• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Dobré dopoledne, holky. Tak Zuzik by už měla být skoro na místě, tak snad cestu zvládli v pohodě :wink: Já mám v lednici připravené těsto na perníčky, ale jiné než od Žabky, tak to dodělám a zároveň si připravím další, tentokrát asi tvoje, Žabi:wink: Žabi a jek na kontrole? No, Hafi, ono sedět téměř půl roku u blikajícího monitoru musí být o nervy - ještě, že šéf Mikuláš dostál svého jména :wink: Aspoň se ti bude lépe pročítat na kkoníkovi, muhehe :wink:

No a krom toho pečení musím ještě douklízet, neb zítra mi má přijít na návštěvu kamarádka, tak ať zas neuteče :grinning: Má dvou letou holčičku, tak byla ráda, že jsem těhotná, že ty věci po Diance aspoň nemusí vyhazovat :wink: A po pravdě, je mi jedno v čem, že mi případně bude doma chlapeček chodit v růžovém, hihi :wink: Teda do sukýnek ho asi kdyžtak rvát nebudu, to ne!:grinning:
5. pro 2008 v 10:59  • Odpověz
autor
Ahoj holky
tak jsem se dostala konečně k netu. Musela jsem trošku pouklízet jak jsem přišla od doktora. Nemocenskou mám prodlouženou do 18.12. a pak doufám že už mě uschopní. Mám jí bez vycházet. To mě asi klepne.
Jé ANdu ty budeš dělat perníky? já se na ně zachvilku taky vrhnu.
Jinak Hafi vše nej k narozeninám - doufám že jsem se trefila.
Jinak jsem šla koupit něco na mikuláše manželovi. Já na sladké nejsem, ale zase mě baví někomu něco dobrýho dát. V neděli přijede ségra i s klukama , tak pro ně tady mikuláš taky neco nechal.
Jinak dneska mě vážili v ordinaci a mám zase kilo dolů. ježiši já jsem ještě nepřibrala nic za těhu - naopak jsem zhubla 6kilo. Docela dobrá dieta.
5. pro 2008 ve 12:05  • Odpověz
ahoj :wink:
Zuzu psala ve 3hod, to je teda krásný čas :grinning: Tak snad dojely holky v pohodě :wink:
My jdeme odpoledne na mikulášskou besídku, tak se těším jak bude Beatka reagovat, ale mám docela obavy :sweat_smile:
Zabko, vidím, že opravdu máš těhotenství místo diety, ale neboj, to se ještě zlomí :wink:
5. pro 2008 ve 12:15  • Odpověz
jé andu to jsi špatně pochopila šéf se jmenuje Petr jen jsem ho teď pasovala na Mikuláše, když donesl všem dárečky. Jeden dostal myšku, druhý monitory, každému to co už mu postupně odcházelo. Ty jo, jelikož jsem ty monitory před těmi 5 měsíci dostala nové tak to ještě vyzkoušeli u kolegyně tak tam normálně fungují. Tak nevím jestli tady u mě pro ně byla špatná geopatogenní zóna, či co?
No taky doufám, že Zuzi dorazila v pohodě.
Žabi no teda ještě ani kilčo, tak to já jsem na sebe zvědavá příští týden 9.12. jdu do poradny tak uvidíme kolik mi tam váha naváží navíc. Jinak se ale nedivím, že jsi nepřibrala záněty jsou sviňa a dají tělíčku záběr. Sama vím jak jsem měla zánět dutin tak to jsem žebrala po taťkovi ať mě odveze k doktorce, že nejsem schopná a to jsem ještě neměla 40 jak ty. :astonished: :astonished: (jinak vždycky mi taťka říkával jak mě viděl bez čepky, že mě po doktorech vozit nebude a odvezl jak mě viděl :wink: :wink: :wink:))
Jinak holky asi se tu už nedostanu a jestli jo tak si spíš už jen něco přečtu a nebude to na psaní za chvíli totiž mizím domů chystat. Tak se mějte moc hezky a užijte si víken tentokrát druhý adventní. Všechny co plánujete péct tak ať se vám to podaří a nic nepřipálí a jinak krásně odpočívejte a žabi prosím tě šetři se a už nás tady nestraš. :wink: :wink: :wink: Tak holky papa
Jo andu a gratuluji k negativním výsledkům tripple testům. Je to super takový kámen ze srdce pryč, co?? A tobě žabi taky gratuluji k dobré kontrole. :grinning: :grinning: Tak teď už opravdu papa
5. pro 2008 ve 14:23  • Odpověz
Jé, Hafi, škoda, že je šéf Petr, jméno Mikuláš by se k němu s touhle nadílkou, co vám dal hodilo!:wink: Hafi, tak ať víkend klapne jak má:wink:
Žabi, tak perníčky už mám a jsou dobré - ještě asi vyzkouším ten tvůj receptík:wink: Teda, tak to máš to těhu jao pořádnou dietku :confused: Já mám nahoře cca 2 a půl kila, ale na štěstí se to všechno ukládá na bříšku :wink:
Beránku, tak přeju, ať se besídka Beatce líbí a není z čertů moc vystračená :wink:
5. pro 2008 v 15:23  • Odpověz
autor
Tak já hlásím perníčky napečeny. Večer je budu lepit marmeládou a máčet do čokolády.
