• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
A tady jsou ty věcičky,pěkné a za slušné penízky http://www.batolatko.cz/0,38,Kojenecke-a-detske-obleceni.html
29. led 2009 v 17:02  • Odpověz
zabka:jo tak to je ta Jana Čurdová co to vede i v Hrabůvce,tam to mám zas 10 min já :wink: Krtečka mám trochu z ruky..ale je fajn, že to chválíš i ta Zuzka tam v pondělí byla..

Zuzu ty se máš, že něco cítíš..já necítím nic..a doktor se mě furt vyptává, už si připadám jako trotl.. :confounded:

Andu: dej vědět jak to tam na té gravid józe probíhá, taky jsem na to koukala..
29. led 2009 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky :slight_smile:
Tak gravid jóga byla v pohodě a malé se asi taky líbila, páč si v břušku hezky poskakovala :wink: Akorát teda slešna má zvláštní hlas, ale jinak v pohodě! :wink: A ukázala nám jeden cvik, který je parádní na ta má bolavá záda :wink:

No a konečně jsem potkala 2 z květnovek, tak už aspoň vím, s kým mám tu čest a-) Ještě se potkat s váma a je to :wink:

Gabi, odkud jsi psala, že jsi?? Někde ze Šenova?
29. led 2009 v 19:20  • Odpověz
JJ Šenov
29. led 2009 ve 20:30  • Odpověz
Saly neboj, brzy to přijde. Já jako druhorodička to mám dřív. U Terky až po 19tt. Brzy se taky dočkáš...:wink:
holky jdu to zalomit. Děkuji za podporu. Už mi to vylezlo na 39,ještě že malá spí...
opatrujte se!
29. led 2009 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz
dobré ráno holky,
kde jste kdo?? :slight_smile: :slight_smile: paťulínek jupí
30. led 2009 v 08:03  • Odpověz
Dobré ránko,já se hlásím :slight_smile:
30. led 2009 v 08:31  • Odpověz
ahoj gabi děkuji za tu adresu batolátko.cz tam je kupa věcí :slight_smile: :slight_smile: možná i něco vyberu. :grinning:
30. led 2009 v 08:34  • Odpověz
není za co :slight_smile:
30. led 2009 v 08:35  • Odpověz
jo a gratuluji k samým jedničkám šikula :slight_smile: :slight_smile:
30. led 2009 v 08:35  • Odpověz
Dík ale bylo to z odřenýma ušima,učení docela v poho,když se doma trénuje,ale učitelka hrozila třídní důtkou :unamused: že je ukecaný a divoký...
30. led 2009 v 08:38  • Odpověz
hihi tak to já ve čtvrté třídě taky - dokonce jsem měla napomenutí třídního učitele prý jsem hučela jak niagára, nebyla jsem vypovídaná :grinning: :grinning:
Jinak k příspěvku ze včerejška já toho malého moc kupovat nebudu, jelikož mi hrozí že budeme mít hrozně dlouhé miminko, manžel má skoro dva metry bez pár centimetrů a já mám 170 takže to asi žádný drobeček nebude. Ale něco přeci jen koupím. Přece nepojede z porodnice v poděděném :wink: pak nadoma už to je jedno. V HaM jsem se dívala i v CaA a jsou tam super věcičky ale to asi budem pořizovat na vítání občánků a pod. Ono jak jsem viděla od kamarádky malou Elenku tak ta ze začátku rostla jak z vody teda roste pořád a ani to nestihneme všechno vzít na sebe. To si raději budu šetřit až budeme více jezdit po návštěvách ať můžeme parádit ať už hoku nebo kluka.
30. led 2009 v 08:44  • Odpověz
No ona to docela hrotí,že prý máme jít do poradny atak,asi jí jde jen o to aby měl papír,že je hyperaktivní,já to vidím tak,že z toho prostě musí vyrůst,taky mne už nebaví pořád řešit poznámky :unamused: ,vím že naní žádný hajzlík,je to hodný kluk,blbé je ,že chodí do malé školy,kde je prostě na očích,jinde by se to asi tak neřešilo...je prostě v tomhle po tátovi...Nicméně není jediný ukecaný ve třídě :wink:
Já právě když už něco kupuju,tak 62-68,my jsme normálního vzrůstu :wink: Viki měl 3500g když se narodil a 48 cm a myslím že holčička bude menší,teda doufám :slight_smile: J eto ale strašné pokušení s těma hadříkama,ted je tolik krásných věcí :slight_smile:
30. led 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
Dobré ráno
Tak jsem se dokopala a vylezla z postele. nejraději bych tam proválela celý den.
Holky tak já už jsem fakt zmatená s těma hadříkama. Teda vel. 56 - kolik čeho koupit?
Bodýčka s krátkým
Bodýčka s dlouhým
Dupačky
Mikča
Nějaké trička????
Poradte, už mám sepsané co nám teda ještě chybí, ale nevím kolik toho. At toho nemáme potom moc. Taky jsme oba velcí.
Jo a co myslíte vel. 62 a 68 to bude mít mimčo kdy? když ho čekáme v dubnu?
30. led 2009 v 09:28  • Odpověz
no já jsem z toho taky mimo :frowning2: Co so matně vzpomínám,tak malý právě tu 56 moc neměl,raději koupím více 62 a třeba zahnu rukávky a bude to na dýl,ale fakt záleží na střihu,každý výrobce má jiné velikosti...
30. led 2009 v 10:31  • Odpověz
Ale zase já měla dost věcí starších které pod kombinézou nebyly vidět a na doma je to jedno,ted bude mimi více odhalené a na léto bychom určitě chtěli dělat s Paťulkou parádu :slight_smile: Zase čím mín věcí tím více praní,miminko převlíkáš třeba i třikrát denně,když se poblinká...no je to dilema :frowning2:
30. led 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
Mě z toho asi picne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2009 v 10:46  • Odpověz
Žabi já taky 56 moc nekupovala... tak kup třeba 3bodynka, raději s dlouhým, v dubnu ještě nemusí být teplo. 62+68 bych si nakoupila hodně, třeba 62 7 dlouhých a 7krátkých (jak je sada v Tescu, tak třeba i dvě v 62 podle počasí) a 68 spíš s krátkým a těch asi nejvíc... :wink: Dupačky stačí 2ks vel.56, 4-5kusy 62 a jedny třeba svátečnější, v 68 taky tak, ale slabší, na léto ať se moc nepotí... v létě lepší než dupačky jsou ty overálky s krátkým rukávkem a bez nohaviček. Už bude mít mimi 3-6měsíců, to už bude větší tak spíš tu 68.
Mikča-stačí dvě a nejlépe rozepínací. Uričtě vel. 62. Můžeš mít třeba jednu soupravu na odjezd z porodnice ve vel.56 ale pak už ji neužiješ, děti hrozně rychle rostou...:wink: Soupravičku třeba kabátek, dupačky, bundičku nebo takové ty slabší jarní overálky -třeba fleecové nebo co to je.
Trička bych nekupovala... ale záleží na tobě. My je nosíme ažteď, co chodí malá na nočníček...

