10:01  • Odpověz
andu:
Jasmína
Druh jména: ženské
Domácké podoby: Jasmínka, Jasměnka, Jasmuška, Jasma, Mína
Původ: orientální
Význam: odvozené od názvu keře jasmín
Používá se: vyjímečně
Jmeniny: 24. února (maďarský kalendář )
1. pro 2008 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz
Jé, Zuzi, díky!:slight_smile: Jediné, co jsem našla je, že jméno pochází z Persie, ale o svátku ani ň :wink:
1. pro 2008 v 10:18  • Odpověz
Holky, co ta Žabule?? :astonished:
1. pro 2008 v 10:30  • Odpověz
andu: vůbec netuším... :unamused:
1. pro 2008 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz
No je to jakési čudné...

Jé, tak mi přišel domů přítel - šéf ho poslal, ať si zajde k Dr., neb je nějaký nachcípaný a úspěšně to přenáší zpět na mě. Tak má nemocenskou do konce týdne.
1. pro 2008 ve 12:36  • Odpověz
ahojte holky, tak jsem se tu konečně dostala. Mám tu kolem sebe v práci pořádný bordel samé papíry a katalogy. Teda vy dvě jste ukecané, ale hned vám do tabulku napíšu vybrané jména ať to pak nemusím hledat až budu aktualizovat tabulku.
Jinak o víkendu jsem byla skoro celou dobu sama tak jsem pořádně vygruntovala tak příští víkend teprv začnu s pečením. V zápalu boje jsem ani necítila únavu jak mě to bavilo, ale teď si občas poskuhrám jak cítím, že jsem si protáhla každý sval. Poslední dobou jsem totiž dost zahálela. :unamused:
No jinak máte pravdu s tou žabkou je to nějaké divné vždyť má net i doma, by se mohla aspoň ozvat, že nestíhá. Ach jo.
Jinak zase máme před sebou rušný víkend, v pátek slavím narozky s kamarády jelikož už je nemám kdy vlepit do svého programu, v sobotu jdeme slavit padesátiny on HOnzové tety a v neděli si doufám konečně odpočineme. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak já se zase pouštím do práce. Ať to odsejpá, jelikož si pak vzpomenou, že by chtělli objednat materiál a já to ještě nebudu mít. :astonished:
1. pro 2008 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj, Hafi. (i když si to přečteš až zítra:wink:) No v takových chvílích, kdy toho v práci máte nad hlavu, si říkám, jak se mám, že se flákám doma. I když po pravdě, i to mi někdy leze na mozek :wink:
Jé, tak ty máš narozky, jestli jsem to dobře pochopila?? Tak to ti přeju všeecko nej a zdravoučké krásňoučké miminko :wink:
1. pro 2008 v 17:33  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Omlouvám se že jsem se neozvala a nedala vůbec o sobě vědět, ale byla jsem v nemocnici hospitalizovaná od minulého pondělí. Dneska se konečně umoudřili a pustili mě navečer domů. minulý víkend byl hororový. manžel se vrátil v pátek ze služebky a našel mě v posteli s horečkama. V sobotu mě začala bolet hlava, ale to jsem ještě nezažila - nemohla jsem s hlavou ani hnout, aniž by mě nebolela a horečky. Tak jsme jeli na pohotovost, ale tam byl nějaký idiot doktor který mi řekl že je to klasická chřipka a musím to doma vyležet. Dal mi paralen. Ale ono se to nezlepšilo. V neděli jsem měla 40 horečky a hlava už ani nemluvím o té šílené bolesti. No nějak jsme přežili neděli a v ponděli valili k doktorce - ani netuším jak jsem se tam byla schopna dostat. No nakonec jsem odpoledne skončila se 40 horečky v nemocnici. Tam mě okamžitě dali kapačky a antibiotika a prostě nevím jak jsem tu otřesnou bolest přežila, ale až ve středu jsem byla schopna přijímat info. No měla jsem dost silný zánět v těle, nakonec přišli že to byli nosní dutiny. Holky ale to byla asi příprava na porod - ta neskutečně hrozná bolest. Nedá se to popsat.
Tak se omlouvám, ale neměla jsem ani na jednu z vás telefonní číslo abych vám dala vědět.
Tak doufám že se na mě nezlobíte :frowning2:
Jdu si dneska lehnout, antibiotika beru pořád, tak jsem unavená. Zítra ale na vás určo kouknu a pokecáme.
Tak zatím hezký večer
1. pro 2008 ve 20:08  • Odpověz
Žabi, jasně, že se na tebe nezlobíme! Měly jsme strach, co se děje... No hlavně, že už je ti lépe!! Tak se pořádně vylež ať jsi brzy zdravá úplně!! Tak holky, dobrou noc a zítra pa! :wink:
1. pro 2008 ve 22:18  • Odpověz
Zabi jé vůbec se neomlouvej! Hlavně že jsi už v lepším stavu doma...hodně odpočívej a opatruj se :wink:
2. pro 2008 v 07:31  •  2 děti  • Odpověz
brý ránko holky, zabko to je dobře že ses ozvala už jsme měli strach. je mi líto že máš takový zdrav problémy ale už bude dobře, hlavně jestli je mimíšek v pořádku
2. pro 2008 v 07:34  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky
Jéžiši to je neskutečně nádherné se vyspat konečně ve své posteli a nebýt rozlámaný.
No já doufám že už vše bude v pořádku a už nebudu muset do té nemocnice. Týden mi bohatě stačil.
No doufám že mimoušek je v pořádku - vím jenom že dávali antibiotika mě a museli i tomu prckovi aby mu neublížili. No tak věřím že věděli co dělají.
Jinak miminko se teda převaluje v bříšku. Neskutečně mi porostlo břicho za ten týden, ale nohy a zadek zhubly. V neděli mě dokonce vážili a zhubla jsem tam kilo - se nedivím ty ¨jejich jídla se nedali jíst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2008 v 08:26  • Odpověz
Ahoj holky,
jéééé žabi super že ses ozvala, měly jsme opravdu o tebe veliký strach a tak nějak jsme se uklidňovaly tím, že se nemůžeš dostat k netu a ty takhle marodíš. Tak snad už bude dobře a mimíšek i ty budete v pořádku. Držíme pěsti.
Jojo andu budu mít narozeninky zítra a děkuji za gratulaci. :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. pro 2008 v 09:12  • Odpověz
autor
jo holky tady je ten recept na ty perníky:
20dkg mletého cukru
2vejce
1 lžička perníkového koření (já používám Vitanu)
1/2 dkg jedlé sody ( je to asi 1 a půl lžičky)
Tohle se tře v míse asi 1/4 hodiny
Potom přidáte 7dkg tekutého medu (asi 4lžíce), po částech 30dkg hl. mouky.
Zaděláte v míste , a necháte v chladnu přes noc.
Holky až budete válet těsto, je možné že bude lepkavé, tak já do toho ještě přidávám hl. mouku, podle potřeby.
No pečeme v troubě kteřá musí být předehřátá na 200stupnů (jinak se vám z toho udělají placky) a pečeme 5-7 minut - to už poznáte sami.
No a já to potom až to zchládne natřu marmeládou a slepím dohromady a poliju čokoládou.

