• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
strouzku: bohužel zatím nejsem těhu...ale prostě už mrchu nechci :grinning: jinak by měla dorazit 7.8...
hafi dej to do albíčka...:wink: jinak velikost boty 41 a prsa to bych radši nepsala, já mám teda C i po Terce, měla jsem je i před ní :wink: během kojení jsem nosila sportovní D pro pohodlí :wink: tak neboj strouzi, nebude to tak zlé :wink:
23. črc 2008 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz
tak je ablíčko hotovo ostravačky - připomínky na mou hlavu prosím pokud to bude v mých silách opravím, vylepším. Velikost ppodprsenky raději ne :astonished: pro vás soukromě 80B a bota 7 :sunglasses:
23. črc 2008 ve 13:45  • Odpověz
holky mám novou fotku...je sice starší ale jsem tam víc vidět tak ať víte, s kým máte tu čest :grinning:
23. črc 2008 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz
jé zuzu hezká fotečka, já taky mrchu nechcu sem zvědavá na nedělu ale jak se znám přijde takový štěstí nemám
23. črc 2008 ve 13:46  • Odpověz
teda zuzu nové foto hmmmmm moc ti to na ni sluší teda ne že by ti to před tím na té fotce neslušelo :wink:
tak já po dovči taky vymění foto
:sweat_smile:
jestli se to s mým ksychtíkem podaří něco nafotit :grinning:
23. črc 2008 ve 13:50  • Odpověz
Jojo, Zuzu, krásná fotka :dizzy_face: Jinak Hafi, ne 16.DC, ale 6. :wink:

No tak já taky zkusím najít nějakou pořádnou fotku! Ať mě vidíte :wink:

Strouži, tož pujč kusek :wink: :grinning:
23. črc 2008 ve 14:04  • Odpověz
holky díky za chválu, ale tam jsem měla tak o 20kg míň... :grinning: těším se na nové fotečky :wink: tak kde je to sluníčko???
Strouzku musíš věřit...já vím, mi se to kecá, co... ale já jsem napnutá jak kšandy, test v zásuvce čeká... musím to ještě vydržet tak 12dní minimálně...
za chvíli se vzbudí malý uzurpátor :grinning: když je venku hnusně, tak se nám tam ani nechce.. právě mi přišla zásilka z Bonprixu - objednala jsem tak krásný věci manželovi - např. riflové 3/4 za 199,-, tričko za 99,- atd.... mám tam i něco pro sebe... akorát musím prvně vybrat, tak to musím počkat na manžela... :grinning:

á tak už je vzhůru...jdu jí ohřát obídek
23. črc 2008 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz
Jo, holky, tak mě napadlo, jestli ten den cyklu není zbytečný - jednak si to každý může spočítat a druhak: Hafi, ty budeš tu tabulku každý den přepisovat? :wink: :D Kurec, baby, mě už to uklízení leze krkem :grinning:
23. črc 2008 ve 14:12  • Odpověz
andu: tak už neuklízej.... já včera vyžehlila, heč. No a už mi zbývá jen douklízet a nějak se mi do toho pořád nechce
23. črc 2008 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz
jj to by myslím stačilo očekávaná mrcha, test a snažení od co?? :slight_smile:
23. črc 2008 ve 14:20  • Odpověz
hafi, andu: no to by mě nenapadlo... vy jste myslitelky :wink: dobrý nápad
23. črc 2008 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz
zuzu a víš jak jsem napnutá já, mrchu mám dostat v nedělu mám příznaky a na testu zatím nic, jsem teprve 10 dpo
23. črc 2008 ve 14:25  • Odpověz
strouzku vydrž... ještě čas... zkus tak za dva dny a // tam budou :wink:
23. črc 2008 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz
čaute holky čumím na albumy vidím Ostravačky a kouknu se a vidím se díky :grinning:
23. črc 2008 ve 14:46  • Odpověz
Zuzu, no něco pouklízet musím, ať do mě přítel nešije, že on pracuje a já tu nic nedělám:wink: :grinning: Jojo, hafi, jak píšeš, to by mohlo stačit:wink:

Strouži, vydrž, zbytečně se nenervuj a uvídíš :wink:
23. črc 2008 ve 14:53  • Odpověz
holky vydržím sice nevím jak ale vydržím
valím dom mějte se
23. črc 2008 ve 14:59  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Tak vás zdravím po delší době. snad jste nezapoměli na mě :frowning2:
Nestíhám vás zatím dočíst - nějak jste se rozjeli, ale snad to zvládnu doma. Svat. cesta SUPER. Přiletěli jsme dnes ráno ve 2 hodiny a ještě jsem valila hned ráno do práce - takže můj spánek cca 2 hodiny. Padám tu už únavou, ale už valím domů. Tak já bud dnes nebo určo zítra napíšu své zážitky.
Jen jsem vás chtěla pozdravit. Zatím teda čusík Zabka :pensive:
23. črc 2008 v 15:07  • Odpověz
zabko: ahoj! vítej ze svatební cesty...těšíme se na fotečky i zážitky... :wink:
ahoj petro123 :wink:
23. črc 2008 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz
Zabi ahooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
doufám, že ses měla dobře. No já si to přečtu až po svoji dovolené. :grinning:
Jinak Peti jsem psala všechny kdo tu přispívali. tak jestli tě mám vymazat tak pisni. Jinak se tu holky mějte a příští týden v úterý na sepsanou. Doufám, že bude co číst a že by nějaká druhá čárka po víkendu?? Co strouzi??
Tak jo papapapa mějte se nádherně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. črc 2008 v 15:15  • Odpověz
Peti díky za info tak jsem to ještě opravila tak ještě jednou papapa jdu nakupovat pro mimi dáreček. Pak vám sem dám fotku jak mi to s mimi sluší :wink:
23. črc 2008 v 15:21  • Odpověz
hafi papa a nezapomeň nasát nějaké mateřské bacílky, co na nás pak pokašleš :wink: a přejeme ti kráááááááááááááááááááááááááááááááááááásnou dovču!!!!! :wink:
23. črc 2008 v 15:29  •  2 děti  • Odpověz
Hafi, tak tak, přesně jak píše Zuzu :wink: Užij si návštěvy a posléze pak dovči :wink:

Ahoj Zabi, to víš, že jsme nezapomněly! Dokonce jsme si říkaly, jakpak se asi ta Zabulka má:wink: Takže jste se měli parádně? To je super:wink: Tak až budeš mít čas a sílu, piš, piš, ať se můžem pokochat aspoň takhla, když už jsme taky nikam nevyjely :wink:
23. črc 2008 v 15:43  • Odpověz
holky tak hlava rodiny se vrací domů, musím to vypnout, aby si nemyslel, že u toho sedím celý den, že :grinning: tak papa zítra :wink: a pěkně se snažte!!!
23. črc 2008 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, všimla jsem si nové tabulky, mám poslat někomu své údaje? :sweat_smile:
Jinak byly jsme venku a přišly zrovna zpět, když začalo pršet :wink:
23. črc 2008 v 17:09  • Odpověz
Cakryš, holky, chtěla jsem si dát nějakou novou lepší fotku, ale všechny jsou veliké a já jaksi nevím, jak je zmenšit:wink:

Beranku, budeš muset vyčkati, až se Hafinka vrátí z dovči, ona to má na svědomí. Ale určo hned jak přijede, doplní tě :wink:
23. črc 2008 v 17:39  • Odpověz
No tak zatím nechám tuhle, ale já na to časem přijdu - tahle je taky staršího data :wink:
23. črc 2008 v 17:40  • Odpověz
andu: jé nová fotečka!!!super!!! moc pěkná :wink: Ty dredy ti fakt seknou :wink:
23. črc 2008 v 17:41  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte holky tak sever moravy je pod mrakem a prší a zbytek republiky má krasně a my potřebujem mít aspon pod mrakem ale bez deště už stavíme tedy zatím zakladovku dneska kvůli tomu musel můj to zbalit dělal ztracené bednění a začalo pršet proč???Holky tak to všechno klapalo ale ted se to zase pokazilo :frowning2:
23. črc 2008 v 17:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.