• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
už jsem na to přišla jak se to zvětšuje :slight_smile:
22. led 2009 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, nestraš mě, že to s tou mou hlavou bude ještě horší! To už se můžu jít rovnou zahrabat! :sweat_smile: :grinning:

Saly, já budu objednávat tu 5 dílnou sadu :wink: Hihi, Hafi, to je jediné štěstí, že manžel jezdí Berlingem! :grinning: Akorát teda nevím, jak domu potáhnu peřinu, polštář a povlečení - asi si mě bdue muset vyzvednout přítel :wink:

Noo, Žabi, už se ti to krátí, stříháš už metr? :wink: Hihi a já si myslím, že to bude kluk :wink: Tak jsem zvědavá... Nevím, co jsem tipovala na začátku, ale teď si myslím, že máte pindíka :wink:
22. led 2009 ve 14:11  • Odpověz
andu já ti když tak vezmu jestli ti teda stačí někde tam k zoo :wink: :wink:
22. led 2009 ve 14:16  • Odpověz
jejda tam mělo být tě
jinak já tamtudy stejně pojedu a buď to nejdřív vezmeme přes Heřmanice a vyzvedneme manžu v práci a nebo jestli se on dopraví domů nějak tak pojedu rovnou a to pojedu hnedle kolem bazalů a směr důl Michal adál na Rychvald :slight_smile: :slight_smile:
A jinak žabi to nebude špatný nápad, že přijedete za mnou můžem i něco grilnout to bude paláda. :sweat_smile: :sweat_smile:
22. led 2009 ve 14:18  • Odpověz
Hafi, no však se domluvíme :wink: Drahý si mě určo rád odveze, ale kdyby náááhodou ne, tak jedeš přesně tím směrem, kterým bych potřebovala :wink: A vyhodit bys mě mohla za pumpou co je před křižovatkou na Michálkovice :wink:
22. led 2009 ve 14:22  • Odpověz
myslíš takovou tu co je utopená a jede se k ní z kopce?? :slight_smile:
Jinak už mi odpověděli, že povlečení je připraveno do 7-10 dnů i když je to osobní převzetí. Takže srazik první týden v březnu :wink:
:slight_smile: :slight_smile:
22. led 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
No já myslím že se tam dokoulím do té pizzerie a manžel si mě pak akorát příjde vyzvednout s autkem. AKorát teda ve čtvrtky má fotbalek, ale jinak je to v poho.
No a holky nechcete udělat ten srazík i dříve? já vás ještě neviděla. No a kdyby bylo nejhůř tak jedno povlečení máme doma, to bude vyprané a kdybych náhodou porodila dříve - což doufám že ne - tak by to vyzvedl manžel u Hafi v práci. Takže klidně první týden v březnu, at může i Zuzik.
Jinak ještě chviličku tu do mě budete rýpat a já vám snad i prozradím co to bude :astonished: .
Saly je tam levné i zavinovačky - teda v polsku stály 200-250Kc jak kde a fakt jsou to úplně ty samé. Však koukni ke mě do alba, mám tam danou fotku z toho babymarketu a fotku v reálu jak jsem koupila povlečení v Polsku - a je to to samé a hlavně levnější.
22. led 2009 ve 14:50  • Odpověz
Už jsem to celé prokoukala, jsou tam moc hezké věci, psala jsem pánovi jestli tam mají prodejnu a napsal, že ne, že jen výdejní místo, takže v reálu to asi neobhlídnu.
Já se k vám holky s objednávkou nepřidám, protože já bych chtěla pokojíček ladit až budu vědět co to bude..a nechtěla bych teď kupovat neutrální barvy, protože je nemám moc ráda..
já spíš zrovna tyhle věci budu nakupovat asi až v březnu, to bych si tam klidně sjela,není to daleko..
Ale ceny tam jsou vééélice slušné..líbí se mi i ty deky a osušky...
22. led 2009 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz
zabka: a kde jsi byla v Polsku na věci pro mimi? na malé burze?
