• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Jé, Zuzi, ty už jsi tady? To bylo jako šmé: "já nic, já u toho PC nesedím... Tak že jsem u něj celý den nebyla, jdu si tam sednout teď!" ...?:grinning: No chtěla jsem si tam dát úplně jinou, ať mě vidíte s rozpuštěnými dredy, jak je většinou nosím, ale jak říkám, musím na to nejdřív přijít :wink:

A už asi 2 hodiny čekám na toho svého chlopa až přijede domů - máme jít nakoupit a on stále nikde... A to mi měla přijít na návštěvu ještě kamarádka, ale kvůli jeho "rychlosti" jsem to radši odvolala...
23. črc 2008 v 18:03  • Odpověz
autor
Tak holky už jsem vás dočetla. Teda vy jste mi dali zabrat. nějak se mi nechce spát, tak jsem si k tomu netu sedla i doma . Dobře jsem udělala - v práci bych neměla šanci vás dočíst.
Tak teda - dovolená skvělá. Kréta je strašně mooooooooooocinky krásný ostrov. Bydleli jsme v Perivolii - je to asi 2km od Rethymna (možná to spíš něco bude říkat těm co tam byly). Hotel - rodinného typu - všichni moc ochotní, pokoj klasika, každý den uklizeno, převlečeno - jako nemám žádné negativa. Jídlo - ježiši určitě jsem přibrala aspon dvě kila. Měli jsme polopenzi ale jejich rybičkám se nedalo odolat. A ty jejich dortíčky - m'nam. připadalo mi že pořád jenom jíme a pijeme - teda já jsem asi byla pořádná vyjímka, protože kamkoliv jsme si šli sednou na drink, tak manžel si objednal alkoholický drinka a já bez alkoholu, tak se nás vždy aspon dvakrát ptali jestli dobře rozuměli že bez alkoholu :grinning:
Pláž jsme měli asi 50m od moře - které bylo teplé jako kafíko. Byla jsem tam co chvili naložena. Ale řeknu vám teda jedno - sluníčko už na nějakou chvilku nemusím. Byly tam takové strašné vedra - většinou 35 ve stínu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jít po pláží bez bot - nemyslitelné, jak písek byl rozpálený. Bylo mi líto těch malých dětí, které tam brečeli , jak je ty nožky pálely.
Jo a tomu neuvěříte, ale v hotelu - který měl asi 500 pokojů, ale vypadal opravdu jako rodinný - byl spíše rozlohově velký než vysoký - měl jen 3 patra, nás bylo jen 10 čechů. No paráda. Vůbec jsem neslyšela takový ty typický kecy: mámo kde máme ten volej - pražáci. Prostě klídeček. RELAX jak má být.
Byli jsme i na výletech - teda půjčovali jsme si skůtra a jezdili sami - cestovky to mají šíleně předražené. Byli jsme na takové krásné zátoce, sice jsme museli překonat 445 schodů dolů a pak zase nahoru - bylo to v nějakém ka'nonů, ale stálo to maximálně za to. Málo lidí. romantika.
No holky máme tolik zážitků, že nevím co dříve napsat.
Bude asi lepší když se budete ptát vy jestli vás něco zajímá. ráda odpovím.
Jsem jenom teda zvědavá. Mrchu očekávám ted v sobotu tak uvidíme jestli jsme si přivezli nějaký poklad nebo ne :wink:
No jinak jsem viděla že jste tady probírali úplně všechno . Jenom k těm tchýním a tchánům - já si nemůžu stěžovat. Jenom toho máme po víc. Manželovi rodiče se rozvedli , a mamka už se stačila i vdát, ale tatka má taky přítelkyni, ale se všemi vycházíme úplně skvěle, až mi běhal mráz po zádech po tom co jsem tu četla. Je to fakt mazec jak se tak může nekdo chovat.
Holky, napíšu více zítra. Začínají mě řezat oči, tak si jdu dát sprchu, melounek chlazený a šupky hupky do hajan. Tak krásný večer a zítra paček.
23. črc 2008 v 19:01  • Odpověz
Hafi, tak to je paráda, že jsi spokojená! :wink: V Rethymnu byli naši loni za ségrou, která tam zrovna zakotvila a taky byli nadšeni. Oni si pro změnu půjčovali auto a cestovali takle. Ale taky maximálně spokojeni... Jéjda, co já bych teď dala za sluníčko a moře... :pensive: :wink: Jojo, běž si odpočinout, musíš být z toho rychlého přechodu zpět do ČR unavená...

