• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Zabi kdybych je někde objevila tak ti dám hned vědět. Já budu hledat taky, i když já potřebuju jen tak dvě, tři, když bude chladnější počasí...:wink:
No a to počasí, ono je to každý rok jinak... to člověk nikdy neví, že :unamused:
16. led 2009 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
Zuzi budu ráda když nějaké najdeš a dáš vědět.
No a stím počasím mi ani nemluv - ještě k tomu v dubnu. A ještě si říkám třeba můžu porodit i dříve a co pak ? kde bych narychlo sháněla fusak.
16. led 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahojte holky,
no ani nemluvte ohledně počasí to v dnešní době fakt člověk nemůže počítat s ničím. Třeba poslední dva roky byl květen a červen v teplotách jak červenec a srpen kdysi, ale počítat s tím nebudu a nakoupíme i něco teplejšího, protože od kamarádky máme vše jen s krátkým rukávem.
16. led 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
No Hafi já myslím že toho ještě spoustu budeme potom kupovat za pochodu. Nevím jestli rvát malé miminko do nějakých rifliček, svetříku nebo prostě dupačky , kabátek. Myslím že ¨pohodlněji se bude cítit v těch dupajdách, ale zase frajersky bude vypadat v nějakých těch rifličkách. No na mrtvici
16. led 2009 v 08:28  • Odpověz
no už jsem právě žabi nad tím přemýšlela a říkám si že ty dupajdy a pod. budem nosit na doma a na procházky u nás na vesnici. a jakmile bychom jeli na návštěvu tak něco parádnického. Takže ty super truper věcičky jako riflíčky a mikinky úplně na novorozeně asi není třeba když tak jen pár kousků. No vše se ještě ukáže. A taky člověk nesmí zapomenout, že kdo přijde na návštěvu tak většinou nepřijde s prázdnou rukou :wink: :wink: ale spoléhat se zas na to člověk nemůže. No je to hrůza v nevědomosti a v nejistotě, díky počasí. A to opomíjím hlášky od rodiny, že pokud to bude Kucharčík tak to bude velké teda dlouhé mimi. U nich totiž skoro každý má tak dva metry (teda jako dospělý) Ach jo
16. led 2009 v 08:48  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile: Já už z těch všech kočárků,bodyček,dupaček a serepetiček mám taky v hlavě guláš :frowning2: A to jsem těhule už podruhé...Je fakt,že dubnové počasí jde těžko odhadnout,ale já taky myslím,že na fusak už bude teplo.Spousta krááásných věci je na MMB,ale zase si říkám,klídek,pak se to zase nakupí...nicméně včera jsem neodolala a objednala jsem si pro mimi sametové šatičky :slight_smile: Hlavně je fajn mít na začátek zásobu dupaček a kočilek,nebo bodyn na doma,pořád se převlíká a pere,tak at nejme otroci pračky :wink:
16. led 2009 v 08:53  • Odpověz
jj s těma dárkama taky souhlasím...teda ne že bych na to spoléhala.J8 ted dostala od kamarádky hromádku věcí co dostali různě od návštěv a měli toho tolik,že to malý vůbe nestačil oblíct..
16. led 2009 v 08:56  • Odpověz
Jo ještě jsem si vzpoměla....žabi prosím můžeš mi ještě v Polsku kouknout kolik stojí samostatná nebesa?Nejlíp ty šifonová,moc děkuji :slight_smile:
16. led 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
Gabi určo se můžu mrknout, ale zkus se podívat na babymarket.cz - tam je levnější povlečení
16. led 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
holky budete si někdo kupovat takové ty látkové pleny s potiskem třeba autíčko, kačenka atd? já jsem našla právě na mimibazaru - nové od Kikka rozměr 80x80cm za 29Kc /ks. Tak jsem se chtěla zeptat jestli nemáte ještě někdo zájem. Já si je budu objednávat a tahle cena je fakt dobrá. Jinak jsou dražší. Tak kdyžtak dejte vědět, objednala bych i pro vás.
16. led 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
Já ty plenky právě chci když půjdeme někam na návštěvu nebo do kočárku, at tam nemám klasické jenom bílé. Na odříhnutí atd.
16. led 2009 v 09:52  • Odpověz
jj já taky plánuji ty plenky s potiskem... v Tescu měli krásné, ale dost drahé...
16. led 2009 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
No právě že v Tescu jsem se taky dívala a taky byli drahé. No na mimibazaru jsem našla paní která prodává nové - má tam více druhů za těch 29Kc. Tak kdyžtak tam mrkni. ALe jinak je to od firmy KIkka.
16. led 2009 v 10:12  • Odpověz
žabi tak já bych si taky vzala pár a přidala bych se, jestli můžu :wink:
16. led 2009 v 10:21  • Odpověz
16. led 2009 v 10:26  • Odpověz
už jsem koukla na ten babymarket,jsou tam fakt pěkné věci za slušné ceny....dík
chci se ještě zeptat,co do kočárku?máte někdo polštář+dečku?nebo podložku a flees deku? vůbec nevím :confused:
16. led 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahojte, holky.
