• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
Myslíš na karolíně v obchodě?
Jo kouknu na to, ty medvídky jsem na netu ani neviděla.Taky jsou pěkní :slight_smile:
Oblečky nic moc,ale na netu mají slušné ceny,v prodejně už ne....tak jsem to myslela.
17. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz
Na karolíně prodavačky,jestli jsem se dobře vyjádřila :wink:
17. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz
Dobré středeční ráno,
žabi děkuji moc za gratulaci, já tobě taky mocinky gratuluji k dnešnímu poslednímu dni v práci, vím jak se mě už nechce tak ti to z celého srdce přeji a tichounce závidím toho, že už si budeš moct užívat klídečku domova. I když vlastně toho klidu moc není, jelikož je toho hodně na chystání na příchod miminka, viď. :wink:
Holky děkuji za zaslání informací a oprav na tabulku dneska napravím.
Normálně včera manžel sám od sebe koupil něco na mimi. :confused: Jsem zírala jak puk. No ale bylo to pochopitelné jelikož to je tričenko s vyobrazeným hafíkem, takže chápete, že úchyláci na pejsky neodolají. :grinning:
Včera jsme byly s andu na tom kurzíku. Bylo to super moc se mi to líbilo, akorát si manžel prohlídl knížky, které pojednávali o různých alternativách porodů apod. plus informace od slečny (či paní) Kamily a říkal, že už se začíná pomalu bát. :grinning:
18. únor 2009 v 07:48  • Odpověz
dobré ránko,
Hafi tak na kurzíku super jo??? to je fajn...
Žabi přežij poslední den v práci a hurá odpočívat!
Jinak tu máme další zasněžený den :frowning2: :unamused:
Co se týká Karolíny,tak prodavačky byly většinou neochotné strašně moc, ale možná jsem měla jen smůlu aje to dlouho, co jsem tam něco sháněla... už skoro 2,5roku...
18. únor 2009 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Tak já užívám poslední den. Hurááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dneska mi manžel slíbil že mi koupí rychlé špunty a večer jak se vrátíme z kurzíku tak si dáme do nosu :grinning:
Tak Hafi kurzík super? to je dobře. Já z tama odcházím vždy s dobrým pocitem že aspon něco vím.
Dneska je venku fakt hnusně - kdybych nemusela tak bych nevytáhla paty ani do obchodu. Hnus bílý. Tobě Hafi nezávidím že musíš jet autem do práce - to by mě za volant nikdo nedostal.
Tak já jdu naposledy pracovat a přes den se tu jenom mrknu. Tak zatím
18. únor 2009 v 08:27  • Odpověz
ahoj Zabi, tak to tam nějak doklepej budu na Tebe myslet
18. únor 2009 v 08:28  • Odpověz
Gabi: tak jestli přesně tohle, tak to asi nee.. :frowning2: tohle jen nové..
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20144536&tab=3

Sam baby vím kde je, i sklad i obchody..tak kdyby jste se tam některá stavovala,tak tu cenu omrkněte :wink:
18. únor 2009 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko,jen vás jdu pozdravit a fičím do plavání,pak na pizzu s kámoškama,ale do té kalamity se mi teda moc nechce :unamused:
Hafi šikovný manža :slight_smile: A neboj taky se dočkáš klídku doma :slight_smile:
Tak zatím papa :slight_smile:
18. únor 2009 v 08:30  • Odpověz
Saly viděla jsem ho naživo v Lase,ale je fakt,že stojí dooost :frowning2: Zase má vibrace,kolotoč,světýlko,kolečka i houpání,podle mne naprosto super věc...
Do sambaby se stavím,tak odpo pisnu co a jak.
Žabi gratuluji a pěkně to dnes oslav :grinning:
18. únor 2009 v 08:37  • Odpověz
Gabi je to šikovná věc, pokud ti není líto penízky za to dát tak proč ne...ty vibrace jsou super pro miminko :wink:
18. únor 2009 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz
Holky díky za podporu. Jestli jsem dobře koukala a počítala tak by mi to mělo vyjít že ještě 4 týdny plusmínus tak to už je za pár. :wink: :wink: . To nějak doklepu. Jako počasíčko se mi líbí, ale jedině tak za oknem, na cestách je pravda hnus, ale ať se to vysněží a vymrazí teď než v květnu. To ať už máme hezky teplíčko a sluníčko.

