• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
i tak andu moc děkuji zkusím to
2. led 2009 v 18:37  • Odpověz
Ahojte holky,
tak vás vítám v novém roce. Přeji vám všem ty nejkrásnější a nejzdravější miminka a holkám snažilkám co nejdřivější dvě čárky.
Miši tak to držím pěsti ať to ustojíte a malá ať teď raději skáče po taťkovi :wink: . Já vím, že to malým dětem nedochází, no jo. Švagrová taky upozorňuje synovce, že musí být opatrný na tetino bříško, že je tam schované miminko. Tak se drž, dodržuj přikázaný klid na lůžku a tfuj tfuj tfuj. Teď už bez nehod :wink:
Jinak holky my taky přes vánoce měli rodeo na bříšku manža se chichotá a mluví s malým říká, že tam dělá pořádný čurbes i když to já necítím. Tak je mi líto, že tak nezkloním hlavu abych si dala ucho k břichu. Jinak břucháč jsem už pořádný. Ještě chvíli a už to bude na ty těhu kalhoty. Teď pojedem s mamčou do Polandu tak si koupím džíny těhu a asi ještě nějaké ať mám co obměňovat.
Jinak svátky jsme prožili v klídečku a pohodičce normoš válečka u telky a procházky z Bekuškou. Prostě super vždycky jsem se i přes vánoce honila a uklízela ať je vše v pořádku. ale letos jsem na to prděla dvakrát jsem měla snahu, ale jakmile jsem viděla tchána jak na to sere a tam nechá to a tam zase ono tak jsem rezignovala a pustila se zase do svého zapomenutého vyšívání a uklidňovala se tím, že příští vánoce sice už bude mimiš s námi, ale tchán si už binčík bude dělat dole ve svém. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2009 v 08:39  • Odpověz
Jinač taky už začínám pomalu asi s tím nakupováním, jelikož toho asi bude fakt hodně. S oblečením už asi končím jen kdyby mě asi něco hondě praštilo do nosu ale asi už peřinku a zahlávek, nějaké to povlečení, druhé dokoupím s vámi jestli teda budem objednávat atd. V únoru mi manža přislíbil, že už můžem odstěhovat počítač z ložnice a připravit si místečko na postýlku, musíme totiž to nakupování i přizpůsobit času Honzíka, jelikož jakmile se zase otteplí tak mu začne pracovní sezona a už ho uvidím doma až kolem osmé večer a soboty a neděle taky bude chodit měřit, takže by to pak zůstalo vše jenom na mě a on se jako správný taťka chce angažovat. :sweat_smile: :sweat_smile:
5. led 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahojte, holky :slight_smile:

Ahoj, Hafi.
Já už taky začínám pomalu nakupovat - přítel mi koupil sadu oblečků v tescu, od "tchýně" jesm taky dostala obleček... Počítala jsem o víkendu, na kolik nás ta výbavička přijde a vyšlo mi cca 20 tisíc. Což není tak hrozné, páč jsem si myslela, že tak o 10 víc... :sweat_smile:

A až přijde drahému výplata, asi se do toho nakupování pustíme už pořádně. Dnes jsem totiž byla na velkém UTZ a už víme, koho v břuchu schovávám :slight_smile: Zcela jasně byla ta pipinka vidět, takže budeme mít Melánii (už jsem se s tím jménem vcelku sžila a drahý má ze Sáry trauma, tak ho už asi nebudu nutit :wink:)
5. led 2009 ve 14:33  • Odpověz
jééé andu tak to mocinky gratuluji k holčičce. :slight_smile: :slight_smile: já jdu zítra k doktorovi. a u nás se to nezměnilo nechceme to vědět.
Melanie je moc krásné jméno, tak se ho držte :wink:
5. led 2009 v 15:10  • Odpověz
Hihi, Hafi, tak držím pěstičky, ať jste taky v pořádku :slight_smile: A vydržíš to nevědět :wink: Já už byla celá nervní, že furt nevím, tak teď má moje dušička klid :slight_smile: Jojo, u Melinky už asi zůstaneme, i když dědeček tvrdě protestuje :grinning:
5. led 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Tak dneska jsem byla na cukrovce - ta voda se dá vypít, akorát tam musí jít člověk na lačno a po celou dobu (2hodiny) nesmíte nic jíst ani pít. Tak jsem potom měla v puse takový zvláštní pocit. Pořád mě něco jako škrábalo, ale dá se to zvládnout. Zítra budu vědět výsledky, protože jdu i na poradnu. Jsem zvědavá jak nam miminko povyrostlo.
Andu gratuluji k holčičce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hafi ahojki. Tak vánoce v klidečku, tak to má být. My je taky měli v klidu. Žádný stres.
Dneska jsem byla po dlouhé době zase v práci. No je to mazec. Už jsem si zvykla být doma. No a taky 4hodinky jsem seděla za stolem a už mě bolely příšerně záda. No musím to nějak vydržet.
Jinak my teda výbavičku taky začali pořádně kupovat - bože už jenom 3měsíce :astonished:
Tak máme kočárek, už máme koupenou komodu a včera jsme byli koupit i na komodu vrchní díl přebalovaci desku. Potom akorát odděláme desku a budou mít děti do pokojíku komodu. Pak jsem si přivezla od švagrové strašně moc věciček na miminko. Budu jenom dokupovat nějaké maličkosti. Mám takový dojem že to ani nemůže mimčo všechno vynosit. No ted chci ještě objednat nějaké to povlečeníčko. Musíme se domluvit, kdy vám to bude vyhovovat to objednat. Jinak doufám že uděláme nějaký ten srazík, at vás konečně poznám - snad mě zase nesklátí nemoc, jak se budu na vás moc těšit.
No nic. jdu umýt nádobíčko a pak na TV. Přes den se tu moc neukážu. Až vždycky večer.
Tak zatím čusík a Hafi at ti zítr dobře dopadne kontrola - držímě pěsti. :slight_smile:
5. led 2009 v 18:20  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Tak vás musím pozdravit hned po ránu, protože pochybuji že přes den se tady dostanu. Můj stůl už napevno zasedla nová pracovní síla.
Je to pěkná nuda jenom v práci sedět. Moje záda tím strašně trpí i když vůbec nic nedělám. Holky já už se zase těším domů.
Chci se jenom zeptat kdy chcete objednávat to povlečení?
A kdy uděláme srazík?
Tak já tu pak mrknu. Zabka
6. led 2009 v 07:46  • Odpověz
autor
Jo mimochodem kde je Zuzi? dlouho jsem jí tady neviděla - snad se něco nestalo!!!!! :astonished:
6. led 2009 v 07:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpět od doktora. jsme v pořádku. :slight_smile: Pan doktor zkontroloval hmatem bříško, změřil čípek vzali mi opět krev na kontrolu toxo a další kontrolu máme 3.2. Ptala jsem se na 3D ultrazvuk tak mi řekl že on tam neposílá, jestli chci tak ať si tam zavolám a objednám se. Nevím zdá se mi to zbytečné spíš už se těším až bude mrňousek Kukua u nás. Náhodou bychom viděli pohlaví a co pak :wink: :wink: Jinak jsem pro sraz i objednávku (kdykoli) První asi koupím v polsku s peřinkama a druhou objednám jen mi prosím napište znovu tu adresu ať si s manžou vybereme někde jsem založila papír na které jsem to měla napsané a nemůžu ho najít. Jsem si udělala vánoční úklid na pracovním stole a teď chodím jak bludná ovce.
No jinak taky doufám, že se Zuzi je vše ok a brzy se nám tady ozve. :slight_smile: :slight_smile:
6. led 2009 v 09:46  • Odpověz
ahoj holky!! jsem tu...
od mamky jsme se vrátili teprve 4. v neděli, včera jsem byla na odběrech a pak jsem celý den pospávala...
ale už jsem tu... vše snad o.k... jdu vás dočíst!
6. led 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz
Andu moc gratuluji k holčičce!!!!
6. led 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky:slight_smile:

Zuzi, děkuji :slight_smile: Jak jste si to u mamky užili? :wink:

Tak jsem vám psala román, a když jsem ho odeslala, zrovna to tu začali opravovat :wink: K tomu povlečení - já ještě nevím, jak to bude, páč s penízkama to teď nevypadá moc valně :frowning2: Chtěla jsem se zeptat, myslím, že jsi to tu psala ty, Žabi, jak to povlečení + peřinka + polštář vyjdou v Polsku?? Mám pocit, že jsi psala, že tak nastejno, ne??
6. led 2009 v 11:31  • Odpověz
No jinak, holky, každopádně, kdybych neobjednávala povlečení (je možné, že raději nějaké spíchnu, pokud to teda vyjde lépe), určitě bych šla alespoň do peřinky s polštářkem! Akorát nevím, jak to je s tím rozměrem. Většina postýlek je 120x60, ne?? A ty peřinky mají 120x90...nebude to nějak vadit??
6. led 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
čusík holky.
Hafi to je dobře že kontrola dopadla dobře - u nás dneska taky. Uf. Miminko už má 1,1kg a pěkně si odpočívalo. Jinak taky jsme uvažovali o 3D ultrazvuku, ale nakonec nejdeme. Příjde mi že to můžu ty peníze jinak využít.
Jinak ten web je www.babymarket.cz, tak mrkněte co by se vám líbilo. Do konce února bych ale chtěla mít povlečeníčko doma.
Jinak Andu nás vyšlo to povlečení - povlečení na polštář+peřinka, výplň peřinka+polštář, baldachýn, mantinel na 1300Kc. A když jsem se dívala na ten babymarket tak tohle to tě tam výjde na 1128Kc. Takže v Polsku je to dražší a navíc je to úplně to samé. To co jsme si vybrali v Polsku je i na tomto webu.Však mrkněte do alba. No já určo budu objednávat jenom povlečení na peřinku a poštář a zavinovačku. Jo a zavinovačka v Polsku na malé burze u vody stála 200Kc. A budu ještě objednávat ten držák toho baldachýnu. Tak asi nějak tak.
Jinak Hafi co perníčky? chutnaly? v albíku jsem se dívala a vypadaly krásně.
Zuzi a jak se máš ty? co miminko? ježiši to tak utíká ty už jsi 13tt? To je mazec. Holky nějak se nám to začíná ten čásek krátit :astonished:
6. led 2009 v 18:24  • Odpověz
Ahoj, Žabi, jé tak to už je pěkný kousek miminka :dizzy_face: Prosím Tě, vy už máte postýlku? Nebo jaký rozměr postýlky chcete?? Jinak, kdyby vám to stačilo o konce února objednat, bylo by to super, páč tenhle měsíc bych mohla s váma objednávat tu peřinku + polštář a to tak tak :frowning2: Ale jak chcete, jestli se vám nechce čekat, tak v pohodě :wink: Jojo, letí to vcelu rychle :slight_smile: Mám teď takový metr - za 2 měsíce rodí setřenky, za 3 ty a za 4i my s Hafinkou :slight_smile: A mám takového tucha, že teď už to pofrčí rychle :wink:
6. led 2009 v 18:53  • Odpověz
AHoj žabi, tak já se k tobě s objednávkou přidám. Do konce ledna si vyberu a do konce února to můžeme objednat. Aby to dorazilo :wink:já na to tolik nespěchám, ale když bude dřív, tak to nevadí. Gratuluji k krásné váze miminka. Moje miminko - zatím mi dává o sobě pořád vědět akorát tím, že je mi špatně. Ale už se strašně těším, až ho v pondělí uvidím!!!!
Andu: já myslím, že ta šířka je právě i trošku žádoucí, aby to bylo trošku do stran a šlo s tím miminko přikrýt, ne? Tak to je těch 10cm navíc, ale jen můj názor.
Kdepak máme beranka? A mišku?
SrazíK: jsem pro, akorát jestli to půjde, až přejdou ty mrazy trošku.
6. led 2009 v 19:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
Andu my máme vyhlídnutou poslýlku v Polsku a je to 60x120cm. a to povlečení máme taky těch 120x90cm. Andu klidně to můžeme objednat únoru. Rodím začátkem dubna, tak snad se mimču nebude chtít v únoru ven. Ono by to mělo stejně do 3dnů přijít. Prostě úplně v klídečku.
Zuziku vůbec ti nezávidím ty nevolnosti. Ale zachvilku to přejde určo. Já jsem ted zdravá a to klepu na dřevo. Ted řeším v práci dovolenou. Je to někdy hodně těžké dělat pro rodinu. Nechtějí mi tu dovolenou před mateřskou dát. Musím si ji nějak vynutit, nebo mě asi odvezou z té práce. Myslela jsem si že budu dělat do 27.ledna a pak pěkně 20dní dovolené a pak mateřská. No ale oni se nějak brání. Hrůza. Škoda to popisovat. Uvidíme jak to dopadne.
Andu já myslím že to povlečeníčko do postýlky se ti už vyplatí koupit za těch 299Kc. To nekoupíš pomalu ani látku. Práce se nesmí počítat, ale i tak, budeš to mít bez práce. Nevím ted jestli taky chcete ten baldachýn a mantinel. Však uvidíme, jak se s přítelem domluvíte.
jdu do sprchy. tak zatím čusík
6. led 2009 v 19:42  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Nějak nestíhám přispívat, Beatka mě nechce nechat :grinning:
Jééé Andu, vy čekáte holčičku? To je sranda, budeme zvědavé jaké jméno nakonec vyhraje...ale Melánie není vůbec špatná :wink:
6. led 2009 ve 20:05  • Odpověz
Žabi, já si taky myslím, že to jedno povlečení + výplně se vyplatí. Ale musela bych fakt počkat do toho února - když nespěcháte, je to fajn :slight_smile:

Noo, Beránku, co se jména týče, jsem fakt zvědavá... Teď jsme se ještě s přítelem shodli, že ještě více než Melanie se nám líbí Amélie...:grinning: A té se dá říkat i Mel, jako Melánii... Tak jsem sama zvědavá!:grinning:
6. led 2009 ve 21:37  • Odpověz
Dobré ráno holky,
no tak jsem na tom stejně už jako ty andu. Napsala jsem román + nějaké ty otázečky na vás holky a jakmile jsem dala příspěvek odeslat tak se začly stránky opravovat a už mi to příspěvek nevzalo. :angry: :angry:
Jojo jsem klidně i pro ten únor s objednávkou povlečení a děkuji žabi za napsání webovek rychle to pošlu manžovi ať pomůže vybrat. JJ holky už je to tak už se nám to krátí a teď to nabere na rychlosti. Zapomněla jsem vám napsat, že my máme přírůstek 2 kila konečně něco. Jsem se chtěla podívat jak jsou na tom holky se stejným termínem porodu a našla jsem tě tam andu :wink: a divila jsem se kolik toho některé mají už zařízeného. Já včera hledala předporodní kurzy a na jedné diskuzi jsem se zase ubezpečila o tom, že bych chtěla rodit na Fifejdách.
Žabi tak perníčky se chuťově povedly ještě jsem napsala čokoládou znak naší motorky (teda pokusila jsem se o něho, ale Japonec by asi ze mě nebyl :grinning: :grinning: ) a manža to má jako nejoblíbenější cukroví a už mám za úkol napéct i během roku :wink: Takže ještě jednou moc díky za receptík. A podle toho jak si psala, že je ještě slepuješ a poléváš čokoládou tak musí být ještě lepší, jelikož jsou tou marmeládou odvlhčené. Mňam příště vyzkouším i to.
Jinač žabi s tou dovolenou ani nemluv, my máme 25 dnů a jelikož uzavíráme projekt tak nevím taky nevím jestli mě pustí na dovču. No už bych se asi měla začít starat. :grinning: Jsme to s kámoškou počítaly a vychází mi to tak nějak na 23.3. odchod na mateřskou, ale jestli ještě tchán bude v té době s námi bydlet nahoře tak asi s díky odmítnu a budu chodit do práce, protože to psychicky fakt nedám. :cry: :cry:
No nic jdu pracovat a pište pište vy co můžete, ať mám co mezi výkresama číst.
7. led 2009 v 07:04  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky.
Tak dneska se mi teda vůbec nechtělo vstávat. Manžel mi dnes odjel do Madarska ale zítra večer se vrací. Už moc nemusím když jede někam na služebku. Mám nějaký strach, co kdyby se mi něco stalo, co budu dělat.
No Hafi s tou dovolenou - chápu že třeba u vás je ted práce - nový projekt a šéf potřebuje asi každého, ale u nás je to opačně. Právě že leden, únor je takový pohodičkový, ale já mám spíš strach at se tu nenachladím. Je to přece jenom prodejna kde se topí v krbu a máme velký sklad - do kterého já už nechci chodit, protože tam je jako venku. No a nevím proč když už tu má za mě náhradu bych nemohla si vybrat tu dovolenou před mateřskou. Prostě jde asi o to že mi jí musí zaplatit - ale to musí stejně. No ale máme pitomou účetní která podle mě toho moc neví. Rekla jim totiž že mám nárok za tento rok jen tak na 2dny dovolené, což není pravda. No musím to nějak udělat at mi ji dají. Já to tu fakt nezvládnu do 25.února.
Včera jsem se divala na dětskou kosmetiku, a vůbec nevím co koupit. Neporadíte mi? A nejlépe i značku. Jinak já taky uvažuju o Fifejdách. Chtěla jsem Vítkovice, ale kámoška mě asi přesvědčila na Fifejdy. Hafi můžeš mi tu dát odkaz kde sis přečetla o těch Fifejdách a co tě přesvědčilo? A nepůjdeš se na Fifejdy i podívat? my s manžou chceme jít. Bychom mohly jít společně. Víc hlav víc rozumu. Prý tam měnili ted v celé nemocnici lůžka, tak doufám že vyměnili i ty porodní - protože vím že tam jsou tři a z toho jenom jedno moderní. Jinak já chci jít na předporodní kurz do Krtečka do Poruby. Mám to kousíček od baráku ale moc se mi tam nechce chodit samotná.
No nic končím, mrknu tu přes den - snad .
7. led 2009 v 07:41  • Odpověz
ahoj žabi,
jj s tou dovolenou to asi nemáš jednoduché. Ta kamarádka ti tu napsala ještě jednu odpověď a nevím jestli si to četla, když si nám pak marodkovala. No teď jsem se s ní bavila o Silvestru a prý když máš odpracováno za ten rok 60 pracovních dní tak máš nárok na plnou dovolenou. No a nechápu proč by sis nemohla vybrat tu dovolenou, když tam teda teď moc práce nemáte. Nechápu asi to fakt bude ze strany účetní. :unamused:
Já mám vybraný tento www.centrumlotos.cz - líbí se mi na tom že tam po celou dobu může chodit partner a nám je to jedno kam chodíme. Toto centrum je kousek od Plynáren takže je to napůl cesty mezi mou a manželovou prací, tak nám vyhovuje toto.U tebe chápu, že ti vyhovuje víc Poruba jinak bych taky brala chodit dohromady ještě s někým, třeba se chytne andu. No a samo že bychom se chtěli jít podívat na nemocnici a to máš pravdu, že bychom mohli jít společně a mohla by se přidat i andu. :wink: :wink:
7. led 2009 v 08:50  • Odpověz
http://www.emimino.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=16472
http://www.naseporodnice.cz/porodnice.php?id_porodnice=57
tady jsou aspoň dva weby kde jsem studovala :wink: a co mě přesvědčily. A mám to blíž než do Třince a hlavně do Karviné ani Havířova nejdu (teda pokud to nebude akutní)
7. led 2009 v 08:53  • Odpověz
tak teď jsem četla na tématu Ostrava v Porodech, že se Fifejdy budou na půl roku zavírat a rekonstruovat. :fearful:
7. led 2009 v 09:13  • Odpověz
Jojo, Hafi, to s tou rekonstrukcí jsem právě četla taky. Jinak jsem o Fifejdách taky uvažovala. Nebo Vítkovice... Ty si sestřenka moc chválí a naopak od poruby mě už pár rodiček odrazovalo :sweat_smile: Hafi, kámoška rodila dvakrát v Karviné a spoko :wink: Jinak na předporodní kurzy bych taky ráda :wink: Původně jsem přemýšlela o těch Vítkovicích, že bych to tam zároveň i zkoukla... Ale jestli Plynárny, nebo Vítkovice, to už je fuk :wink: No, pravda, Poruba už je kapečke daleko na můj vkus :wink: No a na Fifejdy se půjdu ráda mrknout! Teda, po pravdě, žádný komfort neočekávám :grinning:
7. led 2009 v 09:41  • Odpověz
čauet ženy a těhulky jak je ???holky dneska jsem měla sen že mam syna a byla jsem v nemocnici a kojila jsem ho holky to bylo až žive kéžžžž by to byla pravda :frowning2: no jinak u mě nic nového ještě mám volno a začínam až 12.1 tak pohoda dneska jsem byla na masaži tak jsem opět ohebnější a jinak nic :grinning:
7. led 2009 v 10:20  • Odpověz
Dobré ránko,
tak ohledně porodnic já mám jasno, chci zase do Poruby. Myslím že to vyjde tak nastejno, všude můžeš chytnout dobré nebo špatné sestry, doktory atp. Je to nejblíž od domova a manžel to za mnou bude mít blízko. Nejdřív jsem chtěla do Vítkovic ale je to trochu z ruky. Návštěvy jsou myslím všude stejné, já nadstandard nepožaduji, asi by mi bylo líto vyhodit nějakých 5000. Taky bych radši nebyla sama na pokoji, takže mi to nevadí. Mě odrazovali od Fifejd i od Poruby, ale opravdu podle mě to vyjde nastejno...
No jo holky už se vám to blíží....pěkně vám to naskakuje ty týdny :wink:
já mám dneska nějakou těhu demenci, vůbec nevím, co jsem chtěla napsat :grinning:
7. led 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
AHOJ zuzi, ahoj peti, ahoj andu
tak vám sem přihodím příspěvek od sestry z Fifejd.
Píše sestra Megy Barča

Dovolte abch se Vám představila, jsem dětská sestra na novorozeneckém oddělení ve Fifejdské nemocnici už druhým rokem.

Neříká se mi to snadně, ale když si tady čtu ty vaše poznatky koukám co všechno hodnotíte. Neříkám, že budu dělat nějakou propagaci nemocnici u nás nebo jidne. Ale myslím si, že není důležité mít luxus u porodu,stačí příjemné prostředí a hodné sestry , ale důležité je co bude dít potom. Hlavní je nejen u Vás prvorodiček kojení, ale umět si poradit potom doma a k tomu my Vás v naší porodnici vedeme.

Vím, že nemáme žádný luxus, ale na těch pár dní si myslím , že to jde vydržet.
Kojení je u nás základ a proto i naše paní Dr. Lišková nás k tomu vede velmi důkladně, jsou dny , kdy se maminkám její přístup nemusí líbit, ale jsou maminky a je jich čím dál více. Uvědomte si, co je pro vaše dítě důležité, jestli umět kojit nebo luxus. Nejsem tvrdoíjným zastáncem kojení, pokud to nejde mamča nemá mléko nikoho nenutíme, ale i přesto zkoušíme.

Poznala jsem spousty matek , které rodily v Porubě a informace o kojení jsou tedy malé. Když nejmenovaná maminka přišla k nám a chtěla sedmý den ukázat přiložení nemohli jsme tomu uvěřit.
Pokud máte nějaké potíže s kojením i prsy tak by se Vám vždy měla sestra věnovat musíte jít domů a vědět, že všechno víte a umíte.

Ano je pravda, že jsou u nás maminky 4 dny, ale taky odchází v pohodě a plně kojené. Uvědomte si, že teprve 3 den se nalévají prsa a můžete dostat zánět není to žádná sranda.

Tak se zkuste trochu zamyslet a sestry z novorozeneckého oddělení se na Vás budou těšit. Mějte hezký den s pozdravem

Já taky neočekávám žádný super komfort, spíš mi jde o přístup sestřiček a ať mě dobře naučí kojit a pomůžou se staráním se o miminko. Jinak na Karvinou zas slyším samé negativa co se týká zdravotní péče. Dvě holky co znám mají vrostlou placentu, naše známá zase byla špatně zašitá a sestra ji odbyla, že to každou bolí a až druhý den na to přišla jiná sestra. :unamused:
7. led 2009 v 10:31  • Odpověz
já mám stejně takové blbé tušení, že se tu starám nad porodnicí a nakonec si nebudu moct ani vybrat a půjdu rovnou do Karviné. :unamused:
7. led 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.