• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
jen doufám že to opravdu tak je u té vzp mě pak ukamenujete. četli jste si to na tom odkazu?? a pochopily stejně?? :slight_smile: :slight_smile:
7. led 2009 ve 14:35  • Odpověz
jojo, Hafi, já to pochopila jako ty! Takže je tam kdyžtak půjdem společně seřvat!:grinning: Já taky v životě žádný příspěvek nevyužila, tak teď si ho hezky vyčerpám :grinning:
7. led 2009 ve 14:47  • Odpověz
jasan tvrdě na ně :grinning: :grinning: když už se jim tolik sype tak ať ty výhody využijeme. Tak jo holky mějte se moc hezky já za chvíli fičím jdeme s manžou zásobit naši ledničku začíná být dost vymetená. Papa zítra.
Jinak dneska mám extrémní Star dance v břichu úplně vidím jak se mi hemží tričko :grinning: :grinning: :grinning: takže tetky koníkovky zdravíme papa hezký den. :wink:
7. led 2009 v 15:04  • Odpověz
Ahojky holky,Zabi našla jsme tě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Pokud budu stíhat všude odepisovat,ráda bych zůstala i tady s vámi holky
Andu gratuluji k holčičce :slight_smile: :wink:
7. led 2009 v 16:26  • Odpověz
ahojky sluníčka.. :wink: :slight_smile:
7. led 2009 v 16:43  • Odpověz
jéé andu, velikááánská gratulace k odtajnění pokládku v bříšku.. :slight_smile: :slight_smile:
7. led 2009 v 16:46  • Odpověz
Ahojky, Adrej, ahojky Miši, děkuju vám za gratulace :dizzy_face: Máme radost, i budoucí tatínek překvapil svým nadšením :wink: Ale asi bychom stejnouradost měli i z kluka :slight_smile:

Andej, jasan, ať se hezky rozrůstají kruhy ostravaček :wink:

Uff, já se pustila před třemi hodinami do úklidu budoucího dětského pokoje - do teď to bylo spíš skladiště a pokoj pro hosty, takže docelá náročné... Spoustu věcí jsem povyhazovala, popřenášela do jiných pokojů... Nicméně vypadá to tam furt stejně hrozně :angry: Ale už mě bolí záda, tak toho pro dnešek asi nechám a ještě si přeorganizuju ložnici, páč jak jsemvšechno různě přenášela, tady se mi toho nakupilo nějak moc, hihi :sweat_smile:
7. led 2009 v 17:55  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem byla v Tescu a neodolala jsem a už mám nějaké úlovky... nemohla jsem si pomoci. Je to fakt moc krásné!!!
Miško jé koukám vy už taky víte, co nosíte, kdy jste se to dozvěděli? Na tom utz v 16tt?
venku je pěkná kosa!!!!! br.
7. led 2009 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj zuzu,já byla dneska s mamkou taky v Tesku ale tentokráte jsme si tam koupila já něco na sebe a to už potřebnou novou podprdu.Jinak věcičky tam jsou pěkné,ale přijde mi to že se zaměřují na tři barvy,modrou růžovou a béžovou.V pátek po gyndě jedeme s mamkou do centra do CA,nebyli jste tam některá,jestli jsou už i tam slevy?To CA mi přijde že je takové barevnější-žlutá zelená oranžová.Tak jsme zvědavá jestli něco koupíme.Jinak já už nakupuji v plném proudu a nasazení. :grinning: jen ty penízky chybějí
7. led 2009 v 18:09  • Odpověz
autor
Čusík holky.
Tak já hlásím že od 26. ledna nastupuji na dovolenou a pak přecházím na mateřskou - huráááááááááááá!!!!!!!!!!! Dneska odpoledne mi to řekli, tak jsem myslela že budu skákat radosti. Tak to budu mít krásný dárek k narozeninám.
Jinak v Tescu jsme taky byli, koupila jsem tam mikču pro mimčo, ale jinak nic. Podle mě ty ceny ještě půjdou dolů. Andrej v CaA jsme byli o víkendu v Schopink parku, slevy tam byli, ale né na ty miminkovské - spíš na trošku větší děti. něco tam měli ve slevě, ale zase si ještě říkám že to půjde dolů. Minulý rok to tak bylo, tak proč ne letos. Jinak my máme dosti hadříku , akorát nějaké ty bodýčka ještě dokoupíme.
7. led 2009 v 18:23  • Odpověz
andrej: já jsem byla v CA a HM v Brně v Olympii minulou neděli a slevy teda měli a proto vymeteno. Zítra jedu do Avionu tak uvidíme,jak pochodím tam. Já jsem v Tescu kupovala ty béžové Disney, moc se mi líbily. Jinak doufám, že upotřebím modrou :grinning:
Já mám věcí dost, ale pro březnové miminko. U červencového jsou ty velikosti už dost jinak :frowning2: no uvidíme!
7. led 2009 v 18:32  •  2 děti  • Odpověz
Mě se právě CA v Shopingu na mimi moc nelíbí,nemají tam moc velký výběr,za to v tom centru,tam jsme kupovala těhu kalhoty a mjí to na stejném patře,tam je ten výběr opravdu veliký.Až mi oči přecházely :grinning:
To béžové mám něco v albíčku,ale jinak moc velký výběr taky ne
No já mám spíše taky modré věci,růžovku nemám ani jednu
7. led 2009 v 18:35  • Odpověz
Žabi, tak to je super, že ti to s tou dovčou tak vyšlo! Takže to už máš za chvilinečku :slight_smile:

My mimouškovi koupili v Tescu tu Disney béžovou soupravu 7 hadříků, tak to může mít třeba do porodnice :wink: A teď jsem na netu vyhrála aukci (ehm, jestli jsem to sem už psala, tak se omlouvám!:grinning:) za 2stovky 11ks hadříků na holčičku... Ale komunikace s prodejcem je nějaká chabá, tak teď čekám, až mi pošle číslo účtu a pak budu doufat, že mi přijde balíček... :sweat_smile: A ještě čekám na dvě mikinky (sice po chlapečkovi, ale mě přijdou univerzální) a spací pytel :wink: Pomalu, ale jistě ty nákupy začínám rozjíždět. Ale jak píšeš ty, Andrej, chybí penízky :frowning2: Tak snad to nějak zvládneme...
7. led 2009 v 18:50  • Odpověz
zuzi.. no nám to poprvé řekl kudělka ve 13tt.. ale u nás je problém ten, že pohlaví nám řekli už 4x a né pokaždé stéjně.. 2x to má být kluk a 2x holčička :grinning: .. takže vlastně víme prd.. :wink: :slight_smile:
7. led 2009 ve 21:19  • Odpověz
a čekáme na ten velký utz, který dělá matura a snad už to budeme vědět s určitostí.. :grinning: , manžel teda celou dobu tvrdí, že si udělal holčičku, tak uvidíme no.. já vůbec netuším, u mě jde spíš o chtění, chtěla bych kluka.. ale víte, jak to je.. hlavně, aby bylo zdravé a v pořádku.. :slight_smile:
7. led 2009 ve 21:21  • Odpověz
s nakupováním vám závidím.. já ještě nic, počkám si na potvrzení pohlaví, podle toho se bude nakupovat.. jestli to bude holčička, máme spoustu věcí po michalce, které se dají v pohodě nosit, dokoupíme jen pár věcí na parádu.. no a jestli kluk, tak těch nákupů bude trochu víc, na doma určo budou nějaké bílé nebo béžové dupačky, co máme po mišce, ale jinak ho nenecháme chodit v růžovém, to mu samo koupíme modré apod.. :wink: :slight_smile:
7. led 2009 ve 21:23  • Odpověz
Miši, hihi, tak ať se ti na velkém UTZ objeví ten klučina :wink: Já taky začala nakupovat v podstatě až teď - doteď jen právě béžovou soupravičku, toť vše :wink: Tak doufám, že ve 30. týdnu mi Dr. neřekne, že se seknul a je to kluk! :sweat_smile:
7. led 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky
Tak včera jsem večer odpadla jak hruška do postele. usnula jsem kolem osmé.poprvé po dlouhé době jsem byla v práci celých osm hodin a šlo to poznat. Ještě že dneska jdu zase dříve.
Misakri taky ti přeji aby jsi měla chlapečka at máte doma páreček. No ANdu nestraš že by ti měl doktor potom říct že se splet a že místo holčičky to bude kluk. Tak my to teda víme už na 120%. Už nám to řekli 3krát a pokaždé stejně.
8. led 2009 v 07:40  • Odpověz
dobré ránko,tak jsem chtěla říct, že jsem tuprvní a žabka mě předběhla...:wink:
Misko to jsem teda zvědavá :wink:já jdu v pondělí na ten screening ale mi to určo neřekne :grinning: a navíc to není jisté, tak já si takypočkám na ten 20tt. Doufám, že u nás to Matura nedělá, já ho nemám moc v lásce :unamused: S tímoblečením jsme na tom podobně...
Žabi by tajnůstkáři. Já jsem teda opravdu zvědavá, co čekáte...:wink:
8. led 2009 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
čusík Zuzi. Já vím že jsem tajnůstkář - taky mi to teda dává hodně práce to nikomu neříct. Ale zase bude to překvápko pro ostatní. Však se to taky brzy už dozvíte.
O víkendu mě čeká nakupování ale věcí na sebe. Potřebuju rifle a hlavně nutně bundu - mám úplnou hrůzu že nic neseženu. V čem budu chodit :astonished:
8. led 2009 v 07:49  • Odpověz
Žabi určitě seženeš... záleží, jaké máš parametry. Já jsem viděla nááádherný kalhoty v tom HM v Brně v Olympii.Ale myslím, že takový u nás nemají.No na mě by stejně nebyly ale byly fakt bomba... já mám taky strach, že na sebe neseženu no ale přinejhorším si koupím o číslo větší normální no. Budu to muset nějak přežít. Ale tvoje velikosti mají spoustu...:wink:neboj.
8. led 2009 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz
autor
No já jsem právě zhubla v zadku a jenom mi narostlo bříško směrem dopředu. ANi boky mi nevyskočily. No a jak jsme byli už jednou shánět kalhoty tak mi všechny padaly nebo jsem je měla malé přes břuško. No nevím. V HaM jsme byli ted o víkendu a nic - hrůzy. Vyrazíme do CaA do Futura - tam měli jich hodně, ale né nějaké super. Něco si ale koupit musím. No s bundou to taky bude sranda.
8. led 2009 v 08:12  • Odpověz
a ten v centru jak psala andrej jsi nezkoušela? A ještě někde v Ov by měly být obchody s módou 9fashion, tam mají velký výběr, jeden je určitě v centru kousek od Elektry a pak tady na hlavní třídě taky měly. No ale máš pravdu, když vyskočilo jen bříško to je těžší. Já mám opačný problém - mám široké boky a velký zadek a to už je opravdu kumšt něco sehnat. No uvidíme,no.
8. led 2009 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holky, no žabi tiše závidím, já bych přes zadek a boky potřebovala zhubnout nechceš mě kousek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ???
No já už těhu kalhoty jedny koupila, ale měla jsem ten úpletový pás volnější jak jsem ještě neměla tak velké břuško a teď jsou takové mrazy, že bych v těch kalhotech zmrzla. Tak snad se už příští týden počasí umoudří a nebude set o pohybovat kolem -10, ale blíže nule a to už je vytáhnu protože moje oblíbené ryflíky už tlačí na pupíno tak musím sedět rozepnutá v práci :grinning: :grinning: :grinning: . A až se jednou zapomenu tak budou mít chlapi bžundu.
V sobotu jedeme s mamkou do Polandu tak tam juknu po těhu riflíkách. (ono to jsou totiž mé nejoblíbenější kalhoty, že) :D
Jinak žabi gratuluji, že na tu dovolenou před mateřskou přistoupili. Myslím že je to pro ně nejvýhodnější, vzhledem k tomu jak si psala, že leden únor nemáte moc práce, náhradu už mají, tak proč ti ji nedat. Určitě je to pro ně llepší než ti ji pak proplatit. A vidíš ani si tu mou kamarádku nepotřebovala. :wink:
Jinak misi taky držím pěsti aby to byl klučina, taky sním o párečku, sice to je opravdu jedno hlavně ať je to v pořádku a zdravé, ale přání mít můžem, že jo?
Vy tak pokračujete v nákupech?? Já vůbec nelítám po obchodech a ani vůbec nevím co kupovat.
No ale už jsme si aspoň vybrali s manžou vzor toho povlečení č.44 (myslím - taková zelená kostička a ve stejném i zavinovačku) A dívala jsem se že to je u Opavy a manžel tam chodívá měřit tak jsem se ho ptala jestli by to nemohl vyzvednou a říkal že jo když se domluvíme na termín kdy tam pojede měřit. Jen to by ste mi museli zaplatit dopředu, protože předpokládám, že jak to sečtem tak to bude pálka jak hrom a hned po tom udělat srazík ať si to může vzít domů a kochat se :slight_smile:
8. led 2009 v 08:25  • Odpověz
jo a samozřejmě vítám andrejku :slight_smile: další květnovka mezi námi :grinning: :grinning: andu tak už jsme tři
8. led 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahojky holky,misakri,no nevím jestli ti David Matura řekne na 100% co čekáte,nám to v úterý neřekl.Ale jinak je to velký sympaťák :grinning:
8. led 2009 v 08:37  • Odpověz
Jinak s emi holky dneska zdál divný sen.Zdálo se mi že jsem šla ke své doktorce s mamkou,my tam jdeme zítra,má v plánu taky dělat velký ultrazvuk.A já tam ležím na tom lehátku v pyžamu s medvídky,mamka sedí vedle mě a doktorka normálně chytá na tom monitoru úplně jiné signály,nemůže najít naše miminko,jako kdyby se tam na ni někdo napojil.Pak tam začali chodit různí lidé,i doktoři a já tam v tom pyžamu :grinning: pak jsme se sebrali a šli domů a já se ani nepřevlékla. :slight_smile:
8. led 2009 v 08:39  • Odpověz
hafacko,díky za přivítání :slight_smile:
8. led 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahoj :wink:
Taky jsou samé těhulky, já už tady vlastně vůbec nepatřím :grinning: Ale snažíme se... :sweat_smile:
8. led 2009 v 09:50  • Odpověz
ahoj beránku,
no to se teda snaž ale zas na druhou stranu opovaž se nám utéct. :grinning: :grinning:
8. led 2009 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.