• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Noo, žabi, to je asi ta lenora domácí, tu já znám! :grinning:
5. únor 2009 v 10:01  • Odpověz
autor
to je fakt mazec. Bych tam potřebovala aby mě někdo vyloženě vytáhl z toho bytu
5. únor 2009 v 10:02  • Odpověz
Žabi, no to mi povídej, já kolikrát nejsem ani schopna se převlíknout s pyžama! :sweat_smile: :grinning:
5. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
tak lenoru domácí tu taky znám...momentálně s ní bojuji a vyhrála, ptž Terka bez oběda být nemůže...takže já se překonávám a jdu rychle uvařit...
5. únor 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak lenora domácí bydlí u mě taky, nikam se mi nechce a z pyžama se převlíkám někdy až v pět,než přijde polovička domů,ať to nevypadá blbě :slight_smile:

zuzu: já jsem ke Kudělkové přestala v době, kdy jsem uvažovala o mimi a ona se mi zdála strašně mladá a nezkušená..to bylo když ve Výškovicích začínala..ale to byl jen špatný odhad ..je už pěkně stará..a má velké děti..ale to byl jen pocit..nic jsems ní víceméně do činění neměla, chodila jsem jen na prav.kontrolu a pro prášky a na to se mi zdála drahá, když to bylo jinde zadara.. :slight_smile: ale jak léčí to já nevím,nikdy jsem naštěstí nic neměla... :confused:
Jo holky vidím, ře řešíte hyg.potřeby.Já jsem před nemocenskou pracovala u firmy co vyrábí pleny a vlhčené ubrousky(Tesco,Hypernova,Albert,Rossman,Droxi,DM atd..víceméně všechny+ještě Helen Harper) a pokud byste některá chtěla,rozprodávám po kámoškách nadbytky co mi zbyly.Pleny už nemám.Jen spíš vlhčené ubrousky Helen Harper a jiné hyg.potřeby,prodávám to tak za půlku..případně pošlu foto na mail, když mi písnete do IP a můžu Vám to pak přinést třeba na srazík..
5. únor 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz
krásný den holky..
:slight_smile: :slight_smile:
5. únor 2009 v 11:46  • Odpověz
jj, lenora domácí bydlí i u nás.. kdybyste viděly ten bordel tady.. hrůůůůza :grinning: :grinning: , hlavní je, že si sedím u pc.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 v 11:47  • Odpověz
koukala jsem, že tady padl epi.. no jestli budete některá rodit ve vítkovicích, tak tam ho moc dávat nechtějí.. jako na vyžádaní ho dají, ale oddalujou to, jak můžou, aby pak vlastně už bylo pozdě.. :wink:
já jsem byla bez, protože jsme si na něj ani nevzpomněla..

ale moje známá si ho dala minulý rok, že to jako bude trvat ještě dlouho a ono ne, pak to šlo najednou strašně rychle a ona u tlačení necítila kontrakce, takže celkem problém.. no ale vše ok, zvládli to.. :wink:

takže já si myslím, že oni v porodnici asi ví, proč ho moc nechcou dávat.. u nikoho neví, jak vlastně bude porod dlouhý apod.. :slight_smile: , ale pro itlumení bolestí je prý super.. :wink:
5. únor 2009 v 11:52  • Odpověz
Holky a neůžu si třeba vzít před poroden Brufen? :grinning: :grinning: je to jediný lék, který u mě zaírá na všechno,ani epi nepotřebuju..hodím dvě čtyřstovky a je to... :sweat_smile:
5. únor 2009 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz
hihihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .. ten by ti asi moc nepomohl.. :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
Holky tak jsem se zase rozčílila. čekám na dva balíčky - a tak jsem předpokládala že až mi dojdou doručí mi je pošta domů - ale omyl. Dneska jsem našla dvě výzvy od pošty ve schránce - a ze včerejším datem - sakra já byla celý den doma kromě toho že jsem šla v pět na kurz ale to byl zase manžel doma. Chtěla jsem se vyhnout si vystát frontu na poště a zase mě to čeká. Sakra za co si člověk platí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. únor 2009 ve 12:14  • Odpověz
zabi.. u nás na denním pořádku!!!!.. ta naše pošťačka je taky lemra líná a vše hodí do schránky, ani nezazvoní.. :angry: :angry:
5. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz
Žabi tak jestli u vás chodí pošťačky tak jako u nás... já taky většinou jsem doma a pak výzva ve schránce. Jsou to šmejdi!!!!
Saly: vím, že má velké děti, ale stará mi nepřijde. Ale mám s ní jen dobré zkušenosti takže nemůžu posoudit, co ostatní :wink: A brufen si určo vzít nemůžeš -ten se nesmí v těhu :grinning: a stejně myslím, že by nepomohl...
misko jo o té Vítkovické porodnici jsem slyšela... kdo ví, kde nakonec skončíme my, když je babyboom. Já doufám, že ne Frýdek nebo Havířov. Uvidíme!!!
5. únor 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz
Žabi, tak to se mi nedávno s balíčkem taky stalo! Čekám, čekám a nic a najednou ve schránce oznámení s datem předchozího dne!