Tu 62+68 Žabi tipuji konec dubna, květen, červen, červenec, možná i začátek srpna. Ale jak píše Gabi každý výrobce má jinak...
snad jsem trochu poradila :wink: Jo a Tesco mají větší velikosti většinou.
30. led 2009 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz
mne asi taky,ale ber to tak,nějaký základ máš a podle potřeby pak není problém pár kousků dokoupit ne? :wink:
30. led 2009 v 11:15  • Odpověz
zuzi bravo.... :slight_smile: skvělě jsi to sepsala :slight_smile:
30. led 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahojte, holky!
Tak já původně taky počítala kolik čeho, ale už na to prdím, páč ze tří dupaček vel. 56. je jich najednou 5 a podobně... Takže prostě mám od všeho trochu v každé velikosti (do té 68) a oblečky už nekupuju a budu doplňovat za chodu. To základní mám, takže nazí chodit nebudem :wink:

Hafi, ptala jsem se na józe té slečny Kamily, jestli neví, jestli jí došly ty penízky na kurz, říkala, že ne, ale že kdyby nedorazily, určo se ozve :wink:
30. led 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
Zuzi díky za rady. Určo se toho chytnu.
30. led 2009 ve 12:22  • Odpověz
holky super, ještě že vás tu máme. :wink: :wink: Hned si to jdu vytisknout.
Andu tak to je divné že ji ty penízky ještě nepřišly. :frowning2: :frowning2: No snad bude vše ok
30. led 2009 ve 13:16  • Odpověz
Néé, Hafi, ne že nepřišly, že zrovna neměla přehled, jestli přišly, nebo ne :wink: Ale že kdyby něco, určitě se ozve :wink:
30. led 2009 ve 13:22  • Odpověz
aha já už to pochopila, že ji zatím nedorazili. uff :sunglasses:
30. led 2009 ve 13:38  • Odpověz
halooo kde jste kdo???
30. led 2009 ve 20:29  • Odpověz
Gabi, já jsem tu...
no máme tu nějak mrtvo, ženy!:grinning:
30. led 2009 ve 20:41  • Odpověz
celý den nahlížím a nic....co už máte vymalováno?
30. led 2009 ve 20:59  • Odpověz
Gabi, no máme, ale budem muset ještě jednou, páč na mé práci jsou vidět lehké nedostatky :grinning: No budem mít o víkendu co dělat - musíme připravit pokoj pro skorotchýni, kterou propouští z nemocnice a na měsíc bude u nás :sweat_smile: , musím vyklidit skříně a pak za nimi vymalovat, páč příští týden nám snad budou dělat tu vestavěnou skříň... Drahý chtěl jet na hory, ale smůla, je tu toho fakt hodně :frowning2:
30. led 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.