• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
jsem se zapomněla holky pochlubit jsem včera koupila tři bodynka v karvinském tescu proužkované v neutrálních barvách po 49,- super ne :wink:
12. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz
Hafi šikulka :wink:
jinak holky,už jsem ty mezery,odstavce a tučné písmo zvládla... kurzívu asi nevíte, že? ale nevadí,i tak jsem spokojená,moc děkuji!!!
12. únor 2009 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz
Hafi, no to je výborný kauf, čéče! :wink: Já budu muset sehnat ještě nějaká body s dlouhým rukávem, pro jistotku, ale v Tescu mi přišly zbytečně drahé, tak skočím ještě v centru do Nexťáckého sekáče :wink:
12. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz
andu kde je v centru Nexťácký sekáč?
12. únor 2009 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz
no to by mě taky zajímalo
jo a jinak jsem právě odeslala objednávku :slight_smile: :slight_smile:
12. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
už jsem to našla :grinning: Přepleskala jsem si album,to jsem si vyhrála :grinning:
12. únor 2009 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz
no krásně se ti povedlo zuzi :wink: :wink: už jsem taky koukala
12. únor 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ahoj holky,konečně se taky hlásím,měli jsme problém s netem ale už je zase ok,tak přelouskám co jste tady všechno brobrala....už mám normálně absták :grinning:
12. únor 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ahojte, holky, já jsem zpět z jógy. Dneska jsem byla nějaká marná! :sweat_smile:

Jinak ty Next hadříky z druhé ruky mají na Výstavišti, jak se prodávají měsíčníky. Na rohu. Nevím teda, jestli je všechno next, ale my tam koupili sukýnku, tričko a letní overálek nexťácké a navíc ten den měli 50% slevu...:wink:
12. únor 2009 v 19:22  • Odpověz
andu náhodou jsem tam dnes byla,moc tam toho neměli,ale byla jsem překvapená,že pěkné věci...
12. únor 2009 v 19:55  • Odpověz
Jo a jinak,musím říct,co se týká testů na cukrovku,tak pěkný hnus,byla jsem z toho totálně rozhozená a to až do večera...už nikdy více!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
12. únor 2009 v 19:57  • Odpověz
Gabi, jojo, není tam toho moc, je více méně ta pravá strana, ale fakt hezké věcičky:slight_smile: A ještě mi byl doporučen jeden obchůdek, prý to není sekáč, ale taky docela levný - jak se jde z Kuřího rynku směrem k Radiu, někde po levé straně by to mělo být... No já vím, popis jak čtyři, ale sam jsem tam ještě nebyla tak nevím přesně :wink: Ale mamina už tam Melince koupila lacláče :wink:
Ježiš, no jěště, že jsem se tomu testu tentokrát vyhla! Uvidíme, co příště... až bude další dítko :wink:
12. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky.
tak vás jdu hned po ránu pozdravit, jinak nebudu mít čas přes den. Tak já válčím v práci - vůbec nestíhám vše vysvětlovat, ukazovat. Příjde mi že je toho moc naučit někoho za 14dní to co umím za 5let. Dneska zase hrozná noc - nohy zase bolely, ještě že je zítra víkend a já si odpočinu.
Jinak už mě postrašili dvě osoby, že mi kleslo bříško dolů - no snad nebudu brzy rodit :astonished: . Nemám vůbec nic nachystané - vyprané a ještě mi chybí neco dokoupit. ALe příští týden ve středu máme na kurzu téma, kdy a co do porodnice, tak pak hned valím do obchodu vše dokoupit a nachystat si tašku do porodnice. Holky ono to tak strašně rychle uteklo. Jsem tady první na řadě s porodem co? se máte že to máte až v květnu.
No nic. končím. jdu pracovat. tak zatím papa a kdybych se tu už neukázala dneska tak krásný víkend všem.
13. únor 2009 v 07:47  • Odpověz
dobré páteční ráno,
konečně pátek...
Žabi odpočiň si o víkendu...jinak sestouplé bříško ještě nemusí nutně signalizovat blížící se porod. Ale tu tašku mít nachystanou je určitě dobré :wink: Utíká to rychle,zvláť když vidím, jak se vám to blíží...
13. únor 2009 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko,taky zdravím :slight_smile:
Žabi já tě hlavně obdivuju,že ještě chodíš do práce...Včera jsem zrovna byla na pokec s kamarádkou,co má termín 5.4.a shodly jsme se ,že se nám ted ke konci vracejí ty první příznaky těhotenství a taky uuuž aby to bylo :slight_smile: Jinak s taškou souhlasím,ale já taky nemám ještě vůec nic,krom pár jestě nevypraných věciček,ale zase já mám víc času než Žabka...
13. únor 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahojte, holky.
Žabi, víkend hezky prozevli! :wink: A nekecinkuj, že se máme, že to máme až v květnu :wink: Beztak už se tež těšíš až mimouška vyplivneš a budete si ho moci užívat jinak než krs břuško :wink: Já se teda těším ohromně a už se mi to začíná nějak táhnout :sweat_smile:
13. únor 2009 v 09:24  • Odpověz
ahoj holky všechny Vás moc zdravím, nějak nestíhám chodit na internet, pořád mám plno práce