My se teď vrátili z obchodu a já už se taky chystám do pelechu... A uvidíme, co bude :wink: :grinning: Tak dobrou nocku všem :dizzy_face:
23. črc 2008 ve 20:39  • Odpověz
brý večer, andu nový foto, hezkýý

zabko koukám kréta letos frčí, já tam byla v červnu, 45 stupnů přes den , vedro k padnutí, a taky jsme byli kousek od rethymna. :grinning:
23. črc 2008 ve 20:59  • Odpověz
autor
Dobré ráno i když zamračené
Mě se dneska tak nechtělo vstávat. Jsem zhýčkanaá dovolenou kdy jsme z postele nevylezli dřív než v 9 hod. No jsem zvědavá jak dlouho mi zase bude trvat, než si zvyknu.
Strouzi, to mas pravdu že Kréta nějak frčí. Vím o dost lidech kteří už tam letos byli. Je to fakt super, můžu jenom doporučit.
Jinak jak jsem včera dočítala diskuzi, tak ještě tu není žádná začínající těhulka? Určitě ¨se to ale brzy změní.
Andu pěkná fotečka - jsem hrozná až ted jsem si všimla že jí máš nějakou jinou. Co práce? četla jsem že jsi na nějakých pohovorech byla, ale asi nic, co? Je to fakt dneska na prdlačku. Ale něco určitě najdeš a budeš spokojená.
Holky jsem zvědavá jestli se někdy domluvíme a uděláme nějaký srazík. Nebylo by to špatné.
Zuzi máš krásné šatičky na svatbu - a těch pár kil na víc - co je komu do toho. Ja říkám, nikdo nemůže být dokonalý. Já bych taky potřebovala tak 10 kilo shodit, ale nějak je mi zdechlo.
Holky, tak jíá jdu pracovat. Mrknu později. Zabka
24. črc 2008 v 07:34  • Odpověz
ahoj zabko, srazík by byl fajn, nejlepší by bylo kdybychom měli už všechny pupek :grinning:
24. črc 2008 v 07:36  • Odpověz
autor
Ahoj Strouzi. No to by bylo super, ale to si asi budeme muset ještě chvilku počkat :wink:
24. črc 2008 v 07:37  • Odpověz
já doufám že teď v létě všechny najdeme // :wink:
24. črc 2008 v 07:39  • Odpověz
autor
No já čekám že mrcha by měla dorazit v pátek-sobota - ale kdyby nepřišla asi bych skákala metr vysoko :grinning:
24. črc 2008 v 07:48  • Odpověz
autor
Byl by to dobrý dáreček pro manžela - 18. srpna budeme slavit 9 výročí. No kéž by.....
24. črc 2008 v 07:49  • Odpověz
já čekám mrchu v nedělu a uterý mám svátek to by byl hezký dáreček
24. črc 2008 v 08:16  • Odpověz
Dobré ráno, holky. Jojo, Zabi, pochopila jsi správně, zatím žádnou práci nemám, ale dnes jdu na pohovor, tak doufám, že bude poslední :wink:

Tož, baby, ať vám to s těma // vyjde, boť někdo by nás už měl nakazit :wink:
24. črc 2008 v 09:49  • Odpověz
ahoj andu, tak držím palce ať pohovor vyjde
24. črc 2008 v 09:50  • Odpověz
Jojo, dík, Strouzi! Jdu tam až na půl 5. a snad to vyjde - volala mi to bývalá spolužačka, která tam pracuje. Nejdřív bych tam dělala alespoň brigádně.. No a co vy v práci, jak vám to, holky, jde?? A Zuzu, co tvoje ďáblice?:wink:
24. črc 2008 v 10:08  • Odpověz
dobré ránko,
ahoj zabi, díky za pochvalu šatů... koukám, že jste si dovolenou krásně užili... moc závidím, úplně slintám tady nad klávesnicí SLINT SLINT SLINT... mám celý poslintěný noťas :grinning: snad nám to taky někdy vyjde...
a s těma // držím palce oběma!!! Já mám ještě brzy, já mám mršit za 14dní... tak uvidíme... ale moc vám to přeju...
jinak pro srazík jsem všema pro!!! Mohla bych vzít dračici, abyste se trochu "nakazily" :wink:
andu: hodně štěstí při pohovoru... to je do té cestovky??? ať ti to vyjde...:wink:

no a moje tchyně je momentálně na chatě až do neděle, takže já tu mám přímo rajskou pohodu. A nemá tam signál, to by musela na vyhlídku 3km daleko do kopců :grinning: To je pohodička, ona nechápe, že mi to její volání a návštěvy vůbec nechybí, jednou už volala a hrozně se divila, že se nebojíme, jestli jsou ještě živí atd... no a museli jsme slíbit, že se o víkendu stavíme, tak uvidíme, už tam prý rostou houby tak to já ráda... :wink:

zabko já bych potřebovala shodit tak 50kg ale teď to neřeším, mám dole okolo 15kg (takže už jen 35, že), jenže se mi už nechce čekat až to až ono a hubnout to na 2x (před těhu dolů, během těhu nahoru a pak zase dolů) - takže to teď půjde nahoru - snad ne moc, a pak to půjde už radikálně dolů...