Saly, mě by se určo nějaké hyg. potřeby dost hodily, tak kdybys mi pisla, co máš, třeba do IP, bylo by to fajn :wink:

Hehe a epi mám teda vyřešeno, neb bych ráda rodila ve Vítkovicích (případně na těch Fifejdách) :wink:
5. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz
autor
Holky mám sto chutí jít na tu poštu a normálně si stěžovat. Je to jejich práce za kterou my si platíme, tak to mají donést domů. Hlavně že ty za tou přepážkou jsou pokaždé důležité jak prdel - prominte za ten výraz.
5. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz
No Žabi, já taky uvažovala, že to na tu naši pošťandu nabonzuju... Ale pak jsem se na to vyprdla - se mi nechce nějak něco řešit
5. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz
holky.. já si na poště nechala zavolat vedoucí a říkala jsem jí to, že to nebylo poprvé.. a co??? všecko mi odkývala, že se na to bude informovat apod a pak to bylo to stéjné.. je to k ničemu takové stěžování.. :unamused:
5. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz
No u nás je to úplně stejné..pošta Hrabůvka..katastrofa..teď jsem vysledovala, že vůbec nezvoní..ještě že bydlím 100metrů od pošty...jen ty balíčky co mi chodí z MMB vozí takový mladý kluk a ten teda zvoní vždycky :slight_smile:
5. únor 2009 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
No holky tak jsem přišla z pošty a nervla jsem se tam dobře. Ale paní za přepážkou se na mě jenom usmívala a řekla že si to musím vyřešit na hlavní poště. No prostě na mrtvici. Ještě čekám koupací kyblík a jestli příjde zíta a zase mi hodí jenom výzvu tak si nechám zavolat vedoucího nebo ještě lepší tam pošlu manžela at se nerozčiluji já. Já to nechápu za co jim fakt platíme. To dělají jenom poloviční práci. Prý nestíhají - jsem říkala že mě to vůbec nezajímá, že to je jejich problém. No u nás když už něco dovezou a milostivě zazvoní, tak to zazvoní a už hned odchází pošták do auta a nečeká. To tady sleduju z okna jak za nima lidi běhají z baráku.
Jinak mi dorazila zimní zavinovačka emitex - krásná - nafotím azachvilku dám do alba.
5. únor 2009 ve 14:36  • Odpověz
Žabi já tady chodím na takovou malou poštičku, tam jsou úřednice sice milé, ale ty papírky mě taky štvou. Ono dole zazvonit je velký problém, že - museli by totiž počkat, až přijdu dolů, tak co by se stresovali, raději že nejsem doma - bez otevření se dovnitř nedostanou, takže lístek až druhý den - klasika.
Jednou jsem si stěžovala a výsledek byl žádný... místo jednoho zmetka, co nezvonil tam dali jiného,co nezvoní taky... :confounded:
5. únor 2009 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz
zdár holky,
tak jsem koukla žabce do alba jeliikož na mě vyskočilo na úvodní stránce a co nevidím - prý barvu jsme neřešili - to bude kluk jak buk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
Jinak super ten řetízek - vrrr kde si ho sehnala - :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
5. únor 2009 v 15:08  • Odpověz
hehe tak jsem si přečetla interní poštu a už vím děkuji žabi :wink: :wink: :wink:
5. únor 2009 v 15:13  • Odpověz
moooockrát děkuji :slight_smile: :slight_smile:
5. únor 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
kluk nebo holka? kdo ví. No ono na MMB jsem si moc nemohla vybírat z těch zavinovaček - všechny i použité stály kolem 500Kc a tahle stála 300Kc. takže barvu jsem fakt neřešila.
Hafi budeš chtít ten řetízek?
5. únor 2009 v 15:31  • Odpověz
Zabi a máš ji teda použitou z MMB,ju? Já asi koupím tu letní..barvu neřeš,my taky nevíme co to bude a kupuji vše modré..to je klíďo i pro holku..

