• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
andu, zabi, určitě to nebyl poslední sraz :wink:
andu: copak jste si vybrali za kočárek???
a co vy ostatní holky, zabi, hafi -možná jste to už psali, ale já jsem strašně zvědavá:grinning: zabi myslím Herkules...?
děkuji za recept na perníčky, využiju hotřeba ppříští rok,já dělám brzy, aby byly na Mikuláše...
Tak Žabi ať sji hlavně v pořádku i ty Andu...:wink:
2. pro 2008 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz
holky moje loučím se, dneska mám plno lítání a zítra už jsem v nemocnici. mějte se, pěkně těhulkujte a držte mi palečky. páček váš stroužek :grinning:
2. pro 2008 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj :wink:
Beatka včera dostala rýmu, tak je dnes hrozně protivná a nepustí mě na koně :unamused: Včera jsme byly na plavání a cvičení a venku, takže celý den jsem neměla čas ani nahlednout...
Zabko, jsem ráda, jak už psaly všechny holky, že ses ozvala a věřím, že budeš co nejdřív v pořádku a v pohodě :slight_smile:
2. pro 2008 ve 12:22  • Odpověz
Stroužku, držíme palce zítra v nemocnici, ať jsi co nejdřív zase doma :dizzy_face:
Strouzi: držíme pěsti a brzy se ukaž!!!
berankU: ať se malá uzdraví :wink:
2. pro 2008 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz
Andu, taky jsem zvědavá koho to vlastně čekáš... :sweat_smile:
Zuzu, snad nemocná nebude, ale ta rýma je nepříjemná, ale zatím je jen vodnatá, tak uvidíme. Odpoledne půjdeme ven, přece jen na vzduchu se lépe dýchá a taky bude mít změnu, protože doma bychom (bych) se asi zbláznila :sweat_smile:
2. pro 2008 ve 12:24  • Odpověz
Zuzi, a jak je tobě, ještě máš nějaké nevolnosti?
2. pro 2008 ve 12:26  • Odpověz
Stouži, držíme palec, ať jde vše jak po másle a jsi brzy doma :wink:

Zuzi, my si zatím vybrali DorJan Cross Country - konkrétně se nám líbí tenhle http://www.darababy.cz/data/zbozi/odstiny/1851_cc114.jpg ... Ale kdo ví, jak to nakonec dopadne :wink:

Beránku, no já jsem taky zvědavá jak blecha, ale radši počítám s tím, že se mimin neukáže a budu potěšena, když překvapí:wink: Jinak vzhledem k našim dohadům o holčičím jméně by možná bylo lepší, kdyby to byl kluk, ve kterém máme jasno...:wink: Nebo bude mít holčička 3 jména a je to - Sára Melánie Jasmína :grinning:
2. pro 2008 ve 12:36  • Odpověz
Andu :grinning: Krásný výběr jmen...
2. pro 2008 ve 12:43  • Odpověz
beranku: jestli je vodnatá tak to není tak zlé. U nás vždy hlenová a šílená,ale naštěstí jsme se jí zrovna zbavili ťukťuk. Blbě mi je pořád,možná i hůř. Nemůžu skoro nic pozřít... :unamused: ale musím vydržet, stojí to za to.
andu: pěkná barvička...:wink:
mi se nejvíc líbí Sára ale rozhodovat budete vy :wink: já pořád přemýšlím, co dám, když mi neprojde Šimon... :unamused:
2. pro 2008 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
No Zuzi, ani mi nemluv. Sára je mé zamilované jméno, ale drahý prostě řekl NE :angry: Takže zůstáva buď Malanie nebo Jasmina... No kdo ví, třeba, jak tu některá z vás psala, když bude přítel u porodu, možná mi i tu Sárinku dovolí :wink: Jo ták, Zuzi, %http://www.darababy.cz/data/zbozi/odstiny/1851_cc114.jpghttp://www.darababy.cz/data/zbozi/odstiny/1851_cc114.jpŠimona ti manžel ještě neodsouhlasil, jo?? Tak přeju, ať je z toho jména nadšen jako ty :wink: Boť mě to jeho NE příšerně vytočilo! :sweat_smile:
2. pro 2008 ve 13:17  • Odpověz
Andu, však uvidíš, třeba ještě přítele nějak ovlivníš nebo ho ovlivní ta narozená holčička...teda pokud to holčička bude :grinning:
Šimon je moc pěkné jméno...a co navrhuje tvůj manžel za jméno?
2. pro 2008 ve 13:19  • Odpověz
To jsme byli my, kdo řekl jméno holčičky až po porodu a pohledu na ni :wink: Nebo spíš se podíval tatínek a rozhodl, nechala jsem to na něm...
2. pro 2008 ve 13:21  • Odpověz
autor
Strouzi taky držím vše co mám aby operace dopadla dobře.
Jinak Zuzi jo my máme vybraný Herqules trojkolku - je prostorná jak hluboká korba, tak sporták. Chceme ho koupit letos. Mají ho ve slevě , protože doprodávají letošní kolekci.
Beránku rýmu mi ani nepřipomínej - doufám že jí brzy vyléčíte.
No já se před chvíli probudila. byla jsem nějaká unavená.
Holky vy už pečete cukroví? já teda chci péct, i když mi to moje mamka zakázala že nám napeče, ale já prostě chci. Musím napsat manželovi seznam věcí co koupit na to pečení.
Holky vy ani hnevíte jak moc jste mi chyběly.
2. pro 2008 v 15:17  • Odpověz
autor
ANdu pěkný kočárek. Kamarádka ho má a je moc spokojená.
Zuzi tobě je pořád špatně? chuděro, ale co pro ty naše miminka neuděláme, co. Určo bude brzy líp
2. pro 2008 v 15:22  • Odpověz
Žabi taky´s nám tu chyběla!!!
Manželovi je to jedno, ale Šimona ne, toto ne, toho ne... známe :grinning: sám vymyslel Kryštofa ale to se zase moc nelíbí mně. Tak se mi ještě zalíbil Dominik, třeba mi projde...:wink:
jinak já peču pouze perníčky zatím, aby byly na Mikuláše. Další až tak příští týden :wink:
špatně mi je, no ale musím nějak vydržet... je to místy fakt hrozné a to jsem myslela u Terky, že to nemůže být horší :grinning:
2. pro 2008 v 15:43  •  2 děti  • Odpověz
Jé, Žabi, tak to je fajn, že "slyším" pozitivní ohlas na námi vybraný kočárek. Ale budem si ho ještě muset jít vyzkoušet - mě se líbí, jak mi do toho přítel kecá, přitom, kdo s tím bude jezdit především, že?!:wink:
No jinak já teda moc nepeču - v sobotu jsem udělala akorát 4 plechy, takže doost málo a nějak se teď nemůžu dokopat k dalšímu pečení, hihi.

