• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
No to máš co dělat :wink: mne to taky čeká,vyřizujeme stavebko abychom zrekonstruovali kuchyni,koupelnu a chodbu a vše kolem,vestavné skříně taky...je toho moooc a peněz málo :unamused: Chtěla jsem to do porodu mít,ale nevím :unamused: Je to tu všechno staré,budoucí kuchyn ted funguje jako sklad :unamused: Ještě že máme aspon hotový obývák,ložnici a viktorkův pokoj...ale i tak,už bych to chtěla mít celé hotové a čisťounké ...
30. led 2009 ve 21:13  • Odpověz
Gabi, to věřím, ty přestavby jsou fakt o nervy!! Jsem ráda, že ty hrubé práce už máme za sebou, už nám v podstatě chybí "jen" plovoucí podlahy v předsíni a obýváku, udělat dětský pokoj (což bude nejdřív za měsíc, když tu budem mít přítelovu mamku) a ještě ta vestavěná skříň... To je ale pohoda, neb ta bude během 1 dne - takže paráda! :wink:
30. led 2009 ve 21:23  • Odpověz
asi si půjdu lehnout,ale asi budu zase čumákovat do tmy....je to děs,jsem unavená,usínám u telky a když se přemístím do postele tak se dvě hodiny převaluju,chvíli zima,chvíli horko,pak mi zase trnou nohy,nevím do jaké polohy se umístit a tak to mám asi třikrát za noc,kdyř se vzbudím na záchod :frowning2: :frowning2: no děs
30. led 2009 ve 21:41  • Odpověz
Gabi, já jdu taky do pelechu! Já teda mám problém usnout jen někdy - buď kvůli žáhy nebo kvůli čůrání... :sweat_smile: Ale pak už to jde a budím se na WC zas kolem 3. pak kolem 5. a pak vstávám tak v 9 - no vcelku to jde :wink:
Tak dobrou a pokud možno klidnou noc :slight_smile:
30. led 2009 ve 21:55  • Odpověz
dík dobrou noc :slight_smile:
30. led 2009 ve 21:57  • Odpověz
Dobré ránko,zdraví nedobrovolná noční sova a zároven ranní ptáče :slight_smile:
31. led 2009 v 08:15  • Odpověz
Ajojte, holky,

bré ráno, no spíš dopoledne, Gabi :slight_smile:
Teda já dneska měla noc! 10 krát mě vzbudila kočka, která se snažila vyškrábat na skříň a nechápe, že vzhledem ke svému věku už to nezvládá, ráno mi za dveřma začal řvát pes a když jsem jí vynadala a šla si lehnout, že aspoň ještě půl hoďky spočnu, vtrhnul mi do ložnice budíček v podobě přítele... :angry: :grinning:
31. led 2009 v 10:07  • Odpověz
To sou ale zlá zvířata :grinning: :angry:
31. led 2009 v 10:09  • Odpověz
Uff, tak já toho mám dneska plné kecky. Více méně mám vše připraveno pro stavění skříně, akorát chlapi musí ty staré ještě vystěhovat. Vytřídila jsem si hadry, které teď na sebe do května rozhodně nenarvu a je to snad polovina věcí co mám :grinning:

Zítra dopoledne si asi dáme výletík na hory, pak zas nějaká ta práce a odpoledne jedem navštívit skorotchýni do nemocnice... No máme co dělat :wink:
31. led 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
No holky kde jste??????
Já myslela že tady už to bude v plném proudu, a vidím pravý opak
Jak jste se měli o víkendu? my dobře, protože jsme lenošili. Objednala jsem si koupací kyblík pro mimčo, tak jsem zvědavá jak se v něm prckovi potom bude líbit.
Jdu dát věci do pračky a pak sem mrknu, tak snad tu nebudu dnes sama.
2. únor 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj při pondělku :slight_smile: dneska jsem konečně jeden doma. :slight_smile: nešel mi od včera net, tak jsem myslela, že se zblázním.Jsem na něm už asi závislá :rolling_eyes: My byli na plese, tak jsem si pořádně potancovala(poprvé i s prckem) a bylo moc fajn.
V pátek jsem byla s kámoškou pošmajdat zase kočárky, tak nakonec asi koupíme obě ten V cross ve Špalíčku, za ty prachy se mi zdá dostačující.
Holky jak jste poznaly první pohyby? Jsem už v 19 týdnu, Dr.se mě furt ptá a já si myslím, že nic necítím.. :frowning2:
2. únor 2009 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Saly.
Jé tak už vybraný kočárek? taky se nám ze začátku líbil V cross, ale zdál se nám malý, tak jako skoro každý kočárek. nechápu , asi si výrobci myslí že se rodí děti 40cm.
Saly tak já měla první pohyby jak jsem ležela v nemocnici. Aspon u mě to byli takové bublinky sem tam během dne. Ale každý to vnímá asi jinak. Za to ted si užívám. Včera bylo naše miminko aktivni až moc. Pořád kopalo, jako by se mu něco nelíbilo. o a já citila pohyby ve 20tt.
neboj taky brzičko už ucítíš
2. únor 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahojte, holky, no já psala, víkend byl pracovně výletový :wink: Včera mii už z toho ze všeho hodně tvrdlo břicho, ale už je to na štěstí v pohodě a dneska za chvilinku fičím na kontrolu :wink: Doufám, že mě Dr. nepřekvapí informací o chlapečkovi! :grinning: :sweat_smile: :grinning:
2. únor 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahoj Zabka:Já si právě ten V cross vybrala, že mi přišel jeden z největších :grinning: , koukala jsem ti do alba,ten tvůj jsem viděla v Chiccu,ale já potřebuju s nafukovacíma kolama..budem hodně na chatě,takže kočár i do terénu..
S těma pohybama teda ještě uvidím, asi mám nějaké obtloustlé otučněné břicho, že nic necítím..občas spíš jen jako by mě tam někdo píchal dost ostrou vidličkou, ale to to asi nebude :slight_smile:

Andu,slyšela jsem, že na tvrdnutí se má pít roupustný hořčík..děláš to? Já zatím teda to nepotřebuju..
My jdeme pozítří na velký ultrazvuk, tak jsem zvědavá jestli prcek roztáhne nožičky :slight_smile:
2. únor 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz
autor
No Saly. my právě nikde po nějakých horách nebo tak jezdit nebudeme, takže nakonec jsme vybraly herkula. Ale četla jsem i diskuse že paní s ním jezdila po horách a úplně v poho. No uvidíme až příjde na ježdění, jestli jsme vybraly dobře. Manželovi se zalíbila ta robustní konstrukce a mě zase velikost hluboké korby. Já doufám že budeme všechny spokojeny s výběrem kočárku. Ono si člověk nevybere - můžem koupit drahý kočár a bude na houby. ani cena nezaručí kvalitu - bohužel.
Já ted koukám po domácích pekárnách
Nemáte někdo doma? Mý sourozenci mají Eta harmony a max spokojenost a chleba je vynikající i třetí den po upečení. Tak právě s manžou uvažujeme o koupi.
Zrovna se mi tu miminko převaluje v břichu až hrůza - občas mi příjde že by my chtěl to břicho rozpárat a dostat se ven. :grinning:
2. únor 2009 v 11:13  • Odpověz
Te´d jsem se dívala, že fakt tu korbu máš hodně velkou..já jsem nejprve chtěla jít do drahého kočáru(quinny nebo cam cortina)ale stojí to jednou tolik a to se mi zdá dost, na to, že nic neumí.Pak jsem si vypočítala, že ho mám stejně na rok, pže příští prázdniny stejně chodí(snad :slight_smile: )a to chci pořídit nějaké kvalitnější golfky na cestování..takže vyzžiju půl roku hluboký a půl sporťák a to snad vydrží každý kočár i ten levnější..možná se mýlím.. :slight_smile: u druhého už budu vědět :wink:

Jinak pekárnu máme, taky Eta harmony.Má výhodu že v něm upečeš myslím největší bochník z toho co se na trhu nabízí..je to super věc..doporučuji
2. únor 2009 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz
autor
Saly já myslím že pokud se k těm kočárům budeme chovat dobře, tak vydrží každý. Tak já golfky moc nechci, tak doufám že nám ten kočárek vydrží. Spíš bych to potom viděla na procházky s prckem pěšky at se pěkně unaví a pak hezky spinká. Všechno - od doktora až po bazén mám v dosahu pár kroků tak moc tramavajemi trajdat nebudeme.
Saly já jsem byla zakoukaná do Jane kočárku, ale to mi manžel vymluvil. Tak jsme snad zvolili zlatou střední cestu. Je dobře že jsme kočárek koupilii při doprodeji kolekce - dát ještě o 4tisíce navíc už bychom do toho nešli.
Jé tak to jsem ráda že znám další spokojeného člověka s pekárnou Eta.
2. únor 2009 v 11:26  • Odpověz
no já MHD nejezdím vůbec,jenom autem.Tak proto bych chtěla ty golfky,i když je sebelehčí normální kočárek, tak je pořád 2x těžší než golfky a je to mazec ten podvozek pořád skládat a zvedat do auta.Chtěla bych se normálního kočáru zbavit co nejdříve, ale uvidíme jaká bude realita :slight_smile: ten roční prcek stejně toho chození moc nevydrží :unamused: Já Jané odmítla hned, pže pocházím z vysoké rodiny a on má korbu nízko u země a to by mě všichni asi snědli,potřebuji co nejvyšší..ještě ale nejsem definitivně rozhodnuta, času mám dost, tak budu ještě hledat, ale cena 8tis i s autosedačkou mi přjde zadara :slight_smile: v sobotu bych chtěla jet do Polska..asi na malou burzu tak pokukám ještě tam...
2. únor 2009 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
Saly 8tisíc je super cena i s autosedačkou. My k tomu autosedajdu nemáme. V tom Polsku jsem V-cross neviděla - na malé burze. Byl tam ten druhý co se vám líbil i Andu.
Ale třeba tam najdete i jiný kočárek který se vám bude líbit. Oni jsou Poláci na tohle moc šikovní. Nemám ráda lidi co řeknou že by si od Poláku nic nekoupili - já si zatím na nic stěžovat nemůžu. A až budeme vybírat novou kuchyn- určo pojedeme do Polska
2. únor 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
Jinak my s manželem jsme taky vysocí, ale jinak máme v rodině prcky. Ale kočárek vyhovuje hlavně nám a ostatní si dají madlo kočárku trochu dolů a bude vyřešeno. Korba mi příjde tak akorát. Ani nízko, ani vysoko.
stejně jsem zvědavá co budeme říkat až s těma našima kárama vyjedeme
2. únor 2009 v 11:42  • Odpověz
ahoj holky dlouho jsem tady nebyla všechny Vá moc pozdravuji, jinak jdeme na umělé opladnění spermiogram opět špatný, nejdeme ani na inseminaci, příští týden má dorazit MS, budeme stimulovat a pak se uvidí, začínám býr nervózní, ale těším se
2. únor 2009 v 11:55  • Odpověz
My máme taky kuchyň z Polska, mě od nich zatím nic nesklamalo..no právě si myslím, že ty mouchy všech kočárů poznáš až v terénu a to už bude stejně pozdě a nějak to dojezdit musíš :grinning:

Ahoj Berryl: sice se ještě neznáme, ale moc ti přeju, aby se Vám to povedlo..a nervózní nebuď,to tomu myslím moc nepomůže.. :wink:
2. únor 2009 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj berryl. Moc držíme pěsti až se brzy povede. Ta smůla se už musí jednou zlomit
2. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz
holky děkuji už to musí vyjít, i když to snažení bylo příjemné
2. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz
ahoj holky...
tak já jsem byla dneska na tripplech. Mám to za sebou, i když to bylo dost nepříjemné...brrr nesnáším odběry. Výsledky budou až za dlouho, tak snad mě nenechají trnout dlouho. Z dnešního utz mám i záznam na DVD, takže si to pořád přehrávám. Byla jsem v Avionu na obídku, tak jsem tam mrkla, ale nic mě nezaujalo. Všechno předražené. Co se týká kočárku máme Jané a 200% spokojenost, ale vy už máte všechny asi vybráno :wink:Hlavně ať jste spokojené vy,není důležité, co si myslí ostatní...:wink: Je pravda, byl hříšně šíleně drahý ale kolikrát za život budu mít možnost si dopřát takovou radost, tak jsem zhřešila :grinning:
Mimís už pěkně kope, zvlášť když sedím, to jsou pecky. Ale u druhorodiček to přichází daleko dřív...
saly neboj, už brzičko to bude!!! Jak říká žabka, takové bublinky...
kdepak máme dneska hafinku?
2. únor 2009 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz
ZuZU: já měla výsledky z tripplů za 3dny,bohužel pozitivní.To oni asi pak volají velmi rychle.Tak držím palečky,ať ti dobře dopadnou. :slight_smile:
2. únor 2009 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz
Saly: a jak to bylo dál? amnio nebo? ale ony fakt vychází falešně pozitivně dost často, přesto doufám, že mě to mine!!! Ale tvoje miminko je určitě zdravé jako řípka!!! :wink: :dizzy_face:
2. únor 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz
Saly možná jsi to už tu psala, kdyžtak promiň, já mám fakt hlavu děravou... :unamused:
2. únor 2009 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz
Měla jsem zvýšený ten jeden AfP hormon, což může indikovat rozštěp páteře.Volali nás hned druhý den na genetiku.S tímto neposílají na amnio,ale jen na podrobný UTZvuk.Byli jsme na fakultce.Tam nám naštěstí vše popřeli, ale ještě jdeme pozítří znovu, až mimčo porostlo, že je to lépe vidět a pak jedem na jeden ještě lepší v Olomouci.Na ostatní vady Down a tak se chodí na amnio.Ale dělají z toho horor, prý to nic není,stejné jak odběr krve a riziko potratu je 1% což se mi nezdá taková hrůza, to snad máš pořád i během normálního těhu.celkem mě postrašili, ale snad to bude vpořádku..uvidím ve středu.. :slight_smile: je to i vzhledem k věku, já budu mít v době porodu 31, tak už zase spadám do jiné skupiny než ty ,pokud jsi mladší..
2. únor 2009 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.