• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Abych to vysvětlila, 8 let jsem s přítelem a neumím si to představit už bez počítače doma, ale samozřejmě i bez přítele :grinning: :grinning:
3. pro 2008 v 10:44  • Odpověz
autor
Andu kde jsi ? nejsi u toho dr. nějak dlouho????
3. pro 2008 v 15:42  • Odpověz
Ahojte, holky, tak já ještě byla posedět s kamarádkou. Jinak u Dr. dobrý tripple testy v pořádku - negativní, takže paráda. Příteli se mimin moc líbil, ale co je zač ještě nevíme:frowning2: Tak snad příště na velkém UTZ 5.1. :wink: Máme i fotečku, ale vypadá, jak říkala kamarádka, nějak strašidelně:grinning: A co se netu týče, my ho máme doma už doost dlouho a jak píše Beranek, neumím si to bez něj představit... Možná hůř než be přítele :wink: :grinning:
3. pro 2008 v 15:43  • Odpověz
autor
Andu tak toje super že testy jsou negativní. No naše mimčo se taky z prvu nechtělo ukázat, ale nakonec se umoudřilo a ukázalo se. Zítra se přesvědčíme jestli měl pan doktor pravdu s tím pohlavím. jdeme na echo srdíčka, tak se tam chceme ještě jednou zeptat. Doufám že bude vše v pořádku.
No a net - to už je součást rodiny. :grinning:
3. pro 2008 v 15:57  • Odpověz
Jé, Žabi, tak ať je u vás taky vše v pořádku :wink: J furt zkouším přikládat stetoskop na břuch, ale zatím nic neslyším :wink:

Holky, píševám Dr. do průkazky týdny i se dny těhu?? Mě vždy napíše jen týden - tak asi den sem, den tam moc neřeší :fearful:
3. pro 2008 v 16:50  • Odpověz
autor
No andu abych pravdu řekla tak v těhu průkazce se vůbec nevyznám - můj dr. totiž tak škrábe že po něm nic nepřečtu a sestřička to je to samé.
3. pro 2008 v 17:37  • Odpověz
Hehe, no tak je fakt, že ta čísla týdnů je tak jediné co po nich přečtu - jinak jsem na tom úplně stejně jako ty :grinning: Tak co už pečeš? A neměla bys náááhodou ještě odpočívat?!:wink: No aspoň teď dospíš ten deficit :wink: Chudák, Hafinka, teď tady jediná pracující...Nebo ne?? No ale tak, Hafi, možná lepší, než být doma kvůli tomu, kvůli čemu je doma Žabka, že?:wink:

Hehe, holky, dostala jsem teď od sestřičky takový ten balíček pro maminky se spoustou časopisů a Mama drinkem (ten mi mimochodem móc chutná:wink:) a mimo to už mám i první věci do výbavy pro mimouše - dudlík a plínečku :grinning: Hihi, jsem na to zírala, jak je to malinké :grinning: Jsem zvyklá přebalovat toho Tondu od sestřenky, ale to už jsou plíny poměrně větší - tak jsem byla lehce zaskočena :grinning: No a ten dudlajz mě tak zblbnul, že už chci, ať je 5. ledna, dozvím se, kdo ve mě přebývá a hurá na nákupy :wink:
3. pro 2008 v 17:47  • Odpověz
autor
Andu mám odpočívat a taky odpočívám zatím. Nic doma nedělám. Jen jsem si na papírek napsala co vše potřebuju k pečení a asi začnu o víkendu nebo po víkendu. Ale pomaličku. Nebudu nic přehánět.
Jé tak mi nemáme nic nakoupeno, kromě povlečení , zavinovačky a pár hadříků které jsem dostala po segřiných dětech. Ještě švagrová mi má něco dát, ale nějak ted nemám náladu na nakupování. Třeba to příjde po vánocích. Hlavní je ted koupit ten kočárek. To asi pošlu ale manžela.
Já žádný balíček od sestřičky nedostalal ale mohla bych v pátek na mikuláše dostat aspon tak kilo mandarinek po kterých neskutečně ujížídím.
V neděli k nám přijede moje ségra, tak se docela těším. Zase po dlouhé době pokecáme.
3. pro 2008 v 18:09  • Odpověz
Bré dopoledne, holky!

