• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
K pojištovně ...já mám hutnickou,v poho,akorát jsem se taky naštvala ptž oni dají na plavání 1500,ale když tam máš to blbé slovo- těhotenské-tak už jen 500!!!!škoda že mi to nedošlo dřív,ale každá kačka dobrá...
21. led 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
Tak holky pro dnešek to balím. Valím na vlak a pak hurá na kurzík a pak nakupováníčko. Jestli něco nakoupíme, vyfotím at se zíta můžete mrknout. Tak zatím čusíííííík :slight_smile:
21. led 2009 v 15:16  • Odpověz
Žabi, je možné, že mi neproplatí, ty 2 tisíce, ale ten tisíc musí určitě! Ten se vztahuje na rok 2009, ty dva (jakože bonus) na rok 2008
21. led 2009 v 15:45  • Odpověz
Žabi, tak příjemné nákupy a nové vědomosti z kurzíku :wink: Já už jsem na ten náš taky zvědavá :wink:

Gabi, ještě mě napadlo, nezkoušela jsi přehazovat, rosp. vytáhnout korbičku z podvozku?? Boť to je tak jediné, co se mi u toho DorJanu nelíbí, že to je takové krkolomné... s mimčem uvnitř bych to asi nezvládla :sweat_smile: A ještě jedna věc - skládala jsi podvozek? Jestli to jde stejně dobře jako u DorJanu?? No já asi taky zůstanu u první varianty, ale když můžu mít díky tobě porovnání, můžu ještě zvažovat :wink:
21. led 2009 v 15:51  • Odpověz
jééé já jsem jelito,zrovna to jsem nezkošuela,ale systém je stejný jako u Dorjanu....víš co je lepší vyzkoušet sama,sto lidí,sto chutí...já osobně si nemyslím,že to budu přehazovat v půli cesty kvůli třeba sluníčku,stejně chci dokoupit slunečník...
21. led 2009 v 16:01  • Odpověz
Mám z těch kočárků hlavu v pejru :dizzy_face:
21. led 2009 v 16:05  • Odpověz
Andu ty už jsi byla v tom mimistylu?
21. led 2009 v 16:07  • Odpověz
Gabi, jojo, už jsme v mimistylu byli s přítelem a ten DorJan se nám moc zalíbil. No taky nemyslím, že budu korbičku přehazovat za jízdy, hodím na stříšku plínku a je to :slight_smile: Ale tak napadlo mě, že mi třeba malá usne v kočáru a nebudu jí chtít budit... Ale to není až tak podsatné :wink:
Jinak jsi mě potěšila, že nejsem sama taková lemrucha :grinning:
21. led 2009 v 16:20  • Odpověz
A ten šedý?
21. led 2009 v 16:27  • Odpověz
Jako myslíš, jestli budeme chtít ten šedý?? Nevím, spíš se nám teď zalíbila tahle http://www.mimistyl.cz/shopGoodsImgDetail.php?variant=1&goods_id=8501&fotoId=4731
Nám se původně líbil ten DorJan Danny Sport a tam ten kytičkový byl takový víc do zelena. Teď je to fakt víc šedé a to už nám připadá takové moc ponuré :wink:
21. led 2009 v 16:29  • Odpověz
Zajímavá barva...Já původně byla unešená z toho červeného kytičkového,ale když jsem ho viděla na prodejně,tak mi přišel až moc hippie,tak momentálně to vidím takhle...http://www.mimistyl.cz/shopGoodsImgDetail.php?variant=1&goods_id=8501&fotoId=4729
21. led 2009 v 16:35  • Odpověz
joj, gabi, tan se mi taky moc líbí, ale neprošel mi :wink: u toho kytičkového se mi nelíbí ta červená barvička - přijde mi taková nudná
21. led 2009 v 16:43  • Odpověz
já jsem si zase říkala že v zimě budu asi moc razit :slight_smile:na druhou stranu,ten sytě růžový je taky super...No a ten vínový uvidím co řekne tatka :wink: třeba taky neprojde...Chtěla bych do toho pl,ale ted nemám na kočár penízky a jet tam zase jen tak....musím to vydržet :frowning2:
21. led 2009 v 17:01  • Odpověz
Ahooj holky, jdu vás po dlooouhé době pozdravit a popřát vám všem ať se máte co nejlíp :wink: My se chystáme na vstupní pohovor v druhém centru, tak jsem zvědavá :wink:
21. led 2009 v 17:08  • Odpověz
Ahoj, Parapli! Děkujem! A hlavně, ať jste spokojení a ať vám to taky konečně vyjde!! :wink:

Gabi, my teď taky nemáme na kočárek penízky, ale myslím, že jsem psala, že chce přispět dědeček :wink: Což je od něj hezké, protože s penízkama teď na tom celkově nejsme nejlíp, takže tohle nám hooodně pomůže :wink: Já myslím, že do toho Polska to pojedeme obhlídnout asi někdy v březnu, to by mělo stačit, si myslím :wink:
21. led 2009 v 17:27  • Odpověz
Andu - děkuji moc. Tož dědeček je šikula, jen ať zainvestuje do kočárku, stejně ho pak bude hrdě vozit a nikomu ho nepůjčí :slight_smile: Aspoň můj otec to tak dělá s bráchovýma dětma :grinning: :grinning:
21. led 2009 v 17:29  • Odpověz
Hihi, Parapli, to jsem sama zvědavá - jde vidět, že se těší, ale nikde se tím moc nechlubí... No jo, nějak se mu nechce přiznat si, že bude DĚDA :wink:
21. led 2009 v 17:30  • Odpověz
Andu - a kolik má roků ?
21. led 2009 v 17:31  • Odpověz
no až se malá narodí, bude mu - takže si nemá nač stěžovat :wink: Jeho mamina byla babičkou ve 36 :grinning:
21. led 2009 v 17:36  • Odpověz
:wink: :grinning: :grinning: To můj otec si to užívá, dědou v 65, to už je dost :wink:
21. led 2009 v 17:37  • Odpověz
par ahoj zajdi k nám taky poreferovat
21. led 2009 v 17:38  • Odpověz
dobré ránko...
tak já včera utrácela, ale mám spoustu věcí z IKEY pro dětský pokoj... a novou matraci do postýlky... nakonec kokos pohanka a polyuretanová pěna...
dneska jdu do Tesca

jinak Žabi na ty bodyna jsem nenarazila nikde. Teda jo -v Baby Expertu ale jedno za 100-150Kč...:frowning2: tak nevím,no.
22. led 2009 v 07:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno
Jé Zuzi díky že ses mrkla. No my včera byli v tom Sam baby a tam taky žádné pěkné bodýčka neměli. A taky stály v tomto rozmezí.
Nakonec jsme včera jenom koupili toho hada - ten je super a jednorázové přebalovací podložky. Nic jiného tam neměli z toho co jsme chtěli. a mají to tam dražší než v tom velkoskladě. No a nepříjemné prodavačky - nebo aspon včera měli blbou náladu.
Už jsem to včera ani nestihla vyfotit - hned jak jsme přišli šla jsem spát - jo a kurz opět super. Pojedeme se s manhželem podívat do porodnice do Krnova. Tam by mi mohli splnit mé představy o porodu.
22. led 2009 v 07:40  • Odpověz
Žabi ty prodavačky jsou tam některé dooost nepříjemné... a ceny jako v Baby expert,takže já už kupuju radši tam... do Polska se nedostaneme, tak jsemkoupila matraci dražší, ale už to neřeším :wink:zase bychom něco projeli atd...

já teď plánuju hračku na kočárek a uvažuju, kterou koupím...
jsou to krásné starosti...

ty chceš jet až do Krnova??? :-O to je dost daleko...troufneš si i v bolestech?
22. led 2009 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
No Zuzi do Krnova to prý trvá hodinka cesty a porodní asitentka mi tvrdila že pokud se mi porod rozběhne normálně, tak bychom to měli v pohodě stihnout a ta cesta se dá vydržet. Ovšem pokud by kontrakce byli už tak krátké, tak jasně že budu rodit někde v OV. Ale prostě mojí představu jakou mám o porodu a klidně bych si za ní i zaplatila mi tady v OV žádná porodnice neumožní - nebo respektivě ti prý řeknou že budou respektovat tvůj porodní plán, ale nakonec si to stejně udělají po svém. V Krnově je prý má představa o porodu běžná. Tak nevím. Určo se tam chceme jet s manželem podívat. Potom zvážíme co bude pro nás nejlepší řešení.
22. led 2009 v 07:50  • Odpověz
já mám asi špatný odhad vzdálenosti, je to tím,že to tu ještě za těch 5roků moc neznám, myslelajsem, že je to dál...ale na Krnovskou nemocnici jsem slyšela taky jen samou chválu...
nakonec já jsem sice měla bolesti,ale daly se vydržet a času bylo habaděj, to je fakt. Já o porodním plánu neuvažuji, byla jsem spokojená s vedením vPorubě asi snad jako jedna z mála :grinning: Snad budu i teď...
22. led 2009 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holky,
teda vy jste po ránu ukecané. Hlásím prádlo vyžehleno i povlečení. Ufff mám to z krku. Zuzi pokud si pamatuji tak si říkala, že po 10. únoru bys mohla jít do toho povlečení, že?? Teď ještě jak na tom bude Andu ale krásně by to vyšlo i s tím srazíkem v únoru, co říkáte? :slight_smile:
22. led 2009 v 08:26  • Odpověz
22. led 2009 v 08:27  • Odpověz
tak na to koukám a nemají tam ještě výsledky. :rolling_eyes:
22. led 2009 v 08:28  • Odpověz
tak nic výsledky jsou jen pro předplatitele. :frowning2:
22. led 2009 v 08:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.