• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Jé, Berryl, tak potichounku gratuluju a ať se mimouš drží zuby nehty!:wink: Já příteli oznamovala po telefonu z nemocnice a docela jsem se tím pobavila... Ale taky mi to vtloukal do hlavy dřív než jsem to vůbec věděla :wink: Tak pak napiš, jak reagoval :wink:

Já dneska byla za svou spolužačkou z gymplu, má čtyř měsíční holčičku a je sladká. Je to ještě takový gumák, ale je fakt hrozně hodňoučká :dizzy_face: Hihi, to by se mi taky líbilo! Ale s našimi geny silně pochybuju! :grinning:
14. únor 2009 v 19:24  • Odpověz
ahoj holky, tak manžel dostal botičky, nejdříve na mě jen tak koukal, protože tím, že jsme měli jít na to umělé, tak si nejprve myslel, že jsem je prostě koupila už dopředu :grinning: :grinning: :grinning:
on na mě jééé ty jsou pěkné a nic víc, tak jsem se na něj pořád tlemila a dívala se mu do očí, (vždyď si to u mě musel přečít na čele) a já no, no no no a on my čekáme miminko??? a já že ano, no slzičky, obětí ... moc krásné, my jsme totiž ani nedoufali, že by to mohlo jít přirozeně, proto jsme s toho byli oba tak vyjevení

zato teď chodím, pořád čůrat, bolí mě břicho a mám hlad, ale fakt tasemnicce, vždycky když jsem měla měsíčky, tak jsem se první 3 dny přěžírala a pak byl klid, no tak doufám, že ty moje představy, že pokud se nenajím tak umřu, přestanou
jinak nemůžu spáat tak tu straším :o)
15. únor 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Jé Berryl tak to je skvělá novinka - moc vám to přeju a budu držet všechny pěsti at se mimísek udrží.
Tak to jsi krásně oznámila manželovi - věřím že u vás ty slzičky byly na místě - po tak dlouhé době snažení. Je to je fakt super.
Tak naše mimčo do mě od rána kope - já už chci aby bylo venku. Dneska manžel bude dodělávat přebalovací pultík a já asi teda hodím do pračky nějaké už ty miminkovské věci at aspon něco mám připraveno - kdy náhodou.
Tak krásnou neděli
15. únor 2009 v 10:07  • Odpověz
Berryl: muselo to být strašně hezké překvapení!! :slight_smile: Teď raději nic nedělej, ať se miminko udrží..na všechno se vyprdni..ze začátku mě taky bolelo břicho, na vaječníkách, jako bych to měla dostat, ale asi jen první tři týdny.Podle toho jsem si hned myslela, že jsem asi v tom. :slight_smile:

Jo a včera mi dorazil Emitexový Hrošík!! tak mám radost, hezky se to už začíná rýsovat..taky jsem objednala povlečko a zavinovačku, tak už jen matrace a postýlka je komplet..
15. únor 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz
čauky holky konečně mám PC zpět a těhotna ještě nejsem jak by se stal zazrak :unamused: což ja nemam štěstí tak nic neočekavam jen zase MS opět a co vy těhulky jak je???už jsem poslední tady??
15. únor 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahojte holky!
Berryl, hihi, to manžílek koukal, co? :wink: A kdypak se chystáš k Dr. na potvrzení? :wink:
Peti, neklesej na mysli, držím palce, ať tu ten zázrak je coby dup :wink:
Žabi, no však už to máš za chvilinku! Sice se to teď asi potáhne (soudím podle sebe - mě už se to táhne teď a obávám se, že čím blíž to bude, tím větší bude můj pocit, že se snad nedočkám :grinning:), ale ten měsíc, měsíc a půl už nic není :wink:
15. únor 2009 v 11:46  • Odpověz
dobré ránko
berryl,to je úžasné,že vám to vyšlo přirozeně :slight_smile:moooc gratuluji a hlavně se opatruj...
já jsem dala drahému v obálce testíky,taky koukal a... to je...co to...ty si děláš srandu!!!!objímal mne,byl z toho úplně vyjojený...no a pak seděl asi hodinu u stolu,koukal na testy...asi se sžíval s myšlenkou že bude táta :grinning:
16. únor 2009 v 08:24  • Odpověz
Ahoj holky,
tak koukám, že tu probíráte čerstvé těhulkování versus poslední měsíce :wink:
Víkend byl náročný,ale fajn...
Berryl je super, že se to povedlo přirozeně...:wink:
Jo holky naskakuje vám to pěkně rychle... mně asi taky... ten poslední měsíc se mi táhnul, tak uvidíme, jak to bude teď :wink:
16. únor 2009 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz
Já jsem koupila v ptákovinách řidičák na kočárek a dala jej do obálky jako dárek :wink: taky to trochu trvalo než mu to docvaklo, ale pak byl z toho v šoku,protože variantu, že jsem těhotná nějak nepřipouštěl(spíš koumal co to znamená jiného) :slight_smile: ..otěhotněla jsem na nás oba až moc rychle..tak yby ho to ani nenapadlo.. :slight_smile: navíc když s jeho první ženou, jim to taky trvalo přes půl roku..
16. únor 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz
saly taky dobrý nápad :grinning: chlapi mají někdy dlouhé vedení :grinning: můj taky koukal jako z višně,přitom my se snažili půl roku,už jsme z toho byli nervozní(poprvé s bývalým přítelem jsem otěhotněla prakticky hned po vysazení ha)manžel nejdříve hrál jen na přirozenost,až to bude tak to bude,ale trvalo to už dlouho,tak přece jen dal na mou přednášku o plodných a nepl.dnech a zrovna jsme měli dovču,klídek,pohoda,žádná práce... :grinning: a bylo to...
chystali jsme svatbu a každý nám na to řekl...a to musíte???(nebyli jsme spolu dlouho)a my neeee,chceme,no a těsně před svatbou jsem zjistlila že budeme mít miminko a tak jsme nakonec "museli" :grinning: takže jsme to slavnostně oznámili při svatební hostině :grinning: no sranda :grinning:
16. únor 2009 v 10:08  • Odpověz
to je taky super příležitost :slight_smile: aspoň jste to řekli všem naráz..my to dávkovali postupně a myslím, že doteď to stejně hodně lidí neví.. :slight_smile:
16. únor 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
no naráz jsme původně měli v plánu,ale stejně jsme to nevydrželi a pár lidí už to vědělo dřív,tohle se těžko tají :grinning:
16. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz
holky teda krásné oznámení jste měly... já jsem to nikdy nevydržela, manžel věděl, že testuju, takže by to bylo zbytečné. Ale tchyni jsme dali perník, kde bylo napsané Babička a moje mamka dostala fotečku z utz poštou. Časem se mi přiznala, že se úplně lekla, přes tu průsvitnou obálku to vypadalo jako parte :grinning:

kdepak máme Hafinku?? Žabka toho má asi plný brejle...

