• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Tak mě Dr. kontroloval čípek akorát na začátku těhu. Jinak pokaždé dělá UTZ, ale je to jen rychlovka pro kontrolu, dívá si i na děložní hrdlo. Jinak tlak, moč a váha taky pokaždé. Tak jsem zvědavá co ten příští měsíc :wink: A doktory sice taky nemiluju, ale tlak mi jejich návštěva taky nezvyšuje :wink: Zrovna gynekolog a pak ještě zubař mi nevadí vůbec...
3. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz
andu těšíš se už na ten kurz stejně jako já?? Já už se nemůžu dočkat. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz
jak vas tak ctu, musim vam rict co se stalo v tehu mne...teda to je k tomu vystresovani sestrickou :grinning:
Na zacatku 4. mesice me moje profesorka odvezla ze skoly na Fifejdy se silnym krvacenim (to uz jsem mozna nekdy psala), tam si me po prohlidce nechali s tim, ze muzu kdykoli potratit, protoze jsem mela v deloze velky hematom...sotva jsem se jakz takz uklidnila, ze to treba dopadne dobre...priletela sestra, co mela sluzbu a ze mam jit s ni, ze si se mnou musi promluvit doktorka a ze je to vazny a kdesi cosi...takze jsem cela vyjukana vyskocila z postele a bezela za ni...Doktorka si me posadila, a ze maji podezreni na zardenky a jestli se to potvrdi, musim jit na potrat, protoze by se mimi narodilo postizeny (pokud bych vubec donosila)! Takze jsem se s brekem zase vratila na pokoj, ze mi ho vezmou a byla jsem vazne hodne psychicky na dne..dalsi den za mnou prisel jinej doktor a ja brecela jen jsem ho uvidela...a ten mi rekl...ze nechape ten povyk, ze odbery na zardenky uz se davno neprovadi, protoze je od roku nevim kolik povinny ockovani, ktery muze u techhle testu ukazat zvyseny protilatky a ze mi rozhodne nic nehrozi!!! Takze jsem jim byla vazne hrozne vdecna, ze me jeste ke vsemu takhle vystresovaly aniz by se podivaly do nejake chytre knihy,ktera by nebyla z roku raz dva :sweat_smile: no nastesti jak vime to dobre dopadlo, uspesne jsem nepotratila a v pohode donosila zdravyho broucka... :slight_smile: snad jsem to nenapsala moc zmatene... :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz
Heh, Maji, nooo, taky kvalitka! Bože bych ty ženy asi zakousla! :rolling_eyes:

Hafi, jojo, jsem zvědavá, jak to slečna povede. Říkám, jediné co mi moc nesedí je její hlas, ale to překousnu! :grinning: A jde manžel s tebou?? Já toho svého drahouše vezmu s sebou asi až na "porod" :wink:
3. únor 2009 ve 13:46  • Odpověz
jo andu, to mi povidej...od te doby nemaji Fifky moc mou duveru... :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz
andu pokud bude mít čas tak určo půjde. Je s tím smířen :grinning: :grinning:
3. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
Tak jsem z poradny zpátky. Mimoušek má 1,8kg ale nechápu - do průkazky mi dr. napsal 31tt ale na ultazvuku mi říkal 33tt. Tak to si mám asi vybrat co se mi líbí více :wink:
Jinak máme hlavičku smerem dolů. Takže zatím pohoda.
Holky a nejdete náhodou na kurz už tento týden? Já bych manžu brala - i na jiné lekce než je porod. Můj manžel byl zatím vždy kromě minulé lekce - to bylo kojení a vždy říkal že je rád že šel, že se aspon dozvěděl plno věci. Jinak nevím jestli jsem to tu psala, ale už jsem v mimibazaru konečně našla kyblík na koupání Tummy tub a už by měl cestovat k nám. Tak se těším.
