• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Hele, Hafi, s tím předporodním kurzem. Ty jsi psala, že je někde u Plynáren ne?? Ale já teď koukám na mapku a je to přímo v centru u Husova sadu...
15. led 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky,můžu se přidat? :slight_smile:
andu:já mám taky vybraný Dorjan,byla jsem v té prodejně v zábřehu v pondělí,měli tak ten kytičkový červený.Prý vyjde levněji v POlsku,ale vůbec nevím,jestli ho mají v Těšíně.
15. led 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahoj, Gabi, zdravím a vítám :wink: A v tom Zábřehu měli jak ten CrossCountry tak ten nový Danny Sport?? To chci ještě probrat s přítelem, do kterého půjdem :wink: Ty máš vybraný který??
15. led 2009 v 10:25  • Odpověz
ahoj andu, no vidíš tak to nevím kde jsem čučela, ještěže jsem si to vytiskla. :sunglasses: :sunglasses:
15. led 2009 v 10:26  • Odpověz
Hehe, Hafi, tak teď jsem se náááramně pobavila!! Ta Kamila, která vede předporodní kurz chdila se mnou na gympl. Je to spolužačka mé známé a bydlí o pár baráků nad náma, takže skoro sousedka :grinning: A její přítel (nebo aspoň spolu louho byli) a bratr té mé známé dělá občas lekce jógy :grinning:
15. led 2009 v 10:27  • Odpověz
tak to tam budeš jako doma :grinning: :grinning:
15. led 2009 v 10:28  • Odpověz
NO ti dva mě moc neznají, spíš jen od vidění, ale i tak mě to fakt pobavilo :grinning:
15. led 2009 v 10:33  • Odpověz
Byly tam oba.Já chci Danny sport,já moc nemusítm ty nízké kočárky a ten se mi fakt moc líbí.Syna jsem odvozila před sedmi lety v Polském tvrďáku :wink:-musím teda podotknout,že bez jediné závady,takže tenhle mi přijde naprosto skvělý,řídit jde v pohodě jednou rukou a má bytelné nafukovací kola.Nejsem náročná a nechci investovat víc jak 8tis.Trochu mi vadí že nemá v hluboké korbě větrací sítku,myslím,že by byla na léto fajn,je jen ve sporťáku.
15. led 2009 v 10:45  • Odpověz
Aha, no s tím větráním je škoda, ale tak myslím, že to přežijem :wink: Já taky do kočáru nechci vrazit nějaké závratné peníze -ani si to jaksi nemůžeme dovolit :sweat_smile: Ale myslím, že na to, jak ten Danny vypadá, je ta cena slušná. Ještě si ho chci jet ošahat, ale myslím, že u DorJanu zůstaneme tak jak tak. Bude záležet, který se nám víc bude líbit v obchodě :wink: Ale třeba na složení do auta je určo lepší ten Danny, ne?? A nevíš jak je to s terénem? To by měl taky Danny zvládat bez problémů, ne??
15. led 2009 v 11:03  • Odpověz
krásný den holky.. :slight_smile: :slight_smile:
15. led 2009 v 11:11  • Odpověz
jéé vidím, že máme další novou tvář.. gabi vítám.. :wink: :slight_smile:
15. led 2009 v 11:12  • Odpověz
Myslím a doufám,že terén zvládne v pohodě,já ho chci taky spíš do terénu.Koukni do do výbavy,je už tu diskuze o tomhle kočárku.
15. led 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahoj Gabiku vítej...
Jinak ten Dorjan nevypadá špatně, stejně konstrukčně jako Atlantic Espiro ale tenhle má více barviček :wink: Andu já bych asi taky vybírala radši ten vyšší. Vem si jen jak by ses naohýbala s malým miminkem :wink:

my razíme ke tchyni :frowning2: takže krásný čtvrtek a ahoj zítra :wink:opatrujte se
15. led 2009 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, Miši, ahoj Zuzi... Hihi, Zuzi, vidím, že máš radost, že jdete ke tchýni :wink:

No je fakt, že už jen kvůli přítele by ten vyšší vypadal lépe a byl i pro něj pohodlnější :wink: Jé, Gabi, tak to jsem si nevšimla, že už je tu i diskuse o tomle kočárku - jdu mrknout, dík :wink:
15. led 2009 v 11:32  • Odpověz
Taky se mi líbí V-travel,je dooost podobný,ale ten jsem naviděla v reálu.Ale měly by být od 12,1, ve Špalíčku v Hrabůvce,dočetla jsem se to na netu...
15. led 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
Tak jsem se dostala k netu.
Vítám tě Gabiku. To je super že je tu zase nová tvář. Viděla jsem že Hafi aktualizovala album Snažilky, tak je třeba dodat tam Gabika. Ale já jsem pořád první v pořadí v tom rození :astonished: . Bojim, bojim.
Jinak holky jestli chcete zjistit kolik stojí kočárek v Polsku není problém - v sobotu tam s manžou jedem, tak se vám klidně mrknu, ale musíte mi hodit tady odkaz na ty kočárky at se mrknu jak vypadají - a cenu vám zjistím.
Gabi a odkud z OV jsi? a už asi máš i dítko - teda jestli sjem to dobře pochopila.
No holky dostala jsem dneska výplatu a myslím že padne v sobotu při nákupech - snad nějaké kapesné z toho zbyde :grinning: . Bohužel při mé nemocenské jsem té výplaty moc nebrala.
Jinak jsem moc zvědavá co budete říkat na předporodní kurz - jestli taky budete plné takových těch dojmů jako já ze včerejška.
15. led 2009 v 11:46  • Odpověz
Jinak všem dík za přivítání :slight_smile: Kam jedete do polska?Do těšína?Jinak jsem původně ze Šenova, ještě před rokem jsem bydlela v Hrabůvce a teď jsem se vrátila do rodného hnízda :wink:Mám skoro 8mi letého syna.Ještě o kurzech...já chodím plavat do Impiku a je to super!
15. led 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
Gabi jedeme do Těšína k vodě. Vím že tam bylo dosti kočárků. Ale ted už se o kočárky moc nezajímám, protože už máme koupený. Takže kdyžtak hodte odkazy a já vám na to kuknu.
Jé tak to budete mít doma páreček. tak to je super. to by se mi taky jednou líbilo.
15. led 2009 ve 12:21  • Odpověz
Žabi, taky jsem na ten kurz moc zvědavá. Zvláště po tom, co jsem zjistila, že slečnu, co kurzy vede, vlastně znám :slight_smile:

Tak, Žabi, kdybys mohla, mrkni v Polsku, rposím :wink: Je to tenhle http://www.mimistyl.cz/kocarek-dorjan-danny-sport-2009/ A kdyby sis vzpomněla, tak zkus mrknout za kolik mají k tomu autosedajdu... Díky moooc :wink:

Jinak mě napadlo, že bychom se mohli srazit někdy v týdnu od 9. do 15. února, co vy na to?? Mohly bychom dát Hafince penízky na to povlečeníčko :wink: A já bych vás ráda pozanla. A hlavně Hafi, abych tě v kurzu nepřehlížela :grinning:
15. led 2009 ve 12:31  • Odpověz
jo a založila jsem si album s věcičkama pro Amelii :wink:
15. led 2009 ve 12:31  • Odpověz
andu kuknu a já myslím že tebe nepřehlídnu a budu se k tobě hlásit neboj. I beránka jsem poznala na ulici tak jsem se hned k ní i když nesměla hlásila, jak jsme měly sraz.
Jinak taky vítám GAbču. Prosím o poslání veškerých info (teda pokud chceš), abych tě mohla přidat do tabulečky. Kdyby vás napadlo jak zvětšit tu tabulku ať je lépe čitelná tak mi dejte vědět.
Jinak Zuzi přeji pevné nervičky ať návštěva tchýně rychle uteče. :wink: :wink: No holky další pěkný kočárek. No jsem zvědavá co dnes vybereme už budu chytřejší a napíšu si typy, abych vás mohla informovat a když tak vyslechnout na kočárek kritiku a vybrat lépe.
Jinak včera jsem prohrábla oblečení pro miminko tak na začátek toho máme dost na podoma, ale něco pěkného musíme nakoupit, ať chuďatko nechodí jen v poděděném a nebo holčičím (teda pokud to bude kluk). A pak už asi budem kupovat průběžně. Jo a taky něco musím nakoupit teplého, jelikož všechno to mám letní a náhodou se příroda zblbne a nebudou zrovna tropy a nebudeme mít co na prdýlku. :grinning: :grinning:
15. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jo andu chtěla jsem se zeptat, poslala ti zpátky Kamila z kurzu potvrzovací meil, že ji dorazila přihláška?? Jsem nějak nervozní jestli to dorazilo. Jsem to totiž posílala nadvakrát poprvé jsem totiž místo koncovky .net napsala .cz :confused:
Jinak už se moooooocccccc těším na ten kurz a jestli vyjde ten srazík tak to se ještě víc těším. :slight_smile:
15. led 2009 ve 12:47  • Odpověz
Tak jo, tak se ke mě kdyžtak hlaš, kdybychom se do té doby nesrazily :wink: Jako možná tě taky poznám, že ano :wink: Ale nic nezaručuju, páč to už se bude v ty 4 stmívat a já jsem poněkud šeroslepá :grinning: Jsme se tak jednou měly potkat 3 kamarádky před čajovnou. No a 2 jsme tam byly dřív, ale každá jsme stála kousek jinde a musela nás posbírat až ta třetí, boť byla tma a my 2 jsme se vůbec nepoznaly... A to jsme na sebe koukaly a ani jedna nezareagovala :grinning:

Ježiš, no ještě, že můj drahý z té práce odešel!!! Teď mu přišla výplata - má mít 14 tis. čistého, nebo tak nějak a přišlo mu 7300Kč!!! :astonished: To je mazec!!! No tak je tam jede seřvat, boť co je tohle za jednání!!?! No chtěl mě sice vzít na obídek, což je od něj hezké, ale musíme šětřit, takže jdu vařiti, i když se mi tůůůze nechce :wink:
15. led 2009 ve 12:52  • Odpověz
pěkné věci se ti podařilo andu sehnat na aukru :slight_smile: :slight_smile:
15. led 2009 ve 13:23  • Odpověz
No, Hafi, vydíš, mám pocit, že potvrzovací mail jsem nedostala... No ale já asi zaplatím a napíšu jí, jestli by mi doklad o zaplacení mohla poslat do 30.1. ať s tím ještě stihnu zajít na tu pojišťovnu!
15. led 2009 v 17:47  • Odpověz
Zabi mne zajímá ten stejný kočárek jako andu,respektive hlavně jeho cena,jen nepotřebuji sedačku.Tak předem dííík za info :wink:
15. led 2009 ve 20:35  • Odpověz
Dobré ráno sluníčka,
tak andu mě taky nedošel potvrzovací meil takže ok. Já to zaplatím přes net tento víkend. Stavíme se k našim a tam můžu na internetbaking.
Jinak včera jsme byli v tom Havířově. Vystavené byly vesměs Tako mezi nimi pár dalších kočárků a paní prodavačka nám dala ještě katalog. Tak nás s manžou zaujal kočárek ABC-design. Ale příští týden pojedeme s Honzovým kolegou do polska pro oblek tak tam ještě mrknem i na kočárky. :slight_smile:
16. led 2009 v 07:27  • Odpověz
autor
Dobré páťulinkové ráno :slight_smile:
Holky tak jsem koukla na ten váš kočárek, a zítra vše zjistím a večer vám pak napíšu.
Hafi takže ABC - musím mrknout - vůbec nevím jaký to je kočárek. Já už měla ke konci výběrů kočárku v tom absolutní chaos.
Jinak včera jsem si zamluvila zavinovačku od Emitexu - teda doufám že mi dojde. Je zimní. Uvažovala jsem jestli nakoupit nějaké ještě zimní věcičky, ale kašlu to dám mimčo do zimní zavinovačky kdyžtak a zima mu nemůže být. Ted ještě sehnat tu letní.
Dneska jdu mrknout do Tesca na nějaké bodýčka s dlouhým rukávkem - nemáme žádné .
Já bych tak šla domů!!!!!!!!!!!
16. led 2009 v 07:56  • Odpověz
dobré ránko,
Žabi v Tescu bodynka sdlouhým rukávem nemají. A když, tak maximálně 3ks bílé a jen v novorozeneckévelikosti. S dlouhým rukávem se mi taky špatně sháněly. Já juknu ještě do CA, HM atd v Avionu někdy příští týden.
Zavinovačku zimní Emitex: já myslím, že ji ještě trochu užiješ a hlavně se nebude tolik pařit jako ve fusaku. Terka je 16.3. a malý fusak jsme použili asi tak 4x :wink: takže v tom dubnu myslím už toho moc nebude a ta zavinka je teplounká a moc pěkná...
jestli vám teda holky nevadí, že vám tak radím, kdyžtak mě stopněte klidně :wink:
16. led 2009 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
Zuzi já jsem ráda za každou radu. Sice jsem dělala chůvu 8-mi dětem ale člověk se o takovéto věci nezajímal. Já právě nevím jaké počasí začátkem dubna bude a přemýšleli jsme s manžou jestli teda nakoupit nějaké věcičky nebo právě tuto zavinovačku. Myslím si že zavinovačka je lepší řešení - obleču míň mimčo a dám ho do té zavinovačky i do kočárku. No a právě že fusak mi přišel že bude o mnoho teplejší než ta zavinovačka. Já jinak fakt nevím. Prostě jsem z toho dubna taková divna - bůhví jaké bude počasí a tak nevím co přesně kupovat.
No to jsem fakt zvědavá kde seženemu ty bodýčka s dlouhým. Asi ten další týden jak budu doma budu brouzdat po obchodech a hledat.
16. led 2009 v 08:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.