intimní otázečka: kolik byste rády dětí - kdybyste se nemusely ohlížet na to, zda to půjde nebo ne od přírody nebo IVF, zkrátka podle možností finačních a duševních???
já si hned odpovím, ráda bych teď druhé a až budou obě chodit do školy tak bych ráda třetí... ale to je ještě ve hvězdách....
24. črc 2008 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, jojo, je to do té cestovky, a vzhledem k tomu, že mám cestovní ruch vystudovaný, tak by to bylo ideální :wink:
Jinak na tvou otázku - já bych ráda děti 2 a nejlépe holku a kluka... A jak ty, Zuzi, říkáš, že bys pak později chtěla ještě třetí, tak něco podobného říkal přítel... Takže uvidíme, jak to všechno dopadne :wink:
24. črc 2008 v 10:28  • Odpověz
andu: určitě to dobře dopadne, neboj :wink: já bych teď strašně chtěla kloučka, ale když to bude holčička, tak věšet se nebudu...hlavně ať je mimís zdravý a ať si najde cestičku rychle... no a když nevyjde, tak to třetí určitě zkusím...
já po porodu říkala že nikdy nikdy, nejdřív za 5 let a teď se nemůžu dočkat... :grinning:
24. črc 2008 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
Andu držím moc pěsti at ti to dneska výjde. Bylo by super dělat to co jsi studovala.
My bychom chtěli 2 děti - holčičku a kluka. Třetí v žádném případě. To bych asi nedala. A hlavně asi z toho důvodu, že kdybychom měli ted mimčo tak mi je 27 a manželovi 30. za další 2 roky mít druhé. a třetí jak psala Zuzi tak až půjdou do školy to je dalších 7 roků - to už si myslím že na to budeme staří. Vidím to manželových rodičů. Měli taky ještě třetí dítě ve 36 letech a jde vidět že už jeho výchovu nezvládli. No ale to je jenom můj názor. Nám by 2 děti opravdu stačily.
Holky já už se ztrácím v tom odkud jsme všechny. Tak jestli budete tak hodne a napišete znova. Ja - Poruba
24. črc 2008 v 10:43  • Odpověz
už jsem tady kecala jsem s kolegyní
ahoj zuzu kolik chci dětí? 2 NEBO 3 nejlépe hned po sobě, já jsem od svých bráchů o 15 a 8 let a nikdy bych to takhle nechtěla. sem vždycky záviděla děckám co mají sourozence k sobě
24. črc 2008 v 11:17  • Odpověz
zabko: já taky Poruba :wink: přesně - blízko Kauflandu Jižní svahy
no a k těm dětem - taky bych je chtěla co nejblíž od sebe, ptž víc než 3 roky to už bych nechtěla u těch prvních dvou a u toho třetího - to mě bude lehounce přes 30 to asi ještě zvládnu... mi je 23
24. črc 2008 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz
tobě je 23?? ty jo to jsem starší tak my vykej :grinning: mě je 25 :wink:
24. črc 2008 v 11:40  • Odpověz
strouzku: tak jo :grinning:
24. črc 2008 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning:

zuzu držíš dietu jo?? bych potřebovala dát dolů 8 kileček ale nedaří se spíš přibírám
24. črc 2008 v 11:49  • Odpověz
čauky holky
24. črc 2008 v 11:50  • Odpověz
stroušku ja myslela že ti je víc??a ty máš 25 krásné taky bych chtěla mít :grinning:
24. črc 2008 v 11:51  • Odpověz
strouzi: jj, držím... prostě 15 je dole a víc už to asi nebude, uvidíme no
ahoj peto :wink:
24. črc 2008 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz
ahoj peti, jj 25 jsem měla na konci dubna. tobě je kolik??
24. črc 2008 v 11:53  • Odpověz
Ahoj holky, vy jste se rozjely, ani nestíhám dočítat :grinning: :wink:
Řešíte věk, jste tady samé mladé holčičky, ve srovnání se mnou, je mi 34 :wink:
24. črc 2008 v 11:58  • Odpověz
Jinak my bychom chtěli druhou holčičku :dizzy_face:
24. črc 2008 ve 12:00  • Odpověz
no jo holky, každýmu ty hodiny tikají jinak :wink:
na mě si ukazovali všichni jaký jsem blázen, otěhotněla jsem v 21... důležité je, že je ten správný čas :wink:
24. črc 2008 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.