• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Haf, no já budu nedočkavě za pár měsíců čekat co z vás "vyleze" :grinning:
8. led 2009 v 10:28  • Odpověz
beranku :grinning: já doufám, že se vám taky brzy povede :wink:
8. led 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz
samozřejmě že držíme pěsti ať se brzičko přidáš k nám. :wink:
8. led 2009 v 10:40  • Odpověz
Joo, Žabi, zkus to v tom centru v Lase! Já taky přibírám jen přes břicho, jinak vypadám furt stejně a tam jsem zkoušela asi patero kalhot a 4 z nich mi seděly bezvadně!! A nejsou to takové hrůzné modely jako v H&M a C&A :grinning:

Hafi, tak to by byla paráda, kdyby to tvůj manže mohl vzít... Ale jak říkám, já bych mohla až v tom únoru asi :frowning2: Bych mohla poslat třeba peníze na účet a pak bychom daly ten sraz... :wink:

Beranku, no, spíš bych řekla, že sem nepatříme my :wink: Ale nám se tu líbí :wink: Tak šup šup, snažit, snažit, ať se můžem přesunout všechny hromadně třeba do těhulí :wink:
8. led 2009 v 11:17  • Odpověz
No jo vlastně bych už tu měla být hlavně já, ale to bych trpěla samomluvou :grinning: Snažíme se, pokud nám to dcera dovolí :sweat_smile:
8. led 2009 v 11:18  • Odpověz
Kalhoty jsem si taky kupovala v centru, jak Andu, měla jsem troje :wink: Nechala jsem si jen jedny, ty dvoje už jsem prodala...
8. led 2009 v 11:22  • Odpověz
tak já jsme si holky kupovala kalhoty v CA a jsem s nimi nadmíru spokojená,mám je i vyfocené,jsou ke kozačkám a nevypadají vůbec jako těhu kalhoty
8. led 2009 v 11:24  • Odpověz
Já jsem taky chtěla kalhoty, které nevypadají jako těhotenské. Žádné zahradníky bych si nekoupila, nic proti nim, určitě jsou pohodlnější než klasické kalhoty, ale nějak je nemusím...
8. led 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
Jé holky tak díky za typ v tom Lasu. Pujdeme tam určo mrknout v sobotu. já tam byla jednou a nic moc, tak třeba se změnili. Prostě bez kalhot domu nejdu. Potřebuju je. Taky miminko začínám trošičku škrtit když si sednu. Sice když stojím tak mi kalhoty trochu padají, ale pro pohodlí miminka udělám cokoliv. Jinak Hafi to by bylo super kdyby to tvůj manžel vyzvedl. penízky ti pošlu na účet. Jen je třeba se v tom únoru potom domluvit, at počkáme na Andu a objednáme a pak sraz. To bude super.
Beránku určo se brzy zadaří. Já mám normálně někdy myšlenky jestli jsme neměli ještě počkat s mimčem, jestli budu vůbec schopna se o to malé postarat - ale asi je to kvůli tomu že začínám mít šílený strach z porodu. Já to asi nedám. Fakt mám z toho hrůzu. Vůbec nevím do čeho jdu.
8. led 2009 v 11:41  • Odpověz
Žabi, ty pocity s čekáním na miminko mám občas taky. U mě je to spíš kvůli těm penízkům... Nemáme se špatně, to ne, ale jsme zvyklí, že jsme jen my dva. Holt se budeme muset naučit vyžít z jednoho platu tři, což už bude možná trochu těžší :frowning2: (Přítel má cca 15 tis. čistého, tak to snad nějak zvládnem, když k tomu připočtem mou mateřskou :wink:) Ale pak si řeknu, že na co čekat, stejně dneska to s tou prací není jisté asi nikdy... :wink:

Andrej, já v CA nemohla najít zaboha nic, co by mi sedělo! V HM jsem jedny kalhoty objevila,, byly v poho, ale nesměla bych přbrat ani deko na jiných místech než na břiše :wink: Což mi nikdo nezaručí, že ano :wink:
8. led 2009 v 11:52  • Odpověz
Holky jestli budete domlouvat pak ten srazík,tak se ráda připojím,jsem tady sice nováček,ale ráda vás Ostravačky poznám.
No já už s ena mimi strašně moc těším,ale taky si říkám zvládnu to?Ale pak hned si zase řeknu zvládli to ostatní proč ne já?
No a stěmi penízky,v první řadě bude prcek,my se budeme muset nějak uskromnit,ale určitě to zvládneme.
8. led 2009 v 11:59  • Odpověz
Joo a nevím, jestli jsem to sem psala, ale dneska jsem byla na plicním, kde mi Dr. diagnostikoval, jak jsem předpokládala, astma a napsal mi lék, který jsem si myslela :wink: (no říkám, budu si Dr. dělat sama:grinning:) A pak jsem jela na Fifijdy (ježiš, já jsem máslo, vždyť jsem mohla hupnout do té porodnice! :unamused: Pardón, mi to nedošlo :pensive: ) na echo srdíčka, ale dneska tam kontrolovali miminka nebo co, tak tam jdu zítra :wink: Snad má Melinka srdíčko jako zvon :wink:
8. led 2009 v 11:59  • Odpověz
Holky byli jste na tom 3D ultarzvuku?A v kolikátém s etak chodí?Slyšela jsem že je to jen na Fifejdách,my s přítelem jsme nad tím uvažovali,ale na druhou stránku,za ty penízky by se dalo pořídit něco do výbavičky,tak nevím.
8. led 2009 ve 12:00  • Odpověz
No, Andrej, já to s tím 3D UTZ vidím podobně... Psala mi známá, že je to úžasný zážitek, čemuž ráda věřím, ale za ty penízky mi to přijde zbytečné... Radši za to koupím něco do výbavičky :wink:
8. led 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ty pocity, jestli vůbec člověk zvládne péči o mimčo jsou normální. Nám se zadařilo u Beatky po necelých 10 měsících a byla jsem v šoku, když jsem držela v ruce pozitivní test a najednou jsem dostala hrozný strach, co si teď počtu, že vlastně nejsem vůbec připravená. Ale my jsme už neměli na co čekat, užili jsme si svobodného života, cestování (to samozřejmě chceme provozovat dál :grinning: ) a vůbec už jsme neměli žádnou překážku...
Porodu jsem se nebála vůbec, ale nezapadala jsem mezi holky, které už na konci chtěly rodit, já ani náhodou, za prvé mi vůbec nic nebylo a za druhé jsem si říkala, že čím později tím lépe, protože pak už mi nezbyde nic jiného než se starat o narozené miminko a že klid skončí :grinning:
Takové pocity jsou fakt normální. Myslím, že to v nějaké míře pociťuje každá nastávající mamka...
8. led 2009 ve 12:18  • Odpověz
3D ultrazvuk je na Fifejdách? Já jsem o něm v těhu uvažovala, ale jak jsem chodila do práce a vůbec bylo plno jiných věcí, tak jsem zapomněla zjistit, kde ho mají a pak už to bylo jedno :sweat_smile:
8. led 2009 ve 12:20  • Odpověz
ahojte holky jste se nějak rozkecaly během mého oběda. :grinning: :grinning: :grinning: No s tím dovozem to ještě potupluju u manži (bylo by to super, že by se s tím nikdo nemusel tahat z pošty) a pak na sraz. Stejně na ten sraz pojedu autem tak bych vám to pak dovezla. To jsem ráda, že se vám ten nápad líbil.
Tak jestli tam jdeš zítra znovu Andu tak se zeptej co a jak v té porodnici. :wink:
Ono se to totiž celkem dost kvapek blíží a nejvíc žabince. A jinak vás můžu potěšit, že jsme na tom asi opravdu všechny stejně. Taky si nejsem jistá jestli to zvládnu (-neme) a jak to všechno bude a jestli mám všechno, že určo na něco zapomenu. Doufám, že mi když tak mamča pomůže, myslím jako radami.
Já kalhoty kupovala v CA a druhé chci ty ryfle z polska teda jestli tam nějaké budou. Beránku taky nejsem moc zastáncem lacláčů chodila v tom moje teta a jelikož je hooooodně prsatá a jak ji narostlo bříško tak v tom vypadala jak ježek. No ale každého věc, a taky když ji v tom bylo pohodlně tak co, že :wink: ale na mě to nikdo nenavleče tak jako těhu šaty. Já totiž v sukni vůbec nechodím ani v šatech takže v tom mám jasno. :grinning: :grinning: :grinning:
Taťka mi vždycky říká, že jsem se měla narodit jako kluk.
8. led 2009 ve 12:26  • Odpověz
jinak ohledně toho 3D tak pro mě je nejbližší Havířov, ale Fifejdy bychom taky dali, ale taky mi to přijde, že ty penízky investuji do něčeho jinačího. :wink: :wink:
8. led 2009 ve 12:29  • Odpověz
Hihi, lacláče nebrat :grinning: Šaty a sukýnky mi nevadí, ráda ze sebe občas udělám holčičku :wink:, ale teď je pořizovat fákt nebudu do toho mrazu... :wink: Snad ale bude teplíčko brzy :wink:
8. led 2009 ve 12:39  • Odpověz
no kamarádka mi pslaa,že je to pouze na Fifejdách a stojí to 700kč,ale oni tam šli an to docela pozdě,prý až v 31tt,takže malý Štěpánek už se ani celý na fotekčy nevešel,a byl docela rozmazaný
Takže spíše na něj nepůjdem,je to hezká vzpomínka,ale o to hezčí bude až na mě vykoukne v porodnici :grinning:
8. led 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jo, Hafi, doufám, že na to zítra nezapomenu! :sweat_smile: Bože já jsem teď fakt jak dement! Doufám, že to dítě si to co mi vycucává aspoň pořádně ukládá!:grinning: Musím tam to porodnicko - gyn. oddělení najít, ale myslím, že vím, kde to je... Tak co mám zjistit všechno?? Jestli budou rekonstruovat, případně kdy, jak je to s prohlídkou nemocnice resp. porodnice... ještě něco??
8. led 2009 ve 12:41  • Odpověz
Tak já z těhu šatů mám taky kopřivku, ale hlavně, když si vzpomenu na šaty před 20-skoro 30 roky, kdy se nosily takové pytle s kraječkovým límečkem, a když si je některá vzala na sebe, tak všichni věděli, že je těhotná....tak takový znak těhotenství jsem taky odmítla :grinning: Ale musím zase přiznat, že dnes jsou už i pěkné šaty, dokonce jsem si jedny objednala přes internet, zkusila doma a řekla nikdy a prodala je :sweat_smile:
8. led 2009 ve 12:47  • Odpověz
vy jste se rozkecaly...
na 3D ultrazvuk určitě půjdu, byla jsem u Terezky v 26tt, teď bych ráda trochu dřív. S penězma na tom nejsme až tak růžově, ale těhotná zřejmě už nikdy nebudu (ze zdravotního hlediska), takže to chci prožít. Je to úžasný zážitek. Má ho přímo moje dr. v ordinaci, nevím kolik to stojí,ale myslím kolem těch 600-1000. Teri na těch obrázcích vypadala přesně tak,jako když se narodila.
Zahradníky tak ty z duše nesnáším. A ani si neumím představit, že by to bylo pohodlný. Spíš byly do určité doby nejdostupnější... sháním zatím akorát info, tak to se mi hodí to LASO. Uvidíme, co vyberu. Šaty a sukně taky nenosím, takže určitě kalhoty. Něco na léto a na jaro.

