• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
andu tobě to na té fotce slušíííí :slight_smile: :slight_smile:
No nic holky já se budu loučit pofičím si pro miláčka a pádíme na ty nákupy. Mějte se moc krásně a užijte si nádherný víkend. papáček. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jo jinač manžel byl pro to objednané zboží a máme jen ten polštářek jelikož ti hafíci jako hračky se už nevyrábějí. :frowning2: :frowning2: Možná nám něco padne do oka během dnešních nákupů. Tak papáček. :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2009 v 15:05  • Odpověz
Jojo, Saly, dneska tam bylo parádně! :slight_smile: Akorát teď se mi zdá se nějak moc zatáhlo :astonished:
Jé, Hafi, kujů... :sweat_smile:
Tak i já vám přeju hezký víkend :wink: V sobotu jdem na oslavu sestřenčiny dcery - slaví první rok a sestřenice má pro mě nachystané nějaké věci pro miminkovou, tak jsem zvědavá :wink: A neděle asi bude pracovní, páč v úterý nám mají konečně přijít udělat tu skříň, tak to tu musíme dopřipravit :wink:
6. únor 2009 v 15:23  • Odpověz
Ahoj HOlky :slight_smile: tak jsem byla v rom Polsku a zklamalo mě to na plné čáře, vůbec nic tam nebylo a za dost strašné ceny :frowning2: třeba to povlečko co mám vyhlídlé na netu(3 díly stojí 700 stovek) a tam..stejné..jen nebesa navíc 1800Kč..mazec, co? Kočárek jsem tam viděla jen Austin Coletto, ten mě zaujal, měl vše co potřebuju, ale nevybrala jsem si barvu a jak jsme potom zjistili nevejde se nám do výtahu..čímž beztak odpadlo i více dalších kočárků..pak jsem tam viděla ten Dorjan..jinak V cross nikde, jen samé takové ty těžké čtyřkolky za 4tis.nic praktického..koupila jsem aspoň kojící podprdu, tu měli za 130 a kojící noční košili za 150,jinak teda nic...nemá cenu tam jezdit.. :frowning2:
Přeju hezký zbytek víkendu
8. únor 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz
ahoj, Saly!
Tak my se tam chystáme na výlet asi příští týden. Teď jsem koukala na různé stránky kamenných obchodů a možná by nebylo od věci zajet tam i přes týden. Našla jsem např. tu kokosovo pohankovnou matraci za 79zlotych, což je ještě levnější než u nás a hlavně se tam chceme se sestřenicí kouknout na ten DorJan, jestli je stále opravdu tak levňoučký, neb 1000 doma se hodí :wink: Žabi, psala jsi to myslím ty, že je tam i s autosedajdou za 7000 Kč, že??
8. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz
dobré ráno holky,
tak to byl zase pro jednou víkend. V pátek jsme byli na ty nákupy, tak jsem žabi sehnala ten řetízek s pejsánkem, děkujeme moc za tip už ho máme doma. :wink: :wink: Koupili jsme i deku do kočárku v zelené barvě je taková mazlivá na dotek, až jsme si s manžou říkali, že bychom taky chtěli být dítě. :grinning: :grinning:
Na zpáteční cestě jsme se stavili za kamarádama co mají malou Elenku, tak jsem si vyhrála dosytosti. Jsem prý blbnoucí teta, jelikož jakmile mě uvidí už se řechtá. Tak to jsem dostala velkou lichotku.
Přes víkend se u nás doma dělalo ústřední topení a je hotovo takže zase jedna velká brzda přestavby je za námi takže zdárně to vše pokračuje a mé obavy s mateřské strávené s tchánem v jedné domácnosti začínají pomalinku opadat.
V sobotu odpoledne jsme byli přivítat syna od mé sousedky (super kamarádky) syna co se vrátil po deseti letech z Ameriky. Tak jsme ukrutně přemýšleli co donést na přivítací párty tak to vyhrálo nakonec. Upečení domácího chleba, sůl a dva lahváčky radegastu. A pro malou Klaudinku jejich dceru (jak s manžou říkáme malou američanku) jsme koupili takovou tu malou knížečku s Krtečkem. Takže vše typicky české teda až na alpskou sůl. No sklidili jsme úspěch. Tak jsem byla ráda - jo dodatek myslím že ses tu žabi ptala na domácí pekárnu my máme Moulinex a jsem s ní moc a moc spokojená a chlebíček mňamkiozní - teď už většinou peču dle receptu, ale ze začátku jsem pekla směsi z krabiček.
