• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Hafi,papa, užij si prochajdu :wink:

No v bytě už to vypadá jakos takos jako u lidí a některé pokoje prostě nechám do zítřka zavřené:grinning: Jinak my dnes volala spolužačka, co jsme teď spolu absolvovaly, dělá v cestovce a mají tam teď na pilno...Tak se mě ptala, jestli tam nechce aspoň brigádně zatím, že pokud bych se osvědčila a mě se to taky líbilo, byla by i možnost dělat tam nastálo... Tak jdu ve čtvrtek na pohovor, tak jsem zvědavá. Rovnou jsem se jí zeptala, jestli šéfovi nebudou vadit dready, tak říkala, že se teda neptala, ale že není ten typ, co by mu to vadilo :wink:

Tak snad to ve čtvrtek vyjde, zatím aspoň takhle brigádně...

Jakpak se asi má Zabulka :wink:, docela jí to teplíčko a moříčko krétské závidím :sweat_smile: :wink:
22. črc 2008 v 15:53  • Odpověz
andu: ty se máš, to bych taky brala!!!
22. črc 2008 v 16:07  •  2 děti  • Odpověz
hihi, Zuzi, teď ale nevím, co z toho co jsem psala, bys brala... Zavřené dveře pokojů, ve kterých je bordel, nebo tu práci? :grinning: :wink:
22. črc 2008 v 16:17  • Odpověz
Ahoj, nahlížím, jak tady žijete :grinning:
My jsme byly 3,5hod na vycházce, přišla kámoška, teď Beatka ještě spí, pak jsme chtěli jít vyvětrat novou tříkolku, ale uvidíme, jestli nezačne pršet :wink:
22. črc 2008 v 16:30  • Odpověz
andu: oboje... :grinning: ale tu práci asi víc
ahoj beranku... žijeme
22. črc 2008 v 16:37  •  2 děti  • Odpověz
Jsem zvědavá, kdy se tady objeví první // :sweat_smile:
U nás tento měsíc je snažení spíš nesnažení, měla jsem antibiotika kvůli vosímu štípanci, takže jsem měla krásně oteklou a bolavou nohu, ze snažení nebylo nic :grinning:
22. črc 2008 v 16:41  • Odpověz
Dobré raníčko holky,
andu tak to by bylo super, teda pokud se ti práce v cestovce líbí. No a během brigády si šefík zvykne na dredíky a bude to uvidíš :wink:
Jinak procházka byla super akorát mám pocit že mám ruku vytahanou jak orangutan. Vzala jsem i psa od našich zašli jsme si s kámoškou a jejím manželem na pivko a ty dvě šly ze začátku nádherně jak hodinky až jsem z toho měla nos nahoru jak jsem byla pyšná, že tak hezky poslouchají ale jakmile jsme šly kolem plotu za kterým byl pes tak katastrofa, naše Beky v poho je zvyklá, ale ten pes od našich, to je zuřivec. No ale zvládli jsme to i tak dobře pivko bylo výborné psi vyvenčení.
JJ beranku taky jsem zvědavá kdo tu bude mít první //. Já dojíždím poslední plato už jen týden a trada konec a můžem jít na snažení naostro :sunglasses: :grinning:
23. črc 2008 v 07:36  • Odpověz
ahoj babulky,
beranku: teda to asi nic moc, že... jsi alergická? mě když štípne ovád (tzv. "hovado") - hlavně na chatě nebo v lese nebo takhle, tak mi to nateče třikrát tak (ano, je to nepředstavitelné že to u mojí konstrukce ještě jde, ale je to tak :grinning:)
hafi: pivko, taky bych si dala... a o zuřivých psech ani mi nemluv... velmi dobře znám. Nejhorší je, když jedeš s uspaným miminkem v kočárku a najednou začne pes štěkat... :angry:
já, já já chci mít první // :grinning: my už jedeme naostro a je po ovu... tak teď budu doufat a čekat...
23. črc 2008 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky jak se vede?? tady prší a prší, fakt léto jak vyšitý :angry:
23. črc 2008 v 09:59  • Odpověz
tady taky prší... hnus a hnus...
23. črc 2008 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz
holky letos snad nebude hezky, celý červenec jsem neviděla slunko :frowning2:
23. črc 2008 v 10:12  • Odpověz
strouzku: příští týden má být nejlepší a nejvydaenější, od 1.8. :wink: snad nám to vyjde i na dovču, to jedeme od 8.8....
23. črc 2008 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz
a kam jedete zuzu??
23. črc 2008 v 10:19  • Odpověz
k našim na Vysočinu... tak snad to bude ok... nervy mám jen jedny a mamka někdy ani to ne :grinning:
23. črc 2008 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz
zuzu hezky řečeno, u nás je to stejný, s máti se nesnesem dlouho
23. črc 2008 v 11:06  • Odpověz
Ahojte,holky, no já se z toho počasí asi zblázním - vstala jsem asi před půl hodinou, boť tohle počasí mě vždycky uspává :astonished:

Hafi, práce v cestovce by mě měla bavit - mám vystudovaný cestovní ruch :wink:

OK, Zuzu, ty první a já hned za tebou ty //, ju?:wink: :grinning:
23. črc 2008 v 11:46  • Odpověz
ahoj andu ani nemluv já zívám jak lev. Vůbec bych neprotestovala zalézt do pelíšku a hodit dřimku. Už jsem po obědě měli jsme zelnou polívku a rizoto mňam. Jinak odpoledne valím do futura koupit něco té kámoščině princezně a jdeme dneska na malou juknout. :sweat_smile:
tak musím toho rychle využít tak já chci být třetí :wink: s //
23. črc 2008 ve 12:16  • Odpověz
andu a budu držet pěsti a myslet na tebe s tou prací i na dovolené. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
a co zabka neměla se tu dneska objevit, náhodou?? Nebo až zítra :slight_smile:
23. črc 2008 ve 12:18  • Odpověz
ahoj hafi a andu

holky měli bychom udělat tabulku ať víme která se jak dlouho snaží a taky jak jsme daleko v cyklu já jsem dneska 23 DC a mrchu čekám v nedělu
23. črc 2008 ve 12:55  • Odpověz
tak pište pište klidně ji udělám
a chcete ji do albíčka, nebo jen tady??? :slight_smile:
23. črc 2008 ve 13:03  • Odpověz
já poslední MS 9.7., jsem 15DC...mrchu zatím nečekám :grinning: , snažíme se od konce června...;)
23. črc 2008 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz
Strouži, dobrý nápad a Hafi, ještě že jsi tak iniciativní :wink: Tož já píšu...My se s drahoušem snažíme od ledna 2008 a dneska jsem 6 DC a mrchu už nechci ani vidět :grinning: Jinak ji očekávám cca 13.8., ale kdo ví, jak to bude, jelikož už neberu Proveru, tak jsem zvědavá, jestli se ta pravidelnost udrží i bez ní :confounded: :wink:

Jinak Hafi, děkuji za pěstiček:wink:
23. črc 2008 ve 13:10  • Odpověz
takže já se snažím od konce března 08, teď jsem 23 DC a cyklus mám 27 dnů, mám 25 let, vdaná, ještě něco?? jo a žeru listovku a kontryhel, chlap cem M
23. črc 2008 ve 13:12  • Odpověz
strouži díky vyčerpávající :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ještě číslo boty :wink:
23. črc 2008 ve 13:16  • Odpověz
vel 8, podprda 75 C stačí ?? :grinning:
23. črc 2008 ve 13:23  • Odpověz
:grinning: Strouži, až tak? :grinning: Tak já se se svými -1 chlubit nebudu :grinning: :wink: Ale jinak je mi 23, jsem svobodná a momentálně jím jogurt :grinning: ale jinak jsem jedla tu proveru a taky se cpu HerBustem - mamu mi to kupila, aby mi to zvětšilo prsa,:grinning: nicméně já jsem u něj objevila jiné přednosti...Např to má upravovat cyklus, podporovat plodnost atd. Prostě bylinky:wink: Ale zatím nevím, esli to zabírá:grinning: a číslo boty 36 :wink: :grinning:
23. črc 2008 ve 13:30  • Odpověz
prsa?? nechceš trošku?? já mám vel 3-4 a to je mazec po děckách se nechci vidět
23. črc 2008 ve 13:31  • Odpověz
přezdívka den cyklu očekávání mrchy výsledek TT snažení od:
andu 16DC 13.8.2008 - Ledna 08
beranek - - - -
hafacka 21 DC 31.7.2008 - HA
paraple98 - - - -
petra123 - - - -
Strouzek 23 DC 27.7.2008 - konec března 08
Zabka 82 - - - konec května 08
Zuzu_Z 15 DC mrchu nečeká - konec června 08
23. črc 2008 ve 13:33  • Odpověz
ježiši já se s tím tak drbu ať jsou sloupce a ono se to rozhází asi to raději dám do albíčka
:angry:
23. črc 2008 ve 13:34  • Odpověz
zuzu jak nečekáš ty si těhu nebo nechápu|?
23. črc 2008 ve 13:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.