Zuzi, s těmi jmény to je to samé u nás... Furt si dělal přítel srandu a navrhoval kraviny typu Kazi, Teta atp. Tak jsem se naštvala a řekla mu, jestli vymyslel taky nějaké normální jméno. A on, že o tom ještě nepřemýšlel - tak jsem něco navrhla a přesně, né to né, no vůbec, zapomeň...atd. :angry: :grinning:
2. pro 2008 v 15:57  • Odpověz
dobré ránko :wink:
jak se máme?
3. pro 2008 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz
Dobré, Zuzi :slight_smile: Ahoj, holky:slight_smile:

Já teď fičím na kontrolu k Dr. a měla bych se dozvědět i výsledky tripple testů, tak na nás myslete, ať je vše na 1* :wink: Zatím pa, pak se ozvu!
3. pro 2008 v 08:40  • Odpověz
andu: držíme pěsti... a určitě se ozvi :wink:
3. pro 2008 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno
Andu držím moc pěsti at je vše v pořádku.
Zuzi jak je tobě?
Jé to je super být doma - konečně se pořádně vyspím.
3. pro 2008 v 09:26  • Odpověz
ahojte holky, dobré ráno,
tak i když si to stroužek asi u ž nepřečte tak na ni s kukuou myslíme a držíme pěsti. Snad vše dobře dopadne a brzičko se zařadí mezi nás. :wink:
Andu tobě taky držíme pěsti a pak se hnedle ozvi.
Ahoj Zuzi.
3. pro 2008 v 09:26  • Odpověz
autor
Jé Hafi ty jsi ted jedinná kdo vlastně pracuje co? No doufám že se do práce budu moct ještě vrátít po novém roce.
Jsem uvažovala že bych začala péct cukroví jak se nudím
3. pro 2008 v 09:29  • Odpověz
ahoj Žabi no to teda jsem tu jak poslední mohykán, ale doufám, že mi to vydrží, vůbec mi to nevadí chodit do práce. :grinning: :grinning: Doma bych nemohla být na koníkovi. :slight_smile:
3. pro 2008 v 09:35  • Odpověz
na strouzka jsem si taky hned vzpomněla... taky držíme pěsti
Žabi nic moc,ale o malinko lepší...dneska začínáme 9tt tak snad je to tím...
hafi: mohykán :grinning:
3. pro 2008 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
No tak doma není špatně, ale taky bych šla zpátky do práce. Uvidím co mi řekne dr. v pátek když jdu na kontrolu. Zítra jdeme s manželem na echo srdíčka našeho miminka, tak snad bude vše ok. a pak musím ještě na nosní, z čehož mám hrůzu už ted.
Hafi ale po novém roce jsi říkala že už budete mít net doma ne?
3. pro 2008 v 09:37  • Odpověz
No spíš se žabi začnem o to starat aby byl. Takže hned tak nebude :cry: , ale do začátku března to určitě stihnem. :grinning: :grinning:
3. pro 2008 v 09:54  • Odpověz
autor
no doufám že ho budete mít brzy. My se taky pořád doma nemohli dohodnout kdy si pořídit počítač, ale nakonec jsem manžela přesvědčila a světe div se do týdne byl i počítač i net doma. A jak je ted manžel rád, že je doma net.
3. pro 2008 v 10:00  • Odpověz
Ahoj :wink:
Tak my máme počítač doma a v posledních osmi letech co jsme spolu i vždy měli, zpočátku mě hrozně štval, ale teď si to bez něj už neumím vůbec představit :grinning:
3. pro 2008 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.