• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
joo dík...než jsem to poslala,tak tam byla odpověd :sweat_smile:
19. led 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
Jé Hafi tak vy taky v Polsku? a vy budete kupovat i tu postýlku? s těma medvídkama? ta byla taky pěkná. Naše stála původně 2000Kc bez matrace (matraci máme novou už koupenou ) ale manža usmlouval za 1800Kc. Tam na té celnici vyšla tu co máme my dráž - dali bychom za ní myslím 2200Kc bez matrace. Musím se kouknout na ten tvůj kočárek. Ale super že jste vybrali. Tam jsou hodně ochotní lidi. kdy jste tam byly? myslím v kolik hodin? jak jsme tam byli my tak se tam zrovna pán věnoval a předváděl někomu kočárek. Tak jestli jste to nebyly vy.
Jinak díky za pochvalu postýlky
19. led 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
Jé Hafi pěkný kočárek. To jste určo museli být vy, co jste si ho tam vybírali jak jsme tam byly.
19. led 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahoj holky, tady jsou už nákupy v plném proudu :grinning: Taky si vzpomínám na samé balíčky, které mi nosila listonoška a jak jsem se kochala každým oblečkem :wink:
My máme doma postýlku z Ikei a úplně nám stačí, naše Beatka totiž v postýlce skoro není, takže je jako nová :sweat_smile:
Pokud jde o plínky, tam jsem měla koupeným 15 bílých a 3 s obrázky. Beatka ale nikdy nezvracela ani neblinkala, takže plínky jsou taky jako nové a minimálně použité :sweat_smile:
19. led 2009 v 09:35  • Odpověz
no holky tak vy jste se potkaly v Polsku ani o tom nevíte :wink:
Beranku: tak u nás je postýlka využitá maximálně, ale pořád vypadá jako nová... jen koupím novou matraci kokos-molitan-pohanka...
19. led 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz
žabi mi neříkej že jsme se tam potkaly :grinning: :grinning:
19. led 2009 v 10:18  • Odpověz
no my tam byli kolem té jedenácté možná desáté neměla jsem hodinky. Ale byli jsme tři já a dva chlapi vysoky Honza (manžel) a pak takový blonďák s dlouhými vlasy v culíku, ale on měl vlastně čepici tak to nebylo moc vidět. :sweat_smile: :sweat_smile:
19. led 2009 v 10:21  • Odpověz
Jéé, holky, vy jste toho napsaly! :slight_smile: Zatím co jsem přečetla. Žabi, díky za info, ta cena kočáru je super! :wink: Jinak ten obchod v Zábřehu - už jsme tam s přítelem byli a je to tam jak je hospoda Nagano, zastávka tramvají Karpatská (nepsala jsem to už náhodou?? Jsem těhu dementní, tak jestli joo, pardón :grinning:) A zajít tam samože spolu můžeme! Kamarádka by mi měla poslat penízky co mi dluží, tak bych ty plíny rovnou koupila taky :wink:

Tak a jdu dočítat :wink:
19. led 2009 v 11:11  • Odpověz
Psaly jste o sedačkách na kočárek... No taky s přítelem pořád zvažujeme, jestli kupovat, nebo ne a zatím nevíme... Jinak naši se přihlásili, že nám očárek koupí, tak nám udělali radost :wink: Takže to jestli ho koupí v Polsku, nebo u nás, nechám na nich :wink:
19. led 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
No tak Hafi jste to nebyli vy, ale taky tam byli tři lidé a obhlíželi tento kočárek. Vím že paní s ním jezdila po prodejně a asi manžel za ni chodil jako ocásek. ALe my tam byli tak kolem 9hodiny ranní. Ale já myslím že bych si tě asi i tak nevšimla, protože už jsem byla zmrzlá, hladná a šli jsme tam jenom na tu postýlku.
Ok Hafi tak já koupím ty pleny 10 a 10ks medvídky a autíčka a podělíme se 5 a 5ks.
Tak se mi na víkend ohlasili zrovna naši i má ségra - mám narozky, tak už se těším jak budu zase pendlovat mezi kuchyní a obývákem :unamused: . Já bych tak zrušila všechny oslavy, hlavně ted.
Holky mě se tak dneska nechce a nějak se to táhne. No jestli to tak půjde celý týden, tak to bude nekonečný poslední týden.
Tak já tu potom mrknu
19. led 2009 v 11:33  • Odpověz
Žabi, to tak bývá, že když je ěco poslední (týden, den), strašně se to táhne :frowning2: Ale neboj, to přežiješ a pak už si budeš užívat doma :wink:
19. led 2009 ve 12:27  • Odpověz
jééé žabi tak to všechno nejlepší, hodně zdraví pro vás oba, a vše v pořádku. Momentálně ti přeji ať ti tento týden uteče co nejrychleji a už si můžeš užívat domova a klídečku a zařizování.
Já mám pořád strach, že něco zapomenu, ale mám štěstí, že mám vás a mamku a super kamarádku sousedku, která je teďka momentálně babička na plný úvazek tak ví co a jak a mám od info z první ruky kde co nakoupili. Sice její syn si vše přivezl z Ameriky, ale oni si museli domácnost zařídit na občasné (teda dost časté) hlídání. :sweat_smile:
19. led 2009 ve 12:34  • Odpověz
ahojky holky.. :wink: :slight_smile:
teď u nás byla kamarádka se stéjně starou holčičkou.. bylo super.. holky se navzájem i krmily, což jsme obě čuměly jak puci.. :grinning: :grinning:

teď jdu něco uvařit a asi dát spát mišku.. už je taková nalomená.. :wink:

a odpo v 16hod nám držte palce, jdeme na velký utz.. snad se konečně dozvíme, co čekáme :wink: a je obřík ok.. :wink:
19. led 2009 ve 12:58  • Odpověz
zabi, veliká gratulace k narozeninám.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
Jé Misakri tak to budu držet všechny pěsti at je miminko zdravé. Jinak děkuji za gratulace, ale narozeninky mám příští pondělí - a pro mě největší dárek je to že půjdu naposledy do práce. To mi to krásně vyšlo.
Jinak my s tou autosedačku , taky jsme zvažovali jestli koupit tak aby se dala přidělat i na kočárek, ale nakonec jsme se rozhodli že ne. Za pravé by na náš kočárek stála kolem 4tisíc + ještě adaptéry a to teda můžu peníze využít jinak. Takže koupíme autosedačku zvlášt. Stejně na velké nákupy budeme chodit s manželem společně tak jako do ted.
19. led 2009 ve 13:08  • Odpověz
Misko držím pěsti a hlavně hned oznam výsledek :wink:
Žabi: jaká to je autosedačka na ten vás podvozek? Já jsem teda váhala, ale autosedačku jsem koupila opravdu drahou a kvalitní. Hodně jezdíme a hodně po D1. Těm levným nevěřím a vždy si zjišťuji, jak dopadly v CRASH testech. Já vím, že při havárce sebedražší autosedačka nemůže potlačit ten náraz, ale trochu zmírnit následky ano. Pak ji můžu prodat, aspoň budu mít pocit, že jsem udělala maximum. Anacvakávací na povozek je velmi pohodlné,ale není to nutnost :wink: Já jen strašně nesnáším dávat vajíčko do nákupního koše (nic se mi pak nevejde při našech obr nákupech), chlapa samotného nakupovat nemůžu a s kočárkem se dost blbě nakupuje velký nákup...
tak zvažte co je pro vás důležité a kupte takové, aby vyhovovalo vám :wink:
BTW: u těch polských sedaček: my měli sedajdu od polského kočáru u našich a vyráběla se v Holandsku, tam testy prošla na 1 takže nebylo co řešit. A přitom nebyla tak drahá :wink: Takže ne u všech :wink:
19. led 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz
hmm, tak jsem vám tu napsala román a on se mi neodesla a kůň začal blbnout :frowning2:

Tak ještě jednou, Žabi, přeju vše neeeeej už teď, kdybych náhodou zapomněla a přeju zdavého a hodného mimíska především :slight_smile:

A Miši, tobě držíme s Amelinkou pěstičky, ať má mimouš vše co a jak má mít a ať se moc nestydí a ukáže se vám v plné parádě :wink:

S tou autosedajdou - my právě s přítelem uvažujem, jestli není lepší koupit nějakou od narození až do více kil, páč z toho vajíčka asi stejně hodně rychle vyroste, ne?? Navíc mám i šátek na nošení mimi, takže na nákup můžu malou uvázat a mám volné ruce :wink:
19. led 2009 ve 14:14  • Odpověz
andu kamarádka má to vajíčko co bylo přímo ke kočárku a malá má půl roku a pořád ji v tom vozí.
Jinak chtěla jsem se zeptat jak to máte s postýlkama, manža mi právě volal, že ta postýlka nemá sundávací bočnici. Žabi na té tvojí to jde nebo máš taky jen vytahovací šprušle??
Tak Miši taky držím pěsti ať dobře dopadne utz a ať se mimiš ukáže. :sunglasses:
19. led 2009 ve 14:24  • Odpověz
Hafi, já původně chtěla postýlku se stahovací bočnicí, ale na tom netu jsem našla s vytahovacíma šprušlema od firmy Drewex použitou za 450Kč, tak jsme si pro ni zajeli a je moc pěkňoučká :slight_smile: Ještě sehnat matraci a je to :wink: Mimochodem, jakou máte/ budete mít matraci?? Lepší je asi s tím kokosovým vláknem, že??
Jé, tak to se, Hafi, asi ještě v tom obchůdku mimistylu zeptám, jak dlouho, resp. do kolika kil je to vajíčko :wink:
19. led 2009 ve 14:30  • Odpověz
Andu: první sedačka je do 13kg, do cca roku. Je lepší koupit 0-13kg,pak 9-18 a nakonec 15-36kg (nespletla jsem si kila,i když vypadá, že neumímpočítat, tak to označení je :grinning:). Z hlediska bezpečnosti je to nejlepší. Do 13kg by mimís měl sedět proti směru jízdy a hlavně ve vajčku (tzv.skořepina).
Hafi: ta naše má dvě příčky vytahovací, nikdy jsem nepoužila a stahovací bočnici bych nevyužila. Záleží na tobě :wink:
19. led 2009 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
Hafi ta naše taky nemá sundavací bočnici , jenom dvě šprušle. Ale vím že ani ségra ani brácha nikdy tu bočnici nesundávali. A my oba s manželem jsme docela dost vysocí na to abychom se potom kdyžtak pro dítko natáhli.
19. led 2009 ve 14:32  • Odpověz
andu matraci: kokos-molitan-pohanka. Údajně dle diskusí nejlepší. Nejhorší je jen molitan - moc měkký, deformuje prý zádíčka...
19. led 2009 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz
Jé holky díky tak ji můžem koupit. Jelikož teď jsem koukala a ty co mají tu bočnici stahovací tak jsou jen obyčejné a světlé. Tak to jsem se měla zeptat dřív už mohla být doma protože teď momentálně putuje kočárek na parkování k našim na půdu. No tak až pojedem příště tak ji vezmem ještě že to máme kousek. :sweat_smile: :sweat_smile:
Zuzi díky za tipy taky si myslím, že z důvodu bezpečnosti je třeba se držet doporučení a hlavně nešetřit. Teda v rámci možností, protože co je drahé neznamená, že je dobré, vždy je lepší pročíst testy apod. :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
No tak my autosedačku chceme určo od těch 0-13kg. Jinak Zuzi ta sedačka která by se nám hodila na náš kočárek je Britax. Nechápu proč je to tak šíleně drahé a drahé jsou i ty adaptéry - jestli nekecám tak myslím že 700Kc. Což mi fakt příjde přehnané.
No ale jak jsem psala my nebudeme tolik investovat do autosedačky. A autosedačku chceme opravdu jenom na převoz v autě. Jezdit s autosedačkou připnutou na konstrukci kočárku po venku se mi nechce a nelíbí - myslím si že takové malé miminka by dlouho v sedačce neměla být - kazit záda si můžou později že?
19. led 2009 ve 14:38  • Odpověz
žabi mě se taky nelíbí sedačka na podvozku kočárku, a taky mi přijde, že si v tom kazí záda, ale každý to řeší dle svých zvyků. Zuzce se nedivím, když dojíždějí přes půl republiky. tahat autem autosedačku i korbičku kočárku by bylo celkem masakr. :wink:
19. led 2009 ve 14:42  • Odpověz
No koukám kolik jste toho prodiskuovali :slight_smile: za tu dobu co jsem tu nebyla,zase jsem ujela a koupila pár hadříků pro mimi... :sweat_smile:.Zase jste mi nasadili brouka do hlavy s matrací :grinning: Nevíte kde koupím nejlevnější?
19. led 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jinak já to to vidím na nepřenosnou sedačku,kterou mám po synovi a chci si koupit babyvak.Asi bych ji taky až tak nevyužila na kočárek.
19. led 2009 ve 14:46  • Odpověz
No tak my to s tou sedajdou asi ještě promyslíme, ale když už vajíčko, asi taky rovnou to ke kočáru... Sice si myslím, že ji taky na podvozku vozit nebudem, ale někdy se to může hodit - no uvidíme.

Gabi, po nejlevnější matraci se taky musím poohlídnout :wink: A vidím to zas na mimibazar nebo aukro :grinning: Já si dneska taky zas ujela kapánek - za 328Kč i s poštovným bude mít Melinka toto: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19453691 + toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19452329 + jako bonus zdarma tričenko a kalhoty na léto :slight_smile:
19. led 2009 v 15:16  • Odpověz
Andu jak obejdáváš z mmb?já si obejnala nějaké věci a už minulý týden a pořád žádná odezva...jsem nováček tak nevím... :unamused:
19. led 2009 v 15:25  • Odpověz
jinak věcičky mooooc pěkné :slight_smile:
19. led 2009 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.