• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky červen 2008 Ostrava

(Zamčená)
7. července 2010 
To ti ale závidím,že už máte kočár :slight_smile:Ihned vyfot a pochlub se :grinning: Jinak to jsem psala já o tom sambaby a slevách,byla jsem tam včera zjistit tu matraci.
19. únor 2009 ve 23:32  • Odpověz
Beryl:já chodím plavat do Imperialu,vede to Jana Čurdová,dělá i kurzíky a je moc sympatická.Chodím tam druhý měsíc a je to fajn,voda je příjemný relax :slight_smile:
http://www.cam.emitex.cz/ koukni na jejich stránky
19. únor 2009 ve 23:37  • Odpověz
dobré páteční ránko,
Andu: Sam baby se stěhuje? A kam?? Na ten centrální sklad? To jsem vůbec netušila... a vyfoť kočárek...:wink:
konečně pátek uf.
20. únor 2009 v 07:11  •  2 děti  • Odpověz
dobré ranko,
jojo konečně paťulínek. Sláva. :slight_smile:
20. únor 2009 v 07:43  • Odpověz
ahoj holky, Gabi děkuji vypadá to dobře
jinak jsem se osypala z toho krému z lékárny bonella, takže teď zkusím ten Qellastin :O(
20. únor 2009 v 07:47  • Odpověz
dobré ránko všem

zuzu prodavačka říkala,že ještě neví kam,ale do dvou týdnů se amjí stěhovat.
berryl Elastin je dobrý,taky ho používám.
20. únor 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Beryl: já cvičila od čtvrtého měsíce..
A v tom sam baby je 30% jen na oblečko? nebo i třeba na ty matrace?Gabi: já jsem taky přihlášená do toho Impiku, jen čekám až se nuvolní místo..už 2 měsíce..je předemnou 19 lidí.. :frowning2:

Holky Elastin je něco jiného než Elasti Q?

já jsem si vybrala přebalovací komodu za 2450 Kč,tak uvažuji, že ji zajdu dnes objednat..konečně pořádně vysoká(98cm)i hluboká(75) chvi totiž přebalovat pohledem zepředu ne z boku..

Holky a jak budete koupat? normálně strčíte vaničku do vany? máme vyzděnou rohovku a přijde mi to strašně daleko a nízko, tak nad tím teď dumám..jestli na vanu dát nějako desku a teprv na ni vaničku...nevím :frowning2:
20. únor 2009 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, holky!
Ano Zuzi! Stěhujou se k tomu skladu - asi jsme narazili na lepčí prodavačku než Gabik :wink: A navíc nám hezky i kočárky předvedla... Matrace nás teď po slevě vyšla na nějaké 4 stovky plus mínus, takže super :wink:

A Gabi, DorJan jsme nakonec sama zavrhla! Ten co máme má polohovací záda i v hluboké korbě. Jak jsem psala, je mnohem lehčí a hlavně je korbička širší... Má nějakých 34, 35 cm to lůžko (i sporťák), takže hlavně to rozhodlo - to mě u DorJanu dost děsilo... Skládá se taky parádně a rozchod kol má větší jen o 2 cm...A mám pocit, že ho tam měli i jako 3 kolku, ale to my necem :wink:

A vyfotím dnes, ale až se drahý probudí :wink: Máme ho zatím v obýváku a chlap zas usnul u televize :angry: Hehe, včera jsme si s tím kočárem dobře pohráli, všechno rozložili a složili asi X krát :grinning: Našli jsme 2 vady, z čehož nevíme, jestli jedno není úmysl :grinning: U stříška a madls u sporťáku (to co má dítě před sebou) nezapadává taková pacička na jedné straně... Zas jsme ale usoudili, že se to pak obojí snáz sundává, takže kdo ví :grinning: A druchá chybka... Nejde nám rozepnout jeden cvok u sporťáku :sweat_smile: Ale tak snad to vymyslíme, nebo holt půjde sporťák na kontrolu :wink:
20. únor 2009 v 08:55  • Odpověz
Saly jakoupak jsi vybrala? Hoď odkaz :wink:
Andu to jsem tedy zvědavá, značku vůbec neznám :wink:
20. únor 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
andu a jakou jsi koupila ti matraci?
ZUZU není na netu, dali mi katalog..je to z firmy Klupš-polská
20. únor 2009 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz
Jestli je to kočárek JEDO,tak ten znám..oslovila jsem u Mekáče jednu maminku,měla ho v černé, zdobený jen takovou jemnou bílou šňůrkou, klasickou čtyřkolku houpací..moc se mi líbil a říkala, že ho koupila v tom Sam baby..jsem zvědavá jestli to bude on.. :slight_smile:
20. únor 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz
andu oni mají slevu na všechno?i kočárky???mi tvrdila prod.že jen na oblečení :unamused: Kdybych to věděla tak bych vzala rovnou i tu matraci....Jinak já se tam taky nadchlea pro jeden kočárek,ale byl zadaný,dokonce ho má švagrová a moc si ho chválí.
saly,já taky čekala asi měsíc,přede mnou bylo asi 10 zájemkyň,ale jde to rychle.Jinak permice za 900/6 vstupů,hodinová lekce.
20. únor 2009 v 09:14  • Odpověz
Gabi: pro jaký kočárek? 900 i se cvičením? nebo jen plavání?nabízela i cvičení v imperialu..
pokud je sleva i na matrace, tak se tam hned dnes stavím...stejně tam jedu na ten ultrazvuk...
20. únor 2009 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz
Ano, Saly, je to Jedo, čtyřkolka... Na netu ho prostě nemůžu najít! Ale je fakt fešný :wink: Hlavně mám megaradost z toho manžestru, páč na ten jsem koukala, ještě než jsem byla těhotná :wink:

Gabi, tak teda nevím, na jakou prodavačku jsi to narazila! Ale do předevčírejška měli slevu jen 10%, od včerejška už mají 30% na vše! Akorát na ten DorJan ne :sweat_smile:
20. únor 2009 v 09:18  • Odpověz
já myslím, že to je on..
20. únor 2009 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz
jo,to je ono a ta holka v tom mekáči měla třetí řada odsporu, druhý zleva a vypadal fakt elegantně..ten se mi líbí.. :wink:
20. únor 2009 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz
Nene, Gabi, není :wink: Je to tenhle http://www.jedo.pl/pl/index.html a korbička tahle http://www.jedo.pl/pl/index.html :wink:
20. únor 2009 v 09:23  • Odpověz
Tak já viděla jen ten(odkaz od Gabi).. :wink: tak dneska jedu do Sam baby,pkud některá chcete ještě něco zjistit tak šup s tím tu..

Andu a jakou máš teda tu matraci?
20. únor 2009 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz
Jo, Saly, promiň, jsem ti zapomněla odpovědět :wink: Tu pohanku-kokos-molitan... Ale šup šup, už jich tam bylo jen pár :wink:
20. únor 2009 v 09:30  • Odpověz
Muhehe, no koukám, že se ten odkaz zobrazil dooost kvalitně!:grinning: Takže je to ta Bartatina Classic a korba č. 192 :grinning:
20. únor 2009 v 09:33  • Odpověz
Andu: jedu tam... :wink: za ty prachy.. :wink: nechám si to po UTZ, snad už budu vědět do jakých barev nakupovat :slight_smile:
20. únor 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
no taky mi to nějak neide :grinning:
jj o tom kočárku jsem taky slyšela chválu :wink:
20. únor 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
Dobré ráno.
Teda vy jste dneska ukecané. Holky to mi neříkejte že v tom sam baby mají slevu i na tu matraci. Já jí chci taky se slevou. už jsem psala manželovi že tam musíme dneska hned zajet. Ale při mé smůle už jí tam určo mít nebudou. Saly prosím zjisti mi kolik jich tam ještě mají, když tam jedeš. 'Skoda že nemám auto doma. Sakra.
20. únor 2009 v 09:47  • Odpověz
Gabi, už jsi ho našla?:wink: Jako o tom kočárku co máme jsi slyšela chválu?? Esli joo, tak to mě moooc těší :wink:
Saly, no neváááhej! A mají tam spoooustu dalších super kravinek! Bohužel jsem musela odolat, boť vcelku výdaje včera, ale jinak bych nakupovala jak divá! :grinning:
20. únor 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
Andu hezký kočárek. Teda to byla rychlost ve výběru. Ale tak to má být. Ježiši normálně uvažuju že tam pojedu tramvají a koupím tu matraci - akorát teda nevím jestli bych jí unesla pak. To je fakt naschvál.
20. únor 2009 v 09:49  • Odpověz
tady úplně zavládla nákupní horečka :grinning: :grinning:
20. únor 2009 v 09:53  • Odpověz
dobře já to ziistím, budu doma po dvanácté tak pak písnu..zatím ahoj
20. únor 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
Žabi, ta matrace je úplně lehounká! Určo ji uneseš! Úplně mě to překvapilo!
Hafi, jojo, davové šílenství... Nu což, normálně na slevy prdím, tak aspoň jednou si to musím užít, né? :wink: :grinning:
20. únor 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Tak holky valím do toho Sambaby. Volala jsem si tam a pokud to zaplatím tak oni mi to odloží do večera ve skladu a manžel se pro to hned z práce staví
20. únor 2009 v 10:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.