• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
krásný víkend všem :wink:
23. led 2009 v 16:43  •  2 děti  • Odpověz
ahojky to jsem ráda že se všem vede dobře a hlavně že mimíška rostou. no já se mám celkem fajn, doktorka mě zatím nechává doma prej aby si tělo a duše odpočinula po tom všem co se stalo a po operaci, tak na jednu stranu dobrý ale na druhou už mi chybí práce a hlavně doma je člověk pořád sám a má čas vymýšlet blbosti, přemýšlet a depkařit. jinak už se snažíme, teď čekám na druhou ovulku a uvidíme co a jak. s tím vápníkem no mě to taky dělalo po operaci problém, boleli mě zuby, kosti, byla jsem unavená, ale dali mi rozpustné tablety vápníku ať beru a už se mi zdá že dobrý ale jak s hodnotama nevím, od nemocnice mi ještě nebrali krev ani na vápník ani na štítku takže uvidím až v únoru co jak vypadá a jak se s tím tělo srovnalo. doufám že mě nečeká další "jobovka" a že se něco neposere tak aby nám to překazilo snažení.
23. led 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Dobré rááááno.
Tak hurá dneska poslední den v práci :slight_smile:
Jakpak jste se měli o víkendu? u nás se střídali návštěvy jak na běžícím páse. ale přežili jsme to. akorát na mě něco zase leze. dneění noc byla hrozná. mám rýmu a začíná mě trošku škrábat v krku. holky já už se tak těším až porodím. včera mě pořád nějak táhlo břicho kolem pupku :unamused: , tak nevím jestli je to normální.
26. led 2009 v 07:32  • Odpověz
dobré ránko,
Žabi brzy se uzdrav... to břicho myslím,že to je normální. Mimís už tam nemá moc místa...:wink:
jinak u nás krásně vymalováno jupí. Ale jsem slaměná vdova, manžel mi odjel do Holandska :frowning2:
26. led 2009 v 07:48  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno holk,
tak v prvé řadě žabi ještě jednou všechno nejlepší k tvým dnešním narozeninkám. Hodně štěstí, hlavně zdraví (to pro oba) a prostě pohodu. Máš krásný dárek k narozkám poslední den v práci :wink: :wink: To je dobře, že jste návštěvy zvládli dobře a z té rýmy se doufám brzo vyléčíš jakmile budeš doma.
Jinak mě občas tak nějak táhne břicho a jak jsem se bavila se setřičkou je to normální jak píše zuzi. Mě táhne taková ta blanka na pupíku tak pro mě pomoc je mazat a mazat a mazat ať je pokožka pružná. Tak mažeme ráno a večer.
Zuzi to je super že máte vymalováno, jaké barvičky jste volili?? :slight_smile:
26. led 2009 v 07:56  • Odpověz
Hafi dělali jsme jen přes víkend pokojík Terezce - zelený. Krásně hráškově...moc se mi to líbí a vypadá to hned líp. Taky dostala dospělejší postel... Hned po ní hopsala a spala v ní, je to šikulka...
26. led 2009 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
U nás víkend v pohodě - hezky jsem ho prozevlila, trochu pouklidila, ale např. vaření se mi vyhlo, neb přítel dělal u mamky účetnictví a rovnou tam i přespával, tak jsem měla o satrost míň :wink:
Žabi, tak ať ti ten poslední den v práci hezky uteče a pak se doma pořádně vykurýruj :wink: Já teda taky furt smrkám, ale to mám s jorkšíra skorotchýně, takže se toho ještě nějakou chvíli nezbavím,,, :confounded:
Jé, holky, já už bych tak brala květen :wink: Do teď mi to jakž takž utíkalo, ale nějak se mi to začíná táhnout :astonished:
26. led 2009 v 08:44  • Odpověz
Dobré ránko maminky...tak já jsem taky opět slaměná vdova,zase na 10dní :frowning2:
Já už bych to taky chtěla posunout a mít už mimíska doma v postýlce,než v briše...dnes je mi od rána divně,blbě...nálada pod psa :frowning2:
Zabi připojuji se ke gratulaci a přeji vše nejjjj :slight_smile:
Jinak holky co jste marod,pěkně nožky nahoru,teplý čajík a odpočívat...teda pokud to jde :slight_smile: Já se zatím držím,co se týká nachlazení,ale mí dva chlapi se o víkendu taky kurýrovali.
