• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
zabko: Avion si užij :wink: to já ráááda...
doktoři ani nemluvte... dokud neumírám, tak tam nejdu
strouzi vyděržaj, pianěr, po neděli tam bude dálnice (ne že bys měla 4 pruhy teda, ale tak silné budou :wink: )
24. črc 2008 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz
No my jsme dělali okna teď, tak že by? :grinning:
Jinak my máme vlastní byt, tak se stěhujeme do dalšího v nižším poschodí a náš budeme prodávat :wink:
24. črc 2008 ve 13:40  • Odpověz
andu: a nezkusíš Femigard? holky tu o něm mají diskusi, já jsem taky uvžovala, prý se po tom upravuje cyklus sám :wink:
beranku: tak že by? kdy že to testíš?
24. črc 2008 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz
zuzu já tomu nevěřím, spíš si ty příznaky vsugerovávám
24. črc 2008 ve 13:43  • Odpověz
Jinak já jsem se po 9 měsících nezdaru rozhodla, že končím s testy, protože už jsem fakt byla dost nervní a říkala si, že to nejspíš nejde a nechám to být do konce roku a pak budeme případně něco dál řešit...tak jsem si to krásně řekla a přestala řešit a ono se to zrovna příští měsíc povedlo, psychika je fakt hodně důležitá. Moje dr. dřív než po roce by nic neřešila, říkala, že do mě zbytečně nebude cpát nějaké hormony, že je brzo.
No uvidíme teď...
24. črc 2008 ve 13:43  • Odpověz
Zuzu, teď nemusím nic testovat, je to jasné, jedině že bych byla panenka Maria :grinning:
24. črc 2008 ve 13:44  • Odpověz
strouzku, jj to znám... ale jak říkám, jsem věštkyně, takže to vidím :wink:
beranku, to je fakt. Myslím že většina dr nechává ten rok, někteří i dva... ale to snad náš případ nebude...
kdepak máme paraplíčko??? dlouho tu nebyla...
24. črc 2008 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz
Andu, a ty bydlíš v Michálkovicích? Moje švagrová bydlí kousek od úřadu, ale ty nejspíš trochu blíže ZOO...
24. črc 2008 ve 13:46  • Odpověz
já hormony nechcu hlavně chci pořádně prohlídnout, vzít krev, utz atd. a mít jistotu že je vše ok a pak i u manži.
24. črc 2008 ve 13:47  • Odpověz
autor
Je to fakt mazec s tím otěhotněním. Se všem řekne - nemyslet na to. Ale asi když se někdo snaží rok tak to teda nevím. Na to bych myslela asi každý den. No ale asi když ti do toho příjde nějaká práce - třeba výměna oken atd., tak člověk na to hned tak nemylsí a asi to pak jde hned.
Kdyby člověk už měl aspon jedno dítko, tak už má takovou tu jistotu, že kdyby se druhé nepovedlo, tak aspon to jedno má. Ale Stroužek v nedělí objeví // a pak už se to tu rozjede :wink:
24. črc 2008 ve 13:48  • Odpověz
beranku: aha... ale co víš, Duch svatý je mocný!! :wink:
holky tak se sejdeme v ZOO... :wink:
24. črc 2008 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz
zabko to si taky říkám že mít aspon jedno je to lepší, ta nejistota že se nepovede nikdy to je na mojí psychiku moc. a nemyslet na to?? na dovolený jsme sexovali jak jen jsme mohli, myšlenky žádný nebyli pohoda klid a stejně nic a no měsíc co jsem na to myslela se podařilo akorát mimčo se špatně zahnízdilo. o psychice to není aspon u mě ne
24. črc 2008 ve 13:50  • Odpověz
to bysme mohli takový srazík někdy v zoo ne?? :wink:
24. črc 2008 ve 13:51  • Odpověz
Nene, Beránku, v Michálkovicích nebydlím, tomu se vždycky zarytě bráním... Nevím proč, ale nemám to tam ráda:grinning: Maximálně tak Důl Michal, to je můj tamnější oblíbenec:grinning: Bydlím Na Jánské:wink:

Jinak Femigard jsem chtěla zkoušet, ale jaksi mi přišel dost drahý... No tak uvidíme, jak to bude tento měsíc a pak ho asi opravdu vyzkouším:wink:
24. črc 2008 ve 13:52  • Odpověz
No já byla v ZOO nedávno a mě to tak jednou za rok stačí:grinning: Ale když jinak nedáte :wink: Zkusila jsem si dát do alba fotečky, zatím jen 2, ale ta moje mi prost nejde zmenšit jinak než takhle debilně...:frowning2:
24. črc 2008 ve 13:54  • Odpověz
jůva ty máš dredy?? to jsem nevěděla
24. črc 2008 ve 13:55  • Odpověz
Andu moc ti to sluší!!! A pěkná fotečka přítele... :wink:
jinak já už zobu Calibrum...
24. črc 2008 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz
Strouži, jojo, mám, proto taky ty problémy s prací... Lidi si jaksi ještě nezvykli na to, že účes není ukazatelem dovedností, znalostí atp. :unamused: :wink:

Zuzi, děkuju za pochvalu :wink: Já teda pila čajík báby Radnické, ale je to strašně hořké :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky jsem pila kontryhel, ale pak mi ta mrcha začala blbnout, tak jsem toho nechala...
24. črc 2008 ve 14:01  • Odpověz
andu: a jak dopadl pohovor? Přehlídla jsem to? jinak máš pravdu, bohužel spousta lidí na to dá. Stejně tak jako já tlustá nikdy nebudu prodávat v Orsayi že... zkrátka je to ukazatel, že módě nerozumím... ale já si už zvykla
24. črc 2008 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz
hm to já takový problémy nikdy neměla :frowning2: mě do práce vzali právě kvůli ksichtu měla jsem po škole bez praxe a první pohovor a hned mě vzali. hm to ani nebudu říkat před vám že jsem byla na miss radši :wink:
24. črc 2008 ve 14:13  • Odpověz
andu a jak dlouho ty dredíky nosíš ?
24. črc 2008 ve 14:14  • Odpověz
Zuzi, který myslíš pohovor?:grinning: V té cestovce? Jdu tam až na půl 5., pak dám vědět :wink: No já vím, že první dojem, je první dojem, ale podle mě by neměl být směrodatný. Chápu, že např na ty dready a podobně lidi ještě nejsou tolik zvyklí, ale přece jen si musí všimnout, že se to rozmáhá... Výborný byl manažer v tom hotelu, kde jsem měla pracovat... Když mi teda už všechno slíbil, zeptal se mě, hrozně nenápadně, proč jako ty dready mám... Tak já na to, že prostě účes, že se mi vždycky líbily a on zas, že si myslel, že to nosí určitá skupina lidí atd. ... No prostě nenápadka :wink: On si každý myslí, že kdo má dready, musí být permanentně zhulený, či co...?! :angry:
24. črc 2008 ve 14:17  • Odpověz
Strouz, proc bys to neměla říkat?? :astonished: No a ty dready mám cca rok a půl a jsem spoko :wink: Měla jsem vlasy po prdel, ale jelikož jsem je nijak nezastřihovala, už byly splihlé a zničené... Ale stříhat jsem se nechtěla. Tak jsem to vyřešila tak, že vlasy mám svoje pořád, akorát v jiné formě:grinning:
24. črc 2008 ve 14:19  • Odpověz
no myslím to tak že mě lidi vždycky brali spíš podle ksichtu a ne podle mozku

andu a to jak to nebudeš chtít to musíš ostříhat a nebo se to dá nějak rozčesat??
24. črc 2008 ve 14:21  • Odpověz
Jo ták, no to je taky fajn úděl - je to dost nastejno... Prostě lidi se podívají a "VÍ"... :unamused:

No buď se to stříhá dohola, nebo se může kus ustřihnout a pak ten zbytek rozčesávat - ale to je dost makačka a ty vlasy jsou pak stejně zničené... Takže já jsem rozhodnuta, že až to jednoho dne přijde, jdu na krátko...:wink: Neštěstí mi vlasy rostou rychle aaspoň tím radikálním zákrokem zase zesílí :wink: Ale zatím to stříhání v plánu nemám vůbec :wink:
24. črc 2008 ve 14:25  • Odpověz
holky valím dom mějte se
24. črc 2008 ve 14:37  • Odpověz
Strouži, taky se měj!:wink:

No a já se jdu chystat na ten pohovor... Je tam tak hnusně, že bych se na to nejradši vybodla - nemám pořádně nic na sebe (myslím reprezentativního do takového počasí :wink:) Navíc začínám nějak stresovat - to je tím, že tam bude ta bývalá spolužačka :grinning: Hlavně doufám, že se mnou nebudou chtít pohovorovat v AJ... Jako něco řeknu, ale před tou kamarádkou se jaksi stydím, neb ona je v angličtině móc šikovná :wink:
24. črc 2008 ve 14:59  • Odpověz
strouzku tý jo na miss... :wink: to je na chlubení, ne?
andu: ať to dobře dopadne, držíme.. (i Fík bude držet packy)
já musím na poštu a vybrat a vůbec se mi do toho počasí nechce :frowning2: a s ENglish se nestyď, myslíme na tebe :wink:
24. črc 2008 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz
holky až budete mít čas, mrkněte na album uživatele snazilkyostrava... tam je můj hokus pokus - tabulka. je to blbě vidět, ale jen pro přehled, než se vrátí hafi :wink:
24. črc 2008 v 15:29  •  2 děti  • Odpověz
díky, Zuzi, za palečky a packy, já vyrážím :wink: Pak asi ještě zajdu někam posedět s kamarádkou, tak dám nejspíš vědět později... Zatím se tu mějte, papa
24. črc 2008 v 15:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.