• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
AHOJ BERÁNKU,TÉDA TO SI OD ZUZU O 11 LET :grinning: TO TI BUDEM VYKAT :grinning: :grinning: JAK SE MÁŠ PŘI DNEŠKU??
24. črc 2008 ve 12:03  • Odpověz
Taky si myslím, že je důležité mít dítě až v okamžiku, kdy ho skutečně chceme :wink:
Do 27 let jsem žádné dítě mít nechtěla, a i teď, když se podívám nazpět, tak bych ho nechtěla, prostě jsem na to nebyla zralá a měla jiné zájmy.
24. črc 2008 ve 12:05  • Odpověz
mě tikají hodiny teď, loni kdybyste mi řekli dítě tak utíkám stačilo pár měsíců a dítě chcu okamžitě astřelbitě
24. črc 2008 ve 12:07  • Odpověz
No jo, jedině vykat, jen tak si s někým netykám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Musíme jít odpoledne do realitky, tak vytahuji pláštěnku na kočár a hurá tam, co se dá dělat.
Jinak jsem nějaká ospalá, Beatka se v 1hod v noci probudila a chtěla k nám do postele, tak jsme jí přenesli, abychom mohli spát dál, ale tak hrozně se roztahovala, že jsem se probudila každých snad 10 minut, my dva leželi každý na svém kousku a dítě uprostřed na velkém prostoru :grinning: To jen pro ty snažilky, do je čeká :sweat_smile:
24. črc 2008 ve 12:09  • Odpověz
Strouzku, to se tam někdy stane, člověk najednou začne toužit a pak šílet, že to nejde :wink:
24. črc 2008 ve 12:10  • Odpověz
O tom šílení píšu o sobě, aby to nebylo špatně pochopeno :grinning:
24. črc 2008 ve 12:11  • Odpověz
beranku: píšeš i o mě: taky hned šílím, že to nejde... hrůza... matka příroda je holt silná
a do realitky jdete kupovat nebo prodávat? :wink: Terka s náma naštěstí ještě nespala, jen na chatě, ona se hrozně roztahuje a my oba taky, to bysme museli mít postel přes celý pokoj :grinning:
24. črc 2008 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz
My máme zarezervovaný byt, který kupujeme a stavba se protahuje, tak jdeme podepsat dodatek ke smlouvě, bohužel se nám protahuje i doba, kdy jsme se měli stěhovat. Jinak bydlím v centru :wink:
24. črc 2008 ve 12:25  • Odpověz
Toak já hlásím bydliště kousek za ZOO, přesněji 2 zastávky za ní... A věkově jsem na tom stejně jako Zuza, akorát většina lidí, když mě vidí tipuje něco kolem 18:grinning: Jsem holt po mamině, čehož také budu moci později využít... Ve 40 jí tipovali max 30 :grinning:

No a s tím šílením, ani nešílím, ale spíš se divím, že furt nic :astonished: :grinning:
24. črc 2008 ve 12:47  • Odpověz
holky nevím jak šílíte vy ale určitě ne víc než já, mě se najednou zbouřili hormony a hrabe :grinning:
24. črc 2008 ve 12:52  • Odpověz
andu v zoo jsem byla v sobotu a bylo perfektně ostravská zoo je lepší než třeba olomoucká
24. črc 2008 ve 12:54  • Odpověz
Já budu bydlet za pár měsíců nad bazalami, takže to budeme mít kousek :wink:
Ostravská ZOO je skvělá, chodíme tam minimálně 4x ročně :grinning:
24. črc 2008 ve 12:57  • Odpověz
Strouzku, má beznaděj začala po 6 měsících nezdaru :grinning: Teď to beru jinak, protože si někdy říkám, že ze 2 malých dětí se musím zbláznit, a jsou okamžiky, kdy si říkám, že jedináček je úplně to nejlepší :sweat_smile:
24. črc 2008 ve 12:58  • Odpověz
Ahojte holky,píšu z Havířova tak Já už se snažím s manželem od března tak jsem zvědavá kdy to bude.Lili
24. črc 2008 ve 12:59  • Odpověz
Tak já nebyla v ZOO v Olomouci, ale přítel mě tam chce vzít, má tam rodinu, tak že bychom to spojili... Jinak jak jsi říkala, že loni jsi na dítě neměla ani pomyšlení a teď nejlépe ho mít zítra... Pamatuju si, jak jsem tak 2 roky zpátky byla u ďurologa a ten se mě ptal na rodinu. Nejdřív jsem se zarazila, proč se mě ptá na rodinu, jestli jako chce vědět, jak se má:grinning: Pak mi to došla a prý že tak nejdřív za 10, 9 let :grinning: Tak chudák nevěřil - je totiž pro mladé maminy. Takže když jsem teď za ním přišla, že už se jako pokoušíme, bylo vidět, že jsem ho potěšila :wink: :grinning:
24. črc 2008 ve 12:59  • Odpověz
Andu :grinning:
24. črc 2008 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj, Lili, takže se pokoušíte Honzíkovi o sourozence?:wink:

Beranku,a kde tam máte bydlet, jestli se můžu zeptat?
24. črc 2008 ve 13:04  • Odpověz
ahoj lili já se taky snažím od března a nic , začínám mít nervy v kýblu a každou menzes obrečím :frowning2:

andu mě se olomoucká zoo nelíbila, takový rozlehlý ale neměli tam třeba slony a žirafu, přišlo mi že samý kozy a ovce tam maj. ostrava je lepší

jinak no to je můj případ o dětech ani slyšet manža chce dávno ale já ani pomyšlení ale pak se mě ptal doktor na gyndě kdy jako začnu že vdaná jsem , bydlení máme, práci taky, manža dítě chce tak proč do toho nejdeme .že čím jsem mladší tím lepší, no a pak se kolem mě objevili případy že se nedařilo navíc kolegyně taky čekala do 30 na první dítě a teď už je pozdě, měla cystu a otěhotnění bude asi možné jen po umělém. tak se to sešlo kolem a kolem a já si začala uvědomovat že není na co čekat. no a tak jsem vysadila prášky a jsem ráda.
24. črc 2008 ve 13:05  • Odpověz
Strouži, jojo, přesně jak říkáš, na co čekat :wink: Já třeba nemám tu touhu budovat závratnou kariéru, takže jsme se s přítelem rozhodli, že do toho jdeme... A vidíte, půl roku v čudu a nikde nikdo :wink: Takže když si vezmu, že to třeba nepůjde delší dobu, můžu být vlastně stále v klidu, neb času habaděj :wink:
24. črc 2008 ve 13:13  • Odpověz
holky já když to čtu, tak si říkám, jaký mám štěstí, že už jedno dítko máme a nakonec se nám podařilo. První menzes jsem taky obrečela (myslím teď po vysazení), takže mě asi čeká další...
jak se má asi hafi? dovolenkuje, snad má lepší počasí...
ZOO: moc se mi líbí, v olomoucké jsem nebyla... teď se chystáme do té brněnské zoo tak snad to vyjde...
vítám lili :wink:
holky můžu vám teda tykat? :grinning: mi to vykání moc nikdy nešlo... jen tchyni té vykám pořád...
24. črc 2008 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz
jj to si taky říká, no já najivka myslela že v březnu vysadím a v dubnu budu těhu. představa že bych na první dítě čekala do 30 a pak to nešlo tak mě odvezou na psychinu, mě nejde ani tak o to být těhu hned jako mít jistotu že se podaří,klidn až za půl rok ale ať se podaří.začínám mít černý myšlenky občas že se nepodaří nikdy a pujdeme na umělé
24. črc 2008 ve 13:16  • Odpověz
S tím vykáním to byla fakt jenom sranda, tady nikdo nikdo nikomu nevyká :grinning: :grinning:
Strouzku, chápu tě, stejné myšlenky jsem měla taky :wink: Jinak mě se žádný gynekolog nikdy na děti neptal, a jsem tomu ráda, stéjně by mě nikdo nepřesvědčil, nastal pravý čas a dítě máme :slight_smile:
Andu, nebudeme bydlet a Atriu, ale kousek vedle Keltičkovy ulice :wink:
24. črc 2008 ve 13:23  • Odpověz
zuzu tak mi teda tykej :grinning:
24. črc 2008 ve 13:24  • Odpověz
strouzku neboj, půjde to. Já jsem věštkyně a po těch oknech tam // budou.. a jestli jo, tak si nechám znovu předělat okna :grinning: šlo to poprvé,tak to půjde zas :wink:
24. črc 2008 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz
no já doufám že budu těhu v nědělu a ne po oknech :grinning: teploty i příznaky by byli
24. črc 2008 ve 13:30  • Odpověz
autor
Holky vy mě zničíte. chviličku tu nejsem a zase další stranka :astonished:
Beranku vy se máte že už máte aspon něco jistého. My měli ta¨ky zaplacenou zálohu na byt a hold po 4 měsícich se paní rozhodla že neprodaá - jsem myslela že mě odvezou. No tak ted jsme se vrátili z dovči a budeme hledat dále. Ale mě už to tak nebaví to hledání.
Holky až přijede Hafi,tak jí musíte říct at tu tabulku rozšíří o to kolik má kdo roku a kde bydlí. Pořád to tady hledám.
No já jsem šla na gyndu a mě doktor řekl, že at si nemyslím že budu hned těhotná. A nechce mě tu vidět až třeba tak za rok - s tím kdybychom měli nějaký problém - dříve ne.
No já ty doktory přímo zbožnuji. Dneska jdu z práce dříve. Jdu na alergologii - chodím na injekce proti alergii, ale už se to nějak moc táhne - 3 roky.
Dneska si můj mužíčeek rozhodl že půjdeme do Schoppink parku nakupovat - jsem fakt nadšená. Ale třeba něco dobrýho ulovím na sebe.
Zuzi, taky bych chtěla mít 23 - mě bude v lednu teda 27. ubíhá to :frowning2:
24. črc 2008 ve 13:31  • Odpověz
autor
Strouži moc držím pěsti at ty // máš.
24. črc 2008 ve 13:32  • Odpověz
autor
Jo strouzi proč si neuděláš těhotenský test?
24. črc 2008 ve 13:33  • Odpověz
zabko dělala jsem včera a nic, jsem teprve 10 DPO tak stejně by nic vidět nešlo si myslím, dneska skáknu koupit mamatesty ty jsou dobrý a ukazují holkám brzo

jinak s těma doktorama, no hlavně s ním chci probrat nějaký věci, otázky co a jak, taky chci utz nikdy mi ho nedělal on tak zrcadlama a nazdar. no a taky chci vzít krev, tu mi vzít musí když si řeknu ne?? můžu mít něčeho málo nebo moc a pak třeba kvůli toho to nejde. a manžu pošlu v září na spermio do ostravy a basta stojí to 500 kč to zaplatím aj sama na to doktora a pojišťovnu nepotřebuju
24. črc 2008 ve 13:36  • Odpověz
Beranku, tak Keltičkovu ulici samože taky znám:wink: Občas tudy chodím pěšky z Centra, např. když mi v noci ujede trolejbus, tak než abych tam hodinu čekala na další, vydám se na noční procházku :wink: :grinning:

Jejda, Zabi, tak to ten můj gynekolog to se mnou začal řešit hned, i když říkal, že normálně se to řeší po tom roce, co to nejde... Ale začal řešit i kvůli mršce, která si ke mě chodila jednou za 14 dní, což by teda fákt nešlo :wink: No a teď bych se měla k ďurologovi opět objednat, abych věděla co dál... I když jsem uvažovala, že bych mohla teď měsíc po vysazení Provery počkat, jestli se mi ten cyklus upravil na trvalo a jestli z toho třeba něco nebude:wink:
24. črc 2008 ve 13:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.