22. led 2009 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz
tak co holky budem zkoušet pevnou vůli žabky?? A jinak fakt není problém i s dřívějším datem a Zuzi mi to pak dá do ruky. Úplně v poho vůbec se nemusíš cítit blbě mě je to jedno mám to vybírat z bankomatu nebo takhle je mi to fuk. A neboj já si na miminko na účtu našetřila takže tam mám dost penízků. Sem přesně věděla jak to dopadne. Tak se holky rozhodněte já fičím. Dělám dnes taxíka tchánovi. Vegáč nám skončil tchán přijede z ozdravného pobytu co mají na čd, a bude jak po klidu tak po soukromí i pořádku, jelikož když je doma tak třikrát do týdne umývám umyvadlo a WC a zametám chlupy prachu na chodbě od toho jak furt třepe hadrama, ale beru to jako přípravku na mimi, asi to nebude o nic lepší ba dokonce asi horší :grinning: :grinning: :grinning:
Tak se mějte moc krásně papáček. :sunglasses: :sunglasses:
22. led 2009 v 15:05  • Odpověz
žabi tak nám to řekni... my to nikomu nepovíme :grinning:
Hafi pokud mi přijdou penízky dřív, tak ji hned šupem horem pošlu...
já jsem se teda překonala a něco poklidila... věcičky vyfotit nemůžu, ptž bych zaplnila celé album :grinning:
22. led 2009 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz
Saly, zapomněla jsem ti odpovědět. Jojo, měla jsem na mysli předporodní kurz. 17.2. nám s Hafi začíná v Centru Lotos, tak to musím do 3.2. zaplatit:wink:
22. led 2009 v 15:54  • Odpověz
ahojky holky.. tak my měli dneska KO s mimi.. vše ok, mě prohmát dole, pak jen vteřinový utz na změření a zvážení a bylo po.. máme 491g a cca 24cm.. cm byly jako v pondělí, ale beruška dost přibrala od pondělí, to měla 363g.. :wink: :slight_smile: a pohlaví ani nekoukal.. další KO opět za měsíc.. :slight_smile:
22. led 2009 v 17:04  • Odpověz
jéé, vždycky když příjdu, tak tady nikdo.. :unamused:
22. led 2009 v 17:08  • Odpověz
koukám a vidím, že máme další ostravačku.. moc vítám saly :slight_smile: :slight_smile:
22. led 2009 v 17:09  • Odpověz
holky, kdo děláte tabulky.. neuděláte nějakou i čistě těhulkovskou? jako kdo, kdy má termín a tak?.. ať tomáme pěkně přehledně a víme, kdo je na řadě.. :dizzy_face: :dizzy_face:
22. led 2009 v 17:10  • Odpověz
Ahoj Mišo, jé, tak to mimoušková přibírá rychle čéče... :slight_smile: My budem mít asi nějakou drobounkou (asi po mamince :sweat_smile: ), páč jsem na velkém UTZ byla ve 22.týdnu a malá vážila 476g :slight_smile: No já jsem radši, než kdyby byla po tatínkovi! :grinning:
22. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
Dobré ráno holky, super paťulínek je tady. :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2009 v 07:42  • Odpověz
autor
DObré páteční ráno
Tak konečně pátek a volňásko před náma. Zítra nevstanu dřív než v devět.dneska jsem se nemohla vykopat z postele.
Včera jsem si dala do alba zavinovačku do autosedačky co už putuje k nám.
23. led 2009 v 07:53  • Odpověz
dobré ránko,
konečně pátek... i když nás čeká pracovní víkend,aspoň budeme spolu..adneska po obědě čekáme návštěvu, tak musím uklidit...
andu ta váha je jen odhad...ve skutečnosti to může být míň nebo víc :wink: mi tipovali Terezku, že bude mít skoro 4kg a měla 3,25 takže já jsem byla ráda :grinning: Zato teď dohání taťku a je hrozně velká... myslím, že bude mít v dospělosti vysokou postavu...