No Andu já mám už docela obavy z toho že vůbec nepřibirám a naopak hubnu. Bříško mám - opravu jenom ale to bříško. V nohách a zadku jsem zhubla.
5. pro 2008 v 16:43  • Odpověz
Hmm, Žabi, ale ty jsi neměla na začátku nevolnosti, ne?? A gynekolog/žka ti na to nic neříkala?? Ale zase jsi teď byla pořádně nachcípaná a to se taky moc nepřibírá :wink: Ale co už, když jste viděli, že mimouš je v pořádku, tak můžeš být v klidu:wink: Však neboj, do porodu na přibrání času dost! :sweat_smile: Já se ještě chytsám dnes dodělal linecké oříškové, ale nějak už se mi moc nechce :sweat_smile: Ale nedá se svítit, už to mám připravené, tak akorát počkám až dorazí drahý domů, sní obídek, který má schovaný v troubě a šupnu tam to cukroví... A samože jsem nic jiného dneska neudělala, na to, že jsem původně měla v plánu úklid a tak podobně! :sweat_smile:
5. pro 2008 v 17:41  • Odpověz
autor
No Andu neměla jsem nevolnosti. Vždycky mi všichni říkali že budu v těhu tlustá - jako všichni v naší rodině, ale je to opak. Ale ono se to určo obrátí a já začnu přibírat. Ono mi to moc nepřidalo ta nemoc - 3dny jsem nemohla nic pozřít.
Mám perníčky hotové.
5. pro 2008 v 19:36  • Odpověz
Uff, tak já už mám taky dopečeno a už toho mám plné zuby. Jsem z toho nějaká znavená, tak si jdu lehnou a usínat u Sněženek :wink: Tak přeju dobrou noc, holky. Pokud vás teda neodnesli čerti :wink:
5. pro 2008 ve 20:46  • Odpověz
No, holky, holky, kdepak jste?? Zuzi, jak bylo v Telči? A co vy ostatní, už máte napečeno? Já měla dost zevling víkend a navíc jsem dnes vstala teprve před hodinou, tak se teď přemlouvám, že musím jít něco dělat - bordel jak v tanku a níc se mi nechce!:grinning:
8. pro 2008 ve 13:05  • Odpověz
autor
Andu dneska jsme tu asi jenom my dvě. Jestli si dobře pamatuji, tak Zuzi přijede až zítra. Já dneska celý den peču - ted jsem si udělala přestaávku jinak mi odejdou záda. Ale ještě to musím jít dodělat.
Jak bylo o víkendu?
8. pro 2008 v 15:37  • Odpověz
ahoj holky... už jsme doma. Zvládly jsme to,ale bylo to hooodně náročné... jdu padnout za vlast a zítra už v plné síle :wink:děkuju,že jste na mě myslely...:wink:
8. pro 2008 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
dobré ráno
Zuzi vítej, jak bylo?
Já jdu dneska k doktorovi. Jsem zvědavá co mi řekne a těším se že uvidím fazolka. Ještě ale musím před tím zvládnout alergoložku. No a něco maličko nakoupit na vánoce. Vůbec se nedostanu ven, tak toho musím využít.
Jinak včera celý den jsem pekla cukrovíčko a dneska až příjdu od dr. v tom budu pokračovat.
co jinak jak se máte?
9. pro 2008 v 09:09  • Odpověz
AHoj Žabi bylo jako u maminky :wink:cesta teda byla šílená...ale nějak jsme to zvládly. Já jdu zítra, taky se moc těším!
9. pro 2008 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holky, tak se hlásím po příchodu od doktora. Kontrola v 19 týdnu proběhla v pohodě, nulový přírůstek na váze jen postupně vyřaďuji kalhoty do kterých už nevlezu. Viděla jsem na ultrazvuku krásně srdíčko jak bilo. Bylo to super. Jinak se mě pan doktor ptal jestli chci vědět pohlaví tak jsem řekla, že jsme se s manžou domluvili, že ne a ani jsem se neptala zda je to poznat, jelikož tuším, že bych asi pak podlehla.
