• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Hafi já bych radši konec kdyby to nevadilo, tak po 25... ale jestli budete chtít dřív, tak se budu muset podřídit :wink:
16. led 2009 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz
jo v poho mě je to právě taky jedno tak se proto ptám :wink: :wink:
16. led 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
No Hafi pěkně ses rozšoupla s povlečením. No já tam mám vyhlednué jedno povlečení a zavinovačku. Jinak u tebe si teda píšu ty pleny.
Jinak povlečení bych chtěla do konce toho února mít doma. Nevím jak na tom už budu v březnu - měsíc před porodem. A kdy chcete udělat ten srazík - at se tam jsem schopna potom dovalit.
16. led 2009 ve 13:13  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
koukam, ze jste resily co na dubnovy mimi, presne to samy dilema jsem mela loni... :grinning: mela jsem dvoje frajersky kalhoty a mikinky a jinak bodycka s dlouhym a dupacky...
tezko rict jak bude letos, ja jsem vetsinou dala body, ponozky, na to dupacky, lehkou cepicku, do teple zavinovacky a jelo se... :grinning: no a nikdy si nestezoval :grinning: :grinning: :grinning:
nevim, kdo to resil, jestli koupit bodycka, kdyz ma tricka a kabatky...no ja bych teda jeste aspon takovych 5 bodycek koupila, je to prece jen lepsi, ze se to nevysouka a kdyz davam ticko, tak pod to jeste body at ma v teple zadicka.. :slight_smile:
16. led 2009 ve 13:16  • Odpověz
žabi no když to tak spočtu plus mínus to co chceš objenat s tím co jsi už koupila v polsku to si myslím psala kolem 1300,- tak ono to vyjde na stejno, co? Jen že to budu mít najednou :slight_smile:
16. led 2009 ve 13:34  • Odpověz
holky v tom babymarketu je poštovné při platbě na účet předem 60Kč, takže pokud byste to chtěly objednat kvůli Žabce dřív, aby to měla doma,tak klidně. Já těch 60Kč obětuju :wink: mám ještě času dost... ptž než dojdou penízky na účet mi, než pak Hafince a než se to vyřídí, to bych tipla do konce února nebude, když čekám peníze až kolem 21.2. Takže se rozhodněte, jak potřebujete... já se zlobit nebudu :wink:
16. led 2009 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz
jejku zuzi v poho já se nebudu zlobit když mi ty peníze dáš až když ti budu předávat povlečení já sem to tu jen psala abych to necvakala hned ze startu všechno sama, protože předpokládám že to bude dosti velká pálka. Kdo může tak mi to pošle na účet a kdo ne ta mi to dá při předání :sunglasses: :sunglasses:
16. led 2009 ve 13:55  • Odpověz
Maji, já řešila, jestli kupovat na květen body s dlouhým rukávem, nebo stačí s krátkým a na to tričko s dlouhým, třeba :wink:

Já se s tím povlečením můžu přidat po 10. únoru :wink:

Na ty plínky ještě mrknu a dám, Žabi vědět...
16. led 2009 v 15:28  • Odpověz
Tak Žabi, do plínek asi nejdu. Jak píšeš, ty veliké tam mají akorát s autíčky a navíc jsou jen o dvacku levnější než v Zábřehu v mimistylu, tak je asi koupím tam :wink:
16. led 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
Krásné nedělení ráno.
Takže holky ohledně toho kočárku. V Polsku v Těšíně ho mají pouze v jednom obchodě ale za super cenu - 7000Kc a v ceně je i autosedačka. A vypadá ten kočárek pěkně. Je i dost vysoký - manžel ho zkoušel a to je dost vysoky.
Jinak my jsme koupili vše co jsme potřebovali:
- už konečně mám TĚHU RIFLE
- postýlku
- přebalovací podložku
- držák nebes

Jsem tak moc rádda. Vše nafotím a hodím si to do alba.

Jinak Andu ty už jsi byla v tom obchodě v Zábřehu? v tom Miminstylu? já bych se tam taky chtěla jet podívat - ale teda nevím jestli bych to tam našla. Chtěla jsem se zeptat jestli bychom se nemohli domluvit jak budu už pak doma a jestli bychom tam spolu nezajeli. Dívala jsem se totiž tam na ty plínky co chci objednávat přes net, a když jsem to počítala i s poštovným, tak v tom mimistylu to výjde levněji. Ale je blbé že se musí koupit celé balení 10Ks.
Chtěli bychom s Hafi dva druhy - což je dvacet plenek.
Ale Hafi chce z každého 2kusy a já bych si vzala z každého 4kusy. Tak jsem se chtěla zeptat jestli by někdo ještě neměl zájem o tyto plenky. Zbývalo by z každého 4kusy.
http://www.mimistyl.cz/bavlnene-detske-pleny-80x80-cm-s-potiskem-10-ks-v-baleni/
Jsou to s těmi autíčky a s těmi medvídky.