Teda, vy jste se dneska nějak rozjely :wink: Hihi, Zuzi, jenom raď, bude se nám to hodit :wink: Já teda body s dl. rukávem zatím nemám žádná... Mám nějaká tričenka a kabátky, tak nevím, mám pořizovat ještě ta body?? Mě by se líbily ty plenkové osušky... Tak 3 bych si určo vzala... A taky s potiskem, ať mimouška utírám do něčeho hezkého a neplete se mi to s těmi malými - ty už mi kupovala mamina, tak už to řešit nebudu...

Gabi, já do kočárku neplánuju nic... Pod hlavu plínu na přikrytí deku...
16. led 2009 v 10:40  • Odpověz
ahoj gabi ahoj andu,
jj taky tak plánuju do kočárku. Miminko zahlávek nepotřebuje a deka na přikrytí stačí to vidím teď u kamarádky.
16. led 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Hafi to není ono. Našla jsem tu paní - mají internetový obchod a tam ty plenky taky mají za tu cenu co jsem psala - rozměr 80x80cm za 29Kc . Je to na www.e-miminko.eu. Tak tam mrkněte. Poštovné nevím kolik tam stojí. Já bych jich vzala tak 10ks (5těch s modrýma autíčkama a 5 se žlutýma kačenkama).Jinak jsem se tam více nedívala co tam mají. Nemám ted moc čas v práci. Za 29Kc ten rozměr mi příjde super cena.Já se dívala různě a fakt to stálo více. To co jsi poslala ty Hafi tak to tam má paní přes 30Kc. 16Kc stojí jenom ty bílé 70x70cm.
Jinak já do kočárku plánuju jako Hafi jenom deku. Budu dávat mimčo stejně na začátku v zavinovačce a deku. Myslím že kupovat polštářek + peřinku je zbytečnost.
Jinak Gabi my kupovaly v Polsku celou soupravu na postýlku co mám v albu a vyšla mě dráž než kdybych to objednala přes ten babymarket. Jo a jestli se chceš přidat - budeme objednávat společně s holkama v únoru z toho babymarketu, tak se můžeš přidat. ALe v tom Polsku se ti zeptám. Jinak to cojsem koupila v Polsku - tak úplně stejné motivy mají na tom babymarketu.
16. led 2009 v 10:48  • Odpověz
No já u prvního taky neměla polštářek,ale doba se mění,tak sonduju :wink: Jinak taky ze zkušenosti můžu říct,že plenkové osušky jsou pro mimi nejideálnější,líp sajou než froté a jsou jemnější....
16. led 2009 v 10:49  • Odpověz
mi se strašně líbí ty plenky s těma tučňáčkama... našla jsem to i na MMB jsou trošku dražší ale nádherné...
16. led 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz
Ahaaaa,tak ne vše vyjde u sousedů levněji co?
16. led 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
No tak jsem mrkla ještě na ty osušky a na tom e-miminku mají i ty osušky 100x90cm ale jenom teda s modrýma autíčkama a 2ks stojí 129Kc. Tak to bych asi taky koupila.
Jinak Gabi v Polsku jsme si chtěli kupovat i samostatně jenom povlečení na polštář a peřinku a řekla nám cenu kolem 360Kc. Což mi přišlo drahé. A ejhle na tom babymarketu to stojí mín a úplně stejný motiv.
16. led 2009 v 11:06  • Odpověz
jj díky žabi no mě se zdálo že to není ta cena proto jsem se ptala tak já jdu kouknout. Jestli tak můžu přibrat i něco jiného, kdyby se mi líbilo?? Potom by ovšem bylo super to objednávat tak ať nám to vyjde plus mínus stejně a pak si dát srazík a podělit si věcičky :grinning: :grinning:
Gabi klidně se přidej z babymarketu je to bez poštovného můj manžel tam skočí pro to je to kousek od Opavy a říkal že není problém.
16. led 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
Hafi jasně cokoliv se ti tam bude líbit objednáme. Asi bych to objednala já a zaplatila a pak by jste mi dali penízky na srazu.
16. led 2009 v 11:43  • Odpověz
tak jsem to projela a jestli teda budeš žabi objednávat tak 2xmědvěda a 2x autíčko Děkuji moc. A jak to teda s vámi vypadá ohledně toho povlečení budete chtít začátek února nebo konec?? Ať vím orientačně
:slight_smile: :slight_smile:
16. led 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
Hafi a co to je? osušky, nebo plenky? a jaký rozměr? at ti neobjednám něco jiného. Kdyžtak tu hod odkaz at vím přesně. Objednám to a pak se vyrovnáme na srazíku s penězi. Jo a s tím povlečením já bych ho chtěla do konce února mít doma, takže je mi jedno kdy jestli začátek nebo konec. Jenom potom mi napiš kdy poslat penízky na účet a já ti dám vědět co budu chtít.
Holky mrkněte kdyžtak na ty plínky a já bych je příští týden v pondělí večer objednala. Díky.
16. led 2009 ve 12:48  • Odpověz
žabi jojo ty 80x80 teď jsem si všimla že tam mají napsané medědi místo medvědi :grinning: :grinning:
16. led 2009 ve 12:53  • Odpověz
jo a díky tvému ifno, že v polsku je povlečení stejně dražší než taky na tom netu tak se mi vyšplhala objednávka na 1614,- (objednám když tak už i výplň i prostěradla a ještě jednu zavinovačku) :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.