• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
já rodila poprvé ve Vítkovicích a v pohodě,to tam bylo ještě při starém,ale ted je tam dost nabito,nemusí tě vzít,leda že si zaplatíš vip kartu za 2500 :angry: to mne docela šokovalo...Na fifejdách jsen byla tenkrát na exkurzi porodnice a připadala jsem si jako na pitevně :grinning: prostě je to tam staré a škaredé...ono je celkem jedno kde rodíš když natrefíš na špatný personál...JInak jak to tam chodí to nevím,já o Fif.nikdy neuvažovala.Tentokrát to vidím na Frýdek,slyšela jsem jen chválu, je to tam taky po rekonstrukci a personál v poho...hlavně už to chci mít za sebou :unamused:
20. led 2009 v 18:44  • Odpověz
Gabi, jojo, to mi je jasné, že Fifejdy budou mít vybavení dost děsivé :grinning: Ale právě, říkám si, že mi asi bude jedno, kde porodím, hlavně ať mám kolem sebe příjemné lidi... A to o Fifejdách píšou, že celkem v pohodě. Jo o těch Vítkovicích a VIP kartě jsem si taky četla - no mazec! :sweat_smile:
20. led 2009 v 18:49  • Odpověz
Já jdu koukat na Růžovku:slight_smile:
20. led 2009 v 19:58  • Odpověz
Já čekám na ČT2 na Volver, ale asi si to budu muset nahrát, neb se mi chce nějak spát :wink: Tak hezké pokoukání a dobrou noc :wink:
20. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
dobré ránko,
Andu jak se ti líbilo Volver? Já na něm kdysi byla v kině...
ad porodnice: doufám, že neskončím tam, kam nechci, jinak to snad přežiju všude, hlavně porodit a rychle šupky domů...:wink:
21. led 2009 v 06:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Tak co jak se máte při středě? Já doufám že to v práci rychle uteče a odpoledne jdeme na kurz a pak jedeme do Karolíny do toho Sam baby.
No nic jdu posnídat - doma jsem to nějak nestihla .
21. led 2009 v 07:29  • Odpověz
Dobré ránko,tak jsem včera u té Růžovky nějak usla :slight_smile:
To já taky bych nechtěla skončit kde nechci,ted se holt moc rodí,tak člověk nikdy neví kdy bude přeplněno :frowning2: No to bylo super,kdaby měli plno ve Frýdku a já musela zpátky do Ostravy :fearful: Ale to snad nenastane...
21. led 2009 v 07:31  • Odpověz
žabi tak at ti to v práci uteče a dobře nakoupíte...na toho hada jsem se taky koukala,je super a není drahý :slight_smile:
21. led 2009 v 07:33  • Odpověz
autor
Ahoj Gabi.
No teda jak čtu tak včera byla nějaká spací viroza - já usnula asi tak kolem půl deváté.
No Gabi mě se právě ten had moc líbí a všude jsem ho viděla strašně drahého, tak mě překvapila ta cena. Líbí se mi že to můžu dát i na autosedačku i na postýlku. Tak doufám že tam bude.
Jinak porodnice - no já chtěla do Vítkovic, ale všichni kolem mě přesvědčují na Fifky. Tak nevím. Nakonec hlavně at někde porodím a je to za mnou. A honem pak domůůů
21. led 2009 v 07:44  • Odpověz
dobré ráno sluníčka,
tak už je polovina týdne super. Žabi už se to blíží konec práce a začátek mateřské :wink:
21. led 2009 v 07:56  • Odpověz
Tak jsem si pročítala ty vaše diskuze o porodnicích...zajímavé...
21. led 2009 v 08:06  • Odpověz
Tak nikdo nechce do Poruby, to je super, tak snad se tam vecpu :grinning: Já zase nechci na Fifejdy, ale samo bych to prostě přežila. Ale do Frýdku, Havířova nebo kamsi to teda nejedu... to bych snad jela do Jihlavy :grinning:

No jo žabi už se ti to blíží...:wink:
holky jupí objednala jsem si těhu kalhoty, už aby přišly...těším se na pohodlíčko... to bude akorát... a taky jsem si objednala tričko s ťapičkama a ten pás na břicho s ťapkama.
21. led 2009 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz
žabi ten had je super. Já jsem taky původně chtěla hada, ale nikde neměli hada s pejskem tak vyhrál pejsek na zavěšení :grinning: :grinning:
21. led 2009 v 08:34  • Odpověz
jé zuzi tak já mám tričko s ťapičkama půjčené od kamarádky, červené a se šňůrkou v úrovni pod prsama na stažení. Je z CaA a je super. :slight_smile: :slight_smile: Tak to je super, že sis už objednala těhu kalhoty aspoň bude pohodlíčko jak pro tebe tak pro mimouška.
Jinak super aspoň budem rozvržení do více porodnic :wink: :sunglasses: :sunglasses: Ty máš dvě plus pro Porubu - máš to blízko a už si tam rodila. Tak se nedivím
21. led 2009 v 08:37  • Odpověz
No já do nemám ze Šenova do Frýdku daleko a co znám maminy co tam rodily,tak samá chvála...jinak původně jsem chtěla do Vítkovic.
