• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
Dobré ráno.
Jé Hafi tak ty máš rifle?? já chci taky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dneska nejdu do práce, tak si tady užívám pohodičku doma, ale zachvilku vyrážím na odběr krve - prý poslední. Pane bože za celé těhu mi vzali tolik krve, že se divím že ještě nějakou mám :grinning:
Hafi tak vy jste včera mrkli i na kočárek? a byli jste ve Futuru v Chiccu. Tak jestli jo, tak zkus mrknout na stránky. www.babyexpert.cz a tam by jsi měla kočárek co se vám líbí najít. My kupovali kočárek taky ve Futuru a s přístupem prodavaček jsme byli mile překvapeni. Na těch stránkách by mělo být tak skoro vše co mají v tom obchodu - jsou to jejich stránky. Tak se mrkni a my jsme zvědavé ženské - jaký kočárek se vám líbil.
14. led 2009 v 07:24  • Odpověz
Hafi mi se taky líbily rifle v CA ty tmavě modré, ty z bio materiálu, ani nebyly tak drahé na mě, ale prostě mi nebyly :frowning2: A to jsem teda zvědavá jaký kočárek jste vybrali! Honem mrkni na ty babyexpert a pověz :wink:
a děkuji za gratulace :wink:
Žabi jo jo krve teda berou spoustu! Mě to ještě většina čeká a já to tak nesnáším...
14. led 2009 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz
Díky holky sice jsme byli v Avionu ale mrknu třeba ho najdu :grinning: :grinning: Jinak teď hledám takový ten řetízek na dudlík aby na něm byl hafan, jelikož dudlík se nám podařilo včera sehnat s hafinem a dokonce v mé oblíbené oranžové tak teď k tomu najít řetízek ale zatím to je pro mě problém.
No to jo krve berou hoooodně a mě ještě víc díky té toxoplazmóze však už se se sestřičkou smějeme, že je takový upír. :grinning: :grinning:
Tak já jdu kouknout ať vás nenapínám.
14. led 2009 v 08:45  • Odpověz
Tak doufám, že jsem se trefila se mi to blbě nějak hledá na těch obrázcích bych to tak potřebovala vyobrazit jak to bylo v tom obchodě. Byla jsem celá paf z toho jak se začal manža zajímat. A poslední dobou mi nějak začíná selhávat krátkodobá paměť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Budu muset se sebou něco dělat. :D
http://www.babyexpert.cz/produkt/kocarek-herqules-razor-4-glacier-blue-08/
Jinak kdyby jste někde ten řetízek viděly tak mi dejte vědět, prosím, prosím. :wink:
14. led 2009 v 08:52  • Odpověz
Hafi ten má žabka akorát myslím trojkolku a loňskou kolekci :wink: To je dobře, že se manžel začal zajímat :wink:
14. led 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
se mi zdálo že ho má žabka :wink: :wink:
14. led 2009 v 09:29  • Odpověz
ahojky sluníčka.. :slight_smile:
jak se všechny máte? doufám, že jenom dobře.. :slight_smile: :slight_smile:
14. led 2009 v 11:40  • Odpověz
my jdeme v pondělí na velký utz do výškovic.. tak jsme zvědavá, co teda čekáme.. :slight_smile: :slight_smile:
a zda je prcek ok.. :wink:
14. led 2009 v 11:41  • Odpověz
zuzu, ty brďo to letí.. ty už jsi 14tt.. je to šílené..
taky ti příjde, že to utíká daleko rychleji než u prvného těhu??? ( ptám se zuzi, bo tady není nikdo jiný, kdo už má dítko a teď čeká druhé :wink: ).. mě to teda utíká kosmickou rychlostí.. :confused:
14. led 2009 v 11:43  • Odpověz
Misko a co ty, vždyť už jsi 20tt tak komu to letí :wink: A kdo ti ho bude dělat? Kudělka?