Tak já jdu dělat snídani. Tak zatíímmm.
18. led 2009 v 08:15  • Odpověz
Dobré ráno všem :slight_smile: Jééé to je super žabi,že jsi to zjistila,tak tak pro něj zajedu.A kde je ten obchod?A měli tam více barev?Jinak gratuluji k úspěšnému nákupu :wink: I já si dnes udělala radost a koupila miminku soupravu do porodnice a dvě trička ve slevách v Tescu,jsem štastná jako blecha :slight_smile:
Jinak v tescu mají taky ty plínky,myslím že 90/2ks,70x70 cm,vyjdou dráž,ale mají mají krásné potisky.
18. led 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
Gabi měli tam myslím 4 barvy, Vím že tam byla zelená, nějaká šedá, růžová. Ale paní tam měla celý leták, takže by asi nebyl problém kdyžtak tu barvu co chceš objednat. Je to hned v Těšíně u vody a to když jdeš od bývalých hranic tak před tržnicí je takový rohový baráček - jsou tam vystaveny i kočárky venku a prodejna je v prvním poschodí. Nevím jestli jsem ti to takhle přiblížila.
No v Tescu jsem se dívala ale jak píšeš stojí 90kc/2ks a je to rozměr 70x70cm. tam stojí myslím 31,4Kc a rozměr 80x80.
Jinak v Tescu jsem taky koupila v pátek pár věciček. Ale už to tam mají přebrané.
18. led 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jo dík to určitě najdu :slight_smile:Co ta růžová a zelená?Jsou moc brutální :slight_smile: Jinak já do plínek asi nepůjdu,protože mám hromadu ještě po synovi,spíš asi koupím ty osušky.A kolik tam stál držák nebes?
18. led 2009 ve 12:49  • Odpověz
Myslím v polsku-ten držák :slight_smile:
18. led 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
Gabi ty kočárky mi přišli přesně takové jako na netu. Takové veselé barvy. Jenom se nám nelíbilo ve vnitř té hluboké korbičky že tam nebyla látka - jako bavlna, ale taková hladká, pro mě klouzavá látka - nevím k čemu to přirovnat. ALe to je asi detailík.
Jinak za ty nebesa jsme platili 130Kc. Byla to nejlevnější cena - ze všech těch obchodů co jsme obešli. A ty zase byli jako by jsi přešla burzu - pak je tam takové velke parkoviště (porád jdeš kolem vody) a za tím parkovíštěm jsou zase baráčky a musíš projít kolem těch baráčků - myslím že je tam i obchod s oblekama a zase venku jsou vystavené pár kočárků, prodávají v té budově i lustry, dveře. Tak tam. Vlezeš do té budovy venku po schůdkách ve vnitř v chodbě jsou po levé straně lustry, na chodbě jsou vystavené dveře a ty v té chodbičce zahneš doleva - na chodbě už uvidíš vystavené kočárky.
No nejsem dobrý navigátor a vysvětlovatel, ale snad si mě pochopila :sweat_smile:
18. led 2009 ve 13:39  • Odpověz
jooo to nějak najdu v poho :grinning: akorát musím ještě zpracovat drahého ať tam se mnou zajede :wink: A ke kočárku,když jsem ho viděla já v Zábřehu,tak bylo vevnitř takové bílé froté,co se dá vytáhnout a vyprat...ale jak říkáš,to je detail.
18. led 2009 ve 14:19  • Odpověz
A ještě jeden dotazík :sweat_smile: nevíš,jestli a za kolik kočárek bez sedačky???
18. led 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
Jo Gabi tak to moje hlava děravá zapoměla. Vím že nám to paní říkala, ale nějak sem to vypustila z hlavy. Jinak jsem se ptala na ty nebesa a to mi řekli že je to v kompletu. tak nevím. Jinak s tou sedačkou - určo bych odečetla tak 1200Kc. Ale fakt nevím
18. led 2009 v 15:15  • Odpověz
AHoj holky,
tak jak se máme při neděli?
Hafi to by mi bylo dost blbé ptž já mám objednávku kolem 4.500 a to je opravdu moc... takže jestli si to chcete objednat dřív, tak já si to třeba objednám časem...těch 60Kč už se tam ztratí :wink:
Jsem ráda, že už mám kočárek vyřešený, hodně dlouho se mi o tom ještě zdálo :wink:
18. led 2009 v 16:19  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré pondělní ráno.
Tak já začínám svůj pposlední týden v práci - hurrrááááá.
Včera jsem dala do alba fotečky postýlky a přebalovací podložky co jsme v sobotu ulovili v Polsku.
Tak já jdu ještě teda pracovat a pak sem kuknu.
Jo jinak Hafi ty plenky když jsem je spočetla i s poštovým nás výjdou draho. Ale zkus se mrknout - včera jsem tu psala příspěvek, že v mimistylu to maj levnější , ale je to jenom po celých balíkách. Zkus se mrknout, kdyžtak bych to napsala znova.