Jinak o víkendu hlásím napečeny vanilkové rohlíčky, ale bohužel více jsem nestihla.
Jinak vítek zpět zuzi po dlouhé cestě, to víš že jsme na tebe myslely.
Žabi ty se šetři a držím pěsti ať kontrola u doktora dopadne dobře.
Mějte se moc fajn já jdu pracovat. :slight_smile:
9. pro 2008 v 09:14  • Odpověz
jé hafi to jsi dobrá, že jsi to vydržela :wink: takto bude velké překvápko. Já bych to chtěla vědět tentokrát...uvidíme.
9. pro 2008 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
Zuzi ahoj. ty jdeš zítra k dr.? Tak to držím pěsti a't je vše v pořádku.
9. pro 2008 v 09:15  • Odpověz
Zabi: jj zítra... už se moc těším, snad bude vše ok :wink:
9. pro 2008 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
JÉÉ Zuzi tak to budu na tebe myslet a držet pěsti. :wink: :wink:
9. pro 2008 v 09:41  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: muzu se pridat? do tematku sice patrim jen tou Ostravou... :grinning:
9. pro 2008 v 09:44  • Odpověz
autor
Tak jsem se vrátila od alergoložky - v pohodě - kontrola za 2měsíce.
Majatob vítej, určo se k nám můžeš přidat.
Jdu si něco ukuchtit protože máme velký hlad. tak zatím
9. pro 2008 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj :wink:
Zuzi, tak jste cestu holky zvládly, zítra budu taky nahlížet, jak dopadla kontrola :slight_smile:
Hafi, taky máš můj obdiv, že sis nenechala říct pohlaví miminka...no to bude překvápko, těšíme se :sweat_smile:
9. pro 2008 ve 12:49  • Odpověz
Zuzu, Šimon už úplně padl? Jak se dívám do tvého pasu, máš tam už Dominika...
9. pro 2008 ve 12:50  • Odpověz
Žabi dobrou chuť
Beranku: nepadl, ale jenom jako už ho nechci... nebudu ho provokovat, to až na sále. Bude-li to třeba :grinning:
9. pro 2008 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz
Zuzu, dobrá taktika, těšíme se na Šimonka :grinning:
9. pro 2008 ve 13:07  • Odpověz
beranku: já taky :grinning: Nevím,čím to je,ale jak jsem nejdřív byla vnitřně přesvědčená,že je to holčička, tak teď se cítím zase na kluka. Tak uvidíme :grinning:
9. pro 2008 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak jsem si dneska dala jenom polívku - ani nemám moc hlad.
holky mě se tak nechce jít k dr. Včera jsem se těšila a ted jsem zdechlá. Už at jsem doma. Jdu na 15hodin tak doufám že to dnes půjde rychle. Nejraději bych si šla lehnout a spát.
Tak já se pak ozvu jak jsme dopadli.
9. pro 2008 ve 13:42  • Odpověz
Zabi těším se na novou fotečku jestli budeš mít :wink:
9. pro 2008 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
No zuzi já myslím že už nebudu mít fotečku. Dr. posledně říkal že by nešlo vidět celé tělíčko, tak jsem si o ní ani neříkala. Dneska ale zkusím at mám aspon nějakou radost. On jí asi nerad už ted dělá. Uvidím.
9. pro 2008 ve 13:47  • Odpověz
Ahojte, holky, tak kůň nám dnes hezky stávkoval :wink: Vítej Maji, to neva, my už tu jsme taky směsice matek, snažilek a těhulek... :wink: Zuzi a cesta byla náročná vzhledem k tvému stavu, nebo vzhledem k Terezce?:wink: Tak ale hlavně, že jste to zvládly a u mamky si hezky užily :wink: Joo a držím palce na zítřejší kontrolu :wink:

Žabi, jak ty jsi dopadla??

Hafi, no o kalhotách mi povídej - už mám jen dvoje, které jsou jakž takž pohodlné a z toho jedny mám půjčené od mamky... Dnes jsme byly na nákupech, tak jsme koukaly i v C&A a v H&M, ale v CA mají samé divně šité a v HM se mi dvoje líbily, ale jedny mi byly přes stehna tak tak, takže kdybych přibrala i jinde než na břiše, byl by to problém, a druhé mi seděly skvěle, byly i v mém stylu, jenže ty zas byly spíš takové jarní - teď by mi v nich byla pěkná kosa!:frowning2: Ještě jsme šly mrknout do obchůdku Dvojčátky, co je na Kuřím rynku, ale tam měli zrovna bohužel pauzu a čekat už se nám nechtělo... :unamused:
9. pro 2008 v 17:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.