• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
jééé žabi tak to jsme na tom stejně, taťka mi ještě teďka říká, že jsem se měla narodit jako kluk. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a panenky taky u nás moc nejely. :wink: :wink: a já už to tu psala holka v modré bude super horší by byl kluk v růžovém. :grinning: :grinning: :grinning:
No jinak já mám dvě mikiny červené, ale zato žádnou sukni v šatníku :unamused: :unamused:
6. únor 2009 v 09:28  • Odpověz
zuzi o kudělkovi??? hihi, to jsou sny.. :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 09:30  • Odpověz
a jako fakt.. nekupte to za 150kč.. ona to tam vložila a já hned po ní chňapla.. :slight_smile:
6. únor 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
No Hafi řeknu ti že na mě všichni na naší svatbě hleděli protože mě snad poprvé a naposledy viděli v šatech - a to hlavně naši známí. To byla docela sranda.
6. únor 2009 v 09:32  • Odpověz
to já bych si klidně sukni na sebe vzala, ale... ale jaksi už ta postava není to, co po škole, no.. takže já jsem pro ty kalhoty a říkám si, že snad ještě budu mít příležitost se oblíkat jako dřív.. :wink:
6. únor 2009 v 09:33  • Odpověz
Misko no to jsou sny :grinning: bohužel to jsem teda vůbec nechtěla, aby se mi zdálo! Jinak super kup...
a souhlasím s Hafi lepší holka v modrém, jak kluk v růžové :grinning:
6. únor 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
autor
a Misakri to máš od toho emitexu? jestli jo, tak tyhle zavinovačky jsem sledovala asi 2měsíce a taková cena tak vážně nepadla.
6. únor 2009 v 09:33  • Odpověz
jj, už máme i tu dečku v modrém, tak bude i zavinka.. :slight_smile:
6. únor 2009 v 09:35  • Odpověz
zabi, ale to není zimní, to je ta letní.. :slight_smile:
6. únor 2009 v 09:35  • Odpověz
6. únor 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
No však já myslím letní - i tak se tam ceny pohybovaly tak kolem 300 a více. Tak právě říkám že si fakt super nakoupila - to by chtělo víckrát něco tak dobře vychytat co?
6. únor 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
Jo, jo, tuhle jsem přesně myslela - já původně chtěla zelenou tu letní, ale nakonec máme žlutou
6. únor 2009 v 09:38  • Odpověz
holky, já i minule na MMA.. samozřejmě v noci.. byla tam aukce na povlečení, že kdo tu aukci vyhraje, tak ho dostane zadarmo, jen si zaplatí poštovné.. tak jsem na to chvilku koukala a pak jsem párkrát přihodila a jim spadl server a představte si, já jsem byla ta poslední, takže jsem to vyhrála a mám doma povlečení na 2 postele za 58kč.. ty ženské, co tam přihazovaly třeba půlku dne musely bát naštvané.. :grinning: :grinning: :grinning: , měly tam i 500 příhozů a já jsme měla tuším 9.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. únor 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
Teda Misakri ty jsi klikařka
6. únor 2009 v 09:47  • Odpověz
Misko teda tomu se říká štěstí... a žabka má pravdu ta cena je super!!!
6. únor 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz
žejo??? :sweat_smile:
6. únor 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak jsem byla včera v tom Chiccu, jeli jsme oba, a´t mi to zhodnotí taky chlapsky..a to vám řeknu, to byl teda šmejd.. :slight_smile: můj dryhý konstatoval, že naše jediné dítě do toho nikdy nedá a že je to šunt na první pohled..dokonce paní když aretovala kolečka, tak ji upadlo kus plastu :grinning: pak jsem se teda podívala jak vypadají pořádné autosedačky a asi teda toto zařízení nekoupíme..

Holky kde najdu nějaké aktuální testy na autosedačky? Všude jsem našla tak 3-5let staré..