26. led 2009 v 09:00  • Odpověz
No, holky, je to teď s těma chřipkama a nachlazením na prd! Ale poctivě piju vit. C, tak snad to k něčemu bude :wink: Teda ale ven nelezu dokud nemusím, páč ten bordel co je v posledních dnech ve vzduchu, alespoň tedy u nás, to je mazec!! Strašná inverze a do toho někteří idioti ještě topí jakýmsi svinstvem... Já teda chápu, že plyn je drahý a zase se ochladilo, ale trošku přemýšlet by neškodilo! :angry: Mám to astma a i když né nejhorší, sotva vylezu ven, dusím se. A to i můj přítel, který ničím takovým jako já netrpí... No hnus! Už aby bylo jaro! Nehjen, že budou mimoušci u nás, ale i to ovzduší se snad trochu vyčistí!
26. led 2009 v 09:07  • Odpověz
jj...a dneska je venku obzvlášt kráááásně :confounded:
26. led 2009 v 09:10  • Odpověz
JÉÉ Zuzi tak to Terezka je moc šikovná, hold už je velká holka, no co musí být, když ji přibyde sourozenec :grinning: :grinning: :grinning:
Andu napodobně taky jsem ten víkend nějak prolajdačila, jen jsem stihla vyprat tři pračky, jelikož se tchán vrátil z té svojí dovolené a hned včera jsem to vyžehlila. Včera jsem se dokonce pustila do spravování monterek na stroji tak to mám vcajku. Dneska jakmile se vrátím domů tak vydrhnu koupelnu a záchod a budu chvilinku vyšívat a tak po troškách udělám to co jsem o víkendu nestihla. :slight_smile: :slight_smile:
Už se jinak taky těším na květen, ne že by mi to pomalu utíkalo, ale starostmi o malého kukuu zaženu aspoň starosti co jsou kolem, teda spíše černé myšlenky a dumání nad tím jak to všechno bude, jelikož to pro tchána vypadá nadějně na ten předčasný důchod. Z jedné strany ho moc chápu taky bych to asi v jeho věku brala, ale pro mě to bude katastrofejšn pokud budeme ještě bydlet společně. Ale pokud to chlapi stihnou předělat, jelikož na tom opravdu není moc práce
26. led 2009 v 09:14  • Odpověz
Hafi, no věřím, že s tchánem by to asi bylo o nervy... Ale tak snad to do května všechno stihnete!! Držím palce, páč mám v živé paměti, co všechno přestavba obnáší :wink: No a to to ještě nekončí - teď si nnaši nechávají ve sklepě předělávat prádelnu, tak tam ani radši nelezu, boť bouracích prací a toho prachu už mám po krk :sweat_smile: A někdy během příštího týdne nám chlapi přijdou do ložnice namontovat vestavěnou skříň :slight_smile: Už se na ni těším, páč místa na hadry moc nemáme, zvláště, když ještě přibyde jeden človíček, ale teda ta pálka :astonished: No mělo by to vyjít ještě z toho mého stavebka, ale i tak, když nám to pán vykalkuloval, málem mě a naše omývali... Tatík to spláchnul Tulamorkou a já podepsala :sweat_smile:
26. led 2009 v 09:23  • Odpověz
to jo holky venku je pěkný hnus. :sunglasses: :sunglasses: Ale slibují že ještě bude tento týden sněžit tak aspoň trochu romantiky, když už nechce ještě přijít jaro :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2009 v 09:23  • Odpověz
no koukám že nejsem sama kdo tady má starosti s bydlením :frowning2: my se taky snažíme o zkuturnění domečku na který léta nikdo nesáhl,resp.jeho půlky...a je to pěkný masakr :frowning2:
26. led 2009 v 09:37  • Odpověz
jj předělávky jsou koilkrát horší než postavit nové :unamused: :unamused: a né že bych vám to přála ale je mi potěšením, že nejsme sami :wink: :wink: :wink: aspoň se tu navzájem můžem utěšovat.