No a v neděli jsme se jeli podívat jak můj šéf venčí koníky. Mají s manželkou každý svojeho ustájeného v Rychvaldu a jelikož chce kupovat foťák podobný našemu tak jsme se domluvili, že si ho tam vyzkouší a my ať se přijedeme podívat na koníky. Přemlouvali Honzu ať se sjede na koni ale Honza se bránil. Já bych šla hned ale to mi zas nedovolil.
No takže víkend byl super nabitý a pestrý a co u vás holky jak jste se měly?? :slight_smile: :slight_smile:
9. únor 2009 v 07:20  • Odpověz
ahoj holky,
hafi víkend no nic moc... začalo mi tvrdnout břicho, tak jsme vyrazili na pohotovost, naštěstí to přestalo... opravdu jsem se vyděsila.
ale v ZOO bylo fakt nádherně, krásně jsme vychytaly nejlepší počasí. Terka byla u vytržení, nemohla jsem ji odtamtud dostat až do zavíračky jsme obcházely všechny zvířátka několikrát :grinning:
9. únor 2009 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz
andy: Dorjan jsem viděla vedle malé burzy vpravo v tom prvním patře, ale kolik stál..to jsem zapoměla.Mě zas uchvátil přímo na celnici austin coletto(m+l i teleskopickou rukojet, ovládání aretace na řídítkách-nemusíš se špinit)a byl lehký.I se sedačkou stá 8700,ale nevejde mi do výtahu, takže nic.Máme nějaká úzký výtah..jen 65cm a ten m+l 68-70zadní kola.. :confounded:
Holky kde koupím takovou tu měkkou přebalovací podložku se zvýšenými boky v Ostravě? v Polsku neměli modrou...

Jo a objednala jsem si taky lentní emitex --nakonec taky bleděmodrého hrošíka--přes MMB,ať netrhám partu :slight_smile:
9. únor 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky.
Saly, já tu podložku viděla v tom Sambaby v Zábřehu... Jo a Hafi, už mám vybrané povlečení :wink:
9. únor 2009 v 11:35  • Odpověz
Andu kde je sam baby v Zábřehu? Já vím jen o Karolíně a Lasu?
9. únor 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
Saly, víš jak je zastávka Karpatská? A tam je hospoda Nagano... Tak nad ní!
9. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz
andu super, tak až se ti bude chtít tak písni do IP počkám pak na žabku a jestli se ještě některá chcete přidat tak taky šupky šupky ať to můžem objednat.
No a pak to bude chtít domluvit ten termín srazíku :wink: :wink: :wink:
9. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
Hafi tak já bych chtěla toto:
http://www.babymarket.cz/?p=productsMore&iProduct=128&sName=2-dílná-sada-do-postýlky-vzor-č.-14
a
http://www.babymarket.cz/?p=productsMore&iProduct=493&sName=zavinovačka--vzor-č.-14

Doufám že se ti to ukáže dobře. Jinak je to povlečení dvoudílná sada č. 14 a zavinovačka vzor č. 14.
Holky jinak vůbec nemám čas přes den abych tu na vás mrkla - jsem zase v práci a mám toho dost abych tu novou zaučila. sice dneska jsem přišla a jsem totálně odrovnaná - bolí mě nejen záda ale i celé tělo. No jsem zvědavá jak dlouho to vydržím.
Jo jinak Andu myslím že jsem vám psala že ten kočárek co máš v albíku stál i s autosedačkou v tom Polsku 7000Kc - ale zkus kdyžtak pohled zpětně v diskusi - určo jsem vám to psala.
Holky jdu si lehnout - jsem zničená.
Tak se mějte krásně a zítra na vás mrknu asi až večer.
9. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz
dobré ránko,
včera mi spadl kámen ze srdce, tripple vyšly negativní! Mám strašnou radost...
Žabi teda tolik práce... vůbec nezávidím. Doufám, že ti zbude před porodem i nějaký čas na odpočinek. Potřebuješ ho jako sůl :wink:
jinak dnes v noci se mi zdálo, že se mi narodili dva kluci - dvojčátka. Takže je to jasný: holka jako buk. Říká se, že když se ti zdá, že se něco narodí, tak je to opak, ale je to asi jen babský kec :grinning:
10. únor 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz
Ahote, holky.
Zuzi, doufám, že je to baský kec! Mě se teda o holčičce zdá furt, zdálo i ped potvrzením. Tak snad už se nic nezmění :wink: Teď nedávno se mio ní zdálo zas a měla krásné hnědé vlásky po mamince - tak jsem zvědavá :wink:
A co dnes máev plánu, Zuzi? Já tu mám dva týpky co mi dělají tu vestavěnou skříň a už jim více méně chybí jen ty dveře a mají to - to je rychlost :wink:
10. únor 2009 v 09:39  • Odpověz
andu: tak že by to byl opravdu chlapeček???? :dizzy_face: to jsem teda fakt zvědavá... ještě 13dní a zase prdíska uvidím...nemůžu se dočkat.
Mám klidový režim, takže nic závratného dneska v plánu nemáme...
jé dva týpky, jo??? to jsou šikulové... :wink:
10. únor 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz
Jojo, dva mlaďochy..Jeden je teda mlaďoch úplný a druhý je tak ve věku mého drahého. No a dokoce se mě ptal, jesli můj přítel náhodu nechodil do Sklepa (nevím, jestli někdo znáte - byl to klubík ve Vítkovicích, hodně oblíbený např. i mou sestrou), tak jsem se docela pobavila, neb drahý tam byl pečený vařený. Ta Ostrava je fakt taková prdel, kde snad každý zná každého! :wink: :grinning: Jé, Zuzi, to by byla paráda, kdyby vám tentokrát vyšel ten klučina, což?:wink:
10. únor 2009 v 10:23  • Odpověz
andu to by byla... ale já tomu moc nevěřím...spíš si tipuju tu holčičku no. Ten sen byl krásný. Já budu samozřejmě ráda i za holčičku, hlavně když bude miminko zdravé, ale ta touha po chlapečkovi je prostě moc silná!
Sklep znám jen podle slyšení... osobně jsem tam nebyla...
kdepak máme holky? saly,gabika, hafi,...? Žabka je určitě utahaná v práci...
10. únor 2009 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
tak opět jen já???
jak se máme při středě?
holky prosím jak se dělají ty fígle v albu? Jako že je to napsané s řádky, jsou tam srdíčka a kdesi cosi... prosím poraďte. Nikde jsem to nemohla najít, asi špatně hledám...
11. únor 2009 v 07:08  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Zuzi při středě je super, dnes mě čeká návštěva kadeřnice tak už se moc těším, ale v noci jsem si pěkně pokňučela, pěkně mě bolelo bříško. Jestli mi někdo říkal, že ať si toho užiju, že ještě můžu všechno, že až budu kojit tak se budu muset hlídat, tak se šeredně mýlil. Jsem měla včera papriku a nevyspala jsem se. Au au.
Jinak ty fígle jsou v některých tématech pod nadpisem modrykonik. Já jen hledala jak se dělají odstavce a to je že před každý začátek odstavce napíšeš hranatou závorku malé p a hranatou závorku uzavřít. Ty srdíčka nevím. Když to nenajdeš tak si myslím klidně můžeš napsat některé té holce co to má v albíčku do meilika, ti určo odpoví. Všechno se to řídí myslím podle tagů co se používají při tvorbě www. stránek. :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2009 v 07:45  • Odpověz
holky už nikdo nic nechcete z toho babymarketu?? :grinning: :grinning: Halo ozývejte se, budu objednávat. :wink: :wink:
11. únor 2009 v 07:51  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Tak dneska se hlásím z domů. Nebyla jsem schopná jít ráno do práce, jak mě bolely nohy. Už v noci jsem nevěděla kam ty nohy mám dát. A ráno jsem tak, tak vstala z postele. No myslím si že je to to jak chodím do práce, člověk tam pořád něco dělá, a když jsem byla doma, tak jsem dělala , ale mezitím jsem si sedla a dala nohy nahoru. V práci, tohle nehrozí. Tak jsem zvědavá jestli mě to dneska když budu ležet přejde. Jestli ne, tak se v práci beze mě už opravdu budou muset obejít. nebudu riskovat zdraví svoje a mimča.
