• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
dobré ránko holky,
vítám maju,
hafi:já jsem tu, akorát jsem si dělala těsto na linecké a jdu na 12 k dr, tak se už moc těším!
k albu berusky21-jeto teda statečná ženská to bezesporu, a každý se stím vyrovnává jinak, ale já bych si teda do alba fotku z nehody auta doslova na padrť nedala. Ani ty fotky po operaci atd. Alejak říkám, to je každého věc...
Její příběh jsem sledovala už od začátku, na jiné diskusi ji holky znají. Osobně bych to snad ani nechtěla přežít...
jinak jsem na tom stejně jako žabka, řidičák mám, ale bojím se jezdit.
Srazík za mě taky po novém roce, já toho teď mám plný kecky :grinning:
10. pro 2008 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz
10. pro 2008 v 08:43  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky.
no tak včera se nám ta návštěva docela protáhla tak jsem musela ráno si přispat. Dneska uvažuju že odpoledne až příjde manža z práce tak zajedem do centra abych si mohla něco na sebe koupit na tu páteční akci.
Holky nevíte kdo posílá kontrolu když jsi na nemocenské? zaměstnavatel? nebo někdo jiný?
Majatob já tu taky nikoho moc neznám. Přestěhovali jsme se tady s manželem před 3mi roky a máme tu akorát dva páry se kterýma se vídáváme. Jinak nic. A ted mám holky vás. Tak jsem moc ráda. Doufám že až budeme mít mimča vyrazíme společně i s kočárkama. Jinak pro akci někde v lednu jsem pro - doufám že zase neulehnu do nemocnice.
No nic. Jdu péct takové hnědé trubičky - to bude boj. Tak zatím
10. pro 2008 v 08:44  • Odpověz
autor
Ahoj Zuzi.
Strouzi co tu děláš? ty už máš po operaci? jak si dopadla?
10. pro 2008 v 08:45  • Odpověz
zabi, tak at se povedou :slight_smile:
taky su rada, ze konik existuje... :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2008 v 08:46  • Odpověz
autor
Já bych to asi ted bez koníka nedávala - jsem fakt za něj moc rádaaaaaa :slight_smile:
10. pro 2008 v 08:47  • Odpověz
no jo už doma dva dny, bylo to no jako nebudeme si nalhávat byl to děs ale žiju, 4 hoďky na sále a den na jipce a pak 3 dny kapačky no už mi bylo aji líp ale co žiju tak hurá do snažení :dizzy_face:
10. pro 2008 v 09:05  • Odpověz
strouzi hlavně že jsi ok...
¨já bych bez koníka taky nebyla! :dizzy_face:
10. pro 2008 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz
Dobré, dopoledne, holky:slight_smile:

Teda, v noci lítám kolem kočky a přes den pěkně dospávám :astonished: No nic. Hafi, ale koukám, že jsi zase napsala bez veškerých dotazů...Tak nevím nevím, na co ti budeme odpovídat!:grinning:

Zuzi, tobě držíp palečky na kontrolu a nějakou hezkou pózu miminka, ať máš krásnou fotečku :wink:

Hmm, Žabi, hnědě trubičky??To zní při nejmenším dost zajímavě!:wink: Copak to je?? Ehm, tedy pochopila jsem, že nejspíš pečivo:grinning:, ale jaké, prozraď :wink:

Strouži, no tak měla jsi to veselé, ale teď už vše půjde jak má a přeju vám, ať nasebe mimouš nenechá dlouho čekat:wink:

Jé, holky, už to vidím, jak jedem kočárkovat všechny společně - taková banda + pobíhající dětičky kolem:grinning:
10. pro 2008 v 10:52  • Odpověz
jee, andu, to by bylo super!!! :grinning:
10. pro 2008 v 11:03  • Odpověz
Takový ostravský gang!:grinning:
10. pro 2008 v 11:28  • Odpověz
Ježkovy zraky, mám tu strašný bordel, od minulého týdne jsem skoro nic neudělala, páč měl drahý nemocenskou a odmítala jsem kolem něj lítat s hadrem a vysavačem, tak jsme společně zevlili a léčili se. No a jde to tu teď vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: A od pondělka se nějak nemůžu překecat - nó, už by bylo na čase - dokonce si teď můžu vybrat, na co se vrhnu, ale já furt nic!:grinning:
10. pro 2008 v 11:30  • Odpověz
autor
Andu já nevím jak je mám popsat ty trubky. No prostě udělá se takové hnědé těsto a potom to dáváš na takové tenké trubičky které potom až se upečou a schládnou tak se plní krémem a konce se namáčí do čokolády. Až budu mít hotovo zkusím vyfotit.
Ale ted jdu zase pracovat.
Jinak já už chci taky jezdit s kočárkem. Asi ho ted půjdeme o víkendu koupit.
10. pro 2008 v 11:31  • Odpověz
zabi, jakej mas vybranej kocarek?
andu, z toho si nic nedelej, ja uklizela vcera...a uz to zase skoro neni poznat... :confounded:
10. pro 2008 v 11:32  • Odpověz
Žabi, ale bez miminka s ním zatím nejezdi!:grinning: Mhmm, tak ty trubičky "znějí" dobře :wink:
10. pro 2008 v 11:38  • Odpověz
Jé, holky, teď tak uvažuju, asi bych si měla zajít k obvodní Dr., aby mi dala razidlo do průkajdy, že?? Když mě se tam ale vůbec nechce :frowning2: Je jedno, kdy tam zajdu? Zubařku už mám za sebou, tak to je v pohodě:wink:
10. pro 2008 v 11:41  • Odpověz
andu ja jsem byla u obvodacky az po porodu... :sweat_smile:
10. pro 2008 v 11:42  • Odpověz
aha, hm, tak to joo, to by se mi líbilo :wink: A neměl někdo nějaké kecy nebo tak?? Ehm, už tu vůbec nejsem a strašně pilně uklízím!:grinning: Ježíííš s takovouhle aktivitou tu asi brzo uhnijeme!:grinning:
10. pro 2008 v 11:47  • Odpověz
nerekla ani slovo... :grinning:
10. pro 2008 v 11:48  • Odpověz
noo, tak to se tebou asi budu inspirovat :sweat_smile: Hihi, koukám, že my dvě tu sedíme furt!:grinning:
10. pro 2008 v 11:50  • Odpověz
autor
Majatob máme vybraný Herqules tříkolku v oranžové barvě. Už jsme i našli kolekci 2009 ale ty barvy jsou otřesné . No navíc když to koupíme letos , letošní kolekci bude o 4tisíce levnější.
Andu ty ty trubičky fakt neznáš? já je mám šíleně moc ráda. Můžu se po nich utlouct a manžel taky.
Taky jsem se ptala doktorky jestli mi může dát razítko do průkajdy a zatím není třeba a zubař - tam jsem už 3roky nebyla ale pořád se chystáme :grinning:
10. pro 2008 v 11:51  • Odpověz
ja za chvilku musim do skoly...nakrmim Tobika a padim
10. pro 2008 v 11:51  • Odpověz
Ahá, jé, Maji, no to máš teda veselé:slight_smile: A bereš Tobíka s sebou, nebo ho necháváš někomu na hlídání?:wink:

No, Žabi, mě napadají akorát hořické trubičky:slight_smile: Ale jinak fakt nevím! To víš, u nás se peklo vždy max linecké a rumové kuličky, tak jsem teď jak Alenka v říši divů:grinning:
10. pro 2008 v 11:55  • Odpověz
beru sebou, ale hlida martin
10. pro 2008 v 11:57  • Odpověz
Tý jo, tak to bude Tobík hudebně nadán, což?:wink:
10. pro 2008 v 11:59  • Odpověz
asi mu chudakovi nic jinyho nezbyde... :grinning:
10. pro 2008 ve 12:00  • Odpověz
:grinning: No, nic, tak já už ju vážně něco dělat, tak ať vám to v té škole rychle uteče :wink:
10. pro 2008 ve 12:05  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem tu...
mimísek je skoro o 14dní mladší ale to jsem čekala, vzhledem k těm mým šíleným cyklům. Fotečku mám,ale zase takovou rozmázlou, to už asi lepší nebude :grinning:
jinak jsme objednaní na ten prvosemestrální screening,to se těším...
10. pro 2008 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, Zuzi :slight_smile: Tak to je fajn, když jsi čekala, že je mladší, že tě Dr. nevystrašil :wink: Já přemýšlím, co uklohnit z vepřového, ale vydím to na nějaké lehké pečení:wink: Tak jdu mrknout na fotku a pak do kuchyně :wink:
10. pro 2008 ve 14:21  • Odpověz
andu: jestli myslíš moji, tak já ji musím prvně naskenovat :wink:
vepřové, ty se máš...já vůbec nevím, co si dám já...
10. pro 2008 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.