• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
autor
tak dneska se to tu přeci jenom trochu rozjelo. Chudák Hafi ta je určo zavalena prací. No my si dali obídek a ted si půjdu lehnout. Mimi nějak po obědě řádí. Poslední dobou se pohybuje čím dal častěji a hruběji. Vůbec si neuvědomuje že kope maminku, kterou to občas i zabolí.
Dneska mám další lekci předporodního kurzu - kojení. Tak jsem zvědavá co se dozvím. Tak zatím čusík
28. led 2009 ve 13:02  • Odpověz
:grinning: Jééé ty posloucháš ska?to mne podrž :grinning: Na tom ujíždí manža...a s ním teda celá rodina,včetně malé...když si to pustí v autě na plné pecky tak není úniku :grinning: :grinning:
28. led 2009 ve 13:05  • Odpověz
tak už jsem to našla

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19815583&tab=1

a viděla jsem ji i levnější a je i s polštářkem :slight_smile:
28. led 2009 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz
Já neposlouchám skoro nic, mám nejraději úplný klid :wink: a to prý není pro mimi dobré, pak ho budou všechny podněty rušit a nebude spát(jsem četla :confused: )

A ten kurz chodíte do toho Lotosu?
28. led 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz
saly:ta je taky kráááásná :slight_smile: akorát polštářek mi přijde zbytečný
28. led 2009 ve 13:09  • Odpověz
saly:ale zase má dvojí použití.... :wink: no ted jsi mi zase nasadila do hlavy brouka :unamused:
28. led 2009 ve 13:13  • Odpověz
No oni tam píšou, že ho můžeš použít do kočárku..ten polštářek..já právě váhám, protože v tom vzoru je celá sada do postýlky, tak že bych se plácla přes kapsu a koupila to celé :frowning2: nevím, zatím pořád jen tak koukám a ta se mi zdála sladká a praktická a navíc ji mají v hezké bleděmodré, kt.by se mi domů moooc hodila :wink:
28. led 2009 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz
Saly, my s Hafi půjdem do toho Lotosu, ale Žabka chodí jinam. Jé Saly a jestli je to s tou hudbo/ tichem pravda, tak malá usne i na koncertě :grinning:

Gabi, ska máme tak na odlehčení od toho rachotu :sweat_smile:
28. led 2009 ve 14:04  • Odpověz
http://www.cam.emitex.cz/index.htm tam chodím já...teda jen do plavání ale chystám se i na přednášku s tatkou,at ví vo co go,když chce se mnou rodit :grinning:
28. led 2009 ve 14:18  • Odpověz
holky nevíte kde seženu bodynka s vtipným nápisem?jako třeba ...tatíkův poklad ap.
28. led 2009 ve 14:39  • Odpověz
halooo kde jste kdo?
28. led 2009 v 16:52  • Odpověz
Gabi, my jsme teď domalovali chodbu u schodiště, tak teď lemříme :wink: Zítra nás čeká asi druhá vrstva, páč to bylo na omítku a taky musíme vymalovat předsíň. Kde se prodávají body s tím potiskem nevím, ale v květnové diskusi slečna psala, že si kupuje bílá a zajde do tiskárny a nechá si tam natisknout co chce :wink: Že to prý vyjde levněji :wink:
28. led 2009 v 18:01  • Odpověz
jééé tak makáte,taky bych tady s něčím chtěla konečně pohnout,ale bez chlapa těžko :frowning2:
já se zrovna dodívala s malým na medvídka pů :slight_smile:
dík za info,něco jsem našla na netu,ale body je za 230+poštovné,to se mi zdá moc :unamused:
28. led 2009 v 18:20  • Odpověz
Dobré ráno sluníčka,
tak mám slavnostně doděláno co spěchalo na odeslání a zase sem tam můžu zevlovat na net. Jsem měla strach kolik toho nebudu muset dočítat a nebylo to tak hrozné.
Holky někde jsem je viděla kdybych našla tak dám vědět. :slight_smile: :slight_smile:
29. led 2009 v 07:58  • Odpověz
Dobré ráánko :slight_smile:
Tak si říkám,kouknu na net,co je nového,než pojedu do práce s lístkem na penízky a zase jsem ujela objednala pro malou kalhoty a šaty :unamused:Neměla bych na ten MMB chodit :wink: Doufám,že to unosíme :slight_smile:
Hafi at ti to v práci utíká,vůbec nezávidím :unamused:
29. led 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
No tak moje nemoc není vůbec na ústupu. Včera v TV říkali že k nám přichází nějaká chřipková epidemie ale silnější než kdy jindy. To mám fakt radost. Mě bohatě stačí co mám.
Nevím jestli se příští týden odhodlám jít do práce - nevěřím že se do neděle uzdravím a asi i kdyby tak by to chtělo být ještě nějaký ten den doma. Asi zavolám do práce, at se mnou na příští týden ještě nepočítají.
Potřebuju být zdravá.
Včera jsem byla na kurzu - měli jsme problémy s kojením - no doufám že se mě tohle vyhne. Nevěřila bych co všechno se může přihodit.
Od manžela jsem dostala za úkol dneska sepsat co máme pro miminko a co se ještě musí koupit. On prý vůbec nemá přehled - tak bude nosit papíír v kapse a bude kupovat a odškrtávat. :grinning:
29. led 2009 v 08:49  • Odpověz
Jéé to máš šikovného manžu :grinning:
Mrzí mne že jsi marod,tak hlavně spinkat a čajíčkovat :grinning: O té epidemii jsem to slyšela,je to hrůza,já se tomu zatím zdárně vyhýbám,malý jakž takž taky ale velký v Praze maká s horečkou,chudáček :frowning2:
Tak já fičím do Avionu pozdravit kolegyňky v práci...
Zatím pa
29. led 2009 v 08:55  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
Gabi: já byla v cam tento týden taky, ale v Hrabůvce, na plavko má zatím plno..a ty bodynka jsem viděla v poliklinice v Hrabůvce-kojenecký textil Woko
Zabi: a kam teda chodíš ty na ten kurz?
29. led 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
Saly já chodím do Poruby do Krtečku. Je to tam super. Včera jsme měli hodinu s Janou 'Curdovou a za 14 dní máme 3hodinovou lekci taky s Janou a je to pro páry - bude manžílkům ukazovat jak masírovat, ulevovat nám při porodu,, jak masírovat miminka , video, a už ani nevím co vše včera říkala. Jinak máme i hodiny se Zuzkou Švancerovou - skvělá ženská. My jsme fakt spokojeni a mám to od baráku asi 10min pěšky.
29. led 2009 v 09:03  • Odpověz
jééé já chodím plavat taky s Janou a na kurz s tatínkem se tam taky chystám...a zuzka rodila před měsícem v porubě mou švagrovou a prý super :slight_smile:
ale ted už fakt musím paa odpo,doufám že tu nebude zase mrtvo :grinning:
29. led 2009 v 09:16  • Odpověz
teda holky tady zase zdechl kůň. :grinning: :grinning: :grinning: Sem si myslela, že si počtu po obědě a prd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak žabi já to mám taky všechno sepsáno a budu odškrtávat, se tvému manželovi nedivím, jelikož je toho tolik, že by se v poho dalo na něco zapomenout a taky že se určo na nějakou prkotinu zapomene, ale myslím, že už to nebude problém dokoupit. Já jsem ještě dostala nabídku si něco popůjčovat od kamarádky co se právě s miminkem vrátila z ameriky takže tam pojedu si povybírat ať už zbytek může uschovat pro budoucí druhé mimi a pro další budoucí maminky z rodiny. Tak zas bude něco originálního. :slight_smile: :slight_smile:
Jinak se musím smát, jelikož každý den mi kolega kontroluje profil a tak jsem dneska říkala, že mi to připomíná jak nám na základce při branné výchově měřili obličej kvůli čísla plynové masky. :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsme se nasmáli.
29. led 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
Hafi tady to dneska nějak spinká. Já jsem se přemluvila k žehlení. Vůbec se mi nechce ale nikdo to za mě neudělá.
No ještě pak musím sepsat ty věcičky - ale stejně nevím pořádně co kupovat. Kupuju to co se mi líbí.
Jo dneska se mi zdálo že už jsem vozila naše miminko v kočárku - super.
Nic jdu to dožehlit, pak mrknu
29. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
ahoj holky,
já se omluvuju, ale skolila mě chřipka. Tak chvíli ležím a pak mi to nedá a nakouknu.
Ale mám novinku: už cítíme kopanečky! jsou to takové bublinky, ale moc krásné...tak mám radost...
opatrujte se :wink:
29. led 2009 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte holky:slight_smile:
Zuzi, tak se pořádně kurýruj a užívej si kopanečků :wink:

Já mám dnes povoleno nevařit, tak si brouzdám na netu, hledám tipy jak prát v mýdlových ořeších ještě účinněji a teď půjdu poskládat suché prádlo :wink:

Žabi, to máš šikovného chlapa, ti povím! Ten můj se do nějakého nakupování moc nehrne a snad ani nechce vědět, co nám ještě chybí :grinning:

A dneska jdu na tu gravid jógu do Lotosu, tak jsem docela zvědavá :slight_smile: Doufám, že to bude fajn, mohla bych chodit aspoň 1 za týden :wink:
29. led 2009 ve 12:55  • Odpověz
téda andu tak potom povykládáš zítra.
Zuzi tak to se pořádně leč a zároveň užívej kopanečků.
Žabi ja taky nějak moc nevím co kupovat, ale ono se to vytříbí. Já totiž ani nějak nemám moc chuti a času lítat po obchodech s miminkovým oblečením. Jak jedu z práce tak jsem ráda, když jedu přímo domů a nemusím už nikde trajdat. Tak občas koukám na net, ale ještě jsem neobjevila stránky, kde by se mi líbilo více věcí najednou vždycky tak jedno dvě bodýčka a na jiných zas něco jiného no a to bych se pěkně vyšplhala s poštovným. Tak kdyby jste náhodou některá z vás měla tip na super stránky s oblečením tak dejte vědět. Pište tipy :wink: :wink: v bazárku mě zas dlouho nic nezaujalo.
29. led 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Vidím, že tady proudí těhotenská debata v plném proudu, to je dobře :slight_smile: U nás nic nového, čtu vás, ale nějak už se nemám jak zapojit :sweat_smile:
Zuzu, to je krásné, že už cítíš první pohyby, docela závidím :dizzy_face:
29. led 2009 ve 13:46  • Odpověz
Beránku, no jo, je mi to líto :frowning2: Neměly bychom se přesunout do těhulí, ať se sem zase nahrnou ty davy ostravských snažilek?? :wink: :sweat_smile: Ale zase nás nezkušené matky můžeš pěkně poučovat :wink:

Hihi, v květnovkách se teď řeší čištění vodního kamene a praní prádla, tak už mě holky tak zblbly, že čistím žehličku a konev a ještě se vrhnu na pračku :grinning: A pak vyperu bílé prádlo v mýdlových ořeších spolu se sodou :grinning:
29. led 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahojky jsem zpět z "výletu"do Avionu :grinning: ještě musím nakoupit něco do ledničky a pak už jen nohy na stůl,mááám dost :slight_smile: Pokecala jsem se dvěma kámoškama těhulkama,konečně,protože jinak na tohle téma nemám nic a ty už jsou komplet s výbavou,ta jedna i s taškou do porodnice a to mají termín + - přelom března dubna :grinning: No já nevím,kromě pár hadříků nemám nic,myslím teda doma nachystáno...Jo a mám dotaz kolik věcí kupujete ve ve. 56?Já teda víc v 62,ale nevím...přece jen malý už bude mít osm tak jsem trochu pozapoměla :slight_smile: Jooo a musíme se pochlubit,že máme na vízo samé jedničky :grinning:
Andu souhlasím,já jsem vás taky našla spíš náhodou :grinning: Jinak můj muž má podobný postoj k nákupnímu mimi šílenství jako tvůj :grinning:
Zuzi to je super že už taky kopkáte :slight_smile: Tak doufám že se brzy uzdravíš,at si to můžeš v klídku žívat :slight_smile:
Hafi já někde viděla levné bodyna,kouknu se po tom,ale jinak myslím nicmoc.Já se dneska kochala mimi oblečkama v H+M C+A no krááása :grinning:
29. led 2009 v 15:20  • Odpověz
....chtěla jsem napsat,že na tohle téma nemám nikoho ne pokec...ne že nemám nic :sweat_smile:
29. led 2009 v 15:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.