• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
holky co je s váma, kde jste všechny zmizly?? :fearful: :fearful:
22. led 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
Já jsem tady. akorát jsem musela teda naposledy objednat zbožíčko.
Jsem nějaká unavená - to asi to počasí.
kdy uděláme ten srazík? a kdy se bude teda objednávat to povlečeníčko?
22. led 2009 v 10:49  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: pročítala jsem různé diskuze, ke komu bych se přidala :slight_smile: a vidím, že nejaktuálněší věci týkající se Ostravy probíráte tady vy.Jinde jsou skoro samé Slovenky, což mi přijde naprd :wink:

Tak pokud ještě někoho k sobě přibíráte, byla bych ráda :slight_smile: já totiž kecám pořád ještě na Beremese, ale tam už jsem mimo mísu, pže jsem se stihla mezi tím i v pohodě rozvézt,tak už je těch společných témat méně :grinning: Jinak jsem plus mínus 16-18tt(nemůžou se mi furt dopočítat :unamused: ) Takže bych tak plus mínus k vám zapadla... :slight_smile:
22. led 2009 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj maminy!Takže hlásím 100%holčička :grinning: Máme i detailní foto pipinky :grinning:
22. led 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
Saly vítám tě mezi náma. To je dobře že se pořád rozrůstáme :slight_smile:
Odkud z OV jsi? Počkej a ty jsi rozvedená a čekáš mimouška? teda tak to tě obdivuji - já bych to sama asi nezvládla.
Gabi tak velikáááánská gratulace k holčičce - to je bomba - budete mít páreček - já chci taky někdy. Tak tady zatím vedou samé holky - a co tak rodit kluky?
Jinak ted jsem si zarezervovala na MMB zavinovačku do autosedačky emitex letní, tak doufám že to paní prodá mě, když jsem byla první, protože už tam odpověděl i druhý zájmce.
22. led 2009 v 11:56  • Odpověz
ahoj holky,
no takže jsem byla v Tescu a neptejte se mě, kolik jsem tam utratila... strašně moc :grinning: Stydím se, ale nešlo odolat!
Gabi gratuluji k potvrzené holčičce, to se vámkrásně povedl páreček.
Saly vítej... konečně někdo takyz července :wink:
22. led 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz
zabka: Jo,jsem z Ostravy, momentálně z Hrabůvky.Jsem rozvedená, ale to byla moje první životní etapa, teď jsem ve druhé..takže mimčo čekáme s novým přítelem, tak neboj :wink: sama na něj rozhodně nebudu :slight_smile:

My byli na fakultce minulý týden na ten genetický ultrazvuk, ale pohlaví ještě nebylo vyvinuté, Dr.říkal, že by si tipl kluka, ale furt je to 50:50 takže jako na začátku :slight_smile:
4.2.jeme znovu, tak snad budm vědět více, jsem strašně zvědavá :grinning:

Na tu letní emitex jsem taky koukala, ale čekáme to v červenci,tak nevím estli to není do těch veder zbytečné? jak dlouho v tom ty mimča bývají?
22. led 2009 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky,
Saly, vítám tě mezi náma :slight_smile:

Gabi, super, že hočičku potvrdili, jak píše Žabky, taky bych se ráda dočkala párečku :wink:

Zuzi, ty jsi jako já, taky vždycky utratím véélké peníze ani nevím jak! :grinning:

Jinak s tím 10. únorem jsem to psala já :wink: Budou penízky, já koupím povlečeníčko, přítel matraci a postýlka bude připravena :wink: A jinak srazík bych udělala, jak jsem psala někdy kolem 15., ale to záleží na pracujících, páč já mám čas v podstatě kdykoliv, že ano:wink:
22. led 2009 ve 12:19  • Odpověz
ahojky tak jsem zpět z oběda.
Gabi gratuluji k holčičce. Samé holky, ty žabi taky??? Né neboj jen tě zkouším. :grinning: :grinning: :grinning:
Saly vítám tě tu u nás a doufám, že se ti tu bude mezi námi líbit.
Andu aha takže Zuzi pasovalo by ti to takhle nebo teda budeš extrovka a pojedeš si sám na sám. :wink: :wink:
Jinak jsem pro srazík kdykolvek. Mě to právě vyhovuje, že jsem ještě pracující, jelikož jsem ještě v Ostravě pak už to bude komplikovanější z Petrovic. :slight_smile: :slight_smile:
22. led 2009 ve 12:25  • Odpověz
Andu no já vím jak jsem je utratila ale nedalo se odolat...
Hafi mi se to hodí až od 22.2., proto jsem psala, že jestli ostatní spěchají, tak že to objednám pak časem sama :wink:
22. led 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz
no kdybychom udělali ten poslední týden únorový srazík tak by se to asi v poho dalo, co říkáte. Žabka by se ještě mohla dokulit a my ostatní taky. :slight_smile: :slight_smile:
22. led 2009 ve 12:39  • Odpověz
Pokud byste organizovaly nějaký srazík, tak pokud mi to vyjde, ráda bych přišla pokecat o mimčech taky :slight_smile: ať nezatěžuje ostatní netěhotné kamarádky :wink: Jsem na nemocenské, takže vlastně můžu kdykoliv,mimo víkendy, to býváme pryč.
22. led 2009 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz
Hihi, Saly, už si taky někdy připadám otravně, jak netěhotným kamarádkám vyprávím o těhu a dětech :grinning: Tak se snažím krotit, ale někdy mi to ujede :sweat_smile: No holt aktuální téma, co naděláme, že?! :grinning:
Holky, mě je to opravdu jedno, kdy se věcičky objednají - hlavně si ale budu muset dát penízky bokem, ať je neuvalím za nějaké strááášně důležité věci pro malou :grinning:

Hafi, no nejsem já střevo?!? zas jsem zapomněla zaplatit ten kurz! :sweat_smile: Už se nemůžu dočkat, až paní pipinkovou vyprsknu a mě se navrátí můj intelekt :grinning: Teda doufám, že se vrátí! :sweat_smile: :grinning:
22. led 2009 ve 12:46  • Odpověz
andu myslíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2009 ve 13:04  • Odpověz
ať to není ještě horší. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. led 2009 ve 13:05  • Odpověz
CHi chi andu nechci tě strašit, ale u mě je to čím dál horší :grinning:
22. led 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
No holky mě už je sraz taky jedno kdy bude - já totiž taky už budu doma - takže jediná chudák pracující tu bude Hafi. Jinak to povlečení? Já bych ho chtěla do toho konce února - v březnu už nevím jak se budu koulet a může tona mě přijít kdykoliv. Ale zase mi je líto že si to Zuzi nemůže objednat s námi. Nejde to teda ještě nějak vykutit?
No a Hafi až budeme mít mimča tak se ostravačky sebereme s kočárkama do vlaku a dorazíme do Petrovic - to je kousek :grinning: . A nebo naopak ty do OV.
Jinak Saly já zavinovačku kupovala i tu zimní i letní. čekáme to začátkem dubna a to fakt nevím jaké bude počasíčko. Nechce se mi kupovat na mimčo nějaké zimní věcičky, takže ho akorát hodim když bude zima do té zavinovačky a bude vystaráno. Někde jsem četla že i 6ti měsíční mimča se tam vlezou. No a je pravda že známí ted mají 6ti měsíční mimčo a dávají ho do toho pořád (taky se jim narodilo v červenci).
22. led 2009 ve 13:14  • Odpověz
andu: o jakém kurzu mluvíš? nějaký předporodní? Já se zatím rozhoduju kam budu chodit a kde teda vůbec rodit.. :slight_smile:
22. led 2009 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jo jinak Hafi jestli čekáme holčičku nebo kluka - to si budete muset počkat - ale už je to skoro "za pár" :grinning:
22. led 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
Jen mě mrzí že vám tady nemůžu vyfotit oblečky pro mimíska - poznaly by jste totiž co čekáme
22. led 2009 ve 13:16  • Odpověz
Žabi v pohodě... ty jsi v 30tt tak je jasné, že už to chceš mít doma. Já mám ještě spoustu času... a třeba si saly taky vybere na těch stránkách nebo uvidíme, zda ještě někoho nezlanařím. A když ne - 60Kč za poštu není fakt moc...vzhledem k té hromadě, co budu objednávat :wink:
žabi teda ty nás napínáš!!! A ještě min. 10týdnů budeš... no teda.
Saly já tu zavinovačku asi nekoupím... ale nevím...váhám.
22. led 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz
Napsala jsem do toho baby marketu za jak dlouho by to mohli připravit k osobnímu odběru a zda to je vůbec možné protože jestli mi zuzi může po 20. poslat penízky na účet a oni to mají rychle připravené k odběru tak je to úplně v poho a můžem údělat ten srazík poslední týden v únoru a zvládne to s námi i zuzi. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a bude to úplně super. No co když už tam manžel jede tak ať to hezky vezme vše, ne?? Ještěže mají velké služební auto. :grinning: :grinning: :grinning: Berlingo tam to vleze :slight_smile: :slight_smile:
22. led 2009 ve 13:22  • Odpověz
že jo ta žabka je tajnůstkář sem si myslela, že ji zlomím a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2009 ve 13:23  • Odpověz
Hafi tak to je super... jste hodné :wink:
22. led 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz
když tak dáme sraz v Porubě ať se nám žabka dokulí na sraz, když má takový strach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale já myslím, že to úplně v pohodě zvládne. :slight_smile: :slight_smile:
22. led 2009 ve 13:28  • Odpověz
zuzu: a o ajké stránky se jedná? co budete nakupovat? Já sice s nakupováním bych chtěla tak měsíc počkat,ale už chodím a koukám, hlavně po kočárcích, pže to bude asi oříšek :frowning2:
22. led 2009 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz
22. led 2009 ve 13:32  • Odpověz
objednáváme si povlečení, jelikož žabka zjistila, že na těchto stránkách je to levnější než v Polsku a to se vyplatí. A jelikož do Opavy jezdí můj manžel služebně a osobní odběr je myslím možný v Bolaticích u Opavy tak to objednáváme najednou a manžel to vyzvedne a na srazíku si to rozdáme. POVINNĚ NA SRAZ VELKOU TAŠKU!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jestli chceš tak se podívej a vyber a pak to dohromady objednáme.
22. led 2009 ve 13:35  • Odpověz
Dobře díky, tak já mrknu..a vyplatí se tam jen povlečení nebo i něco dalšího? :slight_smile:
22. led 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz
ty ceny jsou velice přijatelné.to čumím, :rolling_eyes: ale nejdou mi zvětšit fotky, abych si detailně prohlídla vzory...já tohleto raději kupuju osobně..to spíš vidím na nějaký výlet jestli tam mají ukázkovou prodejnu..
22. led 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.