• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
A k porodnicím,Opava je prý super,dnes jsem zrovna mluvila s kámoškou,byla tam na prohlídku a je nadšená...Výborný,z doslechu taky ten Krnov,no ale je to kapánek z ruky...Já jdu do Frýdku,taky jsem slyšela jen chválu a manžel říkal,že to za pět minut dá :astonished: :grinning:
Jinak ve Vítkovicích jsem rodila poprvé a spokojenost.
Havířov mi nahání husí kůži...slysela jsem hodně negativ nato abych tam šla rodit,ale je fakt,že i nějaké to pozitivum,to je těžko...
18. únor 2009 v 19:19  • Odpověz
nooo to se mi povedlo,myslela jsem že se to neposlalo :grinning: tak to máte double :grinning:
18. únor 2009 v 19:20  • Odpověz
Hehe, Gabi, neva, neva, aspoň si nás ujistila v informacích :grinning: Jak to myslíš s tím DorJanem? Že ti nepřišla v pohodě ta barva, nebo jako přímo DorJan?? :astonished:
Saly, o tom 6 nedělí nám slečna kamila na kurzu říkala, ale tak mě jde hlavně o ty polohy při porodu a o přístup... No a to mi říkala sestřenice, která tam rodila, že super...
18. únor 2009 ve 20:53  • Odpověz
no barva o ničem,na netu vypadá líp a tak celkově...no nevím...jsem z těch kočárků už úplně tumpachová,dneska mi zase říkaly holky,že i do terénu jedině tříkolku :frowning2: ale aspoň se konečně vyjádřil manža,že to rozhodne on :wink:
JJ souhlasím,je fajn když je krásné prostředí,ale důležitější je přístup a ochota personálu...V té nemocnici přece jen nebudeš dlouho...
18. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz
ahoj holky, vidím téma kočárky :o) na to mám ještě spoustu času, ale čtu vše

dneska jsem celý den proležela, bolí mě v podbřišku, ale celkem fast, tak jsem měla strach ať to nedostanu, ale prý to je normální
18. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jojo, Berryl, hezky odpočívej :wink: Ale já měla taky furt pocit, že to musí každou chvíli přijít :wink:

Gabi, no já doufám, že už mě od toho DorJanu nic neodradí, páč jinak si jdu asi hodit mašli, protože nejen v porodnicích, ale i v kočárcích mám pořádný chaos! :grinning:

No nic, jsem nějaká unavená, tak pro dnešek to balím a přeji dobrou noc :wink:
18. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz
Beryl mne taky ze začátku takhle bolelo,to je v poho,pokud nemáš vyloženě křeče.
18. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz
Andu brou noc a krásné těhotenské sny :grinning:
18. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz
dobré ráno holky,
jakpak se máme při čtvrtku? My dobře akorát už dnes budu muset trochu pohnout s úklidem, jelikož v sobotu jedeme do Brna na Tutanchámona takže udělám prd. :grinning: kde jste všecky ještě lebedíte?
:grinning: :grinning:
19. únor 2009 v 08:31  • Odpověz
gabi křeče to nejsou je to takový tlak, no divný pocit, ale když víš, že v Tobě něco roste tak je krásný
dneska máme 5tý týden :o) to je srandy vy už jste skoro před porodem a já se tu raduji s páteho týdne

jo jinak jsem práce zjistila, že jsem neměla zarděnky a nejsem na ně ani očkovaná, celou dobu mi doktrka říkala něco jiného, no snad je nikde nedostanu
maminka mě prý kdysi dala na dva dny k sousedům, kde obě děti měli zarděnky a já nic. já jsem vlastně nikdy neměla žádnou nemoc, jako neštovice, spálu, spalničky no prostě nic, jen trpím na průdušky
19. únor 2009 v 08:34  • Odpověz
ahoj holky,
koukám, že téma porod je v plném proudu... to jsem ráda, že Fifejdy budou zavřené od 1.7., ani provizorně tam nechci, aspoň tam nebudu muset v případě stop stavu...
jsem zvědavá,kde nakonec skončím :grinning:

jinak Hafi já se mám skvěle... :wink: včera se oslavička vydařila, tak jsem ráda... zvládli jsme to i v oslabení :grinning:
19. únor 2009 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: nevím jestli jsem to špatně vystihla, ale právě personál mi přišel v těch Vítkovicích strašný.(třeba jsme narazili na špatný výběrový vzorek :unamused: )ale můj přítel odešel půl hodiny po začátku prohlídky do práce, pže řekl, že by musel tu paní trefit..tak raději šel pryč :slight_smile: a kámoška se kterou jsem tam byla zrovna s ní rodila a taky už tam teď s druhým nejde,,takže já sázím na hezké prostředí, to je aspoň neměnné.. :slight_smile: a na šestinedělí strávím min 4 dny a to je dost...víc než na porodním..

