• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Ahoj, Mišo! Tak super, gratuluju k další úspěšné kontrole, i když si zvás prcek dělal srandu:wink: Nene, Helča se k nám nepodívala... Tak to jí moc gratulujeme :wink:
11. pro 2008 ve 22:19  • Odpověz
jsem tu.. jsem znova uspávala draka.. :grinning:
11. pro 2008 ve 22:32  • Odpověz
andu a vy ještě nevíte pohlaví?
11. pro 2008 ve 22:32  • Odpověz
autor
Dobré ráno
Dneska jsem si trošku přispala - včera jsme šli spát až po 24hodině. Chudák manžel musel ráno vstávat do práce.
Jakpak se dneska máte při pátečku?
Misakri ty už jsi v 15tt - ježíš toto letí - nedávno jsi tady psala že jsi těhu :astonished:
No jinak Helena se k nám už hoooodne dlouho nepodívala. Asi třeba nemá čas. Ale gratuluju ji k těhu. To se svatební cesta vydařila tak jako nám.
No nic musím jít na poštu i když se mi teda vůbec nechce. Tak já se tu pak objevím.
12. pro 2008 v 10:03  • Odpověz
ahoj holky,
Zabi tak to si pěkně užijte. Manžel má dneska taky firemní večírek, ale mě seto naštěstí netýká...
ahoj misko, taky koukám na těch tvých 15tt-nám zase p.dr posunula termín na konec července...takže já jsem neustále v 8ttuž snad 2 týdny :grinning: s pohlavím přeju ti aby se prcek brzy ukázal, u nás nehrozilo až do nějakého 26tt a pak už jsme to nechtěli vědět. Takže počítám, že to bude zase tak...
Heleně gratuluji, škoda že se nepřišla pochlubit...
12. pro 2008 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky:slight_smile:

Mišo, nene, ještě to nevíme. Minule se do toho Dr. moc nechtělo, páč mimís byl blbě natočený, tak říkal, že to zkusíme příště:wink: To znamená, doufám, že se 5.1. ukáže:wink: Tak nevím, ale včera jsem měla pocit, že jsem drahého se Sárou trochu nalomila. Psala mi mail sestřenka s tím, že Malánie je pěkné jméno, ale Sára hezčí. Tak jsem mu to šla hned vybonzovat. Ono tohle totiž tvrdí většina lidí. Tak jsem řekla, že to musí být Sára a on na to nic. Ani se nevztekal. A pak akorát řekl: "Jo a bude to Sáran, bo to bude kluk":grinning: Tak jsem říkala, že fajn, ale že teda Sarin, když už!:grinning: :wink: No tak uvidíme, třeba ho ten porod opravdu zlomí:wink:

Mě dneska přijede kamarádka z Kladna, která zase musí zítra odpoledne odjet, tak budem mít co dělat, abychom stihly, co chceme. Ale už se těším, že si to užijeme a pořádně pokecáme:wink:

Zuzi, co malá, poslechla tetu koníkovku??Jestli ne tak už tam běžím, jí vyřiď!:grinning::wink: Už je jí aspoň trochu lépe??
12. pro 2008 v 11:44  • Odpověz
Andu jj, trošinku líp :wink:dokonce po obědě i sama usnula... tak jsem stihla udělat linecké těsto a na pracičky... a pak se do toho vrhnu...
Sáran :grinning:
12. pro 2008 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz
No Sáran je dost originální, ne?? :wink: :grinning: No já to pečení nechávám zas až na víkend, přes týden se k tomu prostě nedonutím :unamused:
12. pro 2008 ve 13:53  • Odpověz
no já musím teď, jak malá chrní chvilku, přes víkend moc nestíhám...
holky za chvíli tu mám tchyni, tak se opatrujte, krásný víkend a v pondělí papa!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. pro 2008 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj :wink:
Andu, Sáran by byl fakt originální :grinning:
Zuzu, přežij návštěvu od tchýně :sweat_smile:
My jsme byly na plavání, ale začalo pršet, tak místo spánku v kočárku a venku, jsme šly domů a teď si trochu čtu na koníkovi :wink:
12. pro 2008 ve 14:35  • Odpověz
ahojte, nebyli jste nekdo na hrade na ohnostroj? me to trochu zklamalo... :grinning:
13. pro 2008 v 19:21  • Odpověz
ahojte všechny sluníčka,
tak je přede mnou poslední pracovní týden v tomto roce - JUPÍÍÍÍÍ. Tak co jak jste prožily víkend. Já v v pátek chystala na oslavu (tentokrát jsem to slavila s rodinou - už poslední uff). V sobotu uklízela a odpoledne jsme slavili dostala jsem super hodiny do té mojí nové kuchyně a bábovkovou formu (hrozně ráda totiž peču) :grinning: :grinning: Mamina se mi smála, že jsem určo čekala něco na mimčo, ale že ji to chlapi vymluvili, že to jsou moje narozeniny tak, že to má být pro mě a ne pro mimčo. No a v neděli mě z usazené rýmy pobolívala hlava tak se o mě manža staral úplně ukázkově a odpoledne, když už mi to povolilo jsme se šli projít s hafušákem Bekušákem. Dostala chudina dvakrát vodítkem po zadnici, jelikož byla jak utržená ze řetězu a neposlouchala a nechtěla jít vedle nohy, ale výchovný prostředek pomohl a pak už šlapala jak hodinky. Jsme se jen s manžou smáli, že budeme rodičové tyrani narodzíl od ostatních kolem. V sobotu nám totiž tak trochu tekly nervy ze synovce a u mojí mamči jsem si všimla jak se držela, aby něco neřekla (je totiž učitelka a má přišernou alergii na děti co neposlouchají).
Tak to byl náš víkend. Jinak Maji to je škoda, že tě to zklamalo, sama bych řekla, že to může být krásné. Se mi letos nepodařilo manžu přemluvit, abychom šli na hrad jak byla ta soutěž ohňostrůjců v létě. Já mám ohňostroje hrozně moc ráda.
Miško tak taky zírám se tu objevíš jednou za čas (asi jak ti to vyjde) a pěkně ti tam ty týdny naskakují.
Zuzi no doufám, že už je Terezce líp.
Žabi tak co jak si přežila vánoční večírek?? A co sis pěkného na sebe koupila?? Pochlub se.
Beránku tak vy tak s Beatkou sportujete?? Téda to jste holky šikovné :wink: :wink:
15. pro 2008 v 08:37  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky.
Jé Hafi tak poslední týden do práce - to je super představa co? Pak zasloužené volňásko.
Tak my jsme byli s manžou v pátek na tom večírku - teda abych řekla pravdu - nejhorší večírek. Prostě mi to přišlo organizačně špatně zvládnuté. No a to si myslela většina co tam byla. Takže kdybych tak nebyla o nic bych nepřišla.
ALe jinak mám novinku - už máme doma kočárek - a nakonec i v té barvě co jsme chtěli. Ve čtvrtek jsme byli v Schopink parku v Chiccu a tam už ho neměli, tak nám dali číslo a e-mail na dodavatele, tak manža hned večer posílal e-mail a v pátek přišlo že poslední kus toho kočárku v té barvě je odložený ve Futuru v OV. Tak jsme si pro něj jeli v sobotu - a je skvělý!!!!!!!!!!!!! Khaki barva s oranžovou - zkusím večer vyfotit a dát to do alba at taky kouknete . Bože já bych hned šla vozit - teda akorát není koho :grinning: . Ale mám obrovskou radost i manža. Tento kočár splnit všechny naše požadavky co jsme měli.
Jinak v neděli jsem ještě pekla a zdobila a dneska už to musím dozdobit všechno a hotovo. Teda ještě budu muset některý den upéct perníky, ale to už je maličkost.
Hafi to je dobře že už máš oslavy za sebou - taky nemám moc ráda jak se to táhne to oslavování a tím spojene chystání.
Zuzi co malá ? už je zdravá?
15. pro 2008 v 09:06  • Odpověz
No žabi ani mi nemluv už toho mám plné kecky konečně budu mít čas přes týden dopéct cukroví. Jinak super, že se vám podařilo sehnat ten kočárek. určitě ho vyfoť jsem zvědavá jak sáňky v létě. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak mám v bříšku pořádného neposedu, jelikož už občas cítím takové mírné mrvení. Jak už zasloužilé maminky píšou takové bublinky. Je to zvláštní pocit, ale super konečně už doopravdy vím, že tam někdo přebývá v domečku. :slight_smile: :slight_smile:
Jinak bych i byla pro kdybychom si zase vyfotily ty svoje břušenka ať můžem srovnat komu jak porostl pupík. :slight_smile: :slight_smile: No už se nám to kočky krátí. :sunglasses: :sunglasses:
15. pro 2008 v 09:15  • Odpověz
autor
Jé Hafi tak už cítíš malého? no to naše miminko tam už pekně řádí. Večer máme vzdycky s manželem kino. Ono už to jde vidět na bříšku když kopne, tak máme aspon zábavu. Jinak ještě ráno si tam hraje - zrovna ted. Jak ale píšeš aspon víme že tam někdo je.