a co jinak holky, dostaly jste něco k Valentýnu, nebo to neslavíte?
16. únor 2009 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz
Rodičům jsme to oznámili přesně na Mikuláše,dali jsme jim Vánoční přání, že jako přejeme My plus a byla tam fotka z UTZ :slight_smile: ale moje mamka to před tím nikdy neviděla, je už starší generace,tak to teda trvalo, než se jim blýsklo :grinning:
Valentýnka slavíme, byl to mimochodem náš první:slight_smile:) byli jsme na véču u Nimroda, dobré jídlo upřednostňuji před jakýmikoliv dárky...
16. únor 2009 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak to máme potvrzene i s krve :slight_smile: ach jo celý víkend jsme se s manželem na sebe usmívali jak 2 sluníčka :grinning:
16. únor 2009 ve 13:23  • Odpověz
Berryl:Tak to moc ještě jednou gratuluju :slight_smile: a přeji krásný začátek těhu.. :slight_smile:
16. únor 2009 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz
Saly moc děkuji, nechci si ani připustit, že by se mohlo něco stát, takže v říjnu rodím, no a jinak mi je úpně jedno co to bude, protože jsme se tak dlouho snažili a tak hlavně, že se zadařilo
16. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Nahlížím, ale hlavně vás čtu a mám radost, jak vám ubíhají tt :dizzy_face:
Berryl, taky moc gratuluji, muselo to být super překvapení, ale krásné :wink: :slight_smile:
Jinak my Valentýna neslavíme a nikdy jsme neslavili, takže žádné dárečky ani přáníčka nebyly :sweat_smile:
16. únor 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jinak my jsme těhotenství nikomu neprozradili až po konrole ve 12tt, stéjně na mě nic nebylo vidět :grinning:
16. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz
Berryl užívej si to
Beranku ahoj, jak se máte???
16. únor 2009 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz
:o) u nác to ví jen rodiče, věděli, že jdeme na umělé a tak byli v obraze co se se mnou ději co mě čeká o to větší radost, že nemusím podstoupit ty lékař. zákroky atd- ale jinak to víte jen vy kočky
16. únor 2009 v 15:27  • Odpověz
autor
Ahoj holky.
Tak jdu vás pozdravit. Přes den není čas v práci, ale už se těším že tento týden je ten poslední!!!!!!!! Chci se domluvit jestli bych mohla jít jen ted do středy a pak už zůstat doma. Nějak to začínám nedávat - ranní vstávání v 5:30hod a pak večerní bolesti nohou. Tak uvidím co mi zítra na to řeknou.
Berryl ještě jednou velikánská gratulace.
Tak dneska nám došel konečně kyblík na koupání tak se tady jím kochám - manžel je nějaký nemocný. Přišel z práce a říkal že ho strašně bolí hlava a není mu dobře, tak už má půlnoc. Snad ho to do zítra přejde a nebude chudáček můj nemocný.
Jinak u nás nic nového. Valentýna - to nějak neslavíme - dostala jsem kytičku a to je vše. Nemusím takové svátky.
Holky tak já končím, jdu se dívat na TV a odpočívat. Tak zítra si vás zase přečtu. čusíkkkkk
16. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz
krásný večer holky.. :slight_smile: :slight_smile:
berryl strašně mooooc gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .. je to super, že vám to vyšlo přirozenou cestou.. já už to četla hodněkrát, že když měl pár už jisté umělé oplodnění, tak těsně před našli //.. je to hodně o psychice..
ale je to opravdu nádhera a moc vám to přeju.. :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz
zabi, šetři se.. já si ani neumím představit, chodit ve 33tt do práce.. to už jsem měla pupek jak balon a byla jsem ráda, že jsem ráda.. :unamused:
16. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz
a valentýn?.. manžel byl do večera v práci, ale donesl mi kytičku a bonbonky, pak jsme si dali rychlé špunty a bylo.. :wink:
ale my to nějak moc nemusíme.. jako velké srdíčka a tak.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:
16. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz
dobré ránko :wink:
Žabi no nedivím se... snad už ti to v práci uteče a budeš moci konečně být doma... pak musíš napsat,jak to s kyblíkem jde,taky o něm tentokrát uvažuji.
17. únor 2009 v 06:59  •  2 děti  • Odpověz
dobré ráno holky
misko děkkujii
jinak jsem holky už na nemocenské v práci celých 12h musím stám a jít na wc kdy potřebuji není možné o jídle nemluvě, u nás v práci posílají těhulky hned na nemocenskou, ale být doma 9 měsíců uf, jsem workoholik a tak nevím nevím, nakoupila jsem si knížky a uvidíme

můžete mi prosím poradit vitamínky co zobete?
17. únor 2009 v 07:35  • Odpověz
dobré ranko,
berryl mocinky gratuluji k tak milé zprávičce. To je super. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já na valentýna dostala kytičku a to větší, jelikož hnedle na druhý den mám svátek tak to sfouknem vždycky dokupy a já koupila manželovi srdíčko od Milky a hezky jsme se potulili v sobotu v postýlce jinak den normální jako každý jiný. :wink:
Andu co už se těšíš na kurz dneska? :grinning:
17. únor 2009 v 07:41  • Odpověz
Hafi děkuji a dodateně vše nej :wink:
17. únor 2009 v 07:44  • Odpověz
děkuji beryl :sweat_smile: :sweat_smile:
17. únor 2009 v 07:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.