Tak jak je?Žabi, už líp?? U mě konečně Echinacea zabírá a vypadá to, že to poťapané nachlazení ustupuje! Jinak jak je přítel doma, nemůžu se dokopat k tomu, abych něco dělala, ale dneska si říkám, že už váážně musím - začíná tu být pořádný bordel! :sweat_smile: Takže zatím pa a pokud mě ten binec nezavalí, pisnu!:grinning:
4. pro 2008 v 10:25  • Odpověz
ahoj holky,
andu: gratuluji k úspěšným výsledkům... a přeju ti, aby se mimís vtom lednu ukázal... nám se Terušák nechtěl ukázat až do 30tt :wink: ale ona je takový stydlín no...
Žabi: tobě ať to taky dobře dopadne a ať jsi brzy úplně fit. A o mandarinkách mi ani nemluv :wink:
my jedeme na Mikuláše k mamce do Telče, 7hodin vlakem zítra od 4ráno, tak na nás myslete, ať to zvládneme...
Hafi: je to ten vlak, jak jsme se o něm bavily na srazu,pamatuješ? No to mi to předsevzetí nejet vlakem dlouho nevydrželo... :sweat_smile:
já už mám perníčky hotové a už jen nazdobit...:wink:
4. pro 2008 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz
Jé, Zuzi, tak to doufám, že se procek ukáže dřív, ať vím, co nakupovat :wink: Jé, tak zas jedete do Telč? Ty a nemáte to lepší autobusem? Já vždycky jezdila se Student agency a byla to cesta rozhodně kratší :wink: Navíc ty jejich autobusy jsou pohodlné, takže pohoda:wink: Nicméně, hezky si to tam užijte :wink:

No mě teda ještě nic nezavalilo, ale mám toho jěště dost... Jenže už se mi nějak nechce! :sweat_smile:
4. pro 2008 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj :wink:
Zuzi, ten vlak ti nezávidím, a hlavně to přestupování, co? Ovšem ta hodina odjezdu, to je strašné :sweat_smile: Jo jo, mandarinky a pomeranče mi taky v těhu moc chutnaly a dělaly mi na žaludek dobře.
Andu, taky gratuluji k úspěšným výsledkům. Mně dr. na běžné kontrole pohlaví nikdy neříkala, až na genetickém UTZ ve 22tt :wink:
4. pro 2008 ve 12:36  • Odpověz
Andu, na binec kašli, až budeš mít dítě, to teprve uvidíš binec :grinning: :grinning:
4. pro 2008 ve 12:37  • Odpověz
Hihi, Beránku, no právě, že dokud můžu uklidit, tak bych ještě mohla - pak už budu ráda, když budu stíhat skákat kolem mimča a dospávat!:grinning: No mě právě Dr. taky říkal, že příště, to jdu na ten velký UTZ a budu taky ve 22. týdnu...ježišku, to je představa!:slight_smile:
4. pro 2008 ve 13:07  • Odpověz
A co si vůbec více přejete, kluka nebo holku? Je mi jasné, že kvůli jména asi kluka, ale jinak?
4. pro 2008 ve 13:11  • Odpověz
Andu ten STudent Agency je teda ještě pomalejší než vlak... navíc ti žádný nevezme kočár a ten vlak je pohodlnější aspoň se může trochu projít. V autobuse bysme asi musely vystoupit už v Olomouci, a jestli je po mně, bylo by jí i zle. Takže raději vlak.
Jinak tak brzy ráno jedu proto, že je jen jeden přestup a tam pro mě možná přijede ségra...takže proto.
Jo dospávat...co to je? to neznám :grinning: :sweat_smile:
4. pro 2008 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz
Taky se těším, že se někdy dospím, zatím se tak nestalo :grinning:
4. pro 2008 ve 13:19  • Odpověz
No já vždycky jezdila autobusem do Jihlavy a pak dalším z Jihlavy do Telče... A trvalo to tak 5 hodin... Ale je fakt, že s kočárkem to je průser:frowning2: A navíc, když pro tebe může přijet sestra, tak není co řešit :wink: My s našima taky jako malé vždycky jezdili takhle brzo ráno - v autě jsme ještě spaly a budily se až tak v polovině cesty do Teplic. Takže jsme naše zbytečně neotravovaly!:grinning:

No, holk, nestrašte mě, že když bude mimouš spát, že si taky nezdřímnu?! :sweat_smile:
4. pro 2008 ve 13:30  • Odpověz
Andu tak to jsi jezdila asi Capital Expresem, ne? Ten už bohužel nejezdí, taky jsem s ním v době studentských let jezdila. Student Agency v Jihlavě nezastavuje a nebo musíš přestoupit v Brně. A to už máš jedno, jestli přestupuješ na bus nebo vlak. Ten ranní jede naštěstí přímo do Kostelce. Problém je, že tam je čekání 2h, proto je to 7h celkem.
Jinak já tě nestraším s miminkem... třeba budeš mít hodné mimi :wink:
4. pro 2008 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz
Andu, s malým miminkem se ještě vyspíš, pokud nebudeš chtít být na koníkovi :grinning: S tím větším už to je problém, protože zase tak často nespí, ale každé dítě je jiné :wink:
4. pro 2008 ve 13:39  • Odpověz
No, Zuzi, po pravdě ani nevím přesně co to bylo - měla jsem pocit, že Student:grinning: Stálo to jen 250Kč a jelo to až do Jihlavy... Je ale pravda, že už je to...ehm...asi 3 až 4 roky zpátky! :astonished: No to čekání je na prd! :frowning2:

No tak já myslela hlavně v tom začátku, abych se aspoň trochu stihla dospat:grinning: Je mi jasné, že pak už to tak snadné nebude - vidím to na Toníkovi - to sponí už ho tolik netankuje a furt by něco vymýšlel :sweat_smile: Ale asi to je o zvyku, ne?:wink: Teď si nějak nedokážu představit vstávat k mimču třeba co tři hodiny, ale až to přijde, nic jiného mi nezbyde a ono si to tělo snad časem zvykne...:wink: Ale o svůj mozek mám trochu obavy!:grinning:
4. pro 2008 ve 13:44  • Odpověz
Tak noční vstávání je kapitola sama o sobě, to je právě to nejhorší a blbě se to dospává, protože člověk nespí soustavně dlouho a tělo je unavené.....ale co jiného nám zbývá, že?
4. pro 2008 ve 13:53  • Odpověz
No to je přesně to, co mě děsí. Nějak tuším jaký mě čeká stav! Celé tělo chce spát, i když třeba v různých intervalech odpočívá, nicméně nemůže... A budu celá malátná a mimo. No bude to asi mazec, než si zvyknu :sweat_smile: Ale tak snad to pujde :wink:
4. pro 2008 ve 13:58  • Odpověz
Třeba budu mít takového spáče jako má kamarádka :wink:
4. pro 2008 ve 13:58  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Tak se hlásím že kontrola u dr. ohledně srdíčka mimča dopadla na výbornou!!!!!!!!!!!!!!!! Ještě že tak. Zase mi spadl menší kámen ze srdce.
dneska mi mamka volala že sestřenka porodila své druhé dítko - holčičku Markétku. Teda jak já jí závidím že to má za sebou. Náš prcek si dneska na ultrazvuku hověl jako pán. Kupodivu byl tak hodný že šlo všechno dobře vidět. Pan dr. nám potvrdil i pohlaví.
No tak ještě aby mě chytla ta nakupovací horečka.
No nic. jdu zadělat těsto na perníčky.
4. pro 2008 v 16:04  • Odpověz
Žabi, to je super, že je mimouš v pořádku!:slight_smile:Tak né, že to s tou aktivitou budeš přehánět, ať zas nelehneš!:wink:já jakž takž pouklízela, ale ještě mám zítra co dělat... K dalšímu pečení se nějak nemůžu dokopat, ale tak uvažuju nad perníčkama, nebo něčím s oříškama... No uvidíme :wink:
4. pro 2008 v 16:19  • Odpověz
autor
no neboj nebudu svou aktivitu přehánět. Docela se šetřím. Ale je třeba se už dát do toho pečení. Ségra mi dnes volala že zítra už bude péct, tak to já nemůžu být pozadu.
Zítra jdu k doktorce na kontrolu, tak doufám že bude vše v pohodě a nebudu muset zase těsto na perníky vyhodit do záchoda jak to bylo před týdnem.
4. pro 2008 v 16:22  • Odpověz
No to je dobře, že to nepřeháníš!:wink: A neboj,do špitálu už tě určo nepošlou:wink:

Jé, Beránku, já si teď všimla, že ses ptala, co bychom chtěli víc. Jestli holku, nebo kluka... Víš, že ani nevím :wink: Ze startu jsem chtěla holku a z jistých důvodů (chlapi jsou paka :grinning: ) by se mi líbila i teď. Ale když tak nad tím uvažuju, obojí by mělo své plus :wink: Já osobně jsem třeba jako malá snila o starším bráchovi. Na druhou stranu si říkám, že tu hočinu bych si mohla česat a ták (jsem lehce ujetá na vlasy...:grinning:)... Ale těžko říct. Asi mi je jedno v jakém pořadí, ale chtěla bych jak holku, tak kluka :wink:
4. pro 2008 v 16:39  • Odpověz
ahoj holky,
tak my už pomalu odjíždíme...opatrujte se a v úterý v plné polní papa! :wink:
5. pro 2008 ve 03:11  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holky tak jsem vás dočetla, téda jste toho nakecaly než jsme s kolegou dodělali a odeslali věci tam kam patří. :grinning: :grinning:
Zuzí jéjé vy zase pádite do Telče?? Tak to šťastnou cestu, i když ty si to asi budeš číst až přijedeš. :unamused:
Jinak já teda nemám napečeno nic kromě zákusku pro chlapy na středu a teď na pátek na oslavu se mi nějak nechtělo asi se do toho pustím o víkendu a přes příští týden.
Jinak jsem si dnes dopoledne měnila v práci monitory (máme všichni dva) a ty staré (teda staro nové asi tak 5 měsíců) mi totiž blikaly a jeden z těch dvou nefungoval tak už popádí na reklamaci tak jsem vyfasovala další a ten už jede tak mám krásný ostrý neblikající obraz úplně žůžo. :grinning: :grinning: :grinning: Prostě šéf je Mikuláš se vším všudy. :wink:
5. pro 2008 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.