• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
andu krásné věcičky. Jinak info matrace k kokosovým vláknem v Polsku 650,- ale nevím jestli to už tu nepsala náhodou žabka.
Jinak se mějte jdu domů papáček zítra :slight_smile:
19. led 2009 v 15:32  • Odpověz
JE to ta matrace???http://www.sambaby.com/82-matrace-k-postylkam/16-matrace-polokokos-lux/
19. led 2009 v 15:42  • Odpověz
Gabi, já vždycky tomu člověku pisnu vzkaz a zatím se mi paní ozvaly hnedle ten den! Jé, Gabi, to je taky parádní!!! Tak snad se ti paní ozve! Já s tím neměla žádný problém! Vždycky jsem napsala, co chci a paní poslaly číslo účtu, já poslela penízky a ony obratem věcičky... Akorát přítel mi už vyhrožuje, že mi useká prsty! :sweat_smile: :grinning:

Hafi, ne, myslím, že Žabka o ceně matrace nepsala... Tak to jde ta cena :wink: Tak hezký zbytek dne, papa zítra :wink:

Gabi, já myslím, že holky mají na mysli ještě nějakou jinou matraci, nevím, ale já nad touhle taky uvažovala....
19. led 2009 v 15:47  • Odpověz
zkusím napsat znova,ojednávala jsem to už minulý týden :unamused:
no můj manža je ted 10 dní pracovně pryč,tak budu muset něco zatajit,ohledně nákupů,nebo to s ním sekne :wink:
19. led 2009 v 16:04  • Odpověz
hihi, Gabi, taky jsem měla radši tajit asi :wink: Ale já hloupá se chtěla pochubit :grinning: No příště už takovou hloupost neudělám :grinning:
19. led 2009 v 16:12  • Odpověz
jooo já bych se taky chlubila ale tento týden už se to nějak nakupilo,tak už to nehlásím a budu to vytahovat postupně :slight_smile:
už bych nejraději koupila i ten kočárek a kochala se :slight_smile:
19. led 2009 v 16:31  • Odpověz
ahojky holky.. tak jsme doma z utz.. mimís je ok, má 363g a 24cm a pohlaví nevíme :frowning2: , protože leží dopředu zádíčkama.. doktor říkal, že by si jen tipnul a že to nemá rád.. :wink: :slight_smile: a že má 2 ruce a 2 nohy atd.. :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2009 v 19:01  • Odpověz
jé, Miši, to je ale vykuk, ten váš mimin :grinning: Ale tak hlavně, že ruce a nohy má, růst roste, to je nejdůležitější :wink: A to odhalení snad přijde příště :wink:
19. led 2009 v 19:09  • Odpověz
andu.. no prdelky si dělá z nás.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
ale prozradím vám, že si teda nakonec tipnul, bo jsem do něj furt hučela :grinning: .. a na 70% holčička :wink: :slight_smile: , ale říkal, že to je fakt jen odhad..
19. led 2009 v 19:17  • Odpověz
hihi, Miši, já bych si to tipla taky, aniž bych něco viděla :grinning: Tak uvidíme příště :wink:
19. led 2009 v 19:27  • Odpověz
Noo nám taky řekl doktor že 80% holka,ale my to tak nějak s tatkou cítíme od začátku na 100%,že jsme tím už všechny naočkovali :grinning:
19. led 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
Jé Misakri tak vaš mimisek se vám nechtěl ukázat? no nám se taky poprvé hned nechtěl ukázat ale ke konci ultrzvuku přeci jenom miminko roztáhlo nožičky a my víme teda na opravdu 120% co to bude.
Holky já už se začínám těšit až to mimčo ze mě vyleze a já konečně nebudu tahat ten batůžek /bříško/ . Už mě to začíná zmáhat. A to ještě 10týnů je před námi.
Jinak já taky nakupuji přes MMB a úplně bez problémů. Jak píše Andu , napíšu dotaz , paní pošle odpověd plus číslo účtu a za týden to mám doma.
19. led 2009 v 19:40  • Odpověz
Napsala jsem tam teda znova a už mi přišly maily od obou,tak v poho,už se těším na nové kousky do šatníku.
Já byla na utz naposledy 11.12. a mimi taky moc nožičky nechtělo roztáhnout ale jinak vždycky pózuje ukázkově :slight_smile: Ve čtvrtek jdu KONEČNĚ zase,tak už se nemůžu dočkat až mimiška zase uvidím.