No utíká a neutíká... teď zrovna ne, bo další poradnu mám až za dlouho... ale jinak jo...to jsem teda zvědavá, co vám řeknou,pak se nezapomeň přijít pochlubit :wink:
14. led 2009 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz
no jdu tam v pondělí a to je tam myslím ten matura nebo jak se jmenuje.. :wink:
14. led 2009 v 11:50  • Odpověz
jo a ty kontroly jsou šílené, co? taky máš vždy až po 4 týdnech? já se vždycky nemůžu dočkat.. :fearful:
i když teď mi to uteklo, protože jsem od poslední KO v 16tt byla 3x na kontrole po tom krvácení..
14. led 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Tak jsem zpátky.
Jé Hafi vy jste vybrali stejný kočárek jako my :slight_smile: , akorát mi teda tříkolku. No něco ti povím. Jestli chcete ten kočárek, šla bych do něj hned a koupila ho za včasu. Včera jsem koukala na net a už psali že firma Herqules pozastavila výrobu z důvodu finanční krize. A letošní kolekci zatím vůbec nedělají. A at nedopadnete jak my, že jsme si vybrali oranžovou barvu a nakonec jsme byli rádi že jsme jí sehnali - však jsem vám psala že to byl poslední kus v této barvě v ČR. A oni jinde ani nejsou - jenom už v tom Chiccu v Schopink parku - oni mají ještě jeden obchod ve Futuru ale tam jsme byli v sobotu a už ho tam neměli. A je fakt skvělý - já se ho nemůžu nabažit a už se těším až s ním vyjedu. A našla jsem na něj dobré recenze. A taky se mi zdá že z těchto moderních kočárků, má on dost velký prostor jak v korbě tak ve sportáku. tak to jsem zvědavá jak se rozhodnete. A na složení je hodně jednoduchý.
Holky no nevím, ale taky mi příjde že nám ty týdny tady naskakují kosmickou rychlostí. Já když si představím že ještě příští týden půjdu do práce a pak v pondělí 26.1. jdu naposledy, tak to je až pro mě neuvěřitelné.
14. led 2009 ve 12:05  • Odpověz
Miso jj po 4týdnech... tak to je dobře, že tě takhle kontrolují...
jé to dělá Matura? ach jo, toho já moc nemám ráda... minule pořád narážel na moje špeky, tak jedině že bych vzala manžela, to mlčel, tak uvidíme no...
No jo Žabi letí to ale já mám ještě hooodně času :wink:
14. led 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz
autor
No jo Zuzi ty máš hodně času - ale mě se to nějak kvapem krátí. Dneska jdeme s manželem na první hodinu předporodního kurzu. Tak jsem zvědavá.
14. led 2009 ve 12:31  • Odpověz
jj holky letí to příšernou rychlostí a tak se snažíme s Honzou užívat si každé chvilinky hajkáme bříško mluvíme s malým kukuou atd. prostě naplno si to užíváme a teď když už mám i těhu rifle tak mi nic nechybí a nic mě nerozčiluje.
Ahoj misi.
Holky chtěla bych vás poprosit pokud byste někdy narazili na netu na něco miminkového s pejskem tak mi dejte vědět. Díky moc :grinning: :grinning:
Dneska bych mohla zase něco nafotit a dát si do albíčka. Uvidíme mám v plánu vytřít. Snad se dokopu. Včera jsem se dokopala vyžehlit a pozalívat květiny. Holky mi téda děkovaly :sunglasses: :sunglasses:
14. led 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
Hafi určo když něco uvidím tak dám vědět s tím pejskem. Já si chci dneska napsat co musíme koupit a začít opravdu pracně vybírat a kupovat. Tak dneska bychom mohli zase vyfotit bříška a dát do alba - at se pokocháme.
14. led 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jéé žabi tak doufám, že zítra povykládáš. My s andu až 17.2. jdeme na kurz :wink: Jinak co se týká kočárku no to manžovi řeknu hned, že pozastavili výrobu. Já třeba moc nevěřím na pověru, že se musí kočárek kupovat až po porodu přijde mi to jako zbytečné plašení a když je ta možnost tak proč ne. Ještě se někdy zajdem podívat s Honzou do Havířova do Elánu tam mají prý taky super výběr. A jinak mi říkal kolega s práce co je z Brna, že tam v březnu (zjistila jsem si to už - 17.3-22.3.) je veletrh Pro dítě a dá se tam sehnat spousty věcí na miminko v hoooodně dobrých cenách. I když pro nás co bydlíme blízko polských hranic tak nevím jestli to je výhodné. To už je na každém jak si to zváží. Ale info vám tu dávám ať víte.
