• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
http://www.mojemimi.cz/?69,neo-(espiro)
a Zuzi tato je v těch testech? kde ty testy najdu?
21. led 2009 v 09:47  • Odpověz
Holky tak já vás nechci plašit, ale zrovna ty co tu píšete tak moc dobře nedopadly... Recaro a Storchenmuhle nemají sice mínus ale mají kolečko - měly by mít plus. Z těch levnějších je nejbezpečnější Chicco Synthesis Plus. Stojí kolem 1990Kč což myslím není tak moc.
Názor mého manžela je, že všechny autosedačky co mají českou normu musely projít bezpečnostními testy. Takže si asi hlavu nelamte... já už to moc řeším.
21. led 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz
ani Baby point, ani Baby dumbo ani Espiro jsem tam nenašla...
ty testy jsou různé stačí si zadat značku autosedačky a crash test do googlu. Já jsem koukala na testy naše někdy koncem roku, ale nemůžu je najít,hledám jednotlivě...
21. led 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz
Holky kam jste se ztratily??
já mizím do Tesca utratit nějaký ten penízek. Už se třepu!!! :grinning:
21. led 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jé my se nikam neztratili, akorát jsem musela něco nutně udělat , tak nebyl čásek psát. Jé Zuzi tak do Tesca, já se třepu na večer do toho Sam baby že něco koupíme. Jsem jak malé děcko které se těší na hračku. To nechci vidět až budu doma, co všechno ještě nakoupím.
Tak at koupíš.
A kde je dneska Andu?
21. led 2009 v 11:04  • Odpověz
No Zuzi tak příjemný nákup a nějaký dobrý lup.
No teda žabi napodobně taky jsem jak malé dítě jako by se to kupovalo pro mě. :grinning: :grinning: :grinning: Kdo ví co dělá andu buď hajinká nebo gruntuje. :grinning:
21. led 2009 v 11:15  • Odpověz
Kuk, holky, tady jsem :slight_smile: Vypravovala jsem přítele na rehabilitaci :wink: Tak já mám teď s nakupováním nucenou pauzu. Čekám na hadříky a pro tento měsíc končím! A příští přijde na řadu to povlečeníčko :dizzy_face:
21. led 2009 v 11:16  • Odpověz
ahoj andu
žabi a to jdete do té karolíny nebo rovnou do toho velkoskladu??
21. led 2009 v 11:23  • Odpověz
Noo, Hafi, vygruntovat by to tu nutně potřebovalo! Ale lenora je hrozná nemoc! :grinning: Noo, já bych taky nakupovala jak zběsilá, ale jak říkám, teď povinná pauza! :grinning:
21. led 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Hafi jdeme do té Karolíny. Nestíháme to do toho velkoskladu. Mají tam jenom do 16:30 a to oba s manželem přijíždíme z práce do OV. Takže jdemena 17hod. na kurz a pak fičíme do té Karolíny. Pročpak? chtěla jsi něco?
Já douáfm že to co chci tam bude a bude to i za ty ceny. Našla jsem tam i tašku na kočárek, kterou nemám a mají jí za 420Kc.
21. led 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
Andu závidím ti být doma. Ale příští týden už budu taky.
21. led 2009 v 11:50  • Odpověz
Žabi, já bych si to zas na chvíli vystřídala. Jsou dny, kdy se tu vyloženě flákám až mě to samotnou štve, ale nejsem schopná se přemoct a jít něco kloudného dělat :angry: Např. teď bych mohla (měla) žehlit a prát, ale místo toho zas sedím na netu - fakt by mě měl někdo odstřihnout :grinning:
21. led 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
No s žehlením mi ani nemluv. čeká na mě doma plný koš. ale jak příjdu z práce nejsem už schopna nic udělat, naatož vyžehlit. stěží uvařím obídek. dopoledne bych toho doma udělala víc -člověk není tak unavený.
21. led 2009 ve 12:00  • Odpověz
Žabi, já mám pocit, že unavená jsem furt... Noo, ale budu upřímná - spíš je to lenost než únava! :sweat_smile: Hlavně, že to mám všechno vždycky hezky naplánováno a večer jen konstatuju, že jsem ten den opět prozevlila :confounded: :sweat_smile:
21. led 2009 ve 12:17  • Odpověz
tak jsem zpátky z oběda. No holky taky mám lenoru, ale bohužel si ji můžu dovolit až doma po práci. Dneska se musím pustit do žehlení, když už o tom tady mluvíte.
Žabi já nic nechtěla jen mi teď nebylo moc jasné kam to teda jdete, jestli zboží z toho velkoskladu nabízejí v tom obchodě nebo to je přímo ten obchod a do velkoskladu si jedeš třeba pro tu matraci apod. vyzvednout. Musím se přiznat moc jsem ty internetové stránky neprohlížela. :wink: :wink:
21. led 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
taky jsem si dala obídek a teď bych se tak někde natáhla na půl hoďky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No Hafi oni mají velkosklad na Slezké ale prodejnu maj v té Karolíně.
21. led 2009 ve 12:44  • Odpověz
jo tak už jsem to pochopila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2009 ve 12:48  • Odpověz
já už bych šla domů, venku je tak hnusně zataženo, že to vyloženě nabízí si lehnout do postýlky otevřít knížku a usnout u ní. :slight_smile: :unamused:
21. led 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
No Hafi ani mi nemluv. Mě tu moje oční víčka lítají dolů, nahoru. Jsem vyřízená. Já na tom kurzu dneska asi usnu.
