• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
Jo Zuzi já si připadala jak ve špatném filmu. ale co nadělám. Snad to tam nějak vydržím s tím mým břuškem.
27. led 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahojte, holky.
Žabi, jejda, to je v prd**! Tak si aspoň teď o té dovolené pořádně odpočiň!

Já musím do centra vyřídit věci ohledně stavebka a na poštu pro balíček pro Amelinku, ale vůbec se mi tam nechce jak je tam zas hnusně :frowning2: No nic jiného mi nezbývá... Tak zatím papa!
27. led 2009 v 10:00  • Odpověz
ahojte holky,
tak jsem měla připravený pozdrav všechny co jste doma a čitam čitam, že žabinku zlobí v práci :angry: :angry: :angry: :angry: . Teda a tak ses těšila. No přeji pevné nervy.
Andu dobré vyřízení přeju.
27. led 2009 v 11:15  • Odpověz
Jinak včerejšek byl asi den blbých zpráv, já se zas dozvěděla, že teda tchán ten předčasný důchod dostal. Já mu ho přeji, ale jestli s tou předělávkou nepohne tak si hledám podnájem :grinning: :grinning:
27. led 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: za ty dva dny jsem procvičená až hrůza :slight_smile:
Gabi: kontakt na skříň máš v IP,jinak koupelnu neporadím, to mi dělal spolužák, ale linku máme z Polska, jak je velká burza, tak přímo na té křižovatce ve dvoupatrové prosklené budově dole je kuchyňské studio.Přijedou, vyměří, vypočítají i přivezou zdarma..byli rychlí, čistě dělali, byla jsem s nimi moc spokojená, což o většině ostatních firem(a měli jsme jich tu tak desítky) říct nemůžu..takže ty doporučím klidně :slight_smile:
A k těm kočárkům: já barvu moc neřeším, chci stejně nějaký černý a to mají obě firmy a navíc tady holky v diskuzi V cross psaly, že se dá v Polsku pořídit i za osm tisíc.. :slight_smile:
27. led 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz
Tak tady se toho dneska moc neudálo :slight_smile:
27. led 2009 v 16:36  •  2 děti  • Odpověz
saly za 8 tis.ho koupíš i ve Špalíčku se sedačkou,byla jsem tam sondovat :slight_smile:
27. led 2009 v 18:58  • Odpověz
Bydlím vedle Špalíčku :slight_smile: taky jsem ho tam před Vánocemi viděla, ale neměli tam tehdy tříkolku jen čtyř.nevíš jestli už mají? Ta cena je ale zas až moc podezřele nízká nemyslíš? :grinning: :grinning: :grinning: i s autosedačkou.. :confused: to pak vyjde levněji i než ten Dorjan v mimistylu..
27. led 2009 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz
Jééé kouknětě co jsem našla,moooc pěkné....http://www.babylife.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=1006&track_mod=souvis
Saly ted si nejsem jistá s tříkol.,ale na fotce na netu je,tak myslím,že pokud není,tak by šla objednat...Vlastně jo,vyjde to levněji,ale já sedačku nechci.Cenu neřeš,bu ď ráda ne? :grinning:
27. led 2009 v 19:54  • Odpověz
http://www.babylife.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=1045&track_mod=souvis
ještě lepší,i do sedačky...teď mám dilema :slight_smile: přesně něco takového jsem sháněla do kočárkku :slight_smile:
27. led 2009 ve 20:03  • Odpověz
saly....http://www.kocarek.com/cz/kocarky-v-travel-v-cross.php
27. led 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
No holky co je s vámi? teda já si dneska trošku pospala dýl, ale to je ta moje nemoc která mě zklátila, a tak jsem si myslela že už tu budete dávno kecat a zase nic.
Včera mi přišla zavinovačka do autosedačky - emitex žlutá co mám v albíčku. Je krásnál dneska by mi měla přijít za zimní verze, tak už se těším na poštačku.
Jiak Gabi krásné zavinovačky a je super že si můžeš nakombinovat barvičky. Tak to jsem zvědavá kterou si vybereš. Já se zahleděla do těch z emitexu a taky to budu používat do autosedajdy. Zkusím jít vyfotit pár foteček nových věciček a hodit je vám tady.
Tak doufám že si tady dneska nebudu kecat sama.
28. led 2009 v 09:38  • Odpověz
Dobrá ranko :slight_smile:
Gabi: a ptala ses v tom Śpalíčku, jestli by ho prodali bez sedačky a za kolik? já bych si raději koupola jinou,nějakou bezpečnější, nevadí mi, že nepůjde přicvaknout..
Já asi ty hrubé zavinovačky nevyužiju,prcek se má narodit v červenci tak to by mi v tom asi padl :frowning2:

Nemáte některá zkušenost ae zavinovačkou(na doma) a v zádové části má vloženou nějakou výstuž, která se dá vytáhnout?Zdá se mi to celkem dobré,hlavně pro návštěvy,aby se nebály s tou hlavičkou..