Žabi to bude dneska ale oslava to budeš asi dnes opilá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Si to pořádně užij že je to poslední den. :wink:

Gabi teda ty jdeš na plavání obdivuji, já být doma tak asi nikam nevylezu, i když je pravda, že asi kdybych bydlela v OV tak to bych určo šla. No a doma bych asi šla odhazovat sníh :grinning: :grinning: :grinning: taky sport dost dobrý. :wink:
18. únor 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
Hafi ty už končíš taky za 4týdny? ježiš mě to ani nedošlo. A budete mít doma už internet at si můžeme psát i když budeš doma?
18. únor 2009 v 09:09  • Odpověz
chci si pořídit takové to vibrační sedátko nebo lehátko či jak se tomu říká, kámošky to mají a je super, mimi vidí a můžeš ho v tom třeba i krmit..,ale je to taky dost mastné..

já jsem byla včera taky na cvičení v bazénu a ta voda má 33 stupnů, tak je to právě v té zimě super na vyhřátí kloubů a zad..
18. únor 2009 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz
žabi no chtěli bychom, ale jelikož jsem vymyslela , že když už budeme stěhovat počítač do pokojíku na stranu kde bude vifina ať nemusíme tahat drát přes celý barák, tak vyměníme koberec, tak se manželovi do toho moc nechce. Ale dneska už pokojík poměřím a dokopu ho k tomu. Já si ten net musím zařídit jinak bych musela z práce odstěhovat kvítečka, jelikož chlapi říkali že mi je budou zalívat jen pokud jim vždycky napíšu, jelikož si nevěří že by si vzpomněli.
Jé holky já bych si tak vlezla do vířivky a nechala si nabublinkovat záda. 33° tak to je opravdu super teplá vodička to bych tam moc ráda vlezla.
Jo žabi kdy ti vypsal doktor mateřskou?? Já jdu příští týden na ten velký ultrazvuk a další odběry tak jsem zvědavá. :wink: :wink:
18. únor 2009 v 09:25  • Odpověz
jo a to vibrační sedátko můžeme mít půjčene od těch známých co se vrátili z ameriky. Tak říkáte že je to dobré, jo? Tak to já si ho půjčím. Budeme mít půjčenou i autosedajdu od nich půl roku starou, jelikož jejich Klaudinka už z toho vyrostla a takovou sedajdu tady opravdu neseženeme je úplně super propracovaná.
JOJO kurzík byl super akorát jsme seděli na zemi na takových polštářích a ke konci dvouhodinové lekce jsem už nevěděla co s nohama, ale zase si asi procvičujeme kyčelní klouby a to bude velké plus k porodu :wink:
18. únor 2009 v 09:29  • Odpověz
Bré dopoledne, ženy :slight_smile:
Jak píše Hafinka, kurzík byl moc fajn... Hihi a Hafi, všimla jsem si, že si manžel prohlížel to knížku, kde paní rodila v podřepu. Tak jestli ty obrázky studoval podrobně jako já, tak se ani nedivím, že se začíná bát :sweat_smile: Já včera drahému všechno popisovala, tak prý do Opavy mě neveze, že bych mu porodila v autě... :grinning: A taky jsem dost uvažovala, jestli ho nenechám přijet až opravdu budu rodit, boť je strašný cholerik, tak aby mě třeba neseřval, že to celé dělám špatně :grinning:

Žabi, tak ať ti to dneska rychle uteče :wink:

Já za chvíli vyrážím do centra, ale taky se mi vůbec nechce :frowning2:
18. únor 2009 v 09:32  • Odpověz
ahoj andu, to jo taky jsem mu říkala, že to nemá až tak studovat podrobně :wink: No říkal, že je rád, že není žena a jestli mi budou ubližovat, tak všechny pokouše. :grinning: :grinning: :grinning: a měla jsi pravdu má takový zvláštní hlas, ale je hrozně moc příjemná.
18. únor 2009 v 09:35  • Odpověz
tak jestli teda vyrážíš do centra tak opafrně ať někde neuklouzneš. :slight_smile: :slight_smile:
18. únor 2009 v 09:36  • Odpověz
já holky dneska mizím na prohlídku vítkovické porodnice? už jste tam některá byla? teda jestli tam vůbec chcete jít některá rodit?
18. únor 2009 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz
krásný den holky.. :slight_smile: :slight_smile:
saly.. já tam rodila michalku a chtěla bych tam jít rodit znovu.. tak budu čekat na nějaké info od tebe.. :slight_smile: :slight_smile:
18. únor 2009 v 10:12  • Odpověz
Babička chce prckovi koupit chůvičky..máte některá tip na něco kvalitního a ne moc drahého? nebo z vlastní zkušenosti?
18. únor 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz
ahoj miši,
saly budeme čekat na info :wink: :wink: :wink: Já mám v těch porodnicích guláš. Někde čtu pozitiva na tu podruhé zas na onu. Těžko vybrat. :slight_smile:
18. únor 2009 v 10:18  • Odpověz
Saly: máme tyto:
http://www.elkomplex.cz/eshop/index.php?main_page=product_info&products_id=1038
a naprostá spokojenost :wink: mají velký dosah.

AHoj Miško
Vítkovice určitě super, ale bývá tam plno... no vlastně kde nebývá že?
lehátko-houpčku budeme mít Fisher Price "houpačku s akváriem", je pěkně mastná, ale vždy jsem ji chtěla...
18. únor 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz
jj, chtěla bych znovu tam.. byla jsem tam spokojená, sestřičky a všecko bylo fajn.. :slight_smile:
akorát ono je to asi trošku jedno.. když je porod v pohodě, tak je to fuk.. všude se najdou sestry skvělé i špatné.. je to o přístupu.. a těch 5 dní nebo tak nějak se dá v pohodě vydržet.. stéjně jsou všechny maminy nabuzené z toho všeho, hormony pracují.. :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2009 v 10:50  • Odpověz
já chtěla původně nadstandart, ale mají tam pokoje po 2, což je akorát a vyhovovalo mi to.. takže jsem ho pak odmítla.. aspoň jsme měla s kým pokecat.. :wink:
a že mají sprchy na chodbách???.. to mi teda vůbec nevadilo.. protože ty sprchy jsou hned u pokoje.. otevřeš dveře a hned krok vlevo nebo vpravo je sprcha.. takže tohle já jsem vůbec neřešila.. :wink:
18. únor 2009 v 10:53  • Odpověz
a chůvičky nemáme.. bydlíme v paneláku, takže tady uplně zbytečné.. v bytě 3+1 :wink:
18. únor 2009 v 10:53  • Odpověz
já myslím, že bych je využila i v bytě,máme totiž postýlku dost daleko třeba od telky,tak blbě za rohem,ale chlavně to chci na chajdu... :slight_smile:

Teď mi přinesl pošťák peřinky do kočárku z madeiry z MMB :slight_smile: moooc se mi líbí ..jsou hezčí než jsem čekala :slight_smile: tak já vyrážím a pak poreferuju :slight_smile:
18. únor 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz
Tak já jsem zpátky, holky, a dokonce se mi podařilo nikde neuklouznout - ale je to vcelku umění :sweat_smile: No a neodolala jsem a koupila jsem paní pipinkové body s dlouhým rukávem s obrázkem krávy :grinning: a dětskou indulonu, mýdelko Nivea na prdelku a tvarované tyčky do uší... Jsem si řekla, že tak postupně začnu už i s tou drogérkou...