Já už se taky těším až budu moct normálně dýchat a pohybovat se bez toho batohu :grinning:
Ještě k tomu pohlaví,syn měl být holka na 99% doktor mi to tvrdil celé těhotenství a nakonec ejhle překvápko,kluk jako buk :grinning: Tak snad to napodruhé vyjde :wink:
19. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
My jsme všem tvrdili, že čekáme holčičku už v 12tt, taťka všem oznámil, že budeme mít holčičku, protože nic jiného nečeká :grinning: Tak nám to na UTZ jen potvrdili :sweat_smile:
19. led 2009 ve 20:18  • Odpověz
jéje, Gabi, nestraš mě! Kdo by nosil všechny ty šatičky??? :astonished: :grinning: No žirafu by povinně nosil i kluk!!!:grinning:
19. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
19. led 2009 ve 20:32  • Odpověz
Andu a jak to máš s tím kočárem?Půjdeš do toho Dorjanu?
19. led 2009 ve 20:34  • Odpověz
dobré ránko,
Gabi ta matrace není špatná, aleje to jen samotný kokos, ten je dost tvrdý, šla bych do kokos-molitan-pohanka. Ale záleží na tobě :wink:Mi dr říkala vše lepší než molitan a když ti na tom mimi bude spinkat, tak proč ne :wink:
jinak krásné věci jste vybraly holky...koukám, že tu je už dost holčiček...:wink: no uvidíme!!!
Žabi vydrž, je to nepříjemné. Jé Britax tak to je drahý špás..pokud nechceš převážet na podvozku tak kupte Chicco vajíčko, to vychází myslím cenově lépe a bezpečnost taky dobrá... :wink:
tato: http://www.babyportal.cz/autosedacka-chicco-synthesis-xt-vzor-2008
lidi ji hodně mívají :wink:
Misko téda to je stydlín :wink: zrovna jsem si vzpomněla,jak mi Matura dělal velký utz minule a nechtěl mi to říct a zaboha nechtěl tipnout :grinning:
20. led 2009 v 07:11  •  2 děti  • Odpověz
dobré ráno holky,
miši moc gratuluji k ručičkám a nožičkám a snad se na dalším utz stydlínek ukáže. :grinning: :grinning:
pěkné věcičky holky vybíráte a kupujete.
Taky se musím pochlubit, máme teda od včerejška doma kočárek ten v albíčku. Je úplně suprový už se těším až tam budu mít koho vozit.
Mě teda ten můj batůžek nepřekáží, mě spíš překáží bolest v kříži. Při tom sedavém zaměstnání to je katastrofa. Už se těším až budu moct lítat po venku. A to už si pomáhám cvičením a overballem.
Představte si, že se mi zdálo o tom, že už jsem šla na předporodní kurz. Nebyl tam vůbec žádný chlap, převlíkaly jsme se s ostatníma holkama v nějakých suteréních prostorech a kurz vedle moje bývalá vedoucí z turistického kroužku a pořád máchala nějakýma papírama a pak jsem se probudila. Tak doufám že ten opravdový kurz bude tak o 150% lepší. :grinning: :grinning:
20. led 2009 v 07:33  • Odpověz
autor
Dobré ráno
Jé Hafi ty máš dobré sny :grinning: . Kurz bude určo na 200% lepší. Kamarádka si ho nemohla vynachválit. My jdeme zítra na další lekci a už se těším.
No já nemám šanci aby se mi zdáli nějaké sny - dneska jsem byla 5krát v noci na záchodě. Hrůza. No jinak já dneska taky zkusím vyfotit nějaké hadříky a dát je tady. To jsem se ani enpochlubila že jsem koupila našemu fazolkovi dva krásné ručníky i s kapucí a za super cenu 90Kc/ks - a to jsou úplně nové. No dneska večer nafotím.
Tak dneska jsem v práci bez kolegyně - tak to tu budu koukat častěji - počítač je pro dnešek jenom můjjjj :grinning:
20. led 2009 v 07:41  • Odpověz
autor
No Zuzi já jsem říkala že ta sedačka je strašně drahá - Britax. A ani se mi ta sedačka nelíbí. No ted už s manželem budeme vybírat jenom autosedačku. Všechny takové ty velké věci už máme koupené. Ted budu kupovat věci co budu potřebovat do porodnice. Ale to ještě počkám co nám řeknou na kurzu. Doufám teda že neporodím nějak extra dříve.