:slight_smile: :slight_smile:
14. led 2009 ve 12:42  • Odpověz
jj žabi jsem pro. Fotíme :wink:
Jinak to máš super, že už to máš opravdu za pár a teď už budeš doma. Já už začínám pociťovat proč je ta mateřská šest týdnů před porodem povinná. :grinning: :grinning: :grinning: Jenže pro mě představa tchána doma (teda pokud dostane předčasný důchod o který zažádal) tak nevím co je lepší varianta.
14. led 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jinak děkuji. :wink: (ohledně toho hledání )
:slight_smile: :slight_smile:
14. led 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
No Hafi s tím kočárkem - my ho taky kupovali před vánocemi a měli jsme obavu jak se rodiče na to budou tvářit, ale vzali to , protože když jsme řekli jaký je tam cenový rozdíl a hlavně se jim moc líbil , tak bylli v klidu. Jsem ráda že ho máme. Doufám že bude dobrý.
Jinak já být vámi zašla bych co nejdříve na ten kočárek, protože když se dívám po netu, tak už opravdu moc nejde vidět. Ale taky už mi někdo chválil prodejnu v Havířově - prý milé prodavačky a moc ochotné. A kdyby náhodou něco na kočárek neměli v Schopink parku na prodejně, napište si na ten e-mail co je na tom babyexpert a oni vám řeknou jestli to co chcete je ještě někde jinde v prodejně a případně vám to dodají do Ostravy na prodejnu. My to tak měli s tím kočárekm. Nám řekli že už není v té barvě, ale manžel tam napsal e-mail a hned druhý den jsme dostali odpověd. nevím jestli chcete i tu hlubokou korub, nebo tu vložnou tašku, ale nám paní řekla že je lepší ta korba - hlavně na léto. Tak nevím. Ale mě se i osobně více líbí. Tak držím pěsti at pořídite dobře. No na veletrh bych jela - ale to budu mít už 3týdny před porodem a to už mě nikdo nikam nedostane - škoda. Určo tam mají super ceny.Ale jak píšeš Polsku je za rohem.
No hafi já už se domů těším, ale je to asi i tím že my bydlíme s manželem sami tak budu mít klídeček. S tchánem bych taky nechtěla být doma.
14. led 2009 ve 12:54  • Odpověz
žabi děkuji mocinky za info. Všechno vylíčím manžovi :wink: :wink:
A s tím klídečkem jen tiše závidím :wink: :wink: (ale v dobrém) kdyby už měl předělanou tu svou bytovou jednotku a byl sám tak by to bylo super, ale tak on má svoje a já taky. Pokud je hezky tak se dá ještě utéct ven a když je zase on venku tak utéct domů, když zrovna na nikoho nebudu mít chuť a náladu, ale jakmile bude škaredě tak pořád se hlídat a ostáchyt jak někde na návštěvě mi přijde dost divné v době kdy si má maminka odpočívat a užívat. No uvidíme jak to nakonec všechno dobře dopadne. Možná budu ráda, že dýchám a nějaké chození do práce nebo na procházky nebudu mít vůbec chuť a bude mít tchán totál ukradený. No nic už si nebudu stěžovat akorát to vždycky někde musím vyplivnout a vy máte pro mě pochopení. :wink: :wink: Pro manžu je to pořád jenom taťka a je doma, že. :grinning: narozdíl ode mě
Já jen doufám, že ten kočárek je opravdu on. Já jsem totální trdlo na ty značky kočárků bych tam musela jít ještě znovu. Nevím proč mě nenapadlo si napsat typ někde na papírek. Hned bych věděla, který jsme vybrali. :frowning2: :frowning2:
14. led 2009 ve 13:31  • Odpověz
holkykdepak máme dneska andu?