Zabi:taky mi včera dorazil balíček asi 10ks oblečků z MMB, tak jsem se kochala :slight_smile: objednávala jsem hlavně sametové dupky a overalky,všechno od jedné paní, tak i s poštovným to bylo OK.Je ta letní zavinka od Emitexu spíš taková dečka? nebo je dost hrubá..a jak dlouho myslíš, že ji mimčo tak používá? nevím jestli si ji mám pořídit pak na podzim..na léto mi to přijde moc.. :slight_smile:
28. led 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Saly
No ta letní zavinovačka je na jaro, podzim. Není hrubá. V létě v žádném případě nebudu dávat. Ale možná že ji budeme používat i na začátek podzimu. Je docela velká a naši známí co se jim narodilo mimčo na konci července, ted pro malého mají tu samou ale zimní verzi a dávají ho do toho a to už má 6měsíců. Já jí budu dávat i do kočárku. No tu zimní jsem si objednala, protože nevím jestli porodím v březnu nebo v dubnu a jaké bude počasí. Tak dám kdyžtak mín oblečení a zabalím mimčo do té zavinovačky
28. led 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky,
mi je dneska nějak nevalně, tak snad jsem nechytila někde chřipku... :unamused:
jinak tu zavinovačku od Emitexu taky pořídím, líbí se mi víc vzhledově...
Saly: jestli seženeš už se zabudovanou výztuží tak klidně, ale nedávala bych tam nic navíc, kvůli zádíčkům. Já jsem na Terezku měla ještě dvě klasické zavinovačky bílé, jednu po sestřenici krásnou a druhou z Tesca, obyčejnější. V těch to drželo skoro samo.
Mi se hrozně líbí tahle,ale ta cena: http://www.malvik.cz/Autosedacka-doplnky/fusaky-zavinovacky/Babynomade-fleece. Jsem na ni sahala a je to jak obláček lehounké...
28. led 2009 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak jsem přidala pár foteček do alba. No Zuzi je pravda že na obrázku vypadá ta zavinovačka od emitexu taková nemasná neslaná, ale jak jsem jí včera dostala, tak jsem se sní tady kochala asi půl hodinky. Je fakt krásná.
Taky máme doma ty klasické zavinovačky ještě po nás, ale manžel o nich nechce ani slyšet. A ta od toho malvíka je nádherná ale ta CENA :astonished:
28. led 2009 v 10:48  • Odpověz
ahojky maminky,tak konečně jste se probudily :slight_smile:
28. led 2009 v 11:03  • Odpověz
Mám dnes opět nějaké splíny :frowning2: tak jen ležím-sedím a koukám do počítače...
Saly,ptala jsem se,stál by o tisíc míň,tj 7000,jinak zavinovačka je pro čerstvé mimi super věc,jednak kvůli manipulaci,i jak říkáš pro návštěvy a taky miminko je klidnější,když je zavinuté,znám to z vlastní zkušenosti,hlavně babičky si to chválili.Taky myslím že bez výstuže je dostačující.
Jinak já taky pořád nevím jestli se mi vyplatí kupovat tu teplejší,co jsem vám tady poslala,májové počasí je nestálé a myslím,že ji využiju i v létě,když bude chladno a pak ještě na podzim...co myslíte?nebo je lepší koupit tu tenkou bavlněnou+flees deku?jinak zuzi vybrala bych tu růžovou s růžovým proužkem,co je tam nafocená s miminkem :slight_smile:Ty Emitexové jsou super,ale já bych to do sedačky asi až tak nevyužila,chtěla jsem spíš něco kočárkového :slight_smile:
Zabi-krásné věcičky :slight_smile:
28. led 2009 v 11:20  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
zuzi, tuhle zavinovacku jsme meli, je naprosto uzasna!!! cena je sice vyssi, ale Tobika jsme v ni tahali strasne dlouho...fakt si ju nemuzu vynachvalit... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2009 v 11:35  • Odpověz
teda vlastně zabka byla zvědavá na barvu zavinovačky,jsem dnes fakt poněkud mimo :dizzy_face:
28. led 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
no já bych brala tu zelenou č.24 - jsme ujetí na zelenou
28. led 2009 v 11:41  • Odpověz
Maji no já jsem nani slyšela, že je dobrá na léto i na zimu, že vlétě chladí a v zimě hřeje... že bych koupila jenomji a neobě emitexové...ale nevííííííííííííííím. Cena je fakt pálka... ale ten matroš... brvička určitě s tyrkysovou, to je moje!
28. led 2009 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz
my mame sedou se zlutym, kupovali jsme ju v obchode a jiny barvy nemeli :slight_smile: my jsme ho v ni tahali cely jaro, leto a pak jeste cast podzimu... :grinning:
28. led 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahojte, holky!
Tak já včera povyřizovala, co jsem potřebovala, vyzvedla si na poště balíček se super šatičkama z MMB a odpoledne jsme s přítelem jeli za kamarádem do Darkova do lázní. Dali jsme si prochajdu a jeli domů a pak jsme asi do 1 do rána seděli v obýváku a kecali a koukali na telku. Jo a mimo jiné jsem si včera koupila dvě těhutrička, páč moje původní jsou příliš upnutá a jaksi už mi nezakrývají břicho :sweat_smile: Tak jsem si koupila jedno držší s dlouhým rukávem v tom Lase a jedno s levnější krátkým v C&A a jsem spoko.

