• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Bré ráno, holky:wink:

Fuj, to je ale hnus venku! A to musím dnes do centra vyzvednotu si dvoje zkrácené těhukalhoty a taky nakoupit nějaké dárečky - zatím mám jen 2 z cca 9. Ehm, paráda:wink:

Jinak já už cukroví asi kašlu, možná ještě něco o víkendu vymyslím, třeba vosí hnízda, ale to jen když se mi bude moooc chtít:wink: Spíš to vidím, že pojedu s otcem shánět dárky pro maminu. Chce mě u toho, neb máme skoro stejnou postavu a tatu jí chce kupovat župan... A taky bychom asi měli už koupit stromečky a kapry a v neděli přijde na oběd přítelova maminka. Když teda čekám mimčo s jejím synem, tak jsme si řekli, že by asi bylo vhodné ty naše rodiče seznámit :grinning:
18. pro 2008 v 09:57  • Odpověz
Hafi ty skořicové kytičky vypadají fakt dobře... ale opatrně se skořicí! Nechci Tě vyplašit, ale někde jsem četla, že by se v těhotenství moc neměla!"Skořice – těhotné ženy by ji neměly užívat nebo pouze v malém nožství, protože v opačném případě může způsobit překrvení pánve" (tohle jsem našla mmj.)
jinak andu vosí hnízda jsem letos vzdala....

bříško: no já jsem měla taky velké a byla to holčička :wink: ale je to taková babská rada, to je fakt.
18. pro 2008 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz
No tak, Zuzi, to jsem zvědavá. Já mám bříško větší a až mi půjde pořádně PC a net na něm hodím ho sem, tak uvidíme, co mi Dr. v lednu řekne za ortel :wink: Mám pocit, že mi ten břuch roste den co den, fakt šílené :slight_smile:
18. pro 2008 v 10:31  • Odpověz
no Zuzi já u skořici spíš kvůli vůně. Normoš toho nasypu hodně do štrůdlu nebo když jsem ještě jako malá jedla dětskou krupičku tak zatímco ostatní to jedli s grankem tak já skořici. Ale teď to mám kvůli vůně né že by mi přestala chutnat ale o vánocích moc cukroví nejím já ho jen dělám a na konzumaci mám chlapy a štrůdly jsem letos nedělala neurodilo se nám nějak moc jablek tak ani nebylo z čeho.
No andu tak to jsem zvědavá na tvůj pupík se žabi se jaksi nemůžu porovnávat zda opravdu mám malý pupek, když je toliko dopředu. A jinak tomu moc nevěřím - jsou to opravdu jen jedna paní povídala, ale něco na tom může být - no tak to bude Evička a né Vojtíšek. :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2008 v 11:20  • Odpověz
jinak jsem si andu prohlížela včera chytré knížky o těhotenství a jsme zrovna v období kdy opravdu bříško nejvíce roste. :slight_smile: :slight_smile: tak se nediv, že ho máš den ode dne větší. Já teda zatím chodím pořád ještě ve svých kalhotech, co jsem v nich chodila normálně, ale po vánocich už to asi nepůjde. :slight_smile: :slight_smile:
18. pro 2008 v 11:23  • Odpověz
No, Hafi, já už normální kalhoty nedávám :grinning: Tak jsem v Lase narazila na dvoje parádní, což jsem ráda. Ale nejsem si jistá, že vydrží až do konečné fáze... No uvidíme :wink:Hafi a cítíš toho svého bobeše nějak moc?? Mě se zdá, že ten náš je nějaký lenoch! :astonished: :grinning:
18. pro 2008 v 11:55  • Odpověz
Andu tak já má bokovky rifle takže pupajs do toho vleze ale jakmile si sednu v práci a zapomenu povolit opasek tak se hned začne ozývat že ho utiskuji. Takže to je vlastně celý den teda pokud nazaujmu takový ten posed pololeže polosedě. To je pak klid. Ale zase to není nic silného, jen si tak tam mrví, že o něm vím. :grinning: :grinning:
18. pro 2008 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
V posledních dnech nějak nestíhám, Beatka mě zaměstnává na 150% :sweat_smile:
Já jsem měla taky malé břicho - viz mé album a je z toho holčička :wink:
Hafi, tipla bych ti taky holku :slight_smile:
18. pro 2008 ve 13:29  • Odpověz
ahoj beránku,
to teda, už tu skoro nejseš, ale tak dcera je přednějši to je jasný. Ok tak tip si píšu do deníčku. Uvidíme komu to vyjde :wink: :slight_smile: :slight_smile:
18. pro 2008 ve 13:32  • Odpověz
A k té výbavě pro dítě po narození a do porodnice....tak já musím říct, že jsem naopak využila plavací kruh, seděla jsem na něm 6 týdnů a bylo to mnohem lepší :wink: Ty vložky se dají přežít, využije se jich fakt hodně, na nějaký tampon bych opravdu neměla ani pomyšlení, člověk je rád, že je rád a nějaké vložky ho opravdu nerozhodí :wink:
18. pro 2008 ve 13:34  • Odpověz
dobré ránko,
ahoj holky,tak dneska budeme slavit asi ve 20ti lidech ještě s oslavencem strýcem u tchyně, tak jsem pekla medovník,slaného krokodýla a do toho cukroví a stále ještě ne 100% fit Terezka...
tak vás trošku zanedbávám...a do konce roku už to asi moc nenapravím...