No doufám že vám budou chutnat. Já si těsto udělala ve čtvrtek než mi začalo být špatně, takže nakonec perníky nebyly a těsto skončilo v koši.
2. pro 2008 v 10:06  • Odpověz
Žabi díky za recept určo letos vyzkouším na vánoce :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 10:31  • Odpověz
Jé, Žabi a já přemýšlela, co ještě upéct - tak už vím, dík:wink:

Jinak já furt pozoruju, jestli mimouše neucítím a zatím mám teda pocit, že furt nic... Ale zítra jdu na kontrolu, tak ho asi zase uvidím :wink: A už by teoreticky mohlo být vidět, kdo ve mě bydlí, ne?:wink:
2. pro 2008 v 10:34  • Odpověz
NO ANDU v odborných literaturách píšou že od 4 měsíce tak myslím že jo :wink:
2. pro 2008 v 10:42  • Odpověz
jen jestli se bude chtít ukázat :grinning: tak zítra budeme na tebe myslet a pak dej vědět popřípadě upravíme hnedle tabulku. :slight_smile:
2. pro 2008 v 10:43  • Odpověz
Jojo, jasně, že se ozvu :wink: No to mě taky napadlo, že se mimouš beztak natočí úplně jinak než by bylo vhodné!:wink:
2. pro 2008 v 11:01  • Odpověz
autor
No já doufám že se vám perníky povedou a hlavně budou chutnat. Já se je taky chystám dělat, ale asi příští týden. Nechci ted nic ještě dělat, at se mi to ještě nevrátí. Mám mít pořád klid na lůžku a mám ty antibiotika tak se chci šetřit.
Andu já taky dlouho nic necítila, ale minulý týden v nemocnici se začalo mimčo hýbat. Hlavně když ležím na zádech tak se tam obrací, a ted jsem ležela a čtyřikrát mě koplo. Je to sranda.
Zítra si necháš říct co to čekáte když to půjde vidět?
Jinak my asi s manžou budeme kupovat ted kočárek, který jsme si vyhlídli. Akorát já nevím jestli budu vůbec schopna do toho obchodu dojít a mám nemocenskou.
Holky koukala jsem na fotečky ze srazu a já vám tak závidím že jste byly. Tak jsem se na něj těšila že vás poznám a nic :frowning2:
2. pro 2008 v 11:16  • Odpověz
Žabi nezoufej, po vánocích určitě ještě uděláme nějaký a pak s dětičkama. Andu chudina taky nebyla jelikož na ni něco lezlo. :unamused: Tak jsme byly jen ve trojku.
2. pro 2008 v 11:19  • Odpověz
Žabi, no já taky byla nasratá, že jsem nemohla dorazit:frowning2: Ale jak píše Hafinka, určitě chtějí holky poznat i nás, tak to nebyl poslední srazík, nemám pravdu?:wink: No a dost mě teď potěšil přítel - chudák to ode mě chytil, jenže to zase zpět přenáší na mě - je to jak u blbých na dvorečku:wink:Tak do sebe oba cpem Echinaceu a vitamin C a snad to za chvíli zaženeme :wink:

Jinak jestli se mimouš ukáže a pan Dr. uvidí, určo si pohlaví nechám říct:wink: Navíc chce jet přítel se mnou, tak by to bylo fajn :wink: On to sice původně vědět nechtěl, ale říkal, že když to budu vědět já, tak on taky :grinning:

No a zrovna včera jsem začala uvažovat, že už bychom pomaloučku polehoučku mohli pro mimouše začít nakupovat... Jak si to tak sumíruju, je toho vcelku dost a kupovat to najednou by byl asi pořádný zápřeh pro peněženku :wink: A rozhodla jsem se, že postýlku koupím z bazaru - koukala jsem např. na Aukro a dají se sehnat fakt pěkné použité a za rozumnou cenu.
2. pro 2008 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.