Auuu, teď mě Amélie nakopla do žebra takovým stylem, že jsem až vykřikla! :astonished: Už má nějakou sílu, holčina jedna :sweat_smile:
28. led 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahoooj Andu,no já taky dostávám od Paťulky slušné kopance,jednou nahoře,za chvíli dole....jako by už tam toho měla plné kecky :grinning:
28. led 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jinak Amélie je skvělé jméno :slight_smile:
28. led 2009 ve 12:31  • Odpověz
Gabi, děkujem za pochvalu - byl to boj, holky ví! :grinning: Původně jsem chtěla Sáru, pak proběhla změna na Melánii, boť Sáru přítel odmítl, ale nakonec se nám víc zalíbila Amélie, že je ještě taková variabilnější :wink:
Hehe, jsem jí pustila Mozarta a teď nevím, co si o tom kopanci mám myslet! Jestli mě s tím posílá do dupy, nebo si tam spokojeně tančí! :grinning:
28. led 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jo o boji mi vykládej,u nás zásadně jméno vymýšlí manžel,byla první Maruška,po manželově babi,ale obě naše maminky se tak jmenují,tak jsem usoudila je by to bylo moooc....pak vymyslel Miriam(je fanda Ulice :grinning: )a to už mne braly mdloby :grinning: a ze všech jmen,které jsem mu předložila vybral teda tu Patricii...ufff
Jinak my krmíme malou tvrdší hudbou :grinning: já trencík a tatka metalem :grinning: ale nějak nevím k čemu víc inklinuje :grinning:,spíš se nejvíc vrtí když je ticho...
28. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
Hehe, Gabi, to mi malé cpem do hlavy taky převážně bordel :grinning: Tak jsem si říkala, že ji taky musím navnadit na něco jiného, ale právě nevím, jestli je nasratá, že co jí to pouštím za cajdáky, nebo je konečně spokojená :grinning: No mi jí pouštíme hlavně tvrdší Hard Core, nějaké Ska a sem tam D'n'B tak jsem zvědavá, k čemu bude inklinovat :grinning:
28. led 2009 ve 12:55  • Odpověz
Zabka:tak já s tou letní verzí ještě počkám, uvidím jaké to bude na podzim,kolik prcek vyroste a tak.ale strašně moc se mi líbí a zdá se mi to chytré jak má tu nožičku kařdou zvlášť zabalenou,já mám zatím jen takový pytel s kapuckou,ale tam má nohy dokupy,takže do sedačky nestrčitelné, jedině do kočáru..

zuzu:zatím mi ten odkaz cos psala ukazuje stránka nenalezena :unamused: ale tu co jsem myslela já, je tam taková tuhší vložka, která se dá i vyjmout.jestli ji někde najdu pošlu.
28. led 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.