Já kupovala těhu kalhoty v H+M už na začátku, ptž mi začly všechny džíny být těsné :grinning:
21. led 2009 v 08:37  • Odpověz
Jééé Hafi vždycky když vidím v obchodě něco z pejskem pro mimi,tak si na tebe vzpomenu :grinning:
21. led 2009 v 08:38  • Odpověz
jj gabi pejskový úchyl - tak proto se mi pořád škitá :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2009 v 08:45  • Odpověz
tak jsme se včera bavili s manželem ohledně té matrace, tak jsme si to spočítali a jelikož nám pán dá slevu na postýlku, když u něho vezmeme i matraci tak ona pak vyjde za 450,- ta s tím kokosem. :wink: :wink: Takže my určo budem nakonec volit tak, že to koupíme celé komplet v tom obchodě na mostě směr polský těšín. :sweat_smile: :sweat_smile:
21. led 2009 v 08:47  • Odpověz
a včera jsme se bavili se švagrovou a sedačku nám půjčí. Takže o starost méně, i když už jsme měli vybráno. :sweat_smile:
21. led 2009 v 08:48  • Odpověz
Hafi a jezdíte hodně? Nechci ti do toho kecat, ale plast sedaček se používáním opotřebovává, jestli ji mají třeba po miminku tak klidně ale po víc než 3 letech bych do toho nešla... ale ber to jako radu, je to samozřejmě na vás :wink:
A je super, žemáte u pána slevu i na matraci.
Já jsem už rozhodla i o přebalováku, tak už jen to objednat :grinning:
21. led 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
21. led 2009 v 08:57  • Odpověz
Holky já se loučím,jdeme s Paťulkou v bříšku plavat :slight_smile:
21. led 2009 v 09:00  • Odpověz
Gabi hezké plavčo...
21. led 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz
Gabi pááá hezky si zaplavejte. Jé hned bych šla taky, ale jakmile se dokodrcám domů z práce tak mě veškerá chuť přejde a jsem ráda, že jsem doma.
Zuzi používali ji jen asi měsíc nebo dva, jelikož jim Lukášek hned z toho vyrostl a čouhal na všechny strany. Pak ji zavakuovali a schovali do sklepa (teplého a tmavého) a není to tak dlouho co ji používali, ale slíbili že ji vytáhnou ať mrknem v jakém je stavu. Byla celkem dost drahá. No uvidíme, tvou radu řeknu manželovi ať to shodnotíme. Manžel měl několik let chemii na škole a o plastech ví spoustu věcí. :unamused:
21. led 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
Holky vybrat něco bezpečného pro mimčo to už mi připadá jako maturita.
Jé Gabi já bych šla taky plavat.
No my dneska s manželem kouknem na tu matraci - pohanka, kokos a uvidíme. Máme totiž jednu novou matraci u našich na půdě, ale vůbec nevím co toje zač.
21. led 2009 v 09:10  • Odpověz
žabi pěkná ještě si zkus pohledat nějaké ty crasch testy jak psala zuzi. :slight_smile: :slight_smile: Jsou to přeci jen zlatíčka naše co v tom budem vozit :slight_smile:
21. led 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
Taky bych brala kdyby nám někdo půjčil autosedajdu, měla bych to bez starostí - protože jak to tu čtu tak ne jenom maturita ale rovnou státnice. Já nevím, ale mě hlavně zajímá vzhled - jsem ženská :grinning: , ale po technické stránce tomu nerozumím. Vím že tam musí být atest a tím končím. no jsem zvědavá co mi vybereme.
21. led 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
co to jsou ty crash testy? a kde to najdu? nemůžete sem někdo hodit nějaký odkaz? :astonished:
Ted si připadám jak marťan na zemi. Vůbec nevím totiž o čem je řeč
21. led 2009 v 09:15  • Odpověz
Hafi: po dvou měsících vyrostl??? :-O tý jo...to musel být obřík, Terka byla teda velká ale měla ji do těch 10měsíců myslím... Uvidíš, co řekne manžel... to o těch plastech není z mé hlavy, na emiminu se to dost řešilo jednu dobu, jak jsem čekala Terku...
Žabi v testech jsem tu tvoji nenašla...
já mám tuhle na kočárek:
http://www.detskezbozi.com/inshop/autosedacky/pictures/store/081GPSTAAH64.jpg
nebo pokud neprojde mými parametry tak tuto:
http://www.malvik.cz/img/normal/86062.jpg
21. led 2009 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz
jj je to obr se smějem vždycky jak pomalu dědí starší děti po něm než on po nich. :grinning: :grinning: Žabi z toho si nic nedělej já jsem taky taková ta správná ženská co se hlavně kouká po vzhledu a to jsem vystudovala strojárnu, takže nějaké ty technické parametry by mě měly zajímat. No ale díky manžovi jsem se to naučila, že vzhled nestačí. I to auto jsme kupovali dle crasch testů, což jsou vlastně zkoušky bezpečnosti. A kupodivu byl i Renault Megan najednou lepší auto než něco, co před tím manžel říkal, že raději koupí to než Renaulta. :wink: :wink:
No hold dnes je doba taková, že nemůžeš na vše spoléhat a díky internetu se dostaneš k plno informacím, na které bys normálně nepřišla a ani nad nimi neuvažovala.
Jinak jsem se bavila s kolegou a ten říkal hlavní výhody sedačky rozebíratelná (ve smyslu, že jde sundat a vyprat potah), dále potah z materiálu takového aby se v tom dítě nepotilo, pak říkal že taky velkou výhodou byla stříška na tom vajíčku, jelikož mají v autě velké okna a tak by na malou pálilo sluníčko tak to brali jako velké plus no a samozřejmě ať jde jednoduše nasadit a oddělat. Napsal mi dvě firmy co dělají sedačky i do stíhaček a formulí a prý ji mají a jsou velice spokojeni. Jsou to Recaro, Starchenmuhle. :wink: :wink:
21. led 2009 v 09:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.