Jsem pro vyfotit si břiška. Já vyfotim vše dneska večer.
Jinak vůbec holky nevím co mám kupovat pro malé a hlavně kosmetiku, co do porodnice. Nevíte některá co bych měla mít?
Hafi ani mi nemluv. Mě přijde že to strašně rychle utíká a zachvilku už bude duben a já se zblázním. začínám mít takové divné obavy a strach z porodu. Ale to je asi normální.
15. pro 2008 v 09:27  • Odpověz
žabi napodobně taky jsem z toho taková celkem paf. Pořád se jednalo jenom o mě, že mám malé kalhoty nedopnu je apod. Ale teď už taky přemyšlím, že je třeba nakoupit i věci pro malého apod., ať toho pak naní kupa na kupování. Začátkem března jdu na mateřkou tak už bych ráda měla většinu koupenou. No některé holky mívají seznam v albíčkách a já to mám napsáno i v těhu průkajdě, ale podle mě je to jen strohé a základní a na plno věcí člověk normálně nemyslí. Mě se už dokonce ze soboty na neděli zdálo, že už máme malého u sebe teda bylo to holčička. (ale já opravdu nevím co to bude) :grinning: :grinning: a bylo to super. Jinak viděla jsi na netu myslím na stránkách blesku je fotka malého Lukase co se narodil Lucii Borhyové. Je to zlaťoučké takové malinké miminko. A jinak jsme včera čučeli s manžou na ten film na ČT1 s Veškrnovou-Havlovou a bylo to celkem dost smutné. Jsme oba klekli chvíli na toho manžela chvíli na toho kluka z Kanady. No ale stejně na konci jsme uronili oba slzičku. Někdy mi připadá že je těhotný i můj manža :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2008 v 09:40  • Odpověz
jé žabi a od kolikátého týdne je to už vidět, protože já řeknu, že se mrví manža okamžitě přiloží ruku a malý se hned zklidní a manža je z toho celý smutný že nic necítí, asi má kouzelnou ruku a jak malý ucítí teplo od taťky tak se zklidní. Tak už se moc těším až budem moct pozorovat spolu. :slight_smile:
15. pro 2008 v 09:41  • Odpověz
autor
Tak miminko od borhyové jsme viděli včera v televizních novinách - krásný, já chci taky už!!!!!!!!!!!
No s tou výbavou já teda fakt nevím. Potřebovala bych aby mi někdo ze zkušených maminek napsal co musím mít. přece teorie a praxe je asi rozdíl.
Jinak Hafi u nás to bylo to samé. Já taky už malého cítila a když jsme řekla manželovi, dal ruku na břicho a nic. Ale minulý týden jsem mu taky říkala že kope, tak dal ruku a zase nic ale jak jií oddělal tak normálně kopance - to šlo vidět . tak jsme měli kino. No a ted je to denně. Vždycky si večer lehnu na záda a on si kope a my pozorujeme. Takže mě to šlo takhle vidět od 22tt. Neboj dočkáš se taky. A je to super!!!!
15. pro 2008 v 09:57  • Odpověz
já se nebojím jen je mi líto manži a tak ho teď můžu uklidnit, že se brzy dočká :wink: :wink: díky žabi. Jinak doufám, že už Andu taky cítí si pořád lehala na bříško, aby malého cítila a nic tak se už doufám dočkala. Jinak doufám, že nám tu třeba Beránek nebo Zuzi poradí co všechno pořídit. Mě jen pořád napadá jako kočárek, postýlka apod. věci, ale takové podstatné jak si už psala kosmetické věci tak to ne. Třeba jestli je nutná těhu-kojící košile nebo pyžamo apod. Někde jsem četla že to bylo celkem k ničemu a teď dokonce myslím jestli to už nepsaly holky Beránek nebo Zuzi. No tak holky až se přihlásíte a díky těm svým beruškám se možná dostanete k netu tak sem hoďte názory a rady. Po vánocích asi začne nákupní boom. :grinning: :grinning:
15. pro 2008 v 11:17  • Odpověz
autor
hafi tak to vypadá že dneska jsem tu asi samy.
Já jsem si zrovna dojedla obídek, a ted jdu žehlit. Jak já tuhle práci nemám ráda.
Holky kde jinak jste dneska??????
15. pro 2008 ve 12:56  • Odpověz
to teda žabi tak vypadá, ale jsem ráda, že si tu aspoň ty a mám co čitat v mezičase v práci. Už se pomaličku blížím ke konci s tou jednou protivnou prací.
Jo tak já ráda žehlím akorát mám ráda prádlo vysušené venku a teď bohužel musím sušit v prádelně tak je to tak na dva dny a teprve můžu žehlit. :slight_smile: :slight_smile:
Já jsem taky teprv hodinu po obědě odcházíme s kolegama kolem půl dvanácté. Měli jsme dnes rizoto. Tak já jdu zas pracovat. :sunglasses: :sunglasses:
15. pro 2008 ve 13:00  • Odpověz
autor
No tak já a žehlení - to je pro mě za trest - nejhorší domácí práce. Ale je třeba at na vánoce je vše vyprané a vyžehlené.
Já uvidím ve čtvrtek jestli mě doktorka pustí už do práce. Aji bych šla. Chci jí přesvědčit, že stejně do práce jdu až po novém roce, protože do té doby mám dovolenou. Lepší dovolená než nemocenská. A chceme jet k rodičům na pár dní a s nemcoenskou bych mohla zůstat tak akorát doma :unamused:
15. pro 2008 ve 13:04  • Odpověz
To teda jo žabi. Tak budu ve čtvrtek držet pěsti ať ti doktorka vyjde vstříc a můžeš z nemocenské jít rovnou na dovču ať můžete s manžou vyrazit. Jinak já už budu končit mám toho plný knedlík, stůl totálně zasypaný výkresama už mě to neba těším se domů až si s manžou dám čajínek, tchán má dnes na den tak budem sami doma. A ještě víc se těším na ty vánoční prázdniny co jsem si vyšetřila dovolenou. Tak jo měj se moc hezky, žehlení ať utíká co jak nejrychleji když to není ta tvoje nej činnost a papa hezké odpoledne a zítra zase ahoj.
15. pro 2008 v 15:32  • Odpověz
Brý večer, holky, jste-li tu vůbec některá :wink: Nám se doma totálně po**al net, nebo spíš modem, takže jsem se připojila až dneska z noťase...