21. led 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jé, Hafi, kurz - už jsi platila! Já bych na to málem zapomněla, tak odpoledne jdu na to :wink:
21. led 2009 ve 13:46  • Odpověz
jj andu zaplatila v pondělí :slight_smile:
21. led 2009 ve 13:50  • Odpověz
žabi já se ze začátku čertila, že ta mateřská je moc brzo před porodem, že klidně budu chodit do práce, ale jaksi s dalšími měsíci těhotenství si to už nemyslím a už se na to moc těším až si budu moct kdy chci natáhnou záda apod. Mohlo by letos přijít jaro hodně brzy. Já vím, že tebe to už moc nepostihne, ale my květňačky bychom si to mohly užít aspoň teda od půlky března a duben
:slight_smile:
21. led 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jó, Hafi, taky doufám, že by to s tím počasím mohlo vyjít :wink: Sice nevím, v čem budu chodit, ale hlavně bych ráda, aby se Ameli narodila do krásného jara :dizzy_face: Doufám, že nebude trpět nějakými alergiemi! :grinning:
21. led 2009 ve 14:05  • Odpověz
No to teda na alergie je zase jaro pravda nejhorší. Ale jsem ráda, že budeme moct jen co se zotavíme po porodu běhat po venku s kočárkem. Už se na to moc těším. :slight_smile: Jak vezmu kočárek, Bekušu a půjdem na prochajdu. :slight_smile:
21. led 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
Holky ještě k tomu vašemu kurzu a proplacení pojištovnou.
Ted jsem se dívala na tu VZP a oni to tam mají velice šikovně napsané. Aby nám proplatili kurz tak kurz musí být ukončen do 31.1. Manžel tomu nevěřil a tak tam volal a je to tak. Vy můžete mít doklad z minulého roku ale prostě kurz musí být ukončen do konce ledna. Hajzlíci jedni. Takže vám to určo neproplatí a já se dneska musím domluvit s paní na kurzu jestli by mi tam napsala že kurz byl zahájen v prosinci a konči v lednu. Neskutečné
Tak to mají v pojištovně napsané:
Aktivita zaplacena a zahájena v období 1. 1. - 31. 1. 2009. Bonus lze poskytnout i v případě zaplacení kurzu v roce 2008 a ukončení kurzu v období 1. 1. - 31. 1. 2009.
21. led 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
Ale ještě si myslím že by nám měli zaplatit aspon těch 1000Kc ne? a zbytek si musíme doplatit z vlastní kapsy. Prostě příspěvek ve výši 2000Kc nedostaneme - ten jejich vánoční balíček (samozřejmě se proplácí skutečná částka kurzu).
21. led 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
Tak jsem se znova dívala na tu VZP a 1000Kc by jsme měli dostat - je tam napsané aktivita musí být vybrána v roce 2009. Jen nedostaneme ten jejich vánoční balíček :angry: . To je děs. Nevím proč to vůbec teda dělají takové balíčky.
21. led 2009 ve 14:37  • Odpověz
žabi já už mám na vzp prudkou alergii. Jakmile mi proplatí kurz a narodí se malý tak se přehlašuji na jinou pojišťovnu už toho mám plné zuby. Nikde nedělají takové caviky. Doufám teda, že aspoň ta 1000,- nám náleží s tou počítám. :slight_smile:
21. led 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj sem tu :grinning: ale musím honem honem,drahý přijede po deseti dnech dnes z Prahy konečně domů a nemůže mne načapat u compu :grinning: Musím navařit,upéct buchtu a tak....Vy jste toho teda pořešily,co jsem tu nebyla!
Jinak s tou lenorou to mám naprosto stejně,ale vymlouvám se na to,že mi doktor nařídil odpočinek :grinning: je fakt,že ten počítač je prevít nooo...vždycky ráno jsem plná iluzí,co dnes udělám a najednou je večer a den prozevlovaný :grinning: jak píše Andu...
Jinak Andu byla jsem koukout V Hrabůvce na ten kočárek,ten V-travel a přijde mi skoro stejný jako ten náš,zdál se mi poněkud hůř ovladatelný oproti Dorjanu a masivnější,ale možná to byl jen pocit...Jestli tě napadá nějaká otázka v porovnání, tak se ptej...Já zůstanu u Dorjau,hlavně taky proto,že je levnější :wink: a má pro mne lepší barvy.
Alergie a děti...já bych se tím moc nevzrušovala,dneska jsou všechny děti na něco alergické,blbá doba.Prcek byl od narození pořád nemocný-a to jsem kojila rok a půl :slight_smile: a loni mu vyšly roztoči...
Tak jdu něco dělat,ale jsem po tom cachtání úplně hotová,taktak jsem vyzvedla malého z družiny a doplazila se domů.
21. led 2009 ve 14:55  • Odpověz
autor
No já taky uvažuju o jiné pojištovně.
My jak jsme totiž byli minule s manželem na kurzu , tak nám paní říkala jestli nechceme 2 permanentky - 2x850Kc, že nám to pojištovna proplatí - VZP. No ale já jsem jí říkala že 2x na kurz nechci chodit a ona že to chápe, že bych to pak vybrala na chození s miminkem na cvičení. Teda jestli bych měla zájem. A měla bych to prostě od pojištovny proplacené.
No ale manžel jak tam volal na VZP tak mu paní řekla že ta aktivita musí být vychozená do 31.1. a tak se manžel ptal jak se to dokládá že je opravdu vychozená do 31.1. a ona že na tom dokladu musí být napsané od kdy do kdy kurz trvá. No já to asi taky kašlu. Nechám si proplatit tu jednu permici - a to těch 1000Kc z nich asi i vytřískám. Mají to tam napsané, tak se s nima o tom nebudu ani bavit, jinak okamžitě odcházím od VZP. Taky s tou 1000Kc počítám (teda v mém případě 850Kc). No ale mohla jsem mít pro mimouška cvičení zdarma a tak budu mít prd kulové s přehazovačkou.
21. led 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.