23. led 2009 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz
žabi napodobně taky se mi nechtělo z pelíšku. :slight_smile: :slight_smile: a zítra se válím dlouho v posteli přísahám. :grinning:
23. led 2009 v 09:05  • Odpověz
tak jsem to všechno dočetla co jste včera povídaly a miši myslím, že je zbytečné dělat další tabulku máme to všechny napsané v pasu takže když nevíš tak lehce zjistíš. Po porodech změním tabulku. :wink: Já ji spíš obnovím kvůlí saly. Napiš mi prosím vše co máme v tabulce ať to můžu doplnit díky. :slight_smile: :slight_smile: Tabulka - snazilkyostrava
23. led 2009 v 10:02  • Odpověz
Dobré rááánko maminky,já ted nějak moc nestíhám být tu s vámi,tak jsem jen tak přeletěla co jste probíraly...já se asi taky přidám s tou objednávkou,určitě budu chtít zavinovačku a možná 5ti dílnou sadu,uvidím jak na tom budu finančně...Mám taky na psat co a jak do tabulky?
23. led 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj gabi jasan že váháš
a s objednávkou se klidně přidej
:sunglasses:
23. led 2009 v 10:26  • Odpověz
ahoj holky jdu se na vás po dlouhé době kouknout jak se máte??
23. led 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj strouži že se taky ukážeš. :wink: :wink: Já myslím, že všechny v pohodě, ale spíš budu mluvit za sebe. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Jde to
Spíš co ty povykládej. Jak vám jde snažilkování a co jak se ti tělíčko vypořádalo s odstraněním štítné žlázy. Mému taťkovi taky vzaly a občas když si dá velký záběr třeba s prací na zahradě tak ho pak chytají křeče s nedostatku vápníků a víc mu ho nechcou předepsat protože by mu ztvrdly chrupavky a tak.
23. led 2009 ve 12:30  • Odpověz
šmankote tam mělo být z nedostatku. Ach jo pátek :astonished: :astonished:
23. led 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
Tak jsem se konečně dostala k PC. Strouzi ahoooj. Jak se vede? co snažilkování? Dlouho ses tu neukázala.
Já jsem dneska nějaká vyplivnutý - miminko je dneska nějak moc akční a tak kope a kope. A já už toho mám tak akorát dost.
Ještě dvě hodinky a hurááá víkendíček.
já se tak nemůžu dočkat víkendičku a Hafi nebudeš sama kdo zítra bude stávat pozdě. Sice musím něco nachystat - upéct protože přijede ségra s rodinou a babička. ale to se zvládne.
23. led 2009 ve 13:32  • Odpověz
Tak jo holky pádím domů, mějte se moc krásně užijte víkendu i když je pro vás ať už pracovní nebo návštěvní a naberte síly na ten další týden, i když to si asi přeji sama sobě, jelikož už zůstávám poslední pracující, no ale co i na ty děti je třeba nabrat sil :grinning: :grinning:
Tak jo mějte se sluníčkovatě papa v pondělí.
23. led 2009 ve 14:34  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Ráno jsem byla na KO s prckem, zatím se jeví vše OK,dneska hezky poslouchal, pěkně nastavoval hlavičku,když mu ji pan doktor potřeboval změřit :slight_smile: tak jsme dostali pochvalu :slight_smile: Pohlaví zas nevím, strkal tam furt hlavu..pak jsem jela do Frýdku ke kámošce a ta mě pak poslala do velkoskladu s kojeneckým zbožím ve Starém městě u Frýdku místku a ceny měli velice přijatelné, taky tam měli ty povlečení -sada(polštář+peřina-povl,mantinel,nebesa..700Kč, bez nebes 420 Kč,výplň peř a polš.309)zavinovačky tak 180 až 240 Kč a osušky tak klem 200Kč, myslím, že by se dalo vybrat...
23. led 2009 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.