Jojo, holky, mimina už cítím taky, ale nejsou to bublinky, ale vyloženě takový tlak - prostě jako když někdo zevnitř kopne.:wink: Ale, Hafi, to s tím šaháním na bříško partnerem máme úplně stejné... Já toho svého vždycky volám - třeba včera večer se mimin tak rozdováděl, že jsem se musela chechtat, místy to až lechtalo :grinning:, ale jakmile mi dal přítel ruku na břicho, klid. Tak už si včera taky zoufal, že ho to mimčo snad nemá rádo :sweat_smile: Tak už se taky těším, až to půjde hezky vidět :wink:

Já už bych mimouše měla taky nejradši u sebe, ale nějak se mi zdá, že to úbíhá pomalu :wink: Zítra jdu zas mrknout do centra na kalhoty, jinak budu chodit s holou řiťou!:grinning: A ve středu jdu na návštevu ke kamarádke, co má asi 3 letou holčičku a chce mi po ní dát nějaké věci - tak budu mít vánoční dárek pro miminko, hihi:wink:
15. pro 2008 v 17:17  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Tak včera jsem dala do alba fotky našeho kočárku a břicha. Tak doufám že vy taky dáte fotečky svých bříšek do albíčka at můžeme srovnávat.
Jinak na mě asi zase něco leze. Mě asi cip střelí. Prozměnu to budou asi průdušky. No takže dneska ležení a pití čajíčků. Je to fakt na mrtvici.
Jak se máte vy? kde je Zuzi že tu včera nebyla?
16. pro 2008 v 07:59  • Odpověz
ahoj holky dobré ráno,
omlouvám se za áčka,ale zapomněla jsem nakuknout, vůbec nestíhám...manžel má ve čt narozeniny, do toho Vánoce...nevím co dřív :sweat_smile:
Žabi krásný pupík i kočárek...:wink: Brzy se uzdrav! Pořádně se vykurýruj,ať jsi na Ježucha fit...
Andu gratuluji ke kopancům :wink:
Hafi: jestli si ještě vzpomenu na co všechno ses ptala... tak kojící košili jsem teda vůbec nepotřebovala. Radši zásobu kojících podprsenek,ale to jsem vše kupovala až po. Do porodnice jsem měla jen dvě. Nevěděla jsem přesnou velikost. Ale někdo se obejde bez toho...
Jinak s sebou jsem měla: cestovní tašku, v tom pantofle, župan (svůj měkkoučký krásný voňavý), teplé ponožky na nožky (byla mi tam zima), košile ne (ty dostaneš a svoje jsem si špinit nechtěla, často jsem se převlékala, to by musely být tak 3-4 snad a pořád prát). Porodnické vložky: velkou zásobu(např. SANU od Hartmanna). Jsou to taková "pádla", ale žádné Alwaysky s křidélky apod, infekce a různé neduhy za to nestojí. U nás jsem musela mít i plínky pro miminko,to jsem nevěděla,že hned po porodu, tak manžel letěl pro ně ještě domů, nechtěli mi dát snad ani jednu... Měla jsem i vložky do těch 2 kojících podprsenek, jedna krabička mi v porodnici stačila, než se spustilo mléko. ALe někdo ani toto nepotřebuje. Spíš pro jistotu. Dále síťované velice sexy kalhotky po porodu - jsou síťované, tudíž větrají, aby se rány hojily. Super věc, např. od CAnpolu v drogeriích nebo v lékárnách různé velikosti. Dají se přeprat v ruce s mýdlem a usušit na topení... takže jedno balení mi stačilo...
Měla jsem s sebou 2 velké ajeden malý ručník - většinou máš mít vlastní. Toaleťák - asi tam byl, ale já měla zásobu dětského superměkkoučkého Zewasofties, co nejvíc vrstev. Ono na to hojení asi ten erární šedý tvrdý nic moc :grinning:
Hygienické potřeby to je jasný: kartáček, pasta, sprcháč - nedráždivý, doporučuji gel z dubové kůry a mazat si s tím spodek, hojí se to rychleji. Fén, řasenku atd jsem rovnou nechala doma... na to jsem neměla čas ani náladu... ale to je individi :wink: Vzpomínám si,že jsem měla v tašce tajně schovaný dudlík - většinou jsou v porodnici proti tomu. Já ho nepoužila,i když bylo nejhůř, ale příště to asi udělám :slight_smile: Jo ještě ubrousky pro miminko, to je jasný, mazátka ti tam dají - kalciovoumast a na prdýlku atd tam všechno budou mít... koupat budeš jen jednou, sušit do plínky a oblečení bylo erár.
Snad jsem na nic nezapomněla, já si možná ještě vzpomenu...:wink:Jé teď koukám, že ses na to ani neptala,že ses ptala, co pořídit pro mimi :grinning:
tak třeba:
Základní výbavička pro kojence

