• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
holky máte některá zkušenosti s umělým opl. co mě čeká a tak děkuji za radu
2. únor 2009 v 16:19  • Odpověz
Saly určitě to bude v pořádku... tripply bpohužel fakt vychází často falešné...
ale já se amnia bojím, dvě moje známé patřily bohužel mezi to1% tizika potratu po amniocent. a já to nechci riskovat. Doufám,že bude vše ok a nebudu to muset řešit...
jinak věkově nespadám,teprve mi bude 24.
2. únor 2009 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz
Hojte, holky!
Tak Dr. mě na štěstí nepřekvapil a paní pipinkovou opět potvrdil :wink: No co mě ale zaskočilo je váha naší drahé. Jsem počítala že bude mít tak k 900 gramům a ona už váží cca 1118g :sweat_smile: no tak doufám, že nenosím budoucí zápasnici sumo :grinning:

Ahojky, Berryl. S umělým oplodněním, bohužel (bohudík) zkušenosti nemám... Nicméně držím pěsti a tfuj, tfuj, tfuj :wink:
2. únor 2009 v 17:16  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem se tu konečně dostala :slight_smile:
Já znám pár maminek,co byly taky na amnio a v pohodě,je to spíš z opatrnosti,jak píše zuzi,často vychází falešně,ale to čekání je dost nepříjemné...na druhou stranu aspon pak máš jistotu a to za to stojí.
Mne čeká ve čtvrtek zátěžový test na cukrovku,tak už z toho mám taky hrůzu,ještě že jde se mnou můj drahý,tak mne bude aspon křísit až budu kolabovat :slight_smile:
2. únor 2009 v 17:21  • Odpověz
Čusík Andu...to je fakt nějak moc,mi dr.odhadoval minulý týden cca 700 g :fearful:
Jinak super že žádná změna s pipinkou :grinning:
2. únor 2009 v 17:25  • Odpověz
Ježiš, Gabi, nestraš mě! :grinning: No tak měla by po kom být veliká, ale kdo ji bude rodit, to nevím. Já tedy NE! :grinning: A cukrovka se mi vyhla, na štěstí, uff :slight_smile:
2. únor 2009 v 17:30  • Odpověz
Třeba se to ještě srovná :grinning:Jak to že nejdeš na cukrovku???Myslela jsem že je to teď povinné pro všechny :fearful:
2. únor 2009 v 17:33  • Odpověz
No nevím, asi proto, že mi ještě není 25 let a nikdo v rodině cukrovku nemá a neměl... Tak asi nespadám do té rizikové skupiny... A nebo... Jdu akorát na odběry ve 30. týdnu, díky bohu, boť tu slaďoru bych pít nechtěla - nechám si ji jako bonus na příští těhu :wink:

Ježišku no a co když malá vůbec nebude malá?! :astonished: Aby se mi do té DorJanovské korbičky vůbec vlezla! :sweat_smile:
2. únor 2009 v 17:49  • Odpověz
Ahaa to máš super,že tam nemusíš,tak já tam věkově spadám už dooost dlouho :grinning: ale jinak taky žádná cukr. v rodině,tak doufám,že to bude v poho...
noo zase tak velká určitě nebude aby do kočárku nevlezla :slight_smile: Spíš já se bojím podle mého obr břicha,že bude malá velká ale ted jsem se tebou trochu uklidnila :grinning: Jinak pro pobavení mé míry...100-100-107 :astonished: masakr coooo...
Jo saly...dej pak avízo jestli jsi náhodou nenašla v polsku V-cross a za kolik ju? dííík
2. únor 2009 v 18:01  • Odpověz
Hihi, Gabi, míry jsou supééér :slight_smile: :grinning: No ale furt lepší, než ty moje... jsem teď trochu hruškojidní :grinning: Páč prsa neporostla - a to jsem se na těhu vždycky těšila, že konečně zažiju pocit prsatic... :grinning: a boky jsem měla vždycky širší a ty se mi teď ještě roztahují, že... :grinning: Ale teda bych neřekla, že břicho mám nějaké veliké na to, kolik sumistka váží... :astonished: :grinning: Jdu to poměřit :wink:
2. únor 2009 v 18:09  • Odpověz
Muhehe, no já věděla, že ten metr mám nechta ležet 92 - 94 - 98 :grinning: :grinning: Inu co nadělám, no :wink:
2. únor 2009 v 18:12  • Odpověz
Holky no co, krásný míry budoucích maminek :wink:
andu super že potvrdil dr holčičku...a že je větší... neboj, je to fakt jen ODHAD. Už kolikrát se taaaaak sekli!