Andu ani mi nemluv naši vysypali 35.000,- za vestavěnou skříň na míru, ale stojí to za to. Mají teď úplně bombastickou ložnici jak novomanželé. :slight_smile: :slight_smile: A toho úložného prostoru a představa, že nemusíš stěhovat skříně při malování. Super.
26. led 2009 v 09:41  • Odpověz
Hafi a můžu se zeptat, jak velikou vaši tu skříň zhruba mají?? Jako ta naše bude veliká dost, ale ta cena nás dostala. Teda hlavně proto, že avizovali 25% na vnitřní vestavbu a mamka to jako laik pochopila tak, že prostě 25% sleva. Jenže ta se vztahuje jen na poličky atd. takže sleva je všeho všudy asi 2 tisíce...A celkem nás ta skříň přijde asi na 30 tis. :confounded:
26. led 2009 v 10:02  • Odpověz
tý jo skříň za 35000... tak ta už musí i sama skládat věci dovnitř, ne? :wink:
holky květen to už je docela blízko... mi to do července snad taky trochu uteče :slight_smile:
jinak venku je teda megahnusně, chtěla jsem jít do obchodu tak asi raději ne...

Jinak Žabi taky se připojuji ke gratulacím, ať se ti daří, jsi zdravá a splní se ti všechna přání :wink:
26. led 2009 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz
Holky s tím povlečením na mě prosím nečekejte. Moc se omlouvám, ale my jsme s manželem rozhodli, že to ještě objednávat nebudeme. Jednak se mu zdá, že je to pro nás ještě brzo a taky jsme se teď dost vyšťavili tou rekonstrukcí dětského pokojíčku...:frowning2:
doufám, že se nebudete zlobit... :frowning2: moc mě to mrzí, ale snad to dávám vědět ještě dost zavčasu, abyste se mohly domluvit beze mě...:wink:
26. led 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, já myslím, že v pohodě :wink: Jojo, to finanční vyšťavení chápu, proto se taky začalo čekat na mě a na únor, až přijde finanční injekce :wink:
26. led 2009 v 11:12  • Odpověz
andu psala jsem do Dara baby,jsou výhr.dovozci toho našeho kočárku :wink: a dá se objednat i jiná barva,trvá to cca 3 týdny...http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-cross-country-2008 -vzory barev
26. led 2009 v 11:13  • Odpověz
např....http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=276691&vReferer=/photos/kkvetuska
26. led 2009 v 11:15  • Odpověz
Zuzi teda sama neskládá, ale je tak přes 3 m dlouhá a asi tak 2,5 m vysoká je to i s vnitřním vybavením a to kvalitnějším než je v Ikei. Jelikož s ním ten truhlář neměl moc dobré zkušenosti.
A jinak co se týká povlečení tak to se zuzi neomlouvej v poho jste se tak rozhodli tak jste se tak rozhodli. :grinning: :grinning:
26. led 2009 v 11:18  • Odpověz
Hafi my jak jsme se nastěhovali, tak tu už byly dvě obroooooovské zrcadlové skříně. Cenu vůbec nedokážu posoudit, ale jsou velmi pěkné a moc prostorné.