jinak holky už máme vypsané papíry na to umělé oplodnění a 3 den čekám na MS, dneska jsem si ráno dělala test a jsou tam // :astonished:
13. únor 2009 v 10:23  • Odpověz
ahoj berryl, gratuluji... :wink:
andu jáse taky těším a to jsem tepvre v půlce :wink:
13. únor 2009 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz
:slight_smile: no zatím tomu nevěřím v pondělí si zajdu na krev

vůbec jsem to nečekal, mizerný spermiogram manžela, sex tento měsíc snad 2x nebylo kdy, uplně jsme to vypustili a těšili se na umělé oplodnění
13. únor 2009 v 10:27  • Odpověz
berryl,ono to tak bývá,když to nejmín čekáš.... :slight_smile:
andu mi se to taky tááááhne úplně šíleně :unamused:
13. únor 2009 v 11:42  • Odpověz
ahojte holky, jsem tu po dobré obídku. Ráno se mi nechtělo nějak psát - jsem to ale lenoch. Berylko mocinky gratuluji to je krásná zpráva.
Holky já se taky už hrozně moc těším. Ale uklidňuji se tím, že je to za dveřmi. Mě to totiž v práci utíká hrozně rychle vždyť teď bylo pondělí a už je zase víkend. :slight_smile: :slight_smile: No a jak víkendy letí to ani nemusím snad psát.
Jinak holky objednáno - povlečeníčkko a vše co jste chtěly. Až se manželovi ozvou tak dám vědět a domluvíme se na tom srazíku ať se s tím už můžete kochat. :slight_smile: :slight_smile:
13. únor 2009 v 11:47  • Odpověz
mluvila jsem s doktorem, takže těhu jsem, testy prý jsou hodně citlivé, teď budeme čekat 14 dní a pak půjdu na ultrazvuk

holky já nevím jak to oznámit manželovi, jak jste to oznámily vy???
13. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz
beryl já to nemusela oznamovat, manžel mě vyhnal po dvou dnech ať si jdu udělat test, že jsem stopro těhule, ale žabka krásně oznámila manželovi, že je těhu malýma botičkama :wink: :wink: to mi přijde milé. Ty jo a tobě to tak krásně vyjde, supr dárek na valentýna :sweat_smile: :sweat_smile:
13. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz
:slight_smile: o botičkách jsem taky uvažovala, tak je zajdu asi koupit, on to stejně zřejmě tuší, protože pořád čekáme na MS ať můžeme jít zaplatit na gyncentrum to umělé oplodnění a pořád nic :grinning:
13. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz
ale i tak to bude určo pro něho příjemná zprávička, co :wink: :sweat_smile:
13. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz
to jo, protože já jsem vlastně v pořádku a manžel měl špatný spermiogram, takže teď bude namyšlený :sweat_smile:
13. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: no to bude namyšlený.. :slight_smile: můj je taky..otěhotněla jsem do 10 dní po vysazení prášků..a teď když kterákoliv kámoška prohodí, že by taky ráda miminko..tak můj drahý se hned ochotně nabízí... :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Berryl moc gratuluji, to je vždycky tak, když to neřešíš, přijde to samo..jako u nás..já jsem zas si spíš říkala, že ještě bych nemusela(já řešila pro změnu rozvod) nemusela, nemusela..a už jsem byla v tom... :slight_smile:

Dneska jsem si udělala radost a objednala jsem postýku, bílou s hvězdičkama,tak mám z toho takový dobrý pocit,že jsem se pohla... :sweat_smile:
13. únor 2009 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz
jo a ještě měli v tom velkoobchodě matraci pohanka-kokos za 610Kč.Někdo to tady řešil, tak jen pro info... :slight_smile:
13. únor 2009 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz
Holky tak krásný víkend...opatrujte se papav pondělí
13. únor 2009 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz
saly děkuji to víš, bude chodit jako páv
po víkendu Vám napíšu, koupila jsem botičky, takové semišové se slonem jsou úžasné, tak je večer manželovi dám
13. únor 2009 v 16:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.