• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
no beránek má už jedno dítě takže má menší výhodu, jen já nic. sorry holky dneska mám nějakou menší depku
16. pro 2008 v 09:24  • Odpověz
autor
No Zuzi abych řekla pravdu začínám mít troschu strach z porodu. No ty vložky to bude mazec. Ale asi je lepší to přežít než mít nějaké komlikace a prodloužit si třeba tak pobyt v nemocnici. Always jsem nepoužívala - abych řekla pravdu taky mi vadil ten igelit. Stačilo mi je mít jednou - nikdy víc!!!!!
Dneska vůbec nevím co mám vařit - došla inspirace
16. pro 2008 v 09:26  • Odpověz
no strouzi tímhle čekáním jsme si tu prošly asi všechny... takže víme o čem mluvíš. Já jsem si taky musela počkat... na Terezku dlouhé skoro 2 roky... tak neboj, ono to přijde... už jsi jednou otěhotněla, štítnici strašáka máš pryč tak nedepkuj a mysli pozitivně!
16. pro 2008 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz
já vím no , mám nějaký špatný dny, za dveřma vánoce, moje mamka bude v nemocnici i přes ježíška, do toho v práci nic moc, přišla kolegyně ať jsem doma co nejdéle protože v práci je taková krize že se zase bude propouštět ve velkém. :frowning2:
16. pro 2008 v 09:32  • Odpověz
tak jsem z té práce byla v menší depce došla jsem dom a zkusila jsem testík, no a tak slabé //, tak už ve mě svitla naděje a zkusila jsem další testy a už /, blbý test si zahrává se mnou. těhu nejsem tak čekám na mrchu. i když v práci mě to sere tak víte jak v práci není takový čas na všecko myslet jak doma. proto jsem chtěla tak třeba od půlky ledna do práce, no ale z takovou to nevidím růžově. bojím se že jak přijdu do práce dostanu padáka.
16. pro 2008 v 09:34  • Odpověz
Dobré ranko holky,
na chvíli odpočívám od práce tak vás dočítám. Dneska jste nějak ukecané oproti včerejšku :grinning: :grinning: . Zuzi děkujeme za vyčerpávající info, i když otázky se stejně ještě budou hrnout. No s těma vložkama to taky budu těžce rozdychávat, ale jestli to je jen k dobru tak budiž. Však tam na tom budem všechny stejně a snad až půjdem mezi lidi tak už to nebude až tolik třeba. :wink: :wink:
Zuzi krásný pupíček i kočárek. Dneska se mi doufám podaří přidat. Včera jsme objeli kamarádku měla u mě objednaný dýňový olej co dovezl kolega z Rakouska a má to pro ségru na vánoce tak ať už ho má doma, pak jsem jela k našim zaplatit něco přes net, jelikož v práci mi to nefunguje. :unamused: a doma jsem pak zadělala těsto na perníčky dle Žabky tak doufám že se podaří a na skořicové sušenky.
Žabi jinak se mi zdálo že mám to těsto takové lepkavé asi jsem dala moc medu tak doufám že nic nezkazím když tam sypnu trochu ještě mouky.
Strouži ty nedepkuj doodpočívej a hupsněte na snažilkování. To půjde uvidíš. :slight_smile: :slight_smile:
16. pro 2008 v 09:34  • Odpověz
Žabi na mě taky něco leze, teče mi z nosu a bolí mě v krku tak že jsem se dvakrát v noci tím probudila. :confounded:
16. pro 2008 v 09:38  • Odpověz
koukam, ze jste resily vybavicku do porodnice, ja teda vsem doporucuju malej nafukovaci kruh, na kterej si sednete pri jidle...ja ho vyuzivala hodne a docela dlouho, protoze na te tvrde zidli to moc neslo... :grinning:
16. pro 2008 v 09:41  • Odpověz
autor
Hafi ono to těsto je takové lepkavé. V lednici to trochu ztuhne a já to dělám tak že vemu vždy kus toho těsta přidám ještě trochu mouky a až se to nelepí tak válím. Mouky bude ještě potřeba. Taky jsem se dneska chystala že je udělám, ale raději jsem zalehla at tu nemoc ze sebe vypudím.
Majatob to už mi taky radila kamarádka - nafukovací kruh - a viděla jsem na vlastní oči jak trpí když ho neměla. I do restaurace ho brala sebou.
No Hafi tak s těma nemocema asi začíná být nějaká epidemie. Manžel já zase rýmuu a už volal že čt, pá si bere už dovolenou a chce to taky vyležet. Tak tu budeme dva marodi.