Akorát holky, nepřijde vám taky, že čím víc místa ve skříních máte, tím víc prostoru chcete mít? My měli ve starém bytě dvě skříňky a vešli jsme se. Teď jich máme o dost víc a pořád prostor schází :grinning:
Osobně mi přijdou skříně z Ikey předražené. Ale ta Terezčina postýlka je fakt krásná -hlavně je z masivu, není mořená ani lakovaná - to byl můj hlavní požadavek... Nejradši bych si tam lehla za ní, ještě má nové povlečení s vílou Amálkou. Samotné se mi vůbec nechce v té naší velké posteli ležet :frowning2: Asi na mě padá splín...kdepak máme sluníčko??? :unamused:
26. led 2009 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz
Jé, Gabi, tak to je super, tak to hned s drahým prodiskutujem :wink: A nevíš, dá se ta jiná barva objednat i v tom zábřehu, nebo jen v Dara baby??

Hafi, noo, tak to by ta skříň rodičů cenově odpovídala té naší - my ji bduem mít zhruba 2,6m x 2,4m x 65cm...
26. led 2009 ve 13:06  • Odpověz
Andu:to nevím,můžem jim napsat mailík,já jsem tam dostala leták a ten je z Dara baby,tak nevím,jestli nejsou třeba nějak propojeni...Ale úpe nejlepší by bylo,kdyby se daly objednat i v tom polsku za jejich cenu :slight_smile: sem kombinátorka co?Jsou tam super barvy,koukala jsi na to?
Ad skříně,já taky měla+- takhle velkou a dali jsme za ni cca 34tis ale byla k tomu i komoda,no ale to bylo před sedmi lety a ted už nemám žádnou. :wink: Já jen že ty ceny se tak opravdu pohybují.
Halooooo sluníčko už na nás začíná konečně koukat,dnes to potřebuji jako sůl :slight_smile:
26. led 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit, pže mizím na cvičení.. :slight_smile: vidím, že probíráte skříně, tak my dělali taky před dvěmi lety a má 3,30 a 2,60 do stropu..a stála kolem 18 tisíc.Z javoru - lamino a doteď funguje..kdyby chtěl někdo kontakt písnu do IP.
Ahoj musím fičet.Jinak ty kočárky dorjan jsem taky v mimistylu zkoumala, zdají se mi super, má to vše co jsem od kočárku chtěla a já ho ještě řeším s V cross travel od Depema.. :slight_smile:
26. led 2009 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz
Hmm, Saly, sákryš, asi jsem se tu o skříni měla zmínit dřív jak tě poslouchám!! Už máme podepsanou sumu na tu zběsilou částku :sweat_smile: Hezky protáhni svaly :wink:
26. led 2009 v 15:23  • Odpověz
Saly já mám o ten kontaktík zájem :slight_smile: Jinak my taky řešíme s andu tyhle dva kočíky,ale,aspon za sebe jsem pro Dorjan,v podstatě jsou stejné,akorát Dorjan má více barviček a vyjde o něco levněji.
Jinak holky,když tak stavíme...nevíte někdo o dobré a levné firmě na koupelny a kuchyně?
26. led 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
Dobré ráno
Tak teda je devět hodin a já jsem tu první. Copak je s vámi?
Já včera už neměla čas napsat. Moc děkuji všem za přání k narozeninám - zase o rok starší :astonished:
Jinak musím vám říct novinu. Tomu neuvěříte, bo já jsem čuměla jak puk.
V práci zůstávám až do 25. února. ta holčina co tam byla místo mě, tak se ukázalo že je těhotná. Takže šéfové se sní rozloučiili a ted hledají novou posilu, kterou nemá kdo zaučit kdybych šla na dovolenou. Takže mě poprosili jestli bych tu novou ještě nezaučila. No co na to říct, že? Ale tento týden jsem si vzala dovolenou, protože jsem fakt nějaká nechcípnutá a chci to doma pořádně vyležet at to nemám ještě horší. Takže já vpráci prostě budu až do poslední chvíle. Ale v březnu už mě nikdo nepřemluví.
Tak takhle jsem dopadla - tak moc jsem se těšila že budu konečně doma a prd kulové.
27. led 2009 v 09:00  • Odpověz
dobré ráno,
Žabi teda to je něco... :unamused: :confounded:
27. led 2009 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.