• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
žabi tak koukni na www.slunatko.cz :slight_smile: :slight_smile: tam je kupa pěkných a zrovna odtama jsou ti psi. :grinning: Moc sem toho neviděla. Já taky nebudu kupovat hordy hraček jen ty dvě jedno je chrastítko a druhé je hrací strojek - ten pejsek na obláčku. Ten bude místo kolotoče, kdo ví jestli to kukua bude chtít poslouchat. :grinning: :grinning:
Ok žabi si mocinky hodná Tak já ti dám penízky až se sejdeme.
No kdoví jak budu vypadat ve 29 tt dneska zrovna mám 25+0 tt. :sunglasses: :sunglasses: Ale co ta neobratnost je kvůli malému štěstí co nosíme a to stojí za to. :slight_smile: :slight_smile: a jakmile budeme moct sundat zimní bundy tak to bude o krapánek lepší.
20. led 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
No já se obávám že já už nestihnu právě tu zimní bundu ani sundat. Ale až porodím tak začne po nějaké době tvrdá cvičící kůra at na léto nevypadám že mám opravdu ve předu batoh :grinning:
No Hafi myslím že já ti ještě naopak budu muset doplatit penízky - když budeme objednávat to povečení, takže bychom to udělali tak že já zaplatím plínky, ty povlečení a zbytek ti doplatím. co?
No já právě žádný kolotoč moc nechci kupovat. No třeba něco dostaneme od babiček a ostatních příbuzných.
20. led 2009 v 09:55  • Odpověz
jééé hafi dík za pochvalu :dizzy_face: úplně se červenám :slight_smile: Sem to já,jen tam vypadám líp než ve skutečnosti :grinning: a tu mlhu mi dam přidal můj drahý :slight_smile: Vy jste všechny tak decentně přibraté,ale cooo,zase to hodíme dolů a jak říkáš hafi,za to malinké štěstí to stojí...Já poprvé přibrala 18 a dala jsem dolů ještě víc,ale malý byl časovaná střela :grinning:
Já to z hračkama taky moc nebudu hrotit,ono se to nasbírá.
20. led 2009 v 10:03  • Odpověz
Zabi já to vidím taky,spíš už do ničeho nevlezu,ted jsem na zimu vytáhla starý flušák,ale co si obleču až se oteplí to faaaakt nevím :frowning2:
20. led 2009 v 10:10  • Odpověz
chtěla jsem napsat flaušák :wink:
20. led 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
No holky tak já to mám ještě relativně dobré., Rodím hned na začátku dubna - bůhví jestli ne v březnu, takže zimní bundu donosím dokonce.
Gabi dívala jsem se na tu matraci a vypadá dobře a vůbec ten obchůdek má spoustu věcí a levných. Jen teda nevím, kde je. Nevíš náhodou jak bych se tam dostala tramvají? je to ve slezské ostravě. Zajeli bychom tam s manželem autem, ale ono je tam jenom do 16:30hod. Poštovné 165Kc mi příjde přehnané.
20. led 2009 v 10:17  • Odpověz
holky a mrkněte sem kdo nemá ještě kočárek:
http://www.olik.cz/detail.php?zbozi=808048
20. led 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
To je stejná firma jako na úanu Sam baby a myslím,že i ta prodejna v Lase...Jinak na té Slezské je to na kopci před kostelem,když bys jela za Sýkorákem do prava a pak doleva,kolem Opla,Shelky....jede tam bus 28,29 ale určitě je lapší jet autem :slight_smile: je to z ruky...
20. led 2009 v 10:25  • Odpověz
jooo přesně tenhle jsem taky měla nebo mám v merku...Ve Špalíčku v Hrabůvce je mají mít za 8000 i se sedačkou...Je podobný jako ten Dorjan co chci.
20. led 2009 v 10:27  • Odpověz
koukám že ta firma je z Poruby...sem si nevšimla :dizzy_face:
20. led 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahojte holky, jak píše Gabča, Žabi, Sam baby je pod kostelem (u hřbitova :wink:) Taky se tam chci jít podívat :wink:

Jé, Zuzi, ten kočárek mi přijde téměř stejný jako ten náš DorJan, Gabi ty jsi ho zkoušela jezdit?? Jestli má i vlastnosti podobné jako DorJan...?
20. led 2009 v 10:35  • Odpověz
Nezkoušela protože nevím kde ho mají life...akorát v tom Špalíku mají být od 19.1.ale ještě jsem tam nebyla...
Matraci tam kupoval brácha pro mimi,tak jsem si vzpoměla,že říkali,že jsou tam nejlevnější,kupovali tam i kočárek...
20. led 2009 v 10:40  • Odpověz
autor
Gabi četla jsem na jejich stránkcáh že jsou i v Karolíně, ale myslíš že tam budou mít stejné ceny? Viděla jsem tam právě toho hada na postýlku nebo na autosedajdu za 149Kc, tak toho bych chtěla a měli tam i jednorázové takové ty plenkové podložky 5ks za 70Kc. Tak to bych taky vzala.
20. led 2009 v 10:56  • Odpověz
jj to jsem myslela tím úanem-karolína,ceny by měli mít stejné,kdyžtak zjistím od bráchy kolik dali za tu matraci porovnáme s tou internetovou cenou.Jinak myslím že pokud to nebude na prodejně,není problém to objednat,možná na té Slezské bude větší výběr,ptž je to sklad....nevím já tam nebyla.