16. pro 2008 v 10:06  • Odpověz
tak ten nafukovací kruh jsem naštěstí nepotřebovala... měla jsem ho někde napsaný jako radu, ale nemohla jsem ho sehnat (asi jsem špatně hledala, nebo v půlce března prostě neměli). Ale měla jsem to štěstí, že jsem se obešla. Já jsem mohla hned sedět, celkem v pohodě. Měla jsem obrovské štěstí.

JJ, epidemie to je fakt. Manžel má od pátku dovolenou, tak aspon dokoupíme dárky a doladíme detaily...
16. pro 2008 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz
my jsme taky nemocni :frowning2:
zuzi tak to zavidim, ja jsem si poprve poradne sedla asi po 2 mesicich :grinning:
16. pro 2008 v 10:23  • Odpověz
maji neboj, třeba si to vychutnám teď... opravdu mi všichni záviděli, toto jsem měla naprosto v pohodě! SKoro jako bych nerodila :slight_smile:
16. pro 2008 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz
:slight_smile: treba budes mit aj druhej porod v pohode..budou docela rychle za sebou, tak to prej byva lepsi :slight_smile: ja na to taky spoliham, ze u druhyho by to mohlo jit snaz nez s Tobikem...a treba uz bych to mohla zvladnout cely sama... :sweat_smile:
16. pro 2008 v 19:04  • Odpověz
kuku ruku ženy.. :grinning: :grinning:
16. pro 2008 ve 21:49  • Odpověz
nikdo takhle večer??? :slight_smile:
16. pro 2008 ve 21:50  • Odpověz
dobré ranko holky,
tak hlásím, že jsem taky přidala fotečky pupíku do albíčka a přidala jsem tam i fotečku perníčků co jsem pekla dle receptu od žabky. Sice jsem to asi fakt s tím medem přehnala, jelikož té mouky co jsem tam ještě dodala bylo hoooodně, ale jsou suprové, perfektně kořeněné a manžel už tak tři zbaštil. Tak jsem musel schovat, aby něco zůstalo na vánoce :D. Jinak budu ještě zdorbit. :slight_smile:
Holky taky jsem slyšela, že druhý porod už má být lepší a rychlejší třeba moje mamka se se mnou trápila týden to byly poslíčci tak ji poslali domů a pak zase znovu atd. a brášku, který je ode mě o 10 roků tak toho myslela, že porodí na chodbě jak vypisovaly se sestřičkou lejstra. :grinning: :grinning:
17. pro 2008 v 08:01  • Odpověz
Jo a holky napište mi zatím konečná jména na který jste se popřípadě domluvili ať můžu obnovit tabulku a jestli chcete přidat nějaký sloupeček tak dejte vědět. Dneska bych to přihodila
17. pro 2008 v 08:03  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Hafi teda ty perníčky máš ukázkové a jsem moc ráda že vám chutnají. Já té mouky taky vždy přidávám - ono asi záleží jaký má člověk med a jakou polevkovou lžičku má. Já budu muset zadělat na perníky dneska - nějak se nám doma hýbnul med a tak aby do perníku zbyl. Je totiž ten med domácí a nevím jak by to dopadlo s kupovaného medu.
Jinak bříško pěkné - ježiši já si fakt ale připadám jako bych tam měla dvě mimča - když to srovnám s tebou hafi tak ty takový velký pupík jak já nemáš .
Jinak jména to je u nás kapitola sama o sobě - pro holku je jasné - Nicol , ale pro kluka se nemůžeme domluvit . Zatím to vypadá na Tomáše nebo Dominika - ale bůhví jak to nakonec dopadne.
No jsem zvědavá co mi zítra řekne paní doktorka - doufám že už mi zruší nemocenskou - nechci být přes vánoce doma - každý rok jezdíme 25-tého k rodičům tak na 3dny a to bych nemohla. Sice mi asi neco sedlo na průdušky, ale to vyřeší moje alergoložka - ta nepíše nemocenské a vždy pomohla.
Hafi tak to dneska přežíj v práci - ještě 3dny a budeš mít volnásko. Ale to tady budeš až po novém roce co ???
17. pro 2008 v 08:56  • Odpověz
ahoj žabi, jojo to tady budu až po novém roce. Teda pokud se nevetřu k našim na net. Děkuji za pochvalu a co se týká pupíčku tak máme mezi sebou 5 týdnů rozdíl tak v tom to bude :wink:. :wink:
17. pro 2008 v 09:20  • Odpověz
ještě že tě tu žabi mám a mám s kým tak brzo ráno pokecat :wink:. Jinak budu teda na tebe zítra myslet ať ti paní doktorka ukončí nemocenskou a můžete jet k rodičům.
17. pro 2008 v 09:23  • Odpověz
autor
No tak jsem se rozhodla že dneska zajdu na tu alergologii. Ty průdušky mě štvou. Tak se ozvu až příjdu.
17. pro 2008 v 09:54  • Odpověz
ahoj holky,
Hafi perníčky máš krásné...a ty kytičky nebo co vedle to je jaké cukroví? Vypadá moc dobře:wink: a souhlasím s Žabkou pupík máš malý :wink:
Žabi radši si tam dojdi. A kam jezdíte k rodičům jestli to není tajemství?

já dneska peču medovník, dort, cukroví, atd... to je tak když se někdo narodí před Vánoci (manžel). Uf. To si toho Šimonka ještě rozmyslím, kdyby měl svátek taky o svátcích. No ale zase Dominik má v srpnu a to je pár dní od TP... to je dilema, co?:grinning:
17. pro 2008 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jé ahoj Zuzi.
Tak už jsem zpátky - no prošla jsem se a doktorka má dneska dovolenou . TO je pech. No jsem ale objednaná hned na zítra ráno. Tak jsem zvědavá co mi řekne - ale určo zase ty moje průdušky.
Zuzi jezdíme k našim do Oder. Máme tam i já i manžel rodiče.
Jinak Zuzi z tebe je dneska taková kuchařka - nebo vlastně cukrářka? to ti nezávidím. Já dneska uklidím a jdu si lehnout. Večer má přijet na návštěvu tchán.
17. pro 2008 v 11:13  • Odpověz
No Žabi já si taky nezávidím, ale co bych neudělala z lásky, že?
tak ať ti to dobře dopadne!
Ještě se chystám do Avionu trochu prošmejdit obchody...
17. pro 2008 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz
ahoj Zuzi jé tak soucítím s tebou. Já už si ty svoje odkroutila během minulých 14 dní a díky cukroví tak peču po večerech jakmile přijedeme z práce, jelikož víkendy zabité. :unamused:
No a o tom šmejdení po obchodech si tak akorát můžu nechat zdát. No snad to doženu během volných dnů. :slight_smile:
17. pro 2008 ve 13:42  • Odpověz
Ahojte, holky. Tak net nám stále nejde a navíc mi začal zamrzávat počítač, takže ani fotku břuška nemůžu přidat :frowning2: Jinak jsem dneska byla u kamarádky, tak mi vrazila lehátko do vany, hrazdičku na hraní a fusak pro mimouška. Přijde mi takový lehčí, tak ho možná i v tom květnu využiju. Pokud teda nebude hic, že ano :wink:
Hafi, co se jmen týče, zatím mi to v tabulce nechej, jak to je :wink: Snažím se ppřítele zpracovat na tu Sárinku pořád :wink: No uvidíme, jestli se nechá zlomit :wink: Ehm, tedy v případě, že to bude holka, o čemž popravdě dost pochybuju :wink: I ta kamarádka mi dneska řekla, že myslí, že budem mít klučinu :wink: No po pravdě, je mi to vcelku fuk :wink: I když v druhém kole bych ráda opačné pohlaví, to jo :wink:
17. pro 2008 ve 14:51  • Odpověz
dobré ránko,
venku hnus fialovej... ale včera jsem úspěšně nakoupila... :grinning:
jak se máte holky??? Žabi jak u alergologa?
Andu: jen ho zpracuj, třeba se ještě nechá!
18. pro 2008 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se omlouvám, ale dnes to s tabulkou napravím. Jinak u nás většina lidí tvrdí, že to bude holčička, vzhledem k malému bříšku. I manža, který mi říká břucháč tak včera viděl paní co říkala že rodí v červnu a měla dle manži rozhodně větší pupek než já a že říkala, že čeká kluka tak to manža prohlásil, že to bude holka. No je mi to jedno, ale druhé by se mohlo podařit opačného pohlaví. :grinning: :grinning:
Andu sámo, že ho přesvědčíš. :wink: :wink: jen na tom dál pracuj.
18. pro 2008 v 09:31  • Odpověz
Jo a Zuzi to vedle ty kytičky jsou skořicové sušenky letos jsem je pekla poprvé, jelikož mi loni od kamarádky moc chutnaly jsem ulítlá na skořici. Je to pro mě taková ta pravá vánoční vůně vanilka a skořice hmmmm. :grinning:
18. pro 2008 v 09:33  • Odpověz
jo a taky jsem nepoděkovala za pochvalu. DĚKUJI :wink: :wink: :wink:
18. pro 2008 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.