20. led 2009 v 07:43  • Odpověz
Dobré ráno maminky,tak jsem vyprovodila prcka do školy a zase sedím u toho počítače,kdyby mne viděl manža :grinning: Zítra se mi konečně vrátí domů,tak u toho nebudu moct sedět celý den :grinning:
Jinak já sice na záchod v noci jen jednou,ale zato ne a ne zabrat,trnou mi ruce nohy,nemůžu najít správnou polohu a tak se pořád budím a převaluju,hrůza:frowning2:
Hafi gratuluji ke kočárku :slight_smile:určo jste dobře vybrali,na firkony jsou taky dobré recenze a hlavně dobrá cena...
Zuzi dík za radu ohledně matrace,já mám molitanovou než s tím přišla švagrová,tak jsem vůbec nevěděla,že něco takového je,nebo jsem tomu nevěnovala pozornost :confused: Tak ted nevím...
Tahle je nahoře a dole kokos a mezi molitan...tak kouknu ještě na jiné,dík.
A těm batůžkům,já osobně mám nahoře 11 kilo a to se už pronese,závidím maminkám,co jim jen lehce poroste bříško,já jsem jak tank...a kde je do dubna!!!!
Zabi gratuluji k dalším úlovkům pro mimi,já mám taky vždycky hrooznou raost z každého kousku :grinning:
20. led 2009 v 08:02  • Odpověz
no nakonec máme ten kočárek za 5500,- buď se paní spletla, a nebo nám pán před tím řekl špatnou cenu, ale nám to vůbec neva :grinning: :grinning:. Už to vidím, že každou návštěvu u našich chodim nahoru a kochám se. Kočárek má privilegium není na půdě nýbrž u mamči v pracovně. Jen jsem na něho hodila slídu co je jako pláštěnka ke kočárku jelikož mamča tam šije a tak se tam moc práší.
Gabi tak to tě lituji a nedivím se ti, že batůžek chceš už vyměnit za miminko a být zase sama sebou. Já jsem měla na poslední kontrole poprvé něco navíc +2kg. Takže jsem úplně v poho a proto mi nic nepřekáží. Za dva týdny jdu na další kontrolu tak se uvidí kolik nám zase naskočilo navíc.
Jinak já jdu objednat první hračky - mám je v albíku. :slight_smile: Manža slíbil, že je vyzvedne, takže se vyhnem poštovnému. No co když je to v Ostravě. :grinning: :grinning:
20. led 2009 v 08:22  • Odpověz
Jo žabi když tak mi pošli číslo účtu já ti přepošlu penízky na ty plínky. Pak už to jen na srazíku předáš ať je to bezstarostí. :slight_smile:
20. led 2009 v 08:23  • Odpověz
Noo je fakt,že pěkně papám :grinning: ale první čtyři měsíce mi bylo nonstop špatně,moc jsem nejedla,honička do práce a pak domácí povinnosti a stejně jsem přibírala :unamused: docela rychle.A ty to máš úúúplně super +2 kg,
Kočárek je fakt za skvělou cenu,doufám že taky tak dobře v pl pořídím.I hračky pěkné :slight_smile:
20. led 2009 v 08:59  • Odpověz
Gabi jj to je ona... :wink: Téda 11kg to se ti taky nedivím :wink:
Hafi 2kg to je super... já doufám, že taky moc nepřiberu...
20. led 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
no +2 bylo na minulé poradně uvidíme za 14 dní to zas určo stoupne. :confounded: :confounded:
Gabi jsem ti ani nepochválila fotku v pasu moc ti to tam sluší teda pokud si to ty a né nějaké modelka :wink: :wink:
20. led 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
Jé Hafi tak to jste teda dobře koupili kočárek. Já bych taky chtěla slevu ještě na náš kočár. No ale to už mám smůlu.
Jinak Hafi s penízkama si hlavu nelam. Až budu mít plenky doma - myslím si že bych tam mohla příští týden zajít, tak teprve potom se vyrovnáme s penízkama. Klidně mi je můžeš dát až na srazu.
No jinak já mám nahoře 4kg a to jsem 29tt ,ale mě se všechno vyrazilo právě do bříška - zadek, nohy, boky mi zůstaly stejné. Takže mám mi příjde opravdu velké bříško. a na to jsem nebyla zvyklá. Hlavně zohnout se pro něco je mazec.
Je mě nenapadlo vůbec kupovat nějaké hračky???? chtěla jsem akorát koupit nějakého hada, nebo co to je , aby se to dalo připevnit na madlo od autosedačky. No musím po něčem kouknout.
20. led 2009 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.