• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
tak cukroví vytlačeno ted se bude jenom péct - ještě že existují ty pečící papíry, mám celou kuchyn obloženou papírama s cukrovím.
Zuzi tak to je super že mísek je tam kde má být a neva že je o 14dní mladší - hlavně že je v pořádku
10. pro 2008 ve 14:24  • Odpověz
Zabi to znám...:wink: ty trubičky taky jsem dělávala,ale půjčila si je tchyně, já letos stejně nějak nemám chuť a sílu. ALe máme je hrozně rádi....ale ten, kdo vymyslel pečicí papír by zasloužil nobelovku :wink:já si pamtuju vždycky ty zapleskané plechy, co nešly vydrhnout!
10. pro 2008 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz
Jó, souhlas, sláva pečícímu papíru!:grinning: Teď jsem vyhazovala jeden starý plech - strašně hnusný, upatlaný, už to ani umýt nešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak já mám za sebou úklid, díl č. 1. Zítra mě čeká díl 2. a doufám, že delší ten seriál nebude!:grinning: Z toho vepře jsem nakonec udělala akorát řízky, bylo toho docela málo na nějaké pečení a hlavně to je rychle :wink: A teď si jdu dát jogurtový nápoj - byly jsme s mamkou včera i v Makru, tam nás otchytla slečna a hned začala nabízet, tak mamu, že to potřebuju a dva mi vzala:grinning:

Maji, ty jsi ještě ve škole,či co?? :astonished:
10. pro 2008 v 19:26  • Odpověz
Ahoj :wink:
Zuzi, gratuluji k úspěšné kontrole :dizzy_face:
Vy tady provokujete s tím úklidem, u nás to nemá cenu, za chvíli je zase nepořádek :grinning:
10. pro 2008 v 19:59  • Odpověz
andu: jj, su, a ve dvou dokonce
10. pro 2008 ve 20:18  • Odpověz
Beránku, no já už psala, že to je do té doby, než přijde mímo. Pak budu ráda, že jsem ráda!:grinning:

Maji, já myslela, jestli tam jsi ještě fyzicky. Né jako jesli ještě studuješ:wink: A co je ta druhá škola?? Já uvažuju, že kdybych to zvládala, taky bych si nějakou školu ještě dala, ať doma nezakrňuju :wink:
10. pro 2008 ve 20:38  • Odpověz
autor
no holky kde jste dneska?
Já neměla časek, protože jsem zdobila cukrovíčko.
11. pro 2008 ve 14:38  • Odpověz
Já jsem tady... malá je zase marod s průduškama :frowning2:
11. pro 2008 v 15:56  •  2 děti  • Odpověz
AHOJKY HOLKY,sice tady nepatrim,ale rada bych chtela pozdravit Zuzku a moc gratuluji k dalsimu miminku :wink:
11. pro 2008 v 16:03  • Odpověz
Ja jsem sice taky z Ostravy,ale ziju v Anglii.
11. pro 2008 v 16:05  • Odpověz
jo taak, andu, uz mi to doslo :grinning: byla jsem uz doma.. :grinning: :grinning:
a co dneska jakej jste mely den? ja supeeeer :grinning:
11. pro 2008 v 16:06  • Odpověz
Ahojte:slight_smile: No já dneska musela zajít nakoupit, neb mě drahý nas**l svou ochotou, pak jsem decentně pouklízela, a teď mám v troubě těstovinky na véču :wink:

Jejda, Zuzi, bobik malá, tak, že teta koníkovka vyřizuje ležet, nelítat a pořádně se kurýrovat:wink:
11. pro 2008 v 16:08  • Odpověz
ahoj Januzz...moc díky...
andu: vyřídím...:wink:
11. pro 2008 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz
Zuzko,uz ses dlouo neukazla na miminku?
11. pro 2008 v 16:10  • Odpověz
Zuzko,at je mala co nedrive zdrava,ten muj malej ma taky hroznej kasel a rymu.

