• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
zabi, jéé už 32tt.. za chvilku rodíííííííš :grinning:
4. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
jako mě na minulé kontrole říkal kudělka, že je mimís větší a termín mi vychází na 20.5.!!!!! .. to už bych byla 25-26tt :sunglasses: :sunglasses: .. ale bude to tím, že je prostě větší, asi jako michalka.. takže předpokládám, že bude mít zase pěknou váhu :wink:
4. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz
zuzi, fakt měl kecy? jako nechápu proč? :confused:
jako kvůli váhy? já jsem taky velryba a v pohodě, od začátku jsme vtipkovali a fakt v pohodě..
4. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
no tak ted v tom mám úplný guláš. v průkazce mám jak ti tam vypisuje týden, hmotnost atd, tak tam je 31tt - to píše asi podle PC, protože to tam psal ješzě než mě vyšetřil. Vzadu v průkazce je ultazvukové vyšetření atam je napsané podle PM 30/31 a dle UTZ 31/32. Ale jsem si naprosto jistá že při tom ultazvuku mi řekl 33tt. No tak si asi mám vybrat který týden se mi líbí nejvíce.
Jinak už mi sestřička vypsala žádost o mateřskou. Holky to fakt nějak rychle letí - vždyt já zachvilku budu rodit :astonished:
4. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
To mi řekněte že vaši doktoři vám vyčítají váhu - nebo prostě mají nějaké narážky. Co je jim do toho!!!!!!!!!!!!!!!
Mě akorát dr. minule řekl že at přibírám pomaleji že to bude lepší pro mé záda. Ti co přiberou nějak razantně tak mají potom problémy s bolestmi zad atd. No ale mě bolí záda normálně, takže to neřeším.
4. únor 2009 ve 12:11  • Odpověz
jj, takže ti asi utz vypočítal 32-33tt, podle velikosti miminka.. :wink: , ale asi to ber podle MS a co ti píše dopředu.. :wink:
oni mají v těch utz nastavené určité týdny s váhou a když je mimís větší, tak ti to hold ukáže i víc týdnů.. :slight_smile:
4. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz
zabi, to by ses divila.. dost jich ma narážky a všecko svalujou jen na váhu.. všude jen zhubněte a bude.. :angry:
jako je mi jasné, že tloušťka může za dost zdravotních problémů, ale ne za všechno.. a oni to házejí do jednoho pytle všecko.. :frowning2: , no nebudu se rozčilovat..
4. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
Jo nejlepší mám ráda takové kteří poučují a sami by měli shodit.
4. únor 2009 ve 12:16  • Odpověz
Já jsem byla taky u Matury,už 2x a dělal to teda dost podrobně, myslím, že zas půl hodiny to určitě bylo.Mi přišel velice příjemný, vše mi vysvětlil,i jsme se spolu vyfotili :grinning: můj přítel je totiž na foocení dost ulítlý :confounded: a teď jste psaly, že se chodí ještě na velký UTZ ještě ve 30tt? To by byla ještě šance to zjistit... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Minule mi taky hapoval termín o dva a půl týdne..no jo doktoři :angry: teď se konečně sjednotili...
4. únor 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz
saly, jj jsi teprve v 19tt, takže utz ještě určitě bude.. :slight_smile:
a tobě doktor nedělá ztu u prohlídky? mě teda ne vždy, ale už mám za sebou asi 8 utz :slight_smile: :slight_smile: , na to, že má být za celé těhu 3-4, ne? :slight_smile:
4. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz
jeee, saly, Matura je takovej ten mladej sympatak? :grinning: ten je super...
4. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz
Misakri:jj, dělá mi vždycky, ale teď jsem byla 2x na tom podrobném, genetickém..těch je v ostravě jen pár přístrojů..má ho právě Matura,Bošota a tak..a na ten nevím jestli se ještě dostanu.Z toho UTZ co má můj gyndař bych pohlaví asi stejně nevěřila... :unamused:
Maja: Matura je taková mladý..odhad 35 -40 a má dlouhé vlasy...
4. únor 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz
jj, je fajn.. :slight_smile:
4. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz
no já myslím, že já si asi do ovy už nedostanu.. ale kudělka má tady v orlové taky nějaký nový utz.. dokonce snad už tak kvalitní, že v poslední době do ovy už neposílá, že si to dělá sám tady.. ale to nevím, to jsem jen něco slyšela.. :wink:
4. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky, můžete mi prosím poradit? Přistěhovala jsem se do Ostravy a sháním tady gynekologa nebo gynekoložku. Bydlím v městské části Moravská Ostrava a Přívoz a pracuji v centru. Napište mi prosím do Interní pošty na kho máte dobré reference, prosím prosím, děkuji :slight_smile:
4. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz
Misko: jo kvůli váze... mi to už nepřišlo jako vtipkování ale já jsem na to háklá. Sympaťák mno asi měl zrovna blbý den...ale nevadí, uvidíme, jak se vyspinká na 2.3. :grinning:
Žabi on neměl narážky na přírustek, ale celkovou konstrukci. Když je váhatrojciferná, to holt bije do očí a když pak přes to je špatně vidět při utz tak je to blbý no. Ale může si to nechat pro sebe...
Misko: to víš, vybavují si ordinace, za ty prachy :grinning: ale jsem tam spokojená. Přístroje špičkové, péče výborná... to se nedá srovnat s tím,kamjsem chodila
orchid bohžuel neporadím, v centru nemám zkušenost.
Kdepak je andu?