14. led 2009 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky :slight_smile:

Zuzi, Andu přepadl lemroidní bacil doprovázený rýmou a spavou nemocí, tak jsem nějaká přejetá a více méně se flákám :wink: Akorát jsem vyprala 2 pračky a poklidila trochu v budoucím pokojíčku, uklidila hadříky a to je dneska vše! Takže si za chvíli asi půjdu lehnout a budu doufat, že mě zítra ten bacil opustí! :grinning:
14. led 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Tak dneska jsem měla strašnou noc. Byla jsem snad 4krát na záchodě a ktomu mě chytly dvakrát křeče do nohy. Vůbec nejsem vyspaná. :angry:
Jinak jsem dala do alba břušek. Včera jssme byli s manželem na tom předporodním kurzu -. super. Oba jsme odcházeli s dobrým pocitem. Porodní asistentka skvělá, vše vysvětlila. Rozhodli jsme s manžou že místo vaničky budeme koupat v kyblíku. Byla tam názorná ukázka - kdy jedna maminka tam měla své dítě a koupala ho před námi v kyblíku a mimčo si to naprosto užívalo. I por. asistentka říkala že těm dětem je tam příjemně že se cítí jako v děloze. A nezná moc maminek kterým by tam dítě brečelo. Takže u nás vyhrál kyblík.
Co jinak u vás nového?
15. led 2009 v 07:32  • Odpověz
autor
Jé Hafi krásné fotečky - bříško taky roste. Jsem se včera dívala na svoje a je to mazec jak se zvětšuje :grinning:
Jinak ted jsem si uvědomila že vůbec nemám fotku s manželem jak jsem těhotná - to se musí hned napravit at máme na co vzpomínat.
15. led 2009 v 07:35  • Odpověz
Dobré ráno,
děkuji žabi za pochvalu, jdu kouknout na tvoje. Taky jsem to včera usoudila, že nemám s manžou fotečky v těhu tak jsme to hned napravili. Ještěže máme stativ, Beky by nás asi nevyfotila :grinning: :grinning: Jojo břušek roste a už druhý den tam mám úplnou Stár dance. Nevím co tam malý Kukua nacvičuje ale včera jsem z toho až dostala záchvat smíchu. :sunglasses: :sunglasses:
Jinak jestli nám to dnes výjde tak jdem mrknout do toho Havířova a musíme něco koupit kamarádce pro malého Ondráška, jelikož chceme za ní o víkendu zajít. A ještě od narození Ondry jsme tam nebyli tak se nám to bude hodit ta návštěva baby obchodu. :slight_smile: :slight_smile:
15. led 2009 v 07:43  • Odpověz
žabi taky máš krásný pupíček :wink: to je fakt nehorázné jak to letí. :slight_smile:
15. led 2009 v 07:48  • Odpověz
dobré dopoledne...
Hafi, Žabi krásné pupíčky!!!
Jak jste se bavilyo tom veletrhu pro Matku a dítě, já tam určitě pojedu, nepřidáte se někdo? chci tam okouknout novou kolekci našeho kočárku, hlavně hluboké korbičky...
já už se tak hrozně těším!!!
15. led 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky, tak jsem včera večer taky hodila pupíka do albíčka :slight_smile: Hezky rosteme, hezky :wink:

Dneska to vypadá, že lenora odešla, tak snad! :grinning: Odpoledne bych se chtěla zajet podívat do Zábřehu, je tam nějaký obchůdek, kde by měli mít ten DorJan co se mi líbí, ale nevím, jestli to stihnem, neb přítel má nemocenskou a vycházky jen myslím od tří do pěti. A to ještě pojede za mamkou do nemocnice. S tou to už vypadá dobře. Už ji dali na normální pokoj a začíná se učit chodit o berlích. Až se to naučí, propustí ji...

Jejda, až teďka jsem si přečetla o Kaplickém :frowning2:
15. led 2009 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.