2. únor 2009 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz
Jojo, Zuzi, se tím uklidňuju... Přece jen to měří podle bříška, tak třeba byla dobře najezená :grinning: :grinning:
2. únor 2009 v 18:23  • Odpověz
andu počkej až se ti prsa nalejou mlíkem,to bude teprve něcooo :grinning:
2. únor 2009 v 18:36  • Odpověz
No, Gabi, to je poslední věc na kterou spoléhám - jestli toto nezabere, tak už pak jedině ta plastika :grinning: :wink: :grinning:
2. únor 2009 v 18:45  • Odpověz
no joo... ale nic netrvá věčně :cry: :frowning2:
2. únor 2009 v 18:52  • Odpověz
dobré ránko....
andu: horší když se se ti nalijou a pak jak spasknou... tak to je snad horší než před tím... :unamused:
3. únor 2009 v 07:50  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
Já mám přesně tuhle zkušenost :frowning2: a tak si to ted zase užívám,že rostou...aspon na chvíli no.... :grinning:
3. únor 2009 v 07:54  • Odpověz
autor
Dobré ráno - nebo dopoledne asi co?
dneska jsem si nějak přispala. Vůbec nic se mi nechce dělat. Sedím a čučím na TV.
Dneska jdu do poradny, tak jsem zvědavá co mi řekne. Moc by mě zajímalo jak je miminko velké a kolik váží, ale to bych asi chtěla moc. Uvidíme.
Kde je Hafi že se ani včera neozvala???
3. únor 2009 v 09:38  • Odpověz
ahoj žabi...
no Hafinka tu nebyla ani včera...snad se ozve... :unamused:
3. únor 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
ufff tak jsem se tady konečně dostala. Včera jsem vysvětlovala práci kolegovi, co se vrátil z dovolené a dneska jsem byla na kontrole takže jsem se dostala sem až nyní, tak se moc omlouvám.
Dneska jsem zase zažila od sestřičky šok když mi řekla, že mi toxoplazmóza zase stoupla a už se ptala na zvíře. Tak jsem se zeptala pana doktora a ten mě uklidňoval, že je vše v naprostém pořádku, že to bude jen nějaká laboratorní chyba, že je to pořád nižší než úplně první hodnota a je tam od laboratoře napsaná poznámka že je to důkaz prodělané toxoplazmózy nikoli aktivní a probíhající, tak ať jsem v klidu. No ještě že mi to sestřička řekla až po měření tlaku protože bych zas byla s vysokým tlakem. tak mám naštěstí 110/80. Jo a hlásím celkové +5kg. Jsme si teda poskočili. Tři kilečka od minulé návštěvy. :confused:
Jinak 24.2. jdeme na odběry a velký utz. Tak se zase pokoukám na malého kukuu.
Můj taťka změnil tip na pohlaví, ze začátku se mu to zdálo na holku, ale prý mi začíná růst bříško do špičky tak to asi bude kluk a bude po strejdovi (mém bráchovi) asi fotbalista. :grinning: :grinning:
Jinak holky gratuluji k dobrým výsledkům, berryl tobě držím pěsti a myslím na tebe i s kukuou ať to vyjde a dočkáte se vytouženého miminka. Andu tobě už tipovali váhu?? Mě teda ještě ne pan doktor zatím jen kontroloval čípek a je prý pořád dost vysoko tak je to prý dobře. Uvidíme co nám vše prozradí na ultrazvuku. Jinak o cukrovce se taky nezmiňovali tak mě to asi taky mine a to mi je 27. :grinning: :grinning:
3. únor 2009 v 09:59  • Odpověz
ahoj Hafi, to jsem ráda, že jsi v pořádku...:wink:
jé 24.2. to jdu taky a dokonce na 4D :wink:
teda takhle těvystrašit, že se nestydí. Já zase budu pořád čekat na telefonát ohledně tripplů... to je čekání uf.
Hafi cukrovka tě asi už mine, to se máš...
mi nebylo ani 26 ale minulá dr tam posílala všechny a tahle mě tam beztak pošle taky kvůli velrybí konstrukci :frowning2:
3. únor 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
Nazdárek Hafi.
No už jsem si říkala co je stebou. Tak ty už máš kontrolu za sebou, mě čeká v 15hod. Vůbec se mi tam ale nechce. dneska mám nějakou lenoru nebo co.
Já doufám že mi dneska dr. bude dělat ultrazvuk - jsem ve 32tt a tak by mi měl dělat ten velký. No u každého dr. je to jinak. Ale když bude dělat tak váhu chci taky vědět. Minule mi ji řekl. to jsem byla ve 28tt a mimčo mělo 1,1kg, tak jsem zvědavá jak přibralo - poněvadž já jsem přibrala od minule 4kg - ten mě asi zabije.