Jo a ještě taková maličkost(zmiňovaly ji tam druhorodičky :slight_smile: )jídlo se podává v jídelně, dítě necháváš samotné bez dozoru na pokoji, všude jinde ti nosí jídlo na pokoj...

V Havířově teď v lednu rodila kámoška a ta zas byla spokojená..

Gabi:Takže jestli jsem to dobře pochopila, tak ze aam baby nelze objednat přes net a vyzvednout ve skladě?

Hafi: tutanchámona mi pak poreferuješ, my jedeme příští čtvrtek, už se těším...

Berryl: mě to taky první měsíc bolelo,pak přestalo..5 týden? přijde mi to jako včera a teď končím pátý měsíc :grinning:
19. únor 2009 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky.
Tak jsem si dneska trochu přispala.
Holky jak jsem tady četla ty porodnice tak já doufám že to stihneme do toho Krnova. Já nechci být někde sama na předpoodním pokoji a mít manžela jenom až budu rodit. To nepřežiju. No uvidíme.
Taky se chystáme na prohlídky, ale nějak moc se mi nechce. Ale musím to obvolat - Saly ty sis do těch Vítkovic volala? nebo prostě mají pevné termíny na prohlídky?
19. únor 2009 v 09:02  • Odpověz
dobré ránko
saly:můžeš objednat přes net a vyzvednout ve skladě,je to většinou levnější...
ale třeba te matrace stojí na Karolíně stejně 580 jako na netu.
zabi:psala jsem včera i o tom hadovi,na prodejně nebyl ani ten co jsi chtěla,jen z těma medvídkama za 169.
19. únor 2009 v 09:07  • Odpověz
Vítkovice mají kažkou středu ve 12hod - volat nemusíš -ale pak se stane to co včera, že je vás 30 a nikde se nevlezete..organizace špatná.Poruba je na objednávku, volat na porodní sál.My čekalii na termín 6 týdnů.A Fifky mají ve čtvrtky,už nevím v kolik, ale voláš dopoledne předem a řeknou jestli bude nebo mají plné oddělení a nic byste neviděli..to mi přijde rozumné..jo a ve vítkovicích ještě za tu prohlídku vybírali 50kč na osobu, samozřejmě že bez lístku.. :slight_smile:
19. únor 2009 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz
Zabi proč nezkusíš tu Opavu?Máš to blíž...je prý to tam super a personál moc milý,chystá se tam rodit kámoška cca 5.4. :wink:
19. únor 2009 v 09:10  • Odpověz
Saly no to je pěkná zlodějina,koukám ,že Vítkovice rýžujou na čem se dá :angry:
Já jsem nakonec ráda,že jsem se rozhodla pro ten Frýdek,jen doufám,že tam nebude stop stav :astonished: ,to pak nevím,kam bych jela....
19. únor 2009 v 09:14  • Odpověz
no já uvidím teď ještě ve středu tu Porubu...Fifky mám tou zavíračkou vyřešené..a co dál to nevím.. :slight_smile:
19. únor 2009 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz
no taky si říkáme s manželem že uvidíme až po prohlídkách. Ale v těch vítkovicích to tak trochu přehánějí ne :astonished: 50,- vstupné :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2009 v 09:44  • Odpověz
Hojte, holky,
muhehe, abychom si to vlezné ve Vítkovicích neplatily i při porodu! :grinning: Teda a už toho nechtě, nebo rodím doma! Včera mi drahý navrhoval, že by mě mohl odrodit jeho kamarád záchranář. Jako že by přijel sanitkou, tudíž by měl "s sebou" i vše potřebné na případný převoz můj i mimča... :sweat_smile: Akorát teda naše bych asi musela někam odsunout, páč ti by to nepřežili, že rodím doma a né v nemocnici... :sweat_smile:
19. únor 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
No tak to vidím že příští týden ve středu se půjdeme podívat do těch Vítkovic - ale za každého 50Kc to je mazec. Saly a to tam jdeš přímo na porodní? nebo kam? a ty jsi tam předem volala?