Tak zatím
19. led 2009 v 07:49  • Odpověz
dobré ránko,
Hafi máte úplně stejnou postýlku jako my už na Terku :wink:
19. led 2009 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko
Zabi koukala jsem na ty fotky,fakt si dobře nakoupila :wink:a postýlka je luxusní!
19. led 2009 v 07:53  • Odpověz
Dobré ranko holky,
tak teda žabi krásně jste nakoupili. My nakonec taky byli v sobotu v Poslku Honzovému kolegovi vybírat oblek, tak jsem si tam koupila společenské kalhoty ať mám v čem jít na ples. Jinak jsme poohlíželi věci na miminko, konečně jsem tam byla totiž s manžou a koupili jsme taky přebalovací podložku oranžovou takovou jakou má žabka akorát je tam pejsek co houpe kočičku a po ploše jsou semtam stopy pejska (když jsme ti úchyláci na pejsky) :grinning: :grinning:
Jinak jsme byli v té prodejně na mostě a vybrali jsme si tam kočárek myslím že se jmenuje firkon. Má velkou korbu, je houpací (teda většina lidí je na to ulítlá, já to nepotřebuji, jelikož nemíním s dítětem houpat), ale dá se to i zaaretovat a mělii tam krásné postýlky za 2600,- i s matrací a čelo je s obloukem a je tam vyřezaný míšánek a je tam dokonce v barvě takové aby nám pasoval do ložnice. Tak asi dneska manža vše koupí, jelikož nám pán říkal, že za měsíc dva půjdou u nich kočárky o 700,- až 1000,- nahoru.
Jinak žabi kdyby se nikdo nehlásil na ty pleny tak si to můžem vzít napůl ono toho asi nikdy nebude dost. :wink: :wink:
Jo a žabi přeji krásný a pohodový poslední týden v práci. :wink:
19. led 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahoj Hafi,kočárky jako celkově půjdou nahoru?
19. led 2009 v 08:12  • Odpověz
Ten pán co prodává v prodejně co je přímo na mostě při vstupu do Polského Těšína říkal, že u něho půjdou kočárky nahoru, jelikož už dva roky nezdražili atd. :frowning2:
19. led 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahaaa....tak to bych si měla taky pospíšit,to už je dost peněz...pořád jsem si říkala že je brzo,ale zase budu mít o starost míň,stejně už mi ty kočárky lezou na mozek :grinning: A za kolik mají ty Firkony?
19. led 2009 v 08:17  • Odpověz
Taky nás to překvapilo, tak jsme si zařídili parkování do května u našich na půdě a dneska ho manža kupuje, akorát jsme si řekli, že autosedačku koupíme jinou kvalitní a pořádnou s nějakými testy. Shodnotili jsme si naši situaci, co a jak a zjistili jsme, že připínat autosedačku na podvozek nebudem potřebovat, tak jsme z toho ustoupili. Manžel si hodně potrpí na bezbečnost, což se třeba u v polsku vyráběných přileb na motorku říct nedá tak se obáváme i té autosedačky.
Jinak díky fotce, kterou jsem přidala do svého albíčka z netu, jsem mile překvapená, že máme reflexní pásky na kočárku. :slight_smile: :slight_smile: (teda ještě nemáme ale budeme mít)
Já teď momentálně žádnou fotku nepřidám, máme doma nemocný počítač a v práci mi to řve, že mám vira na fleschce. Tak nic.
19. led 2009 v 08:19  • Odpověz
trojkolka byla za 5 tisíc něco a my máme vybranou čtyřkolku s tím že ty přední kola jsou otočná a dají se zaaretovat a ten náš stojí 6500,-. Což je úplně bomba myslím za kočárek a pojezdila jsem si pořádně po prodejně a perfektně se s ním jezdí a má výškově nastavitelnou rukojeť takže ani Honza, který má skoro dva metry u něho nevypadá blbě :grinning: :grinning:
Jo a je to hluboký se sporťákem a autosedačka myslím byla za 2500,- přímo k tomu ale nejsem si jistá jestli jsem to zaslechla dobře já totiž drandila s kočárem a manža se ptal. :grinning: :grinning:
19. led 2009 v 08:22  • Odpověz
JO pěkný,taky jsem na něj koukala :wink: teda jen na netu...a ta cena?
Jinak k sedačce,taky řeším jestli jo nebo ne.Mám po synovi kvalitní sedačku od narození do myslím 18 kg,ale není s madlem na přenášení a asi by balo zbztěčné kupovat další jen proto že ji párkrát nasadím na korbu...těžko říct jak moc bych ji využila....
19. led 2009 v 08:28  • Odpověz
jooo dík...než jsem to poslala tak tam byla odpověd :sweat_smile:
19. led 2009 v 08:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.