• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
já si myslím, že zabi čeká kluka.. :slight_smile: :slight_smile:
5. únor 2009 v 18:01  • Odpověz
žabi nebo nám to můžeš napsat do IP a my budeme dělat pšt pšt.. :grinning: :grinning:
5. únor 2009 v 18:02  • Odpověz
dneska na regionech prozradila sladké tajemství jedna kočka.. je už ve 14tt a nikdo to nevěděl, teda kromě mě.. :wink: :slight_smile: .. taky jsem zvědavá, co budou mít.. :slight_smile:
5. únor 2009 v 18:03  • Odpověz
jéé holky, já teď koukám na ty zavinovačky do autosedačky.. a jsme z toho jelen.. je letní a zimní, že?.. a koukám na MMB a tam to moc nerozdělujou, jak poznám, která je která? :sweat_smile:
5. únor 2009 v 18:08  • Odpověz
jako občas je tam napsané, že je to letní.. ale u 90% není napsáno nic a ceny jsou celkem srovnatelné.. a podle fotek taky poznám prd.. :grinning:
5. únor 2009 v 18:09  • Odpověz
misko letní je slabší a má vevnitř bavlnu ne?
já se pro dnešek loučím, jsem žádána u dcérenky...
papa zítra
5. únor 2009 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz
autor
Misakri zkus se mrknou ne emitex.cz a tam by jsi to potom podle toho mohla poznat. Těch letních není tolik vzorů.
5. únor 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
Jo a ty letní mají vždycky na té kapuce nějaké ouška - to zimní nemaj.
5. únor 2009 v 18:54  • Odpověz
jj, žabi díky, už koukám a mám v tom jasno.. :slight_smile:
5. únor 2009 v 19:44  • Odpověz
dobré ránko, je tu hodí člověk vtipnější komentář a už se tu diskutuje. Samozřejmě to byla sranda, já taky neřeším barvičky a mám to stejně jak saly. Jestli to bude holka tak bude chodit dost v klučičím :grinning: :grinning: :grinning:
Žabi děkuji moc ještě jednou, že tak na mě myslíš s tím řetízkem. Dneska jedeme s manželem po obchodech na čumendu a zase něco nakoupit a kdybychom nesehnaly tak bych se pak ozvala a určo bych si ráda odkoupila ten řetízek od tebe, teda jestli můžu. :wink:.
Manžel včera přijel ze školení o něco dřív tak jsme ještě včera stihli poškádlit Kukuu, no ten si s námi povídal jen těm jeho kopanečkům rozumět (jako jestli má radost, že slyší taťku nebo to je nemluv tak hlasitě i tak tě slyším) :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. únor 2009 v 07:10  • Odpověz
akorát je mi líto, že vám nemůžu dát do albíčka žádnou fotečku, když máme toho vira. No snad se už s manželem do toho pustíme a zprovozníme jak PC tak net na něm ať s váma můžu povídat i na mateřské už se to pomaličku blíží. Jupííí už se i těším. :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 07:11  • Odpověz
HALÓÓÓÓ HOLKY KDE JSTE, VY JEŠTĚ SPÍTE??? :wink: :wink: :wink:
6. únor 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Já jsem tady, akorát ješě pomalu zalepené oči jak bych pořád spala, ale musím vstávat , jinak příští týden ani nevstanu do té práce
6. únor 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
Hafi obdivuju vás že nevíte co to bude. Já bych to nevydržeela už jenom kvůli tomu nakupování. Hold ale některé věci neovlivním ani i když vím co to bude - škoda. Ale nevadí. Ale ušetřila jsem a to je hlavní. Dneska si jdu vyzvednout zase další věcičky, ale ty už vám tu opravdu nemůžu dát , protože už by to bylo jasné. Takže v tom až potom uvidíte mimčo.
Jinak jasně, pokud budeš chtít potom ten řetízek, tak není problém - zatím odpočívá v komodě. Tak pak dej vědět.
Já určo budu stejně kupovat aspon dva - jak se znám, jeden někam položím a nebudu vědět kam a budu ráda když budu mít ještě náhradní.
Jinak asi dneska vyrazím do ulic, něco nakoupit - jedem k našim atak at nepřijedeme s prázdnou.
6. únor 2009 v 08:38  • Odpověz
dobré ránko,
já jsem víceméně tu,ale spíš jsme dolehávaly hroznou noc (zoubky) :frowning2:
6. únor 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ó Zuzi to ti nezávidím. Na tohle se fakt netěším až mimču budou růst zoubky a to Terezka už je větší
6. únor 2009 v 08:44  • Odpověz
jejda zoubky tak to na dálku terince foukáme. Žabi mocinky děkuji to je od tebe moc a moc milé. Já jsem tak ráda, že jsem se tady ozvala na toto téma, se tu vytvořila úplně super partička. :slight_smile: :slight_smile:
Bychom mohly kdyžtak už příští týden pomaličku objednávat to povlečeníčko. Manža už se ptal tento týden už byl dvakrát v Kravařích. :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2009 v 08:47  • Odpověz
no jsou to ty poslední dětské zoubky, ty zadní stoličky a ty jsou asi nejhorší... Terinka děkuje za pofoukání, přes den je jen hodně protivná, ale v noci fakt maso.