Gabi Opavu nevím proč, ale ani nevím že je tam nějaká dobrá porodnice. Nám právě říkala na kurzu o té Krnovské a i ženské si jí pochvalovaly co tam už rodily z kurzu.
No ale měli bychom si s manželem pohnout s těma prolídkama at nejedem rodit a na prohlídku zároveň :grinning:
Jinak holky vy co už jste rodily - potřebuju poradit.. Chci si sbalit tašku do porodnice, a přemýšlím jaké a kolik si kouit vložek poporodních. Viděla jsem od Hartmanu Samu - je jich tam 20ks. Co jste měly vy? a ty kalhotky? četla jsem že jsou i nějaké s nohavičkou? já vůbec nevím. Příjde mi to nechutné si dát i třeba dvě, tři vložky na ráz ty nelepící - mi bydou cestovat všude. Přemýšlela jsem že bych si vzala do porodnice i ty jednorázové přebalovací podložky - a dám si je na postel, at jim ji nezašpiním od krve. co vy na to?
19. únor 2009 v 09:56  • Odpověz
zabi nevoláš předem a ukážou ti předporodní pokoj, porodní sál,místnost na ošetření novorozenců,a šestinedělí a pak sedíte v jídelně a chrlí na tebe ceny a poplatky..asi tak..zacvakneš pajdu a jdeš..můj chlap mi zakázal za něj platit... :grinning: tak jsem neplatila
19. únor 2009 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz
Zabi velké vložky super dlouhé lepící s křídly ti můžu prodat, ty vždycky po mě chtěly mamky do porodnice.Ještě nějaké mám, třeba na srazu.. :slight_smile:
19. únor 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
Teda dneska se tady toho moc neudálo.. :frowning2: co všechny děláte? :slight_smile:
19. únor 2009 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz
já sem tady a celý den koukámže se tu nic neděje :slight_smile:
19. únor 2009 v 19:32  • Odpověz
a jinak jsem sama a užírám se nudou :unamused:
19. únor 2009 v 19:32  • Odpověz
Hojte holky,
tak my dneska měli lítací a nakupovací den, takže jsem tu celý den nebyla! A navíc jsem ani nedorazila na jógu... Ale normálně jsem byla tak mimo, že jsem si na ni vzpomněla na večířce ve třičtvrtě na pět (začíná v 5 :sweat_smile:) a věci jsem samože s sebou neměla! No a byli jsme na Karolíně v Sambaby pro matraci. Mají tam teď ty 30% slevy, páč tu prodejnu stěhují, jak už tu někdo myslím psal??... No a jak jsme tak šmejdili, padl nám do oka kočárek Jedoline a prostě jsme neodolali! Takže jsme museli volat vrchním sponzorům, ti přijeli, schválili no a máme doma krom matračky pohanka - kokos - molitan i kočárek vč. autosedajdy za cca 6000 Kč! Takže ani my do DorJanu nejdem. Měli jsme možnost to porovnávat a tenhle prostě vyšel lépa! Navíc je manžestrový, což se mi móóc líbí, a mnohem lehčí, tak jsem spoko. Nemá sice ta přední otáčecí kolečka, ale i tak se dobře ovládá... Tak snad budem spokojeni dlouho

Akorát malá je nějaká málo akční dneska, tak doufám, že jsem ji tím trajdáním akorát ukolíbala ke spánku. No a pak jsme ještě zajeli do DM a nakoupili nějaké kravinky - krémík, lahvičku Avent atd. :wink:
19. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz
holky od kdy jste začaly cvičit? hned od začátku nebo později a co a kde???? děkuji
19. únor 2009 ve 22:03  • Odpověz
Berryl, já začala až před měsícem a chodím právě na tu gravid jógu do centra (na Nádražní)...
19. únor 2009 ve 22:50  • Odpověz
ahoj andu...no teda taky jsi odepsala dorjan?viděla jsi ho tam v sambaby?
19. únor 2009 ve 23:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.