20. led 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
No Gabi na těch jejich stránkách je právě že zrušili osobní odběr na prodejnách - že musíš do toho skladu :angry: .
No asi se pojedu podívat do té Karolíny a uvidím.
20. led 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahaaa,no v Karolíně jsem byla min.týden a mají slušný výběr,uvidíš.Jinak na té slezské je to hned u hl.cesty,to najdeš v pohodě.Nebo jetě jedna cesta,pojedeš z Frýdlantských mostů na centrum a u Palace se dáš doprava, pořád po hlavní jako bys jela na hrad a vyjedeš v kopci na slezké,do prava na hlavní a kousek po levé straně to je...No nevím jestli je to srozumitelné :unamused:
20. led 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
holky co je? tady to nějak odpoledne vázne?
Chtěla jsem se zeptat - nemáte někdo zkušenosti s koupáním v kyblíku? nám to doporučila porodní asistentka a dokonce jsme viděli i ukázku jak koupe mimčo a nám se zdál super. Uvažujete taky některá o pořízení kyblíku nebo budete mít klasickou vaničku?
20. led 2009 ve 14:21  • Odpověz
Taky si říkám že se tu nic neděje...
O kyblíku taky uvažuju,jen by mi mi někdo musel ukázat co a jak,mám z toho trochu strach,švagrová ho má a je nadšená...
20. led 2009 ve 14:25  • Odpověz
teoreticky vím ale živě nemám zkušenost
20. led 2009 ve 14:26  • Odpověz
každopádně je asi dobré mít i vaničku,v kyblíku mimi neumyješ
20. led 2009 ve 14:28  • Odpověz
autor
No my právě viděli mimčo v akci na kurzu a byli jsme oba s manželem nadšeni. Miminko tam bylo orpavdu klidné. A prý je to výborná věc na prdíky. No vaničku asi taky člověk musí mít - a nebo dát do vany.
20. led 2009 ve 14:39  • Odpověz
Když byl viktorek čerstvé miminko,tak taky posloužil jako "zkušební vzorek"v kurzu kde jsem chodila jako těhotná plavat,ale tenkrát to začínalo a tak jsem se tím až tak nezabývala...když to vezmu zpětně,možná jsem měla,protože jsme si strašlivě užili s prdíkama a na to je kyblík prý fantastický...má malinká ani ne měsíční neteřinka se v kyblíku tak uvolnila,až se z toho pokadila :grinning:
20. led 2009 ve 14:46  • Odpověz
Tak my do kyblíku nejdem... Máme doma 2 vaničky ještě po nás, tak už nebudeme nic kupovat. Já zas ale slyšela, že je dobré děti koupat bez lehátka, že jim ta voda v uších vůbec nevadí a naopak pak se toho nebojí... Tak já nevím, mám už ve všem tak nějak chaos :grinning:
20. led 2009 v 16:24  • Odpověz
To jsem taky slyšela,nicméně bych určo dávala pozor aby se voda do oušek přece jen nedostala...A do kyblíku taky asi nepůjdu,je fajn,ale nemusíme mít všechno :wink: Raději zainvestuju do lehátka.
20. led 2009 v 17:10  • Odpověz
Zítra jdu plavinkat :grinning: už se těším,je to super a aspon mám dobrý pocit,že pro sebe něco málo dělám :wink:
20. led 2009 v 17:12  • Odpověz
Jé, Gabi, tak si hezky zaplavči. Já se chystám na gravid jógu, ale asi až tak za 14 dní. Plavčit bych zašla, ale od malinka nemám ráda smrad chlórovaných bazénů a navíc mi to na ekzém nedělá nejlíp :frowning2: Jó, kdyby tu tak bylo móóže, to by byla jiná :wink:
20. led 2009 v 17:33  • Odpověz
To bych si taky dala říct...v Impiku v bazénku,kam chodím mají slanou vodu :grinning: ale stejně je v ní cítit chlor...Chtěla bych vzít taky taťku na nějaký ten kurzík,aby zhruba věděl,co se od něj bude u porodu čekat :wink:,ale on jezdí pořád pryč,tak to asi neklapne :frowning2:
20. led 2009 v 17:47  • Odpověz
Jojo, mamina mi taky říkala o tom bazénku v Imperiálu, ale jestli tam ten chlor jde cítět, asi bych tomu stejně nevěřila, že mi to nebude dráždit kůži :wink: Tak to my bychom s Hafi měly jít na první kurz 17.2. a jsem zvědavá, jestli se ten můj drahouš přidá. No možná ho vezmu až na lekce týkající se přímo porodu :wink:
20. led 2009 v 18:01  • Odpověz
No nesmrdí to tak jako v normálním bazénu,ale hlavně je tam teplíčko a voda jako kafe :slight_smile: A kam půjdeš rodit?
20. led 2009 v 18:17  • Odpověz
No, Gabi, tam kde mě vezmou :wink: Ale viděla bych to na Vítkovice, nebo jsme s holkama ještě diskutovaly o Fifejdách. Ale jelikož jsem tele těhudementní, tak i když jsem na Fifejdách 2 krát byla, zapomněla jsem se poptat, jak to tam s tou porodnicí je, resp. bude. Někde jsme se tu na diskusi totiž dočetly, že se Fifejdy mají rekonstruovat, jenže nevíme kdy. A i když je tam prý to vybavení nic moc, přístup personálu je prý moc fajn... Nehledě na to, že Fifejdy mám nejblíž :wink:
20. led 2009 v 18:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.