• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
aha, už na to koukám.. a kdy budete objednávat? bych se kdyžtak přifařila k vám s něčím.. :wink: :slight_smile:
8. led 2009 ve 13:38  • Odpověz
Andu, to je fakt, že i VZP se rozhoupala s těmi příspěvky, před 2 roky jsem byla jediná na těhotenském kurzu, které pojisťovna nic nezaplatila. Za kurz vč. plavání a cvičení jsem dala právě 3 tis. Kč.
8. led 2009 ve 13:39  • Odpověz
chtěla jsem napsat to je fajn, ne fakt :wink:
8. led 2009 ve 13:40  • Odpověz
No, Beránku, právě to nevypadá zle :wink: I ta 1000 by se šikla :wink:
8. led 2009 ve 13:46  • Odpověz
jéé, tak to si budu muset zjistit, jestli něco proplácí i bratrská..
8. led 2009 ve 13:49  • Odpověz
Bratrská proplácí 1200Kč, tu mám teď já...
8. led 2009 ve 14:04  • Odpověz
jo??? no tak to je taky dobrý.. a na co to všecko je ber??? na cvičení asi chodit nebudu, tak na čem bych to mohla vybrat??? :slight_smile:
8. led 2009 ve 14:12  • Odpověz
jj andu já už tam psala a teď jdu posílat přihlášku, kterou mi slečna poslala meilikem :wink: protože zaplatit kurz se musí nejpozději do 3.2. :wink:
8. led 2009 ve 14:18  • Odpověz
wow, to jo, tak to já se tam jdu přihlásit taky - teda ani neřekneš :wink: Psala jsi jí přímo na ten mail, co tam mají uvedený, když se nemůžeš dovolat?? A psala jsi jí od kdy bys tam chtěla chodit, nebo jak??
8. led 2009 ve 14:22  • Odpověz
A Hafi, ty už chceš jít na ty kurzy co začínají toho 17.2.??
8. led 2009 ve 14:27  • Odpověz
no však říkám že jsem psala :grinning:
JJ přesně včera jsem se nedovolala, tak jsem ji dnes ráno napsala a poslala mi meilikem přihlášku. Psala jsem ji v kterém jsem týdnu tak mi napsala, že ten kurz co začíná 17.2 bude pro mě ideální tak se tam takyy přihlaš. ;- Já frčím domů mějte se hezky holky papa
8. led 2009 ve 14:30  • Odpověz
OK, Hafi, jdu se taky registrovat :wink: Tak hezký zbytek dne přeju :slight_smile:
8. led 2009 ve 14:32  • Odpověz
holky na jaké kurzy budete chodit?A kam?
8. led 2009 v 16:35  • Odpověz
Andrej, s Hafinkou chceme na ten předporodní kurz v centru Lotos. Hafi sem dávala odkaz www.centrumlotos.net a už tam i psala, tak jsem se dneska opičila :wink: No a se Sop a Nevěstou z Května chceme na gravid jógu. Taky z toho Lotosu. U toho předporodního kurzu jsem se trochu lekla té ceny, ale Hafi mě uklidnila, boť VZP proplácí 1000 Kč a teď v Květnu mi teda psala i ta Miri, žepokud jim účet doneseš do 31.1., přispívají 2000Kč, což už je slušné, takže bych toho využila rovnou i na tu jógu :wink:
8. led 2009 v 16:42  • Odpověz
centrum Lotosmuzu jen doporucit, chodili jsme tam na babymasaze a bylo to fakt super :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2009 v 16:43  • Odpověz
Ahojky, Maji, tak super, kladný ohlas to ráda slyším :wink:

No mě teď přítel velmi "potěšil". Přišel domů asi ve dvě a oznámil mi, že v práci podal výpověď! :sweat_smile: Jsem myslela, že se rozbrečím, boť jsem si představila, jak nemáme z čehokupovat výbavičku, atd. :confounded: No snad něco splaší, na pracáku je teď dost zajímavých nabídek... Uff, no to mrzí mě to, hlavně kvůli miminka, ale zas aby měl nervy v kýblu a nic z toho, za to to nestojí! :unamused:
8. led 2009 v 17:10  • Odpověz
andu, neboj, ono se to vyresi a budete spokojeni oba, uvidis :slight_smile:
8. led 2009 v 17:13  • Odpověz
Maji, pevně v to doufám :wink: Boť mimo to, že to teď s penízkama bude minimálně zajímavé, doufám, že nepřijde ponorka :wink: Chce si vzít nemocenskou na záda, tak nějaké penízky dostávat bude, tak aspoň, že tak :wink:

A co už s prachama, hlavně, aby mi zítra na echu řekli, že srdíčko je v pořádku a zbytek se nějak dořeší :wink: Má v plánu prodávat byt, tak když bude nejhůř, prodá ho dřív, než měl původně v úmyslu :wink:
8. led 2009 v 17:21  • Odpověz
vidis, tak to nejak zvladnete :slight_smile: a ponorka taky :grinning: nebude...
8. led 2009 v 17:37  • Odpověz
Ahojte holky,
tak jsem se s Honzou domluvila a slíbil, že to vyzvedne. :wink: :wink:
Andu tak budem držet pěsti ať to dopadne suprově na echu a nezapomeň se zeptat na tu porodnici. :wink: :slight_smile: A myslím, že to s přítelem vydržíte, neboj.
9. led 2009 v 08:36  • Odpověz
dobré dopoledne,
andu tak ať to dobře dopadne na echu a neboj, ta peněžní situace se řeší teď leckde, i u nás...my máme teda trošku výhodu, že už máme takové ty základní věci koupené no ale víš jak je to...
jinak jak se máme při pátku?
9. led 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz
ahoj zuzi, jak to jen napsat - HURÁ JE TU VÍKEND :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahoj, my jsme byly po třech týdnech plavat, tak byla vítaná změna, teď Beatka spí, tak nakukuji :wink:
9. led 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ahojte, holky! Mě asi ukamenujete! :grinning: Jsem vylezla z toho echa, celá rozjuchaná, že je srdíčko v pořádku, hupla jsem si do lékárny pro inhalátor, nasedla na trolejbus... A o zastávku dál jsem si vzpomněla na tu porodnici :angry: Tak se moc omlouvám - stydím, stydím za svou těhu demenci spojenou se sklerozou :frowning2:
9. led 2009 ve 14:01  • Odpověz
Teda andu to sis teda dovolila půl hoďky nebavka :unamused: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. led 2009 ve 14:12  • Odpověz
9. led 2009 ve 14:16  • Odpověz
andu jsem nakoukla do tvého albíčka máš tam pěkné fotečky z vánoc. :wink: :slight_smile:
9. led 2009 ve 14:49  • Odpověz
beránku, téééda už zase sportujete, vy jste, ale holky šikulky. :wink: :sunglasses:
9. led 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jo, Hafi, zapomněla jsem ti pisnout, že už jsem taky odeslala přihlášku na kurz :wink:

Jinak nám se den docela pos... Kopíruju co jsem psala do Května...

Odpoledne mi volala přítelova mamka, jestli bychom k sobě mohli vzít její psici, boť ona si zlomila stehenní kost! Tak jsme jeli za ní do nemocnice, ležela chudák celá bledá a rozhozená na jipce, měla před operací Teď už by měla být pod kudlou, tak doufám, že všechno dobře dopadne! Je jí 60, má nějaké menší problémy se srdcem a z holčičky, což jsem jí oznámila pro rozveselení (má 2 syny), měla obrovskou radost, tak snad to spolu s doktorama v pohodě zvládne Teda, ale řeknu vám, jak jsem viděla všechny ty hadičky, přístroje, bezmocnou skorotchýni, přítele se slzama v očích, myslela jsem že sebou taky seknu Pesice je u nás, je to jorkšír a strašný závislák na paničce, tak občas kniká, ale mysleli jsme, že to bude horší....
9. led 2009 ve 20:54  • Odpověz
dobré ráno holky,
tak andu vidím, že už jsi náhradní maminka pro psici. Tak ať se brzy skorotchýně uzdraví. Neboj s pozitivním myšlením, že bude mít vnučku to určo zvládne. Jinak jsi šikula, že už jsi poslala tu přihlášku já se ještě musím dopravit k našim na net a zaplatit to. :wink:
Jinak žabi to jsem, ale potvora, že jsem ti ani neodepsala. Jsem se s mamkou vrátila z polska celkem pozdě, tak jsem se hned pustila do vaření, pak úklidu a pak jsem se natolik zažrala do vyšívání, že všechno šlo kolem. Ale zjistit jsem to zjistila. Tak obyčejná postýlka s rovnými čely 1200,- nebo 1300,- jak v kterém obchodě. Pak tam byla obyč, ale s čely s obloukem tak ta byla za 1600,- a ta co má na sobě ty ornamenty myslím 2500,- nebo tak nějak. Jo a vidíš na ten držák na baldachýn jsem se nezeptala, paní obsluhovala 3 zákazníky za sebou a já už otravovala zavinovačkou a dětskou dekou a po zádech mi lezli lidi (což vyloženě nesnáším). Tak to se moc omlouvám. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. led 2009 v 07:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.