Seznam věcí, které budete potřebovat pro první měsíce vašeho miminka.

Oděv
6 zavazovacích košilek vel. 56-62 (počítejte s tím, že se děti v dnešní době díky vitamínovým preparátům v těhotenství rodí větší)
6 kabátků zavazovacích vzadu nebo vpředu
šestery dupačky
1 souprava na ven (vlněný kabátek a čepička) velikosti 62/68
1 bavlněná čepička, velikost 62/68
2 páry vlněných bačkůrek
2 páry dětských pomožek
3-6 bryndáčků

Přebalování
1 velké balení jednorázových plenek velikost 3-6kg, vlhčené ubrousky

nebo

24 látkových plen 80×80cm, 1 balení plenkových vložek, 20 zavazovacích fólií

Péče
dětská vanička nebo kyblík
teploměr do koupání (Není nutností vždy stačí vodu vyzkoušet tak, že do ní vložíte svůj loket a vyzkoušíte teplotu vody)
6 žínek
3 osušky 100×100cm nejlépe bavlněné, froté ručníčky raději nechte až bude miminko větší, aby se mu neodřela jemná kůže.
kartáč na vlasy
dětské nůžky na nehty se zakulacenou špičkou
rychloběžku (teploměr)

Mýdlo, olej, krém proti opruzeninám, krém na obličej (zvlášť v zimě), tělové mléko.

Spánek
dětská postýlka 70×140 nebo 60×120 s kvalitní matrací stejné velikosti
Pozn. když je miminko malé doporučuji kolíbku nebo koš na kolečkách (pořídíte zhruba za 1800,-Kč) jednoduše si dítě převezete do pokoje, kde právě jste a máte ho na dohled. Můžete i lehkých vozením miminko uspat. Moc se mi osvědčila.

2-3 prostěradla do postýlky a kolébky
2 nepropustné vložky - pokud nechete fleky na matraci
peřinku + povlak, ale raději 2-3 spací pytle, a to zimní a letní stačí od každého dva
na začátek, když je miminko úplně malé je nejlepší třeba do kolébky klasická zavinovačka nebo růžek, ve kterém se dítě cítí dobře
6 bavlněných plen pod hlavu, rozhodně dítě nepotřebuje polštářek!

Umělá výživa
6 kvalitních lahviček 250ml + savičky 0-6měsíců vel. 1 (na mléko) - savičky by se měly měnit co 3-6 měsíců. Silikonové vydrží déle, latexové jsou zase měkčí. Zda anatomickou nebo kulatou, to je otázka, používala jsem anatomickou pro správný vývoj patra.
1 lahvička se savičkou na čaj
1 kartáč na mytí např. zn NUK - má tvrdé štětiny a jedna strana je na mytí lahví a druhá na mytí saviček
1 balení fenyklového dětskéjo čaje (zda rozpustný nebo v sáčcích je jedno, rozpustný je slazený!)
1 balení mléčné výživy - Nutrilon, Beba, Humana, Hamánek, Sunar - prakticky všechny jsou kvalitní.

- ať již budete kojit nebo ne je dobré mít doma raději výbavu i pro umělou výživu. To však jen pro jistotu - nikdy člověk neví , co se může stát!

Když kojíte
1-2 kojenecké láhve s latexovou savičkou 0-6 měsíců velikost 1 - na mléko
1 lavhičku na čaj rovněž latexovou se savičkou 0-6 měsíců velikost 1 - na čaj
kartáč na lahvě
1 pupmu na odsávání mléka - velmi dobré při zvýšené tvorbě mléka - můžete mléko odstříkávat a mrazit do sterilovaných láhví, a když náhodou miminko hlídá třeba babička tak jí stačí pouze mléko ohřát. (pak je však dobré mít doma láhví víc)
1 balení fenyklového čaje, nebo při nadýmání vypít odvar z kmínu - tím mám na mysli maminku :o)

Procházky
1 kočárek - dnes již je na trhu obrovský výběr - záleží na vás co právě vám bude vyhovovat, zda tříkolka, nebo nejprve hluboký pak sportovní, nebo třeba kombinace
Plenku do kočárku pod hlavu, v zimě fusak
příruční tašku, někdy jsou součástí kočárku - v příruční tašce je dobré mít přebalovací jednorázové podložky a plenku

(vyber si podle potřeb atd)
16. pro 2008 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz
autor
Zuzi děkuji za pochvalu pupíku i kočárku.
jinak je to super co jsi napsala. Musím si z toho udělat nějaký výpis a začít pomaličku nakupovat. Teda ty kalhotky do porodnice budou opravdu sexy - sítované - a ty vložky - já bez křidélek ani ránu :astonished:
Já bych tak potřebovala aby se mnou někdo šel a řekl tohle ano tohle ne. Ale je fakt super že tě tu máme. Budu hledat tyhle věci na netu a asi tě hodně budu otravovat co jo a co ne.
CO Terezka? už je zdravá?
16. pro 2008 v 09:09  • Odpověz
ahoj holky jen tak nakukuju, vidím že řešíte výbavičku, no jo jste skoro všecky těhulky tak to je jasný, já stále snažilka ach jo. doufala jsem že dám manžovi vánoční dáreček v podobě // a nic, tak příští měsíc už snad to vyjde.
16. pro 2008 v 09:14  • Odpověz
autor
Ahoj Stouzi. Budeme držet všechny pěsti at brzičko objevíš // na testíku. Moc, moc, ti to přeju.
16. pro 2008 v 09:16  • Odpověz
Žabi: ty vložky jsou teda jako hustý, ale (nechci být nechutná) je to třeba... alwaysky mají igelit, zapařilo by se to a pak bych to léčit nechtěla... těch pár dní nebo týdnů se to dá vydržet. Já vložky nesnáším, jsem zvyklá na tampony, takže jsem myslela, že to nepřežiju, ale přežila. Popravdě jsem měla na starosti úplně jiné věci :grinning:
Pokud vás bude něco zajímat, tak se klidně ptejte :wink:
Jinak Terezka no ještě jí teče z nosu a hucá, ale je to lepší. Děkujeme za optání. Včera jsme už byli hcviličku venku, neměla teplotu a trošku se protáhla...
strouzi: všechny ne, ještě beranek... a neboj, brzy se k nám přidáte...:wink:a jak ti je? už lepší?
16. pro 2008 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.