4. únor 2009 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz
orchid, ja jsem chodila na namesti vedle lekarny, ale nemuzu si vzpomenout jak se jmenoval... :sweat_smile:
4. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz
aa uz vim Libor Sevcik...ale dost se u neho plati... :sweat_smile:
4. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz
Holky nemusí to být přímo v centru, tramvají a busem se po ostravě už celkem orientuju :slight_smile:
4. únor 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
Orchid já chodím do Poruby (do Medcentra - je to pár kroků od zastávky Telekomunikační škola) k dr. Spoustovi. Je to primář i na Fifejdách. Je pohodový, a neplatí se u něj - teda jen registrační poplatek - myslím že jsem platila 250Kc a potom za zrcátka 30Kc. ALe jinak žádné peníze po mě nechce. Je tam i příjemná sestřička. Já jsem tam moc spokojená. A to jsem chodila k Martinikovi který chtěl platit pomalu za všechno.
4. únor 2009 ve 13:37  • Odpověz
Já chodila do Výškovic ke Kudělkové, tam jsem platila jen jsem se chytla kliky, tak jsem přešla k Dvořáčkovi do Vítkovic,je starší, známe se už od mého porodu :grinning: to je 30let,tam nic neplatím, ale moc ti zas toho neřekne.Vím, ale, že on už bohužel nebere pacienty.NO pak je přece dobrý gyndař ten Bošota u zimního stadionu, to je taky starý praktik :slight_smile:
4. únor 2009 v 15:56  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky. Tak my dneska s přítelem uklízeli u jeho mamky v bytě a nakonec bude u sebe, i když původně měla být u nás, a my tam za ní budem jezdit, případně přespíme atd. Což jsem ráda, páč se zařizováním pokojíčku pro Melinku nemusím tak kvaltovat...

A jinak mi dnes přítel smontoval postýlku a koupil Amelce v Tescu "fifinku" :grinning: takového plyšového psíka s dlouhýma ušima (nebo zajíce, boť to má zaječí ocas, těžko říct :grinning:)
4. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz
Dobré ráno,
Saly já chodím ke Kudělkové pořád a jsem 100% spokojená.Hlavně proto, že ty peníze opravdu vidím v péči, kterou poskytne a která je leckdy ve větších městech ještě dražší. Chodila jsem na Duhu, ale to nebyla doktorka, nýbrž lidový léčitelka, takže ruce pryč...
andu: tak už se nakupovalo? :wink: já mám zatím ještě pauzu, uvidíme, jak to bude dál :wink:
5. únor 2009 v 07:38  •  2 děti  • Odpověz
holky kdepak jste dneska???
venku je tááááák hnusně :frowning2:a my chtěly jít do ZOO :frowning2:
5. únor 2009 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno
Tak jak se máte při čtvrtečku? my dobře. Uvažuju že bych se jela podívat do centra do CaA na nějaké hadříky pro miminko ale vůbec se mi nechce. No bude to spíš tím že se mi nechce samotné.
Včera jsme byla na kurzu a super. Měli jsme téma tlumení bolesti při porodu. Já teda nevím, od začátku nejsem rozhodnutá dát či nedát si epidurál, ale asi budu chtít přirozený porod bez léků. Co vy?
Jinak jsme včera jeli s manžou nakupovat a miminku jsme koupili plíny, vlhčené ubrousky, přebalovací podložky, a maminka si koupila olej na masáž hráze - což už zachviličku budeme muset praktikovat s tatkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 v 09:35  • Odpověz
Žabi uvidíš... já jsem taky byla rozhodnutá že chci přírozený porod. A jak jsem byla ráda, když mi nabídli epidurál!!! Cena ve fakultce kolem 2000, to vše mi bylo jedno, hlavně ať mám chvíli nádech.
Každá to prožívá jinak, ale nestydím se za to, že jsem si ho nechala dát. Nakonec jsem byla ráda... ale možná to tentokrát zkusím bez toho...
5. únor 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz
Bré ráno, holky.
Jojo, Zuzi, něco už nakupujeme, ale pomaličku. Hadříky mám prozatím vyřešené - od všeho pár kousků a pak budu dokupovat podle potřeby. Teď budem muset začít s těmi hyg. potřebami atd.

Žabi, já taky furt váhám, jestli epidural jo, nebo ne. A nevím, nevím. Hehe, kdyby mi tak někdo řekl, jaký budu mít porod! :wink: :grinning: No asi to zklusím bez a kdyžtak je budu na kolenou prosit :grinning:
5. únor 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
No právě kdyby mi někdo řekl jaký budeme mít porod. No ale to je ve hvězdách. Ale včera na kurzu nám říkali že pokud se rozhodneme po přirozený porod že si máme napsat do porodního plánu že nechceme podávat a ani nabízet žádné utišující prostředky- prý v těch bolestech kývneme jinak na vše. Ríkala že pokud to opravdu nebude k vydržení tak si pak sami můžeme říct o něco. No když říkala u kolika pporodů byla a ty holky měly epidurál a nakonec necítili kontrakce při ttlačení a nešlo jim to a přišli na řadu kleště - no fůj. Z toho mám vážně strach. Vím že porod nebude procházka růžovým sadem, ale asi to zkusím vydržet bez epi.
5. únor 2009 v 09:48  • Odpověz
Žabi tak teda já jsem kontrakce cítila naprosto zřetelně i se mi skvěle tlačilo! Ta poslední fáze, to tlačení, to jsem měla nejlepší. Nejhorší byla ta doba, než jsem mohla tlačit. A má pravdu -v bolestech kývnu na všechno :grinning:
Kleští bych se asi taky bála... :confounded: ale když by nebylo zbytí... ono je to těžké no...
5. únor 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky můžete mi někdo říct proč jsem tak neskutečně zdechlá vytáhnout paty z domů a jít nakupovat - jak já budu ještě příští týden chodit do práce???
5. únor 2009 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.