No a chůvičky chceme taky - sice náš byt je 3+kk, takže bychom malou slyšet měli, ale občas skočím dolu k našim, nebo bych mohla Amelku dát spát na zahradu a to už se hodí :wink: No a o koupi se hlásí skorotchýňka, což je super, páč je to větší výdaj, tak nám finančně uleví :wink: Ona teda původně chtěla kupovat kočár a byla zklamaná, že ho budou kupovat naši, tak chce koupit něco jiného... No jsou zlatí :wink:

Saly, určo dej vědět, co jsi ve Vítkovicích vyzjistila... :wink: Hafi, máš pravdu, mám z těch porodnic trochu zmatek v hlavě... Ale teda jak včera Kamila popisovala ty Fifejdy... no nevím, jestli bych psychicky zvládla trávit 1. dobu porodní společně s dalšíma ženskýma na jednom pokoji :sweat_smile: Zas se mi tam ale líbí ta polohovací lehátka :wink: No a teď babo raď, že...páč bych fakt ráda, kdyby mě nenutili, abych ležela na zádech s nohama nahoru... Normálně jsem ti uvažovala, že bych se té Kamily poptala za jakých podmínek si ji můžu "vzít" k porodu... Mám pocit, že bude mít slečna dobrou vyřídilku a já i přítel budem zcela jistě hódně vykulení, přítel značně nervní, takže by hrozilo, že i nepříjemný a někdo, kdo v tom umí chodit a byl by mi "blíž" než PA z nemocnice by se určo hodil!
18. únor 2009 v 11:47  • Odpověz
andu čteš mi myšlenky. Taky se mi moc nelíbí představa trávit první dobu porodní společně s ostatníma holkama, ale zase ty porodní lehátka budou určo super. Jinak dnes jsem koukala na net toho Třince a tam je napsáno že budou v roce 2009 rekonstruovat. Což je paráda :unamused: . No nezbývá než po odchodu z práce se dohodneme s Honzou a objezdíme všechny alternativy. Asi bych se zajela i podívat na ten Havířov a taky mi začala vrtat hlavou ta Karviná ohledně toho že tam je vana. No fakt totál guláš - jak si teď vybrat asi začnu psat plusy a mínusy k těm vybraným porodnicím do užšího výběru a pak na základě toho se rozhodneme. Achh jo
Andu taky mám ty samé důvody proč koupit chůvičky. Taky budem bydlet na patře a občas se stane, že zatímco bude dítko spát bych chtěla být venku nebo naopak uvnitř tak se budou hodit. :slight_smile: :slight_smile:
A zuzi tady dala odkaz na super s velmi velkým dosahem, takový jsem ještě u žádných neviděla, je sice pravda, že jsem až tak moc nekoukala, ale super. Zuzi díky za tip.
18. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
Tak vidím že jste na kurzu řešili porodnice. My máme rozhodnuto - chceme jet do Krnova a pokud budu mít takové bolesti že už bych to tam nedala tak určo Vítkovice. Manžel se dokonce nabídnul že by v tom Krnově byl se mnou v porodnici po celou dobu - než nás pustí domů. Mají tam možnost že tam ubytují i na tom stejném pokoji tatínka. Tak uvidíme.
Jinak od června do září prý se mají rekonstruovat ty Fifejdy. Ale rodit tam nechceme. Jen když teda Vítkovice budou plné. To už mi nic jiného nezbyde a do Poruby nechci.
Jinak Hafi doktor mi vypsal papír na mateřskou už před 14ti dněma - mám jí od 25. února.
CHůvičky jsme nechtěli kupovat. Ale po té zkušenosti kdy jsme byli s manžou u známých kteří bydlí taky v bytě a když zavřou dveře do ložnice když tam mají návštěvu tak malého neslyší plakat. Takže taky mají chůvičky.
Jinak my jsme se taky informovali kolik by stála porodní asistentka nebo dula k porodu - 4000Kc + doprava. Tak to se nám zdá dost peněz - to využijeme nějak jinak a zvládneme to spolu s manželem a s doktorama.
A v Karviné se taky rodí do vody? já bych chtěla rodit v dřepu nebo na stoličce. Taky mě nikdo nepřínutí rodit v klasické poloze s nohama nahoru.
18. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.