6. únor 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky jestli já na tohle budu mít trpělivost - tak budu ssama sebe obdivovat :sweat_smile:
No Hafi já na to povlečení úplně zapoměla. Ale vím které chci , takže potom akorát napíšu - stačí říct do kdy.
Jinak já musím ještě jít koupit ty naše pleny - zatím jsem nebyla schopná - jsem hrozná, já vím, ale polepším se :confused:
6. únor 2009 v 08:53  • Odpověz
krásné ranko holky..
:slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2009 v 09:01  • Odpověz
ale prdlajs hrozná, mě by se taky nechtělo. Já jsem zdravá a už vybraná z baráku a jakmile naberu trasu domů z práce tak mě žádný obchod nezastaví. Dneska jsme se po dlouhé době domluvili s manželem na objíždění. Jinak max. velký nákup potravin ať přes týden kupujem jen pečivo a toť vše. Jinak dneska manžel jede pro ty hračky co mám v albíčku a doobjednal ještě takový ten polštář kterým se ustavuje miminko aby správně spinkalo. :grinning: Ten můžu vlastně přihodit taky do albika to je na netu :wink: :wink:
No s tím povlečením jak chcete. Stačí se ozvat a já to objednám myslím, že mi pán odpovídal že do deseti dnů by to mohlo být připraveno k odběru. :wink: :wink:
6. únor 2009 v 09:02  • Odpověz
holky, mě se včera podařil skvělý kup na MMB.. a to jsem si říkala, že než skončím 6měs, tak nekoupím malé nic a nevydržela jsme to.. už máme asi týden doma autosedačku, krásnou oranžovou, paní mi k ní přibalila novou, ještě zabalenou deku, ale MODROU, no neva.. no a já včera v noci našla na MMB letní zavinovačku za 150kč, no nekupte to!!!!.. ale je MODRÁ.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .. tak naše beruška bude taky v modrém..
6. únor 2009 v 09:09  • Odpověz
jo a žabi určitě budeš mít na to trpělivost, myslím že to všechno přijde až se ty naše sluníčka narodí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to pak vydržíme úplně všechno, teda budeme muset.
6. únor 2009 v 09:09  • Odpověz
dobré ráno Miši, tak to tu bude samá modrá holka :slight_smile: :slight_smile: teda holka v modrém.
6. únor 2009 v 09:11  • Odpověz
jako nic proti modré nemám, michalka ma taky spoustu modrých věcí.. ale víte jak, jsem si říkala, poslední dítko, tak si koupím tu červenou a ono prdlajs.. :grinning:
6. únor 2009 v 09:11  • Odpověz
jo holky, nebojte.. ta trpělivost příjde spolu s porodem.. :wink: :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2009 v 09:12  • Odpověz
mmch, krásné ranko hafi :slight_smile:
6. únor 2009 v 09:12  • Odpověz
jé Miško tak potvrzená holčička...no to může být ještě kluk :grinning:
Žabi já už jsem shnilá teď a co teprve za pár měsíců, až budu pobíhat s pupkem okolo Terky....:grinning: ale zvládneme to..
mi se dneska zdálo Misko o Kudělkovi ale to byl sen :grinning: vypadal úplně jinak, měl mi dělat 3D ultrazvuk a pouštěl to nějaké strašně staré televizi, nebylo nic vidět a prostě hrůza... doufám, že to bude lepší :grinning:
6. únor 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
Misakri tak to jsi koupila fakt suprově. Tak to chválím.
6. únor 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
Ono když to tak vemu tak stejně moje barvy jsou takové spíš ty chlapecké - myslím na sebe. Nejraději džíny, triko mikinu - a to mikinu většinou právě v modré nebo v černé. Nějakou červenou bych si nekoupila.
Kolikrát už mi říkali že jsem se měla narodit jako kluk a né holka. Už od malička jsem si hrála více s bráchou s autama a legem než panenkama. Ani mi je naši pak nekupovaly. Zbytečnost. To když jsem dostala popelářské auto - to bylo radosti.
Nikdy jsem neřešila takové ty - co si oblíknout na diskotéku - namalovat se - do dneška si namaluju tak max. řasy a tím končím. Ale jsem ráda. Protože když se podívám na své kámošky co se malovaly už od střední - tak teda prominte ale vidět je odmalované - smrtky hadra
6. únor 2009 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.