3. únor 2009 v 10:20  • Odpověz
Hojte, holky :slight_smile:
Tak sumistka zas od rána řádí jak o život :wink:
Hafi, mě Dr. tu váhu odhadoval už i minule podle měření bříška. A to malá měla cca 476g... Noo trošku přibrala :sweat_smile: A tu sestřičku bych asi uškrtila, takové zbytečné stresování :angry: Jinak mě včera pobavial moje sestřička. Říkala něco v tom smyslu, že už by většina maminek mohly být její dětičky :slight_smile: A že už se trochu obává, kdy s tím přijde její syn, kterému je 19. No a pak začala, že mají ale i vyjímky, že např. jedna nepřizpůsobivá spoluobčanka má 14 let. No a že ta svého syna chtěla pojmenovat Palermo, ale to jí neprošlo, tak má Antonia :grinning: A další, že má dceru Salamandu a nebo ještě jedna, a ta mě hodně pobavila, a ta má Barbie :grinning: :grinning:
No myslím, že jsme na tom s tou Amélií ještě dobře :grinning:
3. únor 2009 v 10:56  • Odpověz
no to jsou teda jména.
No sestřička to tak nemyslela, ona chudina jen koukala na hodnoty no a pak ji pan doktor řekl přísným hlasem, že je to v norměl, protože na papír s výsledky napsala pozor hodnoty stouply. Jinak mě teda pokaždé jen váží a měří tlak a kontrolují moč. Teď dvakrát za sebou kontroloval ručně čípek a příště to bude 30 tt bude velký utz. Pan doktor vždycky říká, že mě nebude moc trápit. :slight_smile: :slight_smile: No tak vidím, že opravdu co doktor to jiné poradny. :grinning: :grinning:
3. únor 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
Mě taky pokaždé měří tlak, kontrolují moč, a na váhu se jenom zeptá a zapíše. Jinak minule mi poprvé kontroloval čípek a prý v poho. Ještě mi braly stěry, takže dneska předpokládám že mi řekne že mám streptokoka - nic nového .
tak zrovna jsem si povídala s našim miminkem - máme na to fígl. Jakmile si lehnu na bok a začnu si hladit břicho tak mimčo po chvilce začne reagovat. Je to legrační, jako by fakt vnímalo. Už i na manžela reaguje. :grinning:
3. únor 2009 v 11:22  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem si ráno lehla a vytuhla jako špalek,ted jsem jako by mne praštili palicí,vzbudila mne počtačka s šatičkama a kalhotama z mmb pro naši berušku :grinning:
jak vás tak čtu,tak vidím že ty kontroly jsou fakt všude jinak,tak přispěju svou troškou do mlýna,mi dělá dr.utz pokaždé a čípek kontroluje od začátku,nějak se mi krátil tak beru magnesko a ještě nějaké léky,ted nevím název,ale už se to ustálilo,tak jsem ráda :slight_smile: tlak ,váhu(vždy z hrůzou :wink: )nahlásím a moč taky pokaždé,minule jsem taky měla vysoký tlak 130/80,tak prý se mám nechat doma obskakovat :grinning: ale nějak většinou nemám kým :frowning2: Váhu mi říkal dr.myslím spíš jen orientačně,ptám se ho vždycky,malá měla ve 26.týdnu cca700g.
Hafi já myslím že se na testy na cukr chodí od 25 let povinně,aspon já neznám v poslední době nikoho,kdo nebyl,tak uvidíš.Jinak mi je 32 :frowning2:
3. únor 2009 v 11:53  • Odpověz
Gabi ale to by Hafi už dávno dostala žádanku ne? To se dělá tuším kolem 26tt a je to většinou na objednání. Ale tak uvidí se, no.
Jinak mě dr taky pokaždé dělá utz, kontroluje pohmatem. Tlak no to je moje slabé místo... jen pomyslím na měření, mám vysoký tlak. Doma na digitálním pažním nikdy. Tak snad je to jen syndrom bílého pláště.
3. únor 2009 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz
Dr říkal že kolem 28.týdne a poslal mne na fifejdy,že se tam nemusím objednávat,tak jen čekám až přijede manža zítra z cest at mne může podržet....ale máš pravdu,to by hafi na poradně určitě už řekli...
hihi....já myslím že mi tlak stoupne vždy po tom,než vylezu a vyfuním ty schody do ordinace...Já mám syndrom b.p. co se týká právě odběru krve a kolabuju už jen při představé že mne budou píchat 3kráát a ještě v kombinaci s nějakám sajrajtem :confounded:
3. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz
no to by mi asi řekl a neřekl teda nic takže asi ani test nebude. Jo a čípek mi taky kontroluje pokaždé teda kromě dnů kde dělá utz.
Já mám teda štěstí že syndrom bíleho pláště nemám. Lebedit si teda nelebedím v prohlídkách a návštěvách doktorů, ale vadit mi to nevadí ani tlak mi to nezvedá. Zřejmě to bude k absolvovaným kurzům červeného kříže a první pomoci. Asi to má své plody :wink: :wink:
3. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.