• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
u nás to bylo přesně, jak tady píšou holky.. když jsem měla ruku já, tak miška kopala jak divá a když položil někdo jiný, tak nic.. :slight_smile: :slight_smile:
19. pro 2008 ve 13:23  • Odpověz
takže manžel cítil až ke konci.. kdy s eto vážně nedá přehlédnout :grinning:
19. pro 2008 ve 13:23  • Odpověz
hafi, do jake tabulky???? a nekam na konec jako netehuli? :grinning:
19. pro 2008 ve 13:26  • Odpověz
jj, hafi.. hoď sem link.. taky kuknu.. :slight_smile:
19. pro 2008 ve 13:28  • Odpověz
19. pro 2008 ve 14:03  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , krásné krásné
19. pro 2008 ve 14:10  • Odpověz
to abych doplnila informace :grinning: snazime se od 1. prosince 2008,vdana nejsu,a az se zadari, bude to asi Kristian a neno Mariana...nebo Samuel a Dorota.. :grinning:
19. pro 2008 ve 14:36  • Odpověz
óóóóóóóóó děkuji, teda děkujeme založila to totiž zuzi to album. No holky budu se pomaličku loučit fičím dělat taxíka bráškovi na šluskolonu (neboli závěrečnou) v tanečních a pak si ještě večer pojedu pro manžu na vánoční večírek. Úděl těhotné nepijící maminy budoucí. :grinning: :grinning: :grinning:
Tak se tu hezky mějte uživejte vánoc a pravou nohou do roku 2009, kdyby jste se chtěly zasmát tak jukněte do mého albíčka na Bekušu a čauec v novém roce :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2008 ve 14:38  • Odpověz
halo halo halo :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2008 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj holky, vůbec jsem tuto diskuzi nemohla najít :grinning:
Doufám, že máte všechny krásné vánoce, moc se nehoníte a užijete si všechny mimča v bříšku :dizzy_face:
23. pro 2008 ve 13:53  • Odpověz
holky všem přeji krásné a pohodové vánoce a do nového roku moc štěstíčka a zdravíčka.
23. pro 2008 ve 21:47  • Odpověz
autor
Přeji krásné vánoce a bohatého ježíška. Zabka
24. pro 2008 ve 14:12  • Odpověz
Ahojte, holky. Tak doufám, že jste prožili hezké Vánoce, dostaly kupu dárečků a teď se válíte s nožkama na stole :wink: A teď ještě pořádně oslavte Silvíka, samože džusikem :wink:

Já se chlubím, že jsem byla asi móc hodná a mimísek taky :wink: Navíc mi miouš pod stromeček nadělil i pohyby viditelné přes bříško, takže já jsem spokojená:wink:

Tak hezký zbytek volných dnů, pohlaďte za mě mimoušky, papa, A.
25. pro 2008 v 10:07  • Odpověz
čaute holky jak je Vánoce hodně krásné sice test negativní mrcha nikde :frowning2: ale zase naopak mě včera požadal můj o ruku byla jsem na měkko ale krasny pocit s krasny prstínkem na prstíku :grinning: ale škoda že mimi zase není v bříšku jako u vas jak ja vam zavidím :frowning2:
25. pro 2008 v 11:26  • Odpověz
Ahoj, Petru! Tý jo, tak to moc gratuluju!! :dizzy_face: No a třeba miminko čekalo právě na tohle a ani se nenadějete a bude u tebe v břušku :wink:
25. pro 2008 v 15:06  • Odpověz
Andy díky moc kéžž by ale už by to mohlo být :grinning:
25. pro 2008 v 15:10  • Odpověz
Ahojte, ženy, tak co, jak proběhly sváteční dny? :wink: A co plánujete na Silvestra? K nám nakonec přijdou sestřenky - jedna s bříškem a druhá s manželem a 10 měsíční dcerou, tak aspoň nebudu abstinovat sama :wink:

Jinak mimin se rozjel a na večer, tak kolem jedenácté, asi nacvičuje karatistické výkopy či co!:grinning: Ale je fajn, že vím, že je v pořádku - teda, že žije :wink: A už se nemůžu dočkat příštího pondělí až ho/ ji uvidím :wink:
29. pro 2008 v 10:16  • Odpověz
ahojky holky.. tak jsme doma z nemocnice.. chtěli si mě tam nechat prý ASPOŇ na týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. což jsem s díky odmítla.. takže musím dodržovat absolutní klid, žáden sex, zvedání věcí, atd.. prostě se skoro nehýbat aspoň týden, dva.. příští týden na kontrolu ke svému doktorovi.. a co mi je? tím nárazem se trochu pohnula placenta a je teď tam, kde být nemá a proto to mírné krvácení.. miminko je uplně v pořádku!!!!! :dizzy_face:

doktor mě upozornil, že se to může změnit ve větší krvácení a v tom případě nemáme na nic čekat a volat záchranku.. docela mě tím vyděsil, ale asi mi to neříkal jen tak.. nějaké riziko tam asi je.. :frowning2: , takže snad bude vše v pořádku a doklepeme to až do zdárného konce v červnu.. :wink: :slight_smile:
29. pro 2008 v 19:10  • Odpověz
holky, jestli neva, tak jsem vám zkopírovala příspěvek, co jsem psala do jiné diskuze.. nechce se mi to psát znova.. :wink:
29. pro 2008 v 19:11  • Odpověz
jde o to, že jsme dneska jeli na pohotovost, bo mi miška sedla celou vahou na břicho a já měla bolesti a začala jsem dost špinit.. ale naštěstí teda nic vážného a obřík je v naprostém pořádku, což je hlavní.. :dizzy_face: :dizzy_face:
29. pro 2008 v 19:13  • Odpověz
a jak se máte vy babulky??? u nás vánoce pohodička.. strávili jsme je u tchánovců v ústí nad labem.. takže jsme se vyhla vaření, uklízení apod.. :slight_smile:
29. pro 2008 v 19:14  • Odpověz
Ahoj, Miši, jejda, to je věc... No jo, ale malá asi moc nechápe, že teď mamině skákat po břiše není úplně nejlepší nápad, co?:wink: No hlavně, že je mimouš v pořádku a ty si teď dopřávej klídeček, ať se to nezhorší. Si taky myslím, že Dr. ti to řekl jen proto, aby tě upozornil. Ale jestliže je mimin v pohodě, snad bude pár dní v klidu stačit :wink:
30. pro 2008 ve 14:19  • Odpověz
autor
Ahoooj holky.
Misakri to je nadělení, ale jak píše andu malá ještě nechápe co může a co ne. No hlavně že je miminko v pořádku a ty jenom lež a šetři se. Držíme pěsti at je vše v pořádku.
No tak vánoce jsou za námi - vůbec jsem se nějak nezastavila - plno návštěv. Dneska odjela poslední a do zítřka do odpoledne mám klídek. Pak se zbalíme a jedem na Silvestra k bráchovi. Bude tam i ségra a sestřenice s rodinama, takže nás bude požehnaně dosti.
No Andu tak to u nás je to to samé - celý den relativně je mimčo v klidu a večer začne ze mě dělat kopačák. Ale je to super, víš že žije. My s manžou máme z toho kino.
Jinak jsme začali trošičku nakupovat. Už máme koupené nějaké bodyčka, dupajdy a včera jsem ulovila krásnou mikču. Už se těším až to mimču budem oblíkat. Dneska si chci napsat co vše je potřeba koupit a po novém roce jdeme na nákup. Do konce ledna bych už chtěla mít tak vše nakoupené. Ono se to panebože nezdá ale za 3měsíce jdu rodit :astonished: .
Tak se mějte krásně a já se tu ještě kuknu a jinak přeji Krásný Nový rok , hlavně hodně štěstíčka a zdravíčka a at máme všechny zdravé krásné miminka.
Zabka
30. pro 2008 ve 14:40  • Odpověz
Ahojteee, tak su konecne zase v nasi milovane Ostrave :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
u nas vanoce v pohode, silvestr budeme doma v klidku s Tobikem... :slight_smile:
Misi, ty se setri...
30. pro 2008 v 17:52  • Odpověz
Ahojte, holky!
Krásný rok 2009, snažilkám // na testíku a nám těhulkám krásná a zdravá miminka :wink:
1. led 2009 v 11:02  • Odpověz
no, tak uz mame po vanocich a ja bych rada neco podnikla a poznala vas...takze ve srazech,jooo? :grinning:
1. led 2009 ve 20:01  • Odpověz
maji, no já teď budu muset chvíli počkat na finanční injekci a na to než se vykurýruju - už od vánoc mě zmáhá jakési nachlazení a ne a ne se ho zbavit :angry: - a pak bych taky dala nějaký srazík :wink:
2. led 2009 v 11:19  • Odpověz
ahoj holky zdravím v Novém roce

tak snad s Novým rokem se nám zadaří, můžete mi prosím poradim. Byla jsem na gyncentru a mudr.chce znovu po manželovi spermiogram a krev na genetické testy. No a já mám přijít na krev 3-4 den MS, jenže mi to vychází na víkend.Myslíte si, že kdybych měla žádánku z gyncentra vezmou mi krev někde v nemocnici??? nevíte co mi z té krve budou zjišťovat???
Předem moc moc moc děkuji
2. led 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahojky holky, moc teď na koníka nechodím, chci na chvíli pustit z hlavy vše okolo mimča, ale chtěla jsem vám aspoň popřát hodně zdraví, štěstí a pohody v tomto novém roce !!
2. led 2009 ve 12:24  • Odpověz
Paraoli, i tobě hodně štěstí a nějaké pohodové myšlenky a ať si k vám mimouš najde cestu v tu nejvhodnější dobu :wink:

Berryl, bohužel, to neumím poradit. S tím odběrem o víkendu - já bych zkusila zavolat buď do toho gyncentra dneska, nebo pak rovnou do nějakého špitálu třá na gynekologické odd. a domluvit se s nima. Jinak fakt nevím jak to chodí...
2. led 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.