No jinak Maji mě kdyby tohle řekl doktor tak mě vezou, asi bych zkolabovala. Mě stačilo jak jsme se báli když jsem byla v nemocnici a dávali mi tři různé antibiotika najednou - to asi mimoušek dostával hodně zabrat.
3. únor 2009 v 17:23  • Odpověz
zabi, ja k tomu taky nemela daleko...hned jsem volala Martinovi a nebyla jsem malem schopna pres ty slzy neco rict... :frowning2:
jinak je super, ze s tebou manza chodi... u dalsiho se taky na kurz chystam a jestli to vyjde tak aj s Martinem...:grinning:
3. únor 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahoj dobré ranko holky,
tak a už je středa, toto letí. Žabi manža taky bude chodit co mu čas v práci dovolí, a jsem za to moc ráda. Přijde mi, že jsou pak chlapi víc chápající, co znamená mateřství a že mateřská není jen sedět doma. :slight_smile:
4. únor 2009 v 07:40  • Odpověz
Dobré ránko maminky :slight_smile:
Docela vám závidím,můj drahý jezdí pracovně pořád pryč,takže i kdyby chtěl,ak nemůže chodit se mnou :frowning2: Včera jsem se dozvěděla,že příští týden jede zase na týden do Prahy,takže nepůjdeme ani na ten kurzík k Janě pro páry :frowning2: Jinak hafi souhlasím souhlasím s tebou...
4. únor 2009 v 08:10  • Odpověz
dobré středeční ránko...
Žabi gratuluji ke kyblíku...já o tom taky uvažuji, ještě se rozmýšlím...
4. únor 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno
Hafi máš pravdu že chlapi jsou chápavější - teda můj manžel se těší na mimčo a sám mi navrhl že na kurz bude chodit se mnou, čímž mě mile překvapil a neodradilo ho ani to když tam zatím pokaždé byl sám chlap. Ale je pravda že kdybych mu doma vysvětlovala něco o koupání miminek - zvlášt v kyblíku, tak by mi asi nevěřil že se tam dokáže mimčo tak úžasně zklidnit a že nepotřebujeme milion mastiček a serepetiček a stačí koupit jenom olejíček a něco na opruzeniny. A vůbec takové i jiné docela důležité věci které člověka ani tak nenapadnou.
Gabi to je mi líto že manžu nemáš doma a nemůže jít na kurzík aspon pro ty páry. Já bych se zbláznila kdyby mi tak manžel pořád odjížděl pracovně pryč. Mě stačí když musí sem tam jet na pár dní do Belgie a to zase říkal že to ted omezí. V březnu že už ho tam nikdo nedostane a když budeme mít mimčo tak ze začátku taky ne.
Jinak Zuzi já jsem moc zvědavá na ten kyblík. Hodně holek si to chválí. Snad jsem nečetla ani špatnou recenzi. Akorát jsme se trochu s manžou zarazili když jsme zjistili že ten kyblík zrovna co chceme stojí nový 790Kc , ale v mimibazaru se občas vyskytne i výhodnější koupě - kolem 300Kc za použitý. Což mi nevadí. Umyju ho pořádně a bude. Určitě nám ještě službu udělá. Nepotřbuji vše úplně nové.
4. únor 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak máme za sebou druhý genetický UTZ.Tentokrát nám doktor na fakultce už jednoznačně řekl,že vrozenou vadu nemáme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak jsem si dost oddechla, ráno jsem měla kupodivu, i když nechtěně dost nervy co bude..jsem dost opatrná, tak jsem přece jenom požádala o ještě jeden podrobný UTZ v té Olomouci, tak pojedeme v úterý na výlet.. :slight_smile:
Jinak pohlaví zas nevíme,na začátku to byl jasný kluk a na konci vyšetření jasná holka.. :sunglasses: super, že? Tak uvidím co uvidím v úterý, jinak to už nemám šanci do porodu zjistit.. :frowning2:
4. únor 2009 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj žabi,
jj je to super, že už se v dnešní době k tomu většina chlapů staví jinak. Gabi taky lituji, mě dneska manžel odjel na dva dny na školení do Brna a už je mi smutno jak si představím, jak přijdu z práce a on tam nebude, ale naštěstí to je jenom na jednu noc a zítra večer se už k němu přitulím a budeme si zase povídat s Kukuou.