nemáte někdo zkušenost s tímto?
http://www.eshopbaby.cz/katalog/set-pico-easy-autosedacka-podvozek-nania-p11/

Hodně to v různých diskuzích chválí..já bych to asi dost využila,furt jezdím autem a nemusela bych tahat kočár.. :slight_smile:
5. únor 2009 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
Saly jo mám jí použitou - od jedné paní - ale je jako nová protože paní mi psala že jí měli právě jenom dvakrát a to jednou jak jeli z porodnice a jednou jak jeli do poradny - pak už naní bylo horko. Takže právě proto jsem jí brala všema deseti hned a ještě k tomu za ty prachy - 300Kc je pro mě dobrá cena a vážně jsem v tu chvíli neřešila barvičku. Přišlo mi totiž na hlavu padlé abych si koupila takovou jakou jsem chtěla barvu bud novou nebo za těch 500Kc. Jinak i tu letní mám z MMB. Taky za 300Kc. Když hledáš najdeš tam - ale je fakt se dívat skoro i 4krát za den. Já tam koupila i ten koupací kyblík - taky ceny se za použitý pohybují kolem 500Kc a najednou tam byl za 299Kc tak jsem ho hned brala. Máme ten Tummy tub.
Jinak Saly s tímto podvozkem nemám vůbec zkušenost - a ty nebudeš mít kočárek s tím že se tam jde nacvaknout i ta autosedačka?
5. únor 2009 v 15:49  • Odpověz
Zabi:CHtěla bych kočárek,kde se to vše nacvakuje, ale právě to řeším, pže ji tam kupovat nemusím.Můžu jen hlub+sport a toto bych si koupila mimo.Protože tak bych pořád sebou musela tahat celý podvozek kočárku a ten má třeba 11kg a to má !prý"strašně málo, tak kdyby to třeba mělo 5kg, tak je to dost podstatný rozdíl.Za chvíli se chci na to jet mrknout do Chicca.Hlavně jak je to těžké.Vím, že to není na dlouhe ježdění, ale do obchodu,k doktorce a ke kámošce na návštěvu to stačí ..a kdoví jestli budu jezdit vůbec někam jinam :grinning: .Dá se samozřejmě koupit i pod dva tisíce použitá a do toho bych si pořídila lu letní zavinku :slight_smile: Toto je vymyšlené co :unamused: je to zaplatit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz
Saly jestli ti můžu poradit, tak autosedačku NAnia nekupuj. Propadla v crash testech. Ale ber to jen jako radu, jinak samo vyber takovou, jakou budeš chtít ty :wink:
Žabi + Hafi holky vy tajnůstkářky. Tak já si budu pořád myslet, že Žabka čeká holčičku a uvidíme, jak to dopadne :wink:
5. únor 2009 v 17:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
No Zuzi já nechci riskovat že by někdo ze známých si tuto diskusi našel a věděl co čekáme. Tak to prostě bude překvápko pro všechny.
5. únor 2009 v 17:51  • Odpověz
Žabi jasně já to chápu :wink: já už to těch 8,max.10týdnůvydržím :wink: tak si pamatuj můj tip a pak se ukáže,jestli jsem dobrý tipař :grinning:
5. únor 2009 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.