Vsem preji krasne snazilkovani a tehu
11. pro 2008 v 16:11  • Odpověz
autor
Jé tak konečně někdo.
Holky mě tak dneska bolí záda - nevím už co s něma.
Zuzi ty máš malou marod? no tak snad bude co nejdříve zdravá - průdušky to je svinstvo - moc dobře znám.
Dneska jedem nakupovat na tu zítřejší akci - nemám žádnou halenku na sebe - doufám že nepříjde kontrola.
11. pro 2008 v 16:14  • Odpověz
Januzz když tam to strašně letí...tady je to pohodovější... holky moc nakecaly a já už to nějak nestíhala sledovat...
snad nás to brzy pustí... za poslední půlrok už potřetí chjo...
11. pro 2008 v 16:14  •  2 děti  • Odpověz
Zuzu to chapu,ja taky nestiham a to mam dve deti.To vis ted je blbe pocasi,tak jsou deti dost casto nemocne.Kdyby mrzlo tak je to neco jineho
11. pro 2008 v 16:17  • Odpověz
NO, Žabi, já na ty záda už začínám taky trpět:frowning2: A to jsem teprv v půlce (skoro :sweat_smile: ). Se nechci vidět ke konci těhu :astonished: Kdybych aspoň dělala něco tak strašně náročného, bych se nedivila. Ale trochu dám do kupy byt a už to cítím :confounded:

Januzz, děkujem :wink:
11. pro 2008 v 16:51  • Odpověz
A Maji, jak se ti podařilo, že jsi měla super den, prozraď?:wink: Už jsi objevila //?:wink:
11. pro 2008 v 16:51  • Odpověz
to jeste bohuzel ne.. :grinning: ale tak se mi ve skole darilo a doma super nalada... :grinning: :grinning:
11. pro 2008 v 17:03  • Odpověz
Jé žabi co máte za akci? Já jsem asi něco přehlídla...
andu: jakto? vždyť už jen těhu samo o sobě je náročné :wink:
maji: tak to je super, že se ti daří...jen tak dál :wink:
11. pro 2008 v 17:15  •  2 děti  • Odpověz
Žabi, tak co, už jste vyrazili? Tak snad žádná kontrola nepřijde. Myslím, že takhle večer už nikdo nechodí!

Maji, tak to jó. U nás doma taky super nálada - byla jsem celý den sama :grinning: :wink:
11. pro 2008 v 18:17  • Odpověz
Ahoj :wink:
Já jsem byla v těhu nejzdravější za celý svůj život, nebylo mi vůbec nic, záda mě nebolela ani jeden den, zato teď... :sweat_smile:
11. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz
autor
Holky mě asi klepne. Dneska jsme jeli do shoping parku že půjdeme nakoupit a zrovna koupime i kočárek a oni ho už tam nemají!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mě asi klepne. Mají ho tam akorát ještě v modré barvě a ten jsme moc nechtěli.
Jinak jsem si koupila něco na sebe na zítřek - Zuzi manža má zítra firemní večírek, tak tam jedeme. No nevím po pravdě jak dlouho tam vydržím - není to na mě dlouho sedět - a tančit taky asi nebudu - no uvidíme.
11. pro 2008 ve 20:57  • Odpověz
Jé, já jak jsem doma, tak jsem myslela, že už je pátek...No nic!:grinning:

Jejda, Žabi, tak to je pech! A to byl ten v té akci?? A nemají ho třeba i v té akci na netu?? No tak jedině pak modrý, no... Ale moc dlouho nerozmýšlejte, nebo už ani modrý nebude :astonished:
11. pro 2008 ve 21:49  • Odpověz
krásný večer holky.. jdu na vás zase po delší době juknout.. :slight_smile: :slight_smile:
11. pro 2008 ve 21:53  • Odpověz
ani teda nevím, co je tady nového.. nečtu dozadu.. jen, co tak vidím..

vítám novou maminku maju.. ještě jsme se spolu nepotkaly :slight_smile:
zuziku, tobě moc gratuluju ke kontrole.. :wink:
strouzi, koukám, že už máš po zákroku, takže se brzy uzdrav a hurááá na TO :grinning:

ostatním těhulinkám posílám pohlazení po domečcích a těm, co se snaží, držím pěsti.. :wink: :slight_smile:
11. pro 2008 ve 22:01  • Odpověz
my měli dneska KO v ově ve výškovicích a vše je ok.. prcek má cca 13cm +-, celou dobu chrněl otočený zádíčkáma k nám, takže o pohlaví víme prdlajs.. :grinning: , snad příště.. :wink:
11. pro 2008 ve 22:02  • Odpověz
nevím, jestli tady byla helča, ale objevila se na regionech a je taky těhu.. :slight_smile: :slight_smile:
takže svatební cesta byla asi plodná.. :wink:
11. pro 2008 ve 22:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.