Mimochodem mi teď připadá,že drkotá zubama zimou takové pohyby citím, ale jsem navlečená dost. :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Saly tak to je radost když na začátku řeknou že je to kluk a pak holka. Mimčo asi nechce aby jste věděli co je zač. Ale ted jsem se opravdu zasmála. No ani ultazvuk není dokonalý :slight_smile:
Hafi mě zase předchvilkou mimčo škytalo. ráno jsme si povídali u TV. kopalo o sto šest.
Holky tak dneska si udělám dobrotku - zapečené kuřecí masíčko se žampíonama se smetanovou omáčkou. Už se těším.
Dneska jdu kurzík - téma tlumení porodu. Tak jsem zvědavá z čeho zase večer budu chytrá.
Holky kdy vy jdete na ten kurz???? Není to už tento týden?
4. únor 2009 v 11:05  • Odpověz
Hafi a není to škytavka?
Saly gratuluji, aspoň budeš mít jistotu. No a utz není nikdy 100% kluk nebo 100% holka. Tak uvidíš v úterý :wink:
Žabi dobrou chuť :wink:
4. únor 2009 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz
no je to zuzi možné už je to pryč, ale bylo to v takových intervalech, že to vypadalo jako jektání zuby. :grinning: :grinning: :grinning: teda i když žádné nemá.
Žabi na ten kurz fičíme z andu až 17.2. :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2009 v 11:24  • Odpověz
Saly gratuluji k dobrému výsledku a s pohlavím si nelam hlavu hlavně že to bude zdravé.
Žabi dobrou chuť u nás jsou na oběd francouzské brambory. :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
Hafi a já měla pořád zafixované 7.2. - což mi přišlo divné když je to sobota :sweat_smile:
4. únor 2009 v 11:29  • Odpověz
jé Hafi ty mi děláš chutě...
4. únor 2009 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz
kukuk :slight_smile:
4. únor 2009 v 11:37  • Odpověz
no kde jsteee všecky? :slight_smile:
4. únor 2009 v 11:39  • Odpověz
já jsem tu..jinak gratulka k 70% holčičce :wink:
4. únor 2009 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz
děkuji :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2009 v 11:42  • Odpověz
já vždycky, když sem příjdu, tak se divím, že tady máte všichni už tolik tt.. :grinning:
4. únor 2009 v 11:43  • Odpověz
my se to snad dozvíme za 14dní až za 3týdny... a uvidíme :grinning:
4. únor 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz
i ty zuzi, kurnik už 17tt.. to letí, mi to ani nepříjde.. :sweat_smile:
4. únor 2009 v 11:43  • Odpověz
jdete na velký utz? kam?
4. únor 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
ahoj misakri - no počkej tobě to taky dobře nabíhají ty týdny - už 23tt. Já jsem od včerejška docela zmatená - doktor mi do průkazky napsal 31tt ale potom mi dělal ultazvuk a říkal že to vypadá na 33tt a nějaký den. tak to si mám asi vybrat nebo co.
Jinak mě o velkém ultazvuku nic dr. neříkal - on dělá pokaždé ultazvuk, tak nevím. Kontrolu mám 3.3.
4. únor 2009 v 11:58  • Odpověz
misko no vidíš no letí to , však nejsme o tolik pozadu. Jdeme samo k Maturovi... :angry: Ale beru si chlapa na pomoc, tak snad si blbý kecy nechá doma...
Žabi jestli ti do průkazky nenapsal stáří plodu (to je o 2týdny míň, jakoby od oplodnění :wink:)
velký utz byl 12tt, 20tt a pak je 30tt :wink:
4. únor 2009 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.