Tak jak jinak se máte? Hafi našla jsi to co chci? ty dvě věci? Jinak nic jiného já nepotřebuji.
11. únor 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahojte, holky :wink:
Tak já tedy taky "jen" co jsem ti psala do IP, Hafi :wink:
Zuzi, já taky dělám jen odstavce, jak psala Hafinka a pak ještě tučné a to do těch závorek před to slovo dáš strong a za to slovo do závorek / a strong...
Žabi, tak to teda na práci z vysoka....! Jako přece jen už ti do porodu zbývá jen 7 týdnů, tak máš nárok se jim na to vyprdnout! Zvlášť, když máš takovéhle problémy!
11. únor 2009 v 10:01  • Odpověz
holky mě to nějak s těma hranatýma závorkama nejde,...asi to dělám nějak špatně... :frowning2:nebo mám blbé hranaté závorky????
Žabi přikláním se knázoru Andu.Myslím, že bys měla sbírat síly...:wink:
11. únor 2009 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: včera jsem měla absenci,pže jsme byli v Olomouci na ten podrobný UTZ na vývojové vady.Tak naštěstí!!!!je mimi úplně vpořádku co se teda těch viditelných vad týče.Měl i 3D UTZ,tak jsme viděli obličejíček, cumlání prstíků,zývání..moooc hezké :slight_smile: ty fotky co z toho jsou se teda vůbec nedají srovnat.. :unamused: Tentokrát je tip pana doktora holčička :slight_smile: ,ale důkaz jsme opět žádný nedostali..tak přikoupím něco růžového a bude... :slight_smile: celkem obdivuju Vás, co to víte přesně.. :slight_smile: nikdy mi nikdo neukázal nic, co by mě přesvědčilo..

Já z toho Baby expertu nebudu objednávat nic jak jsem psala,mám vybranou jinou sadu, jen tu barvu musím dojasnit.tak na mě s objednávkou nečekejte...

Zuzi gratuluju, že ti vyšly dobře ty tripply..aspoň nemusíš absolvovat ty peripetie jako my..
11. únor 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz
autor
No konečně se někdo tady objevil. jsem myslela že si tu dneska budu psát sama.
No s tou prací. Zítra asi půjdu a uvidím, jestli mě pak v noci budou bolet ty nohy, tak jim řeknu, že už to fakt nedávám, že se v noci potom nevyspím. At si to pak vymyslí jak chtějí.
Zuzi gratuluji k tripplům a Saly tobě k UTZ. To je supr že miminka jsou v pořádku. :slight_smile:
11. únor 2009 v 10:18  • Odpověz
já se připojila jen na chvíli, za chvíli už zase mizím.. :slight_smile: teď jdu něco poobědvat,mám hlad jako vlk :unamused: nic zvláštního....
11. únor 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, no ty závorky - nejsou hranaté, ale ty špičaté :wink: tohle < a na konec tohle > (hehe, jsem zvědavá, jestli se to ukáže...
11. únor 2009 v 10:41  • Odpověz
a jó, ukázaly se :wink:
11. únor 2009 v 10:42  • Odpověz
andu no to jsem tam přesně dávala... tak já jsem asi blbá nebo co :grinning: pohraju si s tím chvilku, jak půjde Terka spát, jestli ovšem neusnu taky...
11. únor 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte holky,
žabi jojo zobrazilo se mi to - ty máš č. 14 (zelená souprava s medvídkama a měsíčkem) a andu má č.3 (sloni, žirafy a palmičky apod. žlutooranžové) :wink: Zítra objednávám
Dlouho tu nebyla Maja nepamatujete si chtěla něco?? :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2009 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.