Já se k vám s tím povlečkem nepřidám, vybrala jsem nakonec to co mám v albu, je sice dražší,ale prdím na to..až budete objednávat, tak dejte vědět,mrknu třeba od nich i po něčem jiném..
6. únor 2009 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz
Miši to jsou teda super kupy. :grinning: :grinning: :grinning:
Saly jasně že dáme vědět. :wink: :wink:
6. únor 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
Saly vidím že to u vás vypdá stejně jako u nás když jsme vybírali kočár. Se divím že jsme se na nějakém shodli.
ALe je fakt že chlapi asi vidí to co mi né - mě teda spíš zajímal na první pohled a barva, ale o funkčnost jsem se moc nezajímala - to spíš můj manžel byl na tohle.
Jinak moc krásné povlečení jsi vybrala.
Jo a stěma testama na autosedajdy ti neporadím. My asi vybereme chicco nakonec
6. únor 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
No tak holky ty co chceme to povlečení co kdybyhom se na to mrkly o víkendu a v pondělí napsaly Hafi které chceme? nebo je to brzy?
6. únor 2009 v 10:15  • Odpověz
Saly testy no dej si do googlu vyhledat testy na autosedačky... a z těch levnějších Chicco Synthesis XT, pak dražší Maxi Cosi, Romer, Britax, to jsou ty nejznámější. Pokud nechceš naklikávací na podvozek, volila bych Chicco - mají pěkné barvičky, cena je myslím příznivá a je dost bezpečná :wink:
6. únor 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz
A ty ostatní nakliknu na kterýkoliv podvozek, když mám adaptér? asi ne co? Třeba na ten V cross? :grinning: Chicco syntesis jsem se tam včera dívala, že jsou moc pěkné.. :slight_smile:
6. únor 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
Saly myslím že na ten Vcross jde jen ta jejich Dorjanovská. Každá sedačka sedí i s adaptéry na jiný podvozek,podle toho, s kým mají smlouvu. Třeba Jané pasuje jen na Jané...
a naopak na Moon pasuje autosedačka MAxi Cosi...
jinak Chicco je hodně oblíbená,má ji hodně moc lidí,co znám, tím se nedá určitě nic zkazit :wink:

holky my vyrážíme do ZOO :wink:dokud je pěkně, snad se to nezkazí...krásný víkend a oaptrujte se!!!
6. únor 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz
zuzu:v cross by s dorjanem neměl mít nic společného..teda pokud vím..je to od jiných výrobců..V cross má svoji sedačku, ale taky na mě moc věrohodně nezapůsobila...koukala jsem teď na MMB a chicco vypadá dobře i CAM autosedačky..
6. únor 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz
autor
Zuzi tak si to užíjte v Zoo a taky ti přeji krásný víkend
6. únor 2009 v 10:49  • Odpověz
jj taky se zuzi přidávám s přáním krásného výletu do zoo a krásného víkendu. :sunglasses: :sunglasses:
6. únor 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahojte, holky. Tak já sice byla vzhůru o půl 7., psala jsem skorotchýňce, ale pak jsem usoudila, že vstávat je ještě blbost a vylezla jsem až v 10. Jinak na to povlečení o víkendu mrknu znova a můžem objednávat, jestli chcete :wink:
6. únor 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
Holky loučím se s vámi. Jdu s kámoškou ven a pak až příjde manžel z práce jedem na víkend k rodičům. Tak se mějte krásně a krásný sluníčový víkend.
6. únor 2009 v 11:48  • Odpověz
JÉ žabi tak tobě taky krásný víkend užijte si to u rodičů a na to povlečení mrkněte a příští týden objednáme. :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz
Zuzu tam má asi dneska v ZOO nádherně, co? počasí jak vyšité..teď jsem přišla zvenku a je tam jaro.. :slight_smile:

Tak já přeju všem taky krásný víkend :slight_smile:
6. únor 2009 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.