Přeju vám všem krásné a pokud možno pohodové svátky, do nového roku jen to nejlepší, hlavně zdraví, toho není nikdy dost!!!
My 26. odjíždíme k mamce do Telče, tam budeme až do 4.1. asi... tak se tu opatrujte, já budu průběžně jukat, ale kdyby se někdo už nedostal po víkendu na net, tak proto to přáníčko :wink:
19. pro 2008 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte holky,
tak poslední den s vámi v tomto roce. Tak vám přeji ať se tu sejdeme všechny v pořádku a v pohodě zase v roce 2009. Přáníčko ode mě máte u mě v albíčku.
Jinak Zuzi přeji pevné nervy a ať se oslava vydaří. Terezce pevné zdraví ať už je holka fit.
19. pro 2008 v 09:15  • Odpověz
Hafi, děkujem za přáníčko :wink: Fotečka je vydařená, hlavně Bekuška se hezky tváří :wink: Jako bych tu naši Cilinu viděla :grinning: Taky si svátky hezky užijte (naposled bez mimouška, tak trochu romantiky k tomu :wink:) a jak píše Zuzik, spoustu zdravíčka nejen pro vás, ale i pro mimčáka :wink:

Já včera vyběhla na ty nákupy, ale koupila jsem akorát tři olejíčky pro sestřenky :angry: No u mě klasika, poběžím ještě 23. :wink: Zato mě přítel už má z krku :wink: Koupil mi šátek na nošení toho našeho dítka :dizzy_face: Noo, plácl se kvalitně přes kapsu, ale udělal mi hroznou radost a odolává mému naléhání, že chci dáreček už teď :grinning:

No takže já dnes razím do centra domů. Jo a mimouš mě dneska ráno pěkně okopal. Až jsem se musela smát a volala jsem přítele ať si jde sáhnout, že to už ucítí. Ale klasika, položil mi ruku na břuch a nic. Dal ji pryč a znova :sweat_smile:
19. pro 2008 v 09:40  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky
Jé tak tady už se přáničkuje. Tak to já taky všem přeji do toho Nového roku vše nej ale hlavně moc zdravíčka. My ho asi budeme potřebovat. Včera mě doktorka ukončila nemocenskou a já dneska zase vypadám že bych jí znova potřebovala. Zase na mě leze rýma. Já se jí snad nikdy nezbavím. takže já jdu zalehnout a pít čajíky.
Hafi ty si užíj poslední den v práci. Přáničko máš pěkné v albu.
Jinak dárky, no to bude letos fakt problém. Pro manžela nemám vůbec nic - ani nemám kdy jít nakoupit. Nemocenskou mám napsanou do 23.12. tak nikam nemůžu. Uvidím jestli náhodou zítra nepojedeme nachviličku do centra a tam bych něco malého vybrala. Jinak my už dárek na vánoce máme doma zaparkovaný - nový kočárek. To mi udělalo největší radost.
Tak já pádím do té postele, ale pak ještě nahlídnu co nového. čusík
19. pro 2008 v 10:05  • Odpověz
ahojky holky.. :slight_smile:

neříkejte mi, že mám zase smůlu a tady nikdo není? :grinning:
19. pro 2008 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj misakri já tu jsem
děkuji mocinky holky za pochvaly :wink:
19. pro 2008 ve 12:35  • Odpověz
ahoj misi, ja tu su :grinning: jak je?
19. pro 2008 ve 12:36  • Odpověz
ahoj Majatob tak a teď nám Misakri utekla :slight_smile: :slight_smile:
19. pro 2008 ve 13:01  • Odpověz
jsem tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2008 ve 13:12  • Odpověz
ahoj hafi :grinning: co u tebe noveho? prcek kope?
19. pro 2008 ve 13:13  • Odpověz
já jsem šla jinam a koukla sem až teď.. pardooooooon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2008 ve 13:13  • Odpověz
misi v poho.
Maji jojo každé dopoledne je to diskotéka :grinning: :grinning:
19. pro 2008 ve 13:16  • Odpověz
hafi, ale je to krása, ne??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. pro 2008 ve 13:16  • Odpověz
jeee, ja se tak tesim az to zase ucitim jak se v brisku vrti mimi... :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2008 ve 13:17  • Odpověz
já zítra začínám 17tt a už pár dní pociťuju takové šťouchání nebo jak to nazvat.. zatím teda moc slaboučké, ale myslím, že už je to ono.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. pro 2008 ve 13:17  • Odpověz
u michalky jsem pocítila první pohyby v 18tt :slight_smile:
19. pro 2008 ve 13:18  • Odpověz
majo a ty jsi taky už snž? :slight_smile:
19. pro 2008 ve 13:18  • Odpověz
ja myslim taky v 18tt...ale poprve si toho vsiml muj martin, ja jsem jeste spala a mel na me polozenou ruku a najednou tuk tuk... :grinning: tak me celej vydesenej budil jestli to uz je ono... :grinning: :grinning:
19. pro 2008 ve 13:19  • Odpověz
jé maji tak to muselo být pro Martina krásné :wink: :wink:
misi jo jo je to nádhera už aby to cítil i manža
jo maji přidala jsem tě do tabulky :slight_smile:
19. pro 2008 ve 13:22  • Odpověz
jéé to je krááásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. pro 2008 ve 13:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.