Jinak jestli vám to nebude vadit, s tou objednávkou bych se taky přidala. Můžu to také poslat na účet a pak už se nějak domluvíme. Já to mám ještě opravdu hodně daleko, takže nespěchám.
8. led 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz
čaute tehulky a snažilky moje jak je??visím že se bavíte o porodech kde se uskuteční to je krásné taky se těším až to jednou budu řešit doufám že brzy no uvidíme.

jinak podlední dobou co mam opožděnou MS tak mi je tyden po MS dobře a pak se něco prolomí a začne mi byt každé ránno zle jako na zvracení někdy se i uskuteční že vyhodím jen štavy a pak je klid po hodince se můžu nasnídat a pak je cely den klid a to trvá až do začatku MS a nevím co to znamena už mě to štve a když jsem to řekla gyndařovi pri je to dobré ale ja si myslím že hormony jsou nějaké divné :frowning2:
8. led 2009 ve 12:52  • Odpověz
Tak jo holky beru na vědomí andu určí termín :wink: a já pokud se tada manža nešprajcne tak vám pak rozešlu číslo účtu do interních meilíků a bude to :grinning:
8. led 2009 ve 13:25  • Odpověz
je to jedno kdy Honza tam jezdí tak co tři týdny do Opavy teda někde poblíž měřit tak tam skočí jen mu budu muset zjistit pak přesně adresu dá to do navigace a bude to :wink: :wink: no a pak srazík abychom si to rozebrali. Doufám, že ten už bude s větší účastí :grinning: :grinning: a nic vás neskolí
8. led 2009 ve 13:27  • Odpověz
krásný den holky.. :slight_smile:
8. led 2009 ve 13:28  • Odpověz
jéé, co budete objednávat hromadně?.. nějak jsme to nenašla, asi neumím hledat.. :unamused:
8. led 2009 ve 13:30  • Odpověz
ahoj miši povlečení do postýlek + zavinovačky www.babymarket.cz :grinning:
8. led 2009 ve 13:31  • Odpověz
Holky, tohle mi teď psala ženština v Květnu: "holky, s těmi příspěvky od VZP je to tak, že 1000 přispívají standardně, ale teď je vánoční bonus 2x tolik na vše, takže pokud máte víc účtů, tak můžete čerpat až 2000,-, to platí, pokud donesete účet do 31/1. já tam byla v prosinci nechat si proplatit plavčo a paní říkala, že ten příspěvek je na rok, takže pokud dojdu v dubnu třeba se cvičením, tak mi dají dalších 1000,- za 2009....což do detailu spočítáno je celkem 3000,- " Tak by možná stálo za to se na ten kurz už nějak domluvit teď... Mě ještě dost zaujala ta gravid jjóga, ale nevím, nevím, jestli bych se dokopala! :sweat_smile:

Hihi, určím termín? Si připadám tak důůůležitě...:wink: :grinning: Jestli by nevadilo,viděla bych to kolem 10. února! Když se přítel uvolí a bude to chtít koupit on, tak možná i